Opinie o M-Transport Sp. z o.o. w Głogów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie M-Transport Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie M-Transport Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M-Transport Sp. z o.o. w Głogów

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w M-Transport Sp. z o.o.?

Dmuchawiec Nowy wpis

Firma łamiąca podstawowe zasady współpracy spedytor-przewoźnik. Notoryczne spóźnienia na załadunki i rozładunki. Brak kontaktu z osobami odpowiedzialnymi za transport. Ciągłe zbywanie, jeżeli już przewoźnik przełamie się do przekazania informacji jest ona błędna. Nigdy nie spotkałem się z gorszym traktowaniem zleceniodawcy ODRADZAM WSPÓŁPRACE!

Zleceniodawca Nowy wpis

Jakość usług - fatalna. Kontakt z przewoźnikiem- brak. Nie polecam współpracy z przewoźnikiem. Nie znam mniej profesjonalnej firmy transportowej. UNIKAĆ JAK OGNIA!!!!!!

Zleceniodawca Nowy wpis

Nie polecam wspolpracy z amatorami. Odebali towar 6h pozniej. Dostawa zostala zawalona o 3dni na trasie 500km. Pan spedytor na zapytanie gdzie jest auto nigdy nie wiedzial. Nr do kierowców podane błedne. Jesli chcecie Panstwo szukac swojego towaru nie wiadomo gdzie to najlepsza firma do wybrania. Jednak jesli zalezy Panstwu na spokojnej glowie PROPONUJE UNIKAC Z KAZDEJ STRONY!!

Czy po rozmowie w M-Transport Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Przewoźnik

(usunięte przez administratora) nie płaca olewaja. Nie polecam współpracy!!!!

Marzenka.k

M-transport Jacek Mordzak ,a Nauka Jazdy Jacek Mordzak to jedno i to samo ,nie wywiązuje się z płatności sprzet ruina ,towar nigdy na czas. Chamska i nie miły właściciel.

Zostaw merytoryczną opinię o M-Transport Sp. z o.o. - Głogów

M-Transport Sp. z o.o.
  • Generała Władysława Sikorskiego 58