Opinie o Wessel-Werk Sp. z o.o. w Jaszkowa Dolna

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Wessel-Werk Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Wessel-Werk Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wessel-Werk Sp. z o.o. w Jaszkowa Dolna

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w Wessel-Werk Sp. z o.o.?

Była pracownica

Zachowane są standardy BHP,jakości, sanitarne i kultury pracy. Mówię tu o paniach kierownik Pani Magdalenie i Pani Ani. Pomogą rozwiązać każdy problem. Bardzo polecam firmę WW

TenStan

Polecam pracę gdyby nie to że: Brakuje ludzi zwłaszcza Polaków z którymi można sie dogadać .Teraz Polacy robią za Hindusów którzy robią wolno i nie sprawdzają detali. Podwyższone normy których nie da się wykonać bo detale takie przychodzą z wtryskiwni że większość trzeba blokować lub są warunkowo dopuszczone. Maszyny ledwo zipią co chwilę się psują ale norma której zrozumcie nie da się zrobić lub bardzo rzadko. Ludzie są zmęczeni taką pracą i atmosferą.@Pracodawca

ŚmiesznyJestes

Pewnie jesteś jednym z tych co po znajomości mają załatwiona pracę jak większość albo rodzinka albo psiapsi kierowniczek/kierowników praca powinna sprawiać przyjemność wtedy jest wydajność i jakość zapraszam pokazać jak się pracuje (usunięte przez administratora)

xxx Nowy wpis

To ogłoszenie na stronie firmy dla magazyniera, które dodano 3 miesiące temu to nadal jest aktualne? Szukam pracy jako magazynier i nie wiem właśnie co robić. Firma ceni sobie rozwój pracowników i chciałbym wiedzieć jak to w praktyce wygląda. No i to pojęcie atrakcyjne wynagrodzenie jest bardzo ogólne. Poda ktoś stawkę wynagrodzenia?

Zły pracownik Nowy wpis

20 minut przerwy tylko ,zero palenia,zakaz palenia totalny na terenie firmy,montaż normy z kosmosu,odmowa pracy w soboty skutkuje brakiem przedłużenia umowy.A 8 godzin pracy i powietrzem świerzym możesz oddechnąć przez okno.

Adka Nowy wpis

Czy jak oferta dla specjalisty ds. kadr i płac wygasła 5 dni temu to warto jeszcze dosyłać cv? Trochę się spóźniłam...Podajcie mi tylko na szybko wysokość wynagrodzenia i czy to praca na stałe po jakimś tam czasie. Bo właśnie szukam czegoś na dłuższy okres.

Faktycznie macie tu kursy i szkolenia, oraz doświadczacie rozwoju zawodowego? A najlepiej również i finansowego? O tych szkoleniach i rozwoju to czytam we właśnie wystawionej propozycji zatrudnienia dla Specjalisty ds. kadr i płac, sam w sumie nie wiedząc, co o tym sądzić.

Wessel-Werk Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Pracownik produkcji. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Dwarazy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Co to za zakład, że po swojemu przepisy zmienia. Zasady: zwolnienie od siły wyższej przysługuje w wymiarze 16 godzin albo 2 dni o 16 w ciągu roku kalendarzowego. urlop od siły wyższej jest płatny połowę wynagrodzenia (50 proc. pensji) A w tym zakładzie tylko na dni każą wybierać. No właśnie byłem w inspekcji pracy i nie mają prawa odmówić jeżeli ktoś chce na godziny wybrać. Nieznajomość prawa szkodzi.Pracodawca, który odmówi udzielenia urlopu z powodu siły wyższej, może narazić się na konsekwencje prawne, spory sądowe oraz konieczność wypłacenia odszkodowania pracownikowi. Pracownik przy tym ma pełne prawo wyboru, czy zechce skorzystać z nowego urlopu w dniach, czy też w godzinach.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Podobno odchodzi z Firmy Szef wszystkich Szefów MD. Czy to prawda? Od kiedy? Kto go teraz zastąpi

Mnie zaciekawiło ta sprawa. Czy na stanowisko kierownika magazynu awansuje się z innej posady np. zwykłego pracownika magazynu? Jak tak, to ile na taki awans trzeba pracować. Chciałbym się zatrudnić i ciekawi mnie, czy tu jest właśnie taka możliwość rozwoju. Wiecie, czy to o to chodzi z tym dostaniem władzy.

Kadra jest obsadzona więc wątpię żeby kogoś awansowali. Jeśli chcesz się zatrudnić na magazyniera to ciężko będzie z tym "liderem" wytrzymać. Nieraz potrafi się odpalić do kierowców bez jakieś powodu. Chodzi żeby tylko się kogoś czepić oczywiście oprócz swoich kolegów.

Dwarazy

Co to za zakład, że po swojemu przepisy zmienia. Zasady: zwolnienie od siły wyższej przysługuje w wymiarze 16 godzin albo 2 dni o 16 w ciągu roku kalendarzowego. urlop od siły wyższej jest płatny połowę wynagrodzenia (50 proc. pensji) A w tym zakładzie tylko na dni każą wybierać. No właśnie byłem w inspekcji pracy i nie mają prawa odmówić jeżeli ktoś chce na godziny wybrać. Nieznajomość prawa szkodzi.Pracodawca, który odmówi udzielenia urlopu z powodu siły wyższej, może narazić się na konsekwencje prawne, spory sądowe oraz konieczność wypłacenia odszkodowania pracownikowi. Pracownik przy tym ma pełne prawo wyboru, czy zechce skorzystać z nowego urlopu w dniach, czy też w godzinach.

@Dwarazy

I ludzie godzą się tu na takie przepisy, kto je w ogóle ustala? Jak zatrudniani są nowi ludzie to wtedy podpisują razem z umową takie zasady? A co z urlopem letnim, ile dni maksymalnie można wziąć i o ile wcześniej trzeba to zaplanować? Tydzień ciągiem nie wchodzi w grę?

@TenStan

Piszesz, że ludzie zmęczeni i normą i pracą. Idzie pogadać z szefostwem, by obniżyli normy, zważywszy na stan maszyn i jakość detali?

TenStan

Dlaczego człowiek człowiekowi wilkiem. Jeżeli nie będą nas szanować to działa w dwie strony. Kiedyś były stałe ekipy ludzie znali swoje maszyny,detale i ich udręczki każdy wiedział co ma robić i normy były. Masz rację..Teraz 2 Polaków na maszynie reszta Hindusow i normę chcą mieć zrobioną.Pytam się jak? Liderki upocone ,zmęczone, brak pomocy bo Hindus siedzi, patrzy i ma wywalone a te latają jak popierdzielone wokół maszyny a potem na nas wściekłe. Planowanie dawno siadło bo Pani planistka liczy ludzi ile ma do pracy ale nie wie że taki nowy przyjęty człowiek nie zrobi tyle co stary bo trzeba czasu czy taki Hindus który robi jeszcze mniej. Były stałe mocne ekipy to pozwalniali a resztę porozrzucali i jest co jest.

ŚmiesznyJestes

Zdążyłem jeszcze złożyć aplikację na stanowisko pracownika produkcji. Nie zdążyłem natomiast zorientować się najpierw co do zarobków, w ogłoszeniu napisane było, że są one dobre. Ile w takim razie wychodzi MSC? Ponad 5 będzie? Atmosfera jest faktycznie tak przyjemna jak w ogłoszeniu?

Byly

5tysi to jak będziesz liderem. Atmosfera jest gęsta zawsze w ogłoszeniu kłamią

@Byly

Tylko z atmosferą czy jeszcze coś się nie zgadza? Jak coś to mów koniecznie, będę wiedział od razu, na czym stoję. W ogłoszeniu to zazwyczaj mało informacji, dlatego tu wszedłem jeszcze. A w różnych zespołach jest w ogóle różnie czy wszędzie podobny klimat?

Rafik

Czy ogłoszenie na stronie firmy, że szukają pracownika produkcji, jest nadal aktualne? Z tego, co widzę, wisi już około miesiąca. Przy okazji mam pytanie - czego mogę się spodziewać podczas rekrutacji? Czy długo trzeba czekać na odpowiedź po wysłaniu cv? I czy firma stosuje okres próbny, czy od razu po podpisaniu umowy można zaczynać?

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w Wessel-Werk Sp. z o.o.?

Była pracownica

Moje wrażenia z pracy w WW są bardzo pozytywne. Jak ktoś chce pracować to tam na pewno się odnajdzie, ktoś komu się nie chce będzie siedział i srał we własnym gnieździe do tego rozpowiadał jak to jest źle. Według mnie zarobki są ok,a wymagania jak wszędzie, mają swoje normy, standardy, trzeba się dostosować. Nie ma problemu nie do rozwiązania trzeba o nim po prostu rozmawiać z kim trzeba. Pani Magda jak i kierownik są na poziomie i jeżeli widzą że ktoś chce pracować na pewno pomogą. Bardzo polecam

@Była pracownica

Była pracownico albo jesteś botem albo dalej pracownikiem WW. To co piszesz nie ma jak się do tego co jest w rzeczywistości. Na marne nