Opinie o Global Industry Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Global Industry Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Global Industry Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Industry Sp. z o.o. w Szczecin

Norek z Tworek Nowy wpis

Czyli firma nie godna polecenia ? Dlatego tak często pojawiają się ogłoszenia na stoczniowcach ... Gościu nie wypłacalny ?

JarzynaZeSzczecina Nowy wpis
@Norek z Tworek

Totalnie nie wypłacalny. Może pierwsza wypłata przyjdzie na czas, potem zapomnisz co to pieniądze.

Na jakie benefity można liczyć w Global Industry Sp. z o.o.?

Były pracownik Nowy wpis

Potwierdzam wszystkie te informacje. Szef zalega z wypłatami długie miesiące. Kłamie, że przelał a pieniędzy na koncie nie ma. Jeśli zastanawiasz się, czy się tam zatrudnić to radzę, szukaj innej firmy.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Łukasz

27.10.2023 03:10

Łukasz ikona wywiad

Chciałbym innych ludzi przestrzec przed tym pracodawcą.

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega? Napisz, co robisz na co dzień w firmie, czym się zajmujesz?

Łukasz ikona wywiad

Moje stanowisko to pomocnik montera rurociągów, ale niestety moje zadania były na poziomie montera prowadzącego w parze.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Łukasz ikona wywiad

14-18 euro za godzinę pracy.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

Od listopada 2022 roku.

Czy polecił(a)byś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Łukasz ikona wywiad

Nie, ponieważ pracodawca nie traktuje pracowników uczciwie i zwodzi ich w kwestii wynagrodzenia. Potrafił zapewniać mnie, że przelew został już wysłany, a tak naprawdę wypłata spóźniała się tygodniami. Trwało to przez kilka miesięcy. Obiecywano mi też zwrot środków za bilety. Wysyłałem więc bilety - jako dowód - na życzenie pracodawcy mailowo, żeby ten mógł zwrócić mi koszty zakupu. Długo nie otrzymywałem przelewu, a po moich pytaniach pracodawca twierdził, że nie otrzymał wiadomości e-mail - wysyłałem więc wiadomość ponownie i nadal nie zostały mi przekazane obiecane środki.

Wskaż dwa (lub więcej) pozytywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

Łukasz ikona wywiad

Nie przypominam sobie żadnych pozytywnych stron pracy w tej firmie.

Wskaż dwa (lub więcej) negatywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

Łukasz ikona wywiad

Negatywnym aspektem były nieterminowe wypłaty. Codziennie słyszałem, że przelew został już do mnie wysłany, a zdarzało się, że wynagrodzenie przychodziło po dwóch miesiącach i do tego wypłacane w ratach. Pracodawca składa obietnice bez pokrycia, o których napisałem wyżej.

Łukasz ikona wywiad

Nie było żadnych możliwości rozwoju, wynikało to ze specyfiki pracy.

W jakich szkoleniach, organizowanych przez tę firmę, brałeś/aś udział?

Łukasz ikona wywiad

Nie brałem udziału w żadnych szkoleniach.

Czy szkolenia są zaplanowane i jak często się odbywają? Napisz jakich obszarów/ tematyki dotyczą.

Łukasz ikona wywiad

Nie odbywają się żadne szkolenia, nie jestem w stanie ich wymienić.

W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynika? W jakich obszarach chciał(a)byś być szkolony/-a i dlaczego?

Łukasz ikona wywiad

Myślę, że pracodawca nie przywiązuje do tego żadnej wagi, przez co jest taka duża rotacja pracowników w firmie.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Łukasz ikona wywiad

Atmosferę oceniłbym na 5 w skali 10. Wszystko zależało od konkretnej osoby, każdy człowiek jest inny i dlatego różnie też wyglądają relacje w zespole.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Łukasz ikona wywiad

Mogę ją ocenić na 1 w skali 10. Myślę, że wystarczająco dużo powodów już wymieniłem, które pokazują, jaki to pracodawca.

Co najbardziej wpływa, według Ciebie, na atmosferę w firmie. Wskaż przykłady sytuacji i zachowań.

Łukasz ikona wywiad

Pracodawca nie dotrzymuje słowa i zwodzi pracowników, którzy przez to przestają pokładać nadzieje w dłuższej współpracy z tą firmą.

Czy pracodawca wywiązuje się z ustalonych warunków współpracy? Jeśli nie, co nie jest zgodne z ustaleniami?

Łukasz ikona wywiad

Praktycznie nic nie zgadzało się z ustaleniami - od zakresu moich obowiązków na stanowisku pracy, aż do terminowości wypłat czy obiecanych zwrotów środków za bilety.

Łukasz ikona wywiad

Jeżeli pracodawca dotrzymywałby słowa i warunków umowy, to jestem pewny, że firma miałaby stałych pracowników, którzy chcieliby się rozwijać - dzięki temu i cała firma by się rozwijała. Jeśli pracodawca będzie dalej tak postępował z ludźmi, to w końcu zbankrutuje.

Aplikowałeś do firmy Global Industry Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Gregor

Firma wysyła w nieznane warunki straszne. A o zapłacie niema co liczyć. Nawet za rękawice potrąca z wynagrodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Global Industry Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Global Industry Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Global Industry Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Global Industry Sp. z o.o.
  • 5 Lipca 19C lok. 2
    70-376 Szczecin

Global Industry Sp. z o.o.