Opinie o Magda Żukowska Beauty for Everyone w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Magda Żukowska Beauty for Everyone. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Magda Żukowska Beauty for Everyone o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magda Żukowska Beauty for Everyone w Białystok

Hala

Super atmosfera i miła obsługa, profesjonalny masaż. super zabieg na twarz. Polecam

Marina
@Ex

A ile powinnaś dostać za dzień próbny? Czy chociaż brak umowy rekompensują pensje, są w miarę okej? Co jest najbardziej toksycznego, na kogo uważać?

Jeleń Nowy wpis

Proponują stawkę niższa niż minimalna. Skandal A w ogłoszeniu - wysokie zarobki xD Komentarze innych też trafne. Niektóre panie wydają się wystraszone i nikt, absolutnie nikt się tam nie uśmiechnął :/

Dlaczego nie mogę znaleźć żadnej strony internetowej? Jest to jednoosobowa działalność czy jest zakład należący do pani Żukowskiej? Lokalizacji tez żadnej nie ma? Kończę macierzyński j szukam pracy jako stylista paznokci i trafiłam tutaj ale nic więcej nie potrafię znaleźć. Jeżeli ktoś może to proszę napiszcie mi więcej informacji. Bo wg starszych wpisów wychodzi na to ze jest jakieś lokum. Ale nie widzę tez nic na temat usług jakie są oferowane

Klaudia 199

Hej czy ten salon znajduje się na ozarowej 1 w Warszawie? Jestem umówiona na dzień próbny i martwi mnie to że nie mają żadnej strony w (usunięte przez administratora) tylko (usunięte przez administratora)

Anonim Nowy wpis
@Klaudia 199

Mogę podpytać jak wrażenia po dniu próbnym? Wysyłałam CV w to miejsce i chciałabym wiedzieć czego ewentualnie mogę się spodziewać, ponieważ w sieci nie mogę znaleźć żadnych informacji ☺️

Hala

Hanna
@Hala

Jaka cena, zdradzisz? I z jakim wyprzedzeniem trzeba się umawiać na te cuda? :)

Kamila

A masz jakieś info na temat pracy tam, jesteś zatrudniony/na? W sumie jestem ciekawa, czy trudno o pracę i jakie są warunki. Firma finansuje szkolenia?

Ex
@Kamila

Nie polecam prace w tym miejscu . Atmosfera jest bardzo toksyczna , byłam na stanowisko reecepcionistky , ale to tylko teoretycznie bo praktyce robiłam wszystko nawet zakupy w sklepie spożywczym . Nie zapłacili za dzień próbny, czytając opinie wielu osób tak miało. Brak umowy a jeśli ją masz to i tak mogą cię zwolnić w każdej chwili i przyczyną może być na przykład to , że jesteś „niewystarczająca „ładnie ubrania lub brak umalowanych paznokci . Nie wytrzymałam tam nawet dwa dni

Marina Nowy wpis
@Ex

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Magda Żukowska Beauty for Everyone? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
N

Stanowczo odradzam pracy w tym salonie. Dziewczyny są naprawdę fajne, lecz będąc na dniu próbnym gdy pracownice dowiedziały się iż przyszła szefowa widać było u nich stres i strach. Szefowa(usunięte przez administratora) Nieuprzejma, wydzierająca się na pracowników przy klientach. Patrząc na jedną z klientek widziałam nawet u niej strach. Szczyt (usunięte przez administratora) i ta kobieta ewidentnie ma problemy z samą sobą. Widząc mnie nie powiedziała ani Dzień Dobry, ani nie raczyła się przedstawić. Przyszła również dziewczyna na rozmowę na stanowisko kosmetologa. Na wejściu usłyszała od „szefowej”, iż straszy na ulicy swoimi ustami i że wygląda paskudnie. Pożegnała mnie nie dając dojść mi do żadnego słowa, nie dowiadując się niczego o mnie i nie chcąc dowiedzieć się nawet jak pracuję. Po kilku godzinach pracy tam, nie zapłacono mi. Jeśli nie chcesz być ofiarą(usunięte przez administratora)tak jak wszystkie pracownice tam, nigdy tam nie wchodź.

@N

Dodam tylko, że salon tak naprawdę znajduje się w Warszawie na Ulicy Obrzeżnej. Tuż obok tej samej Pani salon „Skin Like Silk” który tu na platformie znajduje się pod nazwą „WAKE UP BEAUTY Sylwia Piętka”. Omijać to miejsce..

Hanna
@N

To naprawdę przeżycie, zareagowałaś jakoś?

@Hanna

Należę do osób wysoko wrażliwych, oraz nerwicowców więc jedynie powstrzymywałam się by utrzymać swoje emocje do samego wyjścia choć naprawdę chciałam cokolwiek powiedzieć.

@N

Wszystko to prawda. Potworne miejsce dla pracowników. (usunięte przez administratora). Zero szacunku do drugiego człowieka.

@Kamila

Nik nie zwrócił szefowej uwagi że zachowuje się nieodpowiednio i takie teksty mogą kogoś urazić? Czy ludzie się boją wychylać żeby nie zostali zwolnieni?

@Adam

Jak zobaczyłam realcje pracowników na wieść iż szefowa zagościła salon obok, depilacji podajże? (Również jej) zaczęły biegać po salonie, w stresie wszystko sprzątać, choć salon dosłownie błyszczał. Jak weszła właścicielka, mało co nie zaczęła rzucać segregatorami z jakimiś dokumentami. Nie przesadzam, baba dosłownie się na nie wydzierała. Gołym okiem widać było że się jej boją.

@Kamila

No to słabo. Skoro ty jako postronna osoba to widzisz to już bardzo nieprofesjonalne zachowanie. Zauważyłaś ile osób pracuje w salonie? Same panie?

Moja żona niedawno skończyła dwa kursy kosmetyczne i szukam dla niej pracy, gdzie by mogła się odnaleźć. A widzę że tu były osoby które chciały się czegoś nauczyć. Wiecie, czy tu dalej dają szansę takim osobom? Przygotowują dobrze do pracy od strony praktycznej? Niestety na stronie ani w sieci niczego nie znalazłem. Może ktoś podpowie?

@Andrzej

Jeśli chcesz dla swojej żony jak najlepiej, osobiście odradzam to miejsce przez okropne podejście pracodawcy do swoich pracowników. Pracownicy też raczej nie będą się kwapić do nauki kogoś. Coś na zasadzie „siadaj i pracuj”. Zalecałabym poszukać raczej gdzie indziej, aczkolwiek jeśli zależy wam na tym miejscu, na (usunięte przez administratora) dalej widnieje oferta pracy jako kosmetolog więc można się odzywać

Aśka

Byłam na 4 godzinach próbnych po których usłyszałam, że to na tyle i do widzenia. Teraz zastanawiam się jak mogłam być taka naiwna żeby się na to godzić. Wykorzystywanie ludzi do darmowej pracy dopuszczają się tylko osoby zupełnie pozbawione kręgosłupa moralnego i klasy i tu się wszystko zgadza. Pozdrowienia dla właścicielki salonu.

Edyta
@Aśka

Tylko 4 godzinach? Ale to miało być docelowo więcej i w trakcie Ci podziękowali czy jak? I co właściwie przez ten czas tam robiłaś?

Klaudia

Nie polecam, właściciela nie dość że bardzo nie miła to wydaje się jak by robila łaskę ze kogoś chce dać prace. Po umówieniu rozmowy o pracę właścicielka ani salon nie odbierają więc przejechałam się po nic. Z mojego numeru telefonu właścicielka nie odbiera a z innego odebrała ale po usłyszeniu że była że mną umówiona zareagowała westchnieniem i się rozłączyła. Marnuje tylko czas i pieniądze ludzi nie polecam.

Helena
@Klaudia

Co za kobieta. Nie mogła normalnie powiedzieć, że nie jest już zainteresowana zatrudnieniem? Współczuję :(

Pracuję w klinice od 3 lat, zaczęłam zaraz po skończeniu studiów licencjackich. Jest to miejsce, które pozwala na zdobycie doświadczenia i umożliwia ciągły rozwój. Klinika oferuje szeroką gamę zbiegów, więc dużo można się nauczyć! Atmosfera również super ☺️

Mmm

Dziś byłam na rozmowie o pracę Dostałam informację,że wypłata wynosi 3,300 k na miesiąc plus premie poczym pani powiedziała mi że na umowie jest 1/4 etatu po to żeby płacić mniejsze podatki Od początku nic mi nie wytłumaczono..kazano odbierać telefon nie wiedzac co i jak.... PORAŻKA

A1
@Mmm

Dzięki za ostrzeżenie, miałam mieć za kilka dni u nich rozmowę w trakcie połączenia zostałam poinformowana o rozmowie kwalifikacyjnej i 4 godzinach próbnych (tego samego dnia), po odmowie zostałam zaproszona tylko na rozmowę rekrutacyjną. Powinni ich zamknąć za takie wykorzystywanie ludzi!

Magda

Pracowałam w firmie jako fryzjer , niestety musiałam wyjechać , ale ta praca była najlepszym doświadczeniem jakie mialam :)

Weronika
@Magda

Poważnie? A co z tymi zarzutami o (usunięte przez administratora) i inne takie na dole? Nie miałaś takich odczuć? W sumie to co konkretnie sprawiło, że ta praca była najlepszym twoim doświadczeniem?

Pracowałam tu trzy lata i uważam ze nabrałam tu dużego doświadczenia , firma ma dużo klientów i można się wiele nauczyć .

AA

Najgorsze doświadczenie w moim życiu. Praca w atmosferze mobbingu i całkowitego braku szacunku. Codzienny stres. Praca recepcji polega na tym żeby co godzinę myć podłogę, zmieniać worki na śmieci, wycierać kurz, pilnować aby każda świeczka była zapalona oraz dzwonić do starych klientów i proponować wymyślone zniżki i promocje. Szefowa jest osobą chamską, niekulturalną, którą warto oskarżyć o mobbing! Również która może nie wypłacić pensji albo obniżyć o ile się jej zachce. Stosunek do klienta również nie jest przyjemny. Główne jest nie dobro klienta a jak możliwie więcej wyciągniętych pieniędzy z jego kieszeni. Odradzam pracę w tym nieprofesjonalnym miejscu i irytującym zespole.

Anielka
@AA

Dobrze Pani pisze , ja po dwóch dniach masażystki spędzenia tam czasu stwierdziłam że szkoda moich nerw . Trzeba tam walczyć o swoje bo inaczej po miesiącu ciężkiej pracy można zostać bez pieniędzy.

Kamila

Witam, czy obecnie jest szansa na pracę na recepcji w BEAUTY FOR EVERYONE? Czy kogoś poszukują czy może mają komplet pracowników na takim stanowisku? Podpowiedzcie jak to wygląda w firmie i czy można podsyłać aktualnie swoje CV.

Anielka
@Kamila

Nie polecam tam pracować , po 2 dniach zorientowałam się jak to wyglądała i dałam sobie spokój , szkoda nerw .

Julia

Praca na stanowisku kosmetyczki to dramat, praca po 12 h 16 dni w mies bez ustalonej przerwy. Umowa o prace na 1/4 etatu i 500 zl brutto. Szefowa jak i jej stale pracownice mozna spokojnie posadzic o mobbing, wyzywanie, krzyki sa na początku dziennym. Pracujac tam prawie miesiąc oczywiscie nie dostajac ani grosza wyplaty moge stwierdzić ze bylo to najgorsze doswiadczenie w moim zyciu, dlugo zbieralam sie psychicznie i fizycznie po "pracy" w tym miejscu. Bardzo odradzam, rotacja jest tutaj ogromna i standardowo dziewczyny zwalniaja sie po miesiącu pracy bo nie sa w stanie wytrzymać tego koszmaru.

Jana
@Julia

Absolutnie identyczna sytuacja tylko że na stanowisku recepcjonistki. Minęło już rok i więcej a nadal nie chce mi się myśleć o tym okropnym miejscu.

@Julia

Czy nie dostałaś żadnej wypłaty za ten przepracowany miesiąc mimo, że byłaś zapewniana, że takową dostaniesz?

Julia
@Anonim

Tak i owszem, przy tym P. Sylwia Piętka (była szefowa) zrobiła mi awanturę na cały salon przy klientach, przy pracownikach. Wyzywała mnie i oczerniała i wypłaty nie zobaczyłam żadnej :) koleżanka która wytrzymała miesiąc aby dostać wypłatę, nie dostała jej w całości

Elzbieta Ostrowska

Jestem stałą klientką tego klimatycznego miejsca. Od kilku lat cenię profesjonalizm i serdeczność Pani Ani,ostatnio też Pani Marii dlatego z wielką przyjemnością korzystam z doradzanych mi zabiegów.

Lilka

Brak słów. Właścicielka nie szanuje nikogo. Kobieta bez zasad. Duża rotacja pracowników i mało profesjonalne podejście do klienta..

Zostaw merytoryczną opinię o Magda Żukowska Beauty for Everyone - Białystok

• Jak się pracuje w Magda Żukowska Beauty for Everyone?

Zobacz opinie na temat firmy Magda Żukowska Beauty for Everyone tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magda Żukowska Beauty for Everyone?

Magda Żukowska Beauty for Everyone
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Bitwy Białostockiej 37 lok. 84
    15-102 Białystok