Opinie o MTS Polska Sp. z o.o. w Świebodzice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie MTS Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w MTS Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MTS Polska Sp. z o.o. w Świebodzice

Witam złożyłam cv do tej firmy. Zostałam zaproszona na rozmowę. Ale po tym co tu czytam to nie wiem czy tam iść... A na marginesie w jakich godzinach się tam pracuje??

Dorota

No pip na pewno ingeruje przy jakiś nieścisłościach. Ale co masz na myśli pisząc o tym całym traktowaniu? Można prosić o jakiś konkret dla jasności?

Nie wiem co masz na myśli złe traktowanie , ale mogę powiedzieć jeżeli wykonujesz swoją prace dobrze za co dostajesz presję to nikt nawet nic nie powie ewentualnie za dobrą praca można dostać premie . Po za tym podpisują umowę zgadzasz się na warunki nikt ciebie nie zaprowadził na stówkę i powiedział ze dostaniesz kwotę która wynegocjowałeś i powiedział ze dobra „ nie masz ochoty to może dzisiaj pochodź po hali i odpoczywaj „ ludzie czym myślicie dostajecie presję wiec pracodawca wymaga a jak nie pasuje znajdzie prace gdzieś gdzie można po leżeć ! I tak za pewne wrócisz z podkulonym ogonem . Docencie to ze Dyrektor daje wam szanse powrotu! każdy szczeka na odchodne gdzie będzie robił karierę i ile zarabiał i tak później wraca i standardowa śpiewka przy pracownika bo dyrektor dzwonił trochę honoru i powiedzieć tak myliłem się tu nie jest tak zle . Oczerniać pracodawcę anonimowo to każdy potrafi a jak patrzysz w lustro to nie widzisz klamce który nie radzi sobie w pracy ? Życzę powodzenia w innej firmie! Jeżeli masz odwagę to napisz lub stan na rozpoczęciu pracy i powiedz co myślisz ! A na koniec to pracownik jest dla pracodawcy a nie odwrotnie ! Pracodawca płaci za wykonanie pracy a nie za ściemnianie ! Powodzenia Twardzielu ????

dokadnie tak jest. a tym co sie nie podoba to droga wolna i nie psujcie roboty innym. bo mi akurat tu pasuje. kasa jest, premia jest, robota jest, nadgodziny są tylko trzeba chcieć a nie przebujac sie i udawać a potem obrabiać (usunięte przez administratora) wszystkim dookoła

Olga

Kasa jest - ale jaka? Jakbyś trochę przybliżył stawkę, to byłoby super, wtedy mogłabym sobie wyrobić jakąś opinię :P I zdecydować, czy naprawdę warto.

Witam. Nie jestem pracownikiem MTS ale miałem kontakt z działem personalnym i proszę Pracowników żeby przyjęli moje wyrazy współczucia. Podejście pań z tego działu jest nieprofesjonalne, i tym samym szkodliwe dla firmy. Firma traci możliwość pozyskania wartościowych pracowników, nie wiem jaki jest tego powód,(usunięte przez administratora). Firma takim podejściem jakie pokazują Panie z działu HR wystawia na zewnątrz laurkę waszej firmie. Moja opinia jest taka że życzę Państwu szybkiej zmiany kierownik HR na kogoś kto wprowadzi dyscyplinę, rozliczymy pracownice z ich pracy, będzie otwarty na nowoczesne narzędzia zarządzania a nie będzie tkwił w latach 80 tych. Dramat, nie polecę aplikowania u Państwa przy obecnej obsadzie HR.

Pracownik działu HR
@Kandydat

Dzień dobry, Bardzo dziękuje Panu za opinie oraz ocenę pracy. Czy mógłby Pan w szczegółach przedstawić czynniki które wpłynęły na Pańską decyzję? Niestety nie mogę się zgodzić z Pańską opinią o załatwianiu jakichkolwiek spraw pod stołem ponieważ rekrutacje są otwarte i transparentne. Nie stosujemy metod z lat 80-tych bo niestety nie mamy doświadczenia z tamtych lat) Jedynie co mogę przyznać to utrudniony kontakt z kandydatami, którzy czasami są nieuchwytni bądź czasami nie przychodzą na umówione spotkanie bez słowa uprzedzenia. Całkiem nie dawno w necie pojawiła się publikacja na portalu Linkedin opisująca jak to źle i nieprofesjonalnie są prowadzone rekrutacje przez rekruterów, headhunerów. Wywołało to lawinę dyskusji i przykładów przedstawiających różnego rodzaju zachowania kandydatów..... równie nieprofesjonalne. Zatem kij ma dwa końce.... I ja niestety mogę dołączyć się do tych wypowiedzi również. Ponieważ zależy nam na firmie i jej profesjonalnym wizerunku, oraz na tym aby jednak Pan nie musiał współczuć naszym pracownikom ze swoje strony mogę jedynie zapewnić, iż dołożymy wszelkich starań aby nasz serwis był na najwyższym poziomie.

@Pracownik działu HR

Długi wywód i bez sensu. Powołujecie się na narzędzie LinkedIn ale sami nie stosujecie nawet wywiadu telefonicznego i spotkania online poprzez Teams. Po zaaplikowaniu spodziewacie się Państwo od razu wizyty osobistej bez jakiejkolwiek wcześniejszej analizy cv kandydata, bez sprawdzenia chociażby kluczowej kwestii jakim są oczekiwania finansowe kandydata, bez tefleksji że być może bardzo dobry kandydat być może przebywa obecnie gdzieś daleko, w delegacji zagranicznej lub po prostu pracuje i nie jest w stanie na każde zawołanie stawić się osobiście na wstępną rozmowę która może skończyć się po 2 minutach po pytaniu o oczekiwania finansowe. Jedynie dzwoni jakaś pracownica hr i beznamiętnie na głos oświadcza że oczekuje stawienia się osobiście i zaczyna szukać wolnego terminu w swoim kalendarzu. Dno...Dno dna. A jak powinno być poprawnie? 1. Analiza cv, wstępna selekcja wg tabeli kryteriów. 2. Kontakt telefoniczny i określenie czy oczekiwania kandydata są w budżecie i czy można dalej rozmawiać z kandydatem, 5 minut taka rozmowa trwa. 3. Spotkanie online aby porozmawiać wstępnie o tematach miękkich, zapytać o brakujące kwestie w cv, 30 minut taka rozmowa trwa. 4. Wizyta osobista, rozmowa z ewentualnym przełożonym, sprawdzenie reakcji na produkcji, ewentualne Competence Centre, Testy Behawioralne, etc. 5. Feedback. Szkoda mi czasu na przekomarzanie się na tym forum z osobami z HR które pojęcia nie mają o onboardingu. Współczuję pracownikom, współczuję kierownikom i dyrekcji, zawsze będziecie mieć informacje z HR że po prostu na rynku pracowników nie ma. HR do wymiany.

Czy pracował ktoś jako Technolog produkcji w firmie MTS Polska Sp. z o.o.? Jak oceniacie tego pracodawcę? Prowadzą właśnie rekrutację. Warto aplikować?

Eks pracownica

Nie wiem czy jesteś dziewczyną czy chłopakiem ale jeśli lubisz sporty extremalne to ryzyko się opłaci. Ale odradzam. To moje zdanie. Jak chcesz to zobacz sam lub sama. Poczujesz to na własnej skórze.

Agnieszka
@Eks pracownica

Ale czemu niby odradzasz? Może warto dać jakiś argument, bo tak naprawdę nie wiadomo o co Ci chodzi?

Firma MTS Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Pomiarowiec. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Nowy pracownik

Chciałam się dowiedzieć jak wygląda praca w tej firmie. Głównie chodzi o zarobki, godziny pracy i czy nadgodziny i soboty są obowiązkowe?

Kolo

jak już nie możesz wytrzymać to nie powstrzymuj się i popuść. Chyba że już zwieracze nie trzymają i ten (usunięte przez administratora) w kiblach to twoja robota

spawacz

to jak za kase tam sie sprzedajesz to co ty jesteś dzi... a? to zakład pracy pomyliles hahah

to ile tam mozna wyciagnac na miesiac z nadgodzinami?

pracownica biura

Panie Łukaszu, Jak najbardziej, ma Pan rację i należy mieć szacunek do siebie , ale także szacunek do innych, w tym pracownic biura. Nazywanie ich ,,lachonami,, co według słownika oznacza kobietę niezbyt mądrą i puszczalską z szacunkiem nie ma wiele wspólnego, ani z kulturą osobistą, ani z niczym co przystoi człowiekowi. Pański kłamliwy i obraźliwy komentarz świadczy wyłącznie o Panu.

Pracoownik

Panie Były pracowniku Nie należy się zniżać do poziomu osób które jedynie anonimowo potrafią oczerniać innych ale pańska wypowiedź nie pozostanie bez echa. Cieszy mnie fakt, że ma pan szacunek do siebie ale jest to chyba jedyna osoba która pana szanuje. Dodam również w kulturalny sposób , że słupki nam się nie zgadzają i ilości wykonanych elementów przez pana również. Największym problem jednak jest ilość zniszczonego materiału z których miał pan wykonać poprawne detale i tu ani tony wazeliny ani snopki słomy nie pomogą. Jednak rozumiem, iż odczytanie rysunku technicznego czy liczby z kartki jest trudnym zadaniem i panu jako filantropowi przysporzyło to sporo problemu. Bo przecież w końcu trzeba mieć "łeb jak sklep", żeby odczytać, zrozumieć czy odróżnić prawą stronę od lewej na kawałku blaszki. Na koniec dodam, że my cyt:"(usunięte przez administratora)" nie jesteśmy przez nikogo i nic ograniczane więc możemy i bez (usunięte przez administratora).... i do biura i na hale produkcyjną ale słomę to najpierw byśmy panu wyciągnęły bo jednak żniwa u pana by były bardziej owocne!

Firma na potęgę tragedia. Nie polecam nikomu żeby tam trafił. Zarobki ok ale tylko to. Zarządzanie tragedia wszystko wiedzą najlepiej. Zero szacunku dla pracowników. Jeśli jednak ktoś się zdecyduje to życzę powodzenia. Ale jak jest inna możliwość to lepiej wybrać to drugie. Psychicznego gnębienia tam jest co nie miara.

Barbara

Były pracowniku, a jak sie wg ciebie w firmie objawiało to nieposzanowanie pracowników, co zarządcy robili ? przyklady takie konkretne ?

@Barbara

Idź i się przekonaj sama. Widzę że wątpisz w to hehe idź idź. Zgnoja cię to ci się odechce

Dorota

Czemu mieliby jej to zrobić?

Jak szefostwo w MTS Polska Sp. z o.o. traktuje ludzi?

spawacz

Kadra ogólnie spoko, dziewczyny z biura ogarnięte, kilku gości nawet też, ale jest kilku rodzynków np. inż. który nie wie jak wpiąć pistolet na sprężone powietrze, :D albo wózkowi którzy nigdy nie mają czasu na swoje obowiązki, :D jest jeszcze "gruby" któremu niedawno pojebała się szatnia z knajpą :D no a "stary" to jak by mógł to by ich wszystkich napierdalał, bo jak na razie to wszystkich miesza z błotem, nie ważne co powiesz i tak będzie źle. No i jeszcze On... Miszcz "zaraz" Darek, to jest koleś Hit. wszystko ogarnie ale "ZARAZ" kiedy by go nie zawołać on i tak przyjdzie "ZARAZ" ogólnie polecam zamiast CV zabrać popcorn bo tam jest kino jak (usunięte przez administratora)

@spawacz

Czyl jest na tyle zabawnie i ciekawie, że warto dołączyć? ;p Tobie widzę seans się chyba znudził, skoro odszedłeś? Z atmosfery pewnie średnio zadowolony byłeś a z innych warunków typu zarobki itp?

Julia
@spawacz

Hahaha a jak komuś myli się szatnia z knajpą to kierownictwo wyciąga z tego konsekwencje?

@spawacz

A oprócz Darka wogule był ktoś spoko z kim można było normalnie pogadać i porozmawiać???albo jest ktoś taki

Były

Potwierdzam. Zero organizacji pracy, zero wiedzy i zero szacunku dla pracowników. Traktuje się ich jak zło konieczne. A toaleta to wisienka na torcie. Rotacja ogromną. 4 miesiące i czterech majstro/brygadzistow. Człowiek = małpa do wytresowania.

@Były

Jak to dyrektor powiedział chce by pracownicy byli jak rodzina, z rodzinna atmosfera w pracy. Zapomniał tylko dodać że to rodzina patologiczna....A co do małp to tez mówił że małpy by tego nauczył i by lepiej pracowały niż jego pracownicy.

Dorota

Z innej firmy? Ale tam to już nie szefowal chyba? A jaka branżą, bo ciekawe jakie doświadczenie w sumie ma

Firma tragedia. (usunięte przez administratora) to za mało powiedziane. Rotacja pracowników jak nigdzie wcześniej nie widziałem. Dużo w życiu widziałem ale to co się tam dzieje to jakiś koszmar. Omijajcie ta firmę szerokim łukiem.

Były Pracownik

Też podziękowali po 1 dniu pracy?

@Były Pracownik

nie, ale atmosfera ze strony dyrekcji to coś co się odechciewa pracować. Zwalnianie z byle powodu bo coś komuś nie pasuje. Nie wiadomo co. jeśli ktoś chce stabilizacji to uciekać. Ludzie jeśli nie zostaną zwolnieni to sami odchodzą w niedługim czasie.

Tomasz

Czyli rotacja jest duża... Są pracownicy z naprawdę sporym stażem czy raczej nie? Jeśli są, to jak niby wytrzymali w takiej atmosferze? No i mówisz, że zwalnia się tu pracowników z byle powodu, napiszesz co to są za powody?

@Tomasz

Tak jest może z 5 pracowników(uwierz mi że nie bd jednym z nich bo sam się zwolnisz jak masz trochę więcej ambicji).

Mściciel.

To prawda firma tragedia i totalny (usunięte przez administratora)

Julia

Piszecie, że można zostać zwolnionym za byle co, a czy firma nie traci na tym, że jest ta duża rotacja i ciągle nowe osoby do przyuczenia? Czy cierpi na tym jakość usług? Czy może były sytuacje przywrócenia kogoś zwolnionego, właśnie dlatego, że nikt nowy nie chciał tam pracować?

Target

Firma tylko dla osób lubiących sporty ekstremalne. Mega rotacja, bałagan, chaos organizacyjny.

@Target

Serio? Ale czyli ten kto odważny może tu wyjść na spory plus w takim razie? Ale widzę, że z zarządzaniem nieco słabo, a przynajmniej tak to opisujecie. Co byś tu zmienił, żeby to wszystko usprawnić jak już?

Zadowolony pracownik

Firma z bardzo dużym potencjałem. Pracuję tutaj niecały rok i ciągle wszystko idzie do przodu. Nie rozumiem komentarzy odnośnie atmosfery i nieszanowania pracownika - szczególnie jeżeli chodzi o wynagrodzenie. Praktycznie co miesiąc do wypłaty mam premię oraz płaconą każdą nadgodzinę. Nie ma żadnych odbiorów - po prostu kasa. Atmosfera momentami jest gęsta - ale to jak w każdej firmie, której zależy na sprzedaży. Jak coś się zepsuje i jest kocioł to każdy jest zdenerwowany. Jeżeli ktoś jest dobrym pracownikiem i zależy mu na rozwoju firmy - szef jest do rany przyłóż. Dlatego nie rozumiem tylu negatywów..

@Zadowolony pracownik

Do rany przyłóż jest jego alkoholowy wyziew. Nie wiem gdzie wcześniej musiałes pracować że uważasz że w tej firmie nie jest tak źle.

Zadowolony pracownik
@Spawacz

Pracowałem w kilku zakładach, jednak prace zmieniłem ze względu na zarobki. Tutaj sa o wiele lepsze, a w nadgodzinach mozna sobie dorobic niezle kwoty. Ani razu nie widzialem i nie czulem zadnego alkoholowego wyziewu. Jezeli Tobie sie tutaj nie powiodlo - twoja sprawa. Mi sie powodzi calkiem niezle i nie narzekam

Operator
@Zadowolony pracownik

Zgadzam się. Też nigdy nie miałem problemów z wypłatą. Fajną kasę można dostać jak dużo nadgodzin wpadnie. Warunki w pracy są w porządku. Widać, że firma idzie do przodu. Ciągle jakieś nowe maszyny i coraz więcej pracowników. Rotacja pracowników jest duża, ale to chyba dlatego, że szansę na pracę dostają osoby, które nie powinny.

Operator
@Spawacz

Nie wiem o kim ty mowisz. Moze firme pomyliles??

Helena
@Zadowolony pracownik

A coś jeszcze idzie do przodu oprócz premii i płatnych nadgodzin? ;)

Spawacz

Jeżeli kogoś wyrzucili z innej firmy za (usunięte przez administratora) to sama sobie odpowiedz

MTS Polska Sp. z o.o. chce zatrudnić na stanowisko Mistrz Produkcji kogoś z doświadczeniem. Czy zarobki takie jak 6800 będą osiągalne?

Możesz powalczyć o dużo więcej ale miesiąc przepracujesz i uciekniesz. Nie da się pracować w tej firmie

Łucja

Serio nie da się więcej wytrzymać? Przecież dla takich zarobków to chyba jednak chyba da się na wiele rzeczy przymknąć oko... Da się jednak pochylić głowę, olewać atmosferę i dobrze robić swoje?

@Łucja

W tej firmie się nie da niestety ...

@Łucja

Nie wiem jakie miales doswiadczenia, ale mi pracuje sie bardzo dobrze. Mam duze dostawdczenie w spawaniu i robie dobrze swoja robote a nie buble Kasa jest dobra szczegolnie jak dojda nadgodziny Nigdy nie mialem problemu zebym nie dostal pieniedzy za nadgodziny

Aleksandra

Przykro mi, że musisz pracować w takich warunkach. Czy ktoś próbował rozmawiać z szefem? Nie da się jakkolwiek na niego wpłynąć? Przecież te negatywne opinie muszą do niego docierać.

@Aleksandra

Nie da się to taki typ człowieka od którego trzeba uciekać a nie z nim rozmawiać. Spróbuj porozmawiać z Putinem to to samo

Helena
@Spawacz

no ale jak on reaguje jak się zaczyna z nim rozmawiać? co takiego mówi? może jest jednak jakiś sposób, który do niego może przemówić...

Montażystka
@Spawacz

Drogi Spawaczu, bardzo proszę zastanów się następnym razem co piszesz w Internecie. Takie porównanie jest GRUBĄ przesadą. Rozmowy z szefem mają sens pod warunkiem, że argumenty maja sens. Twoje widocznie nie miały...

Spawacz

Na hali brud i (usunięte przez administratora) Jednego dnia posprzątasz stanowisko a drugiego przyjdzie jakis brudas i wszystko od nowa trzeba sprzątać, lider nic z tym nie robi bo przecież nie ma czasu trzeba kłaść spoiny których jakość jest mniej niż zero... Nie wiem kto kupuje te kontenery ale ja w życiu nie kupił bym tego dziadostwa. Nawet odprysków się nie czyści nie mówiąc już o materiale który prosto z pily się spawa. Uwierzycie że dyrektor każe spawać mory materiał??? Zadymienie na hali takie że siekierę można wieszać... Do tego zimą zimno, latem zaś gorąco, brak cyrkulacji powietrza, wiatraków nie mówiąc już o wodzie... To wszystko oferuje nam firma MTS za kosmiczne UWAGA: 3200zl na rękę

Były pracownik.

Witam. Ta firma to jest jedno wielkie nieporozumienie. Pracowałem w kilku firmach i większych i mniejszych ale takiego cyrku jak w mts nie widziałem nigdzie wcześniej. Atmosfera jest tragiczna,zero zorganizowania pracy. Majstrowie bez pojęcia o pracy na takich stanowiskach(usunięte przez administratora) Wiecznie nerwówka.(usunięte przez administratora)Rotacha pracowników niesamowita,nawet majstrów 4 było w ciągu 6miesiecy. Do toalet odechciewa się zaglądać. Niestety na ponad 30 pracowników, sprzątaczka przychodzi raz w tygodniu. Ogólnie z całego serca odradzam i nie polecam(usunięte przez administratora)

Lepzzy

Teraz to się zacznie

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w MTS Polska Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

...

Dzwonią do Ciebie , umawiasz się na spotkanie po czym dostajesz skierowanie na badanie za , ktore musisz zapłacić ze swoich pieniędzy a później przychodzisz do pracy. Jeżeli sie sprawdzisz to dostaniesz umowę po pierwszym dniu a jak nie to ci podziękują z umową na zlecenie :)

Żaden pracownik w Mts Sp z o.o nie ponosi kosztów badań lekarskich. Jeżeli pracownik płaci ze swoich pieniędzy, na podstawie faktury pieniądze są mu zwracane. Taka jest i zasada i praktyka. Szkolenia BHP odbywają się każdorazowo przy podjęciu pracy przez nowa osobę- tu jedynie jest ustalany termin szkolenia dogodny dla Specjalisty BHP i pracownika. Nie rozumiem w jakim celu umieszczę się we wpisach nieprawdy???

Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd! Tak było jak jest napisane na dole ....

Nie polecam tej firmy. Zwalniają pracowników po PIERWSZYM dniu pracy bez konkretnego powodu, a ich wytłumaczenie to ,, DYREKTOR I MISTRZ/BRYGADZISTA (nie wiem, nie przedstawił się) NIE BYŁ ZADOWOLONY". Brak szkolenia wstępnego oraz BHP, tylko coś w stylu przyjdź i pracuj. Brak szafek w szatni ,nowi pracownicy dostają szafkę na krześle bez żadnego zabezpieczenia rzeczy osobistych. Ciężki kontakt z firmą w trakcie rekrutacji , tłumaczą się ciągłymi zebraniami. Nikt nic nie wie, nikt nic nie słyszał. Szkoda było marnować czasu na zrobienie badań dla TYLKO jednego dnia. Jeśli szukasz stabilnej pracy to nie tutaj, omijaj ją szerokim łukiem. Firma=TRAGEDIA

Zostaw merytoryczną opinię o MTS Polska Sp. z o.o. - Świebodzice

• Jak się pracuje w MTS Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MTS Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MTS Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MTS Polska Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Wałbrzyska 38
    58-160 Świebodzice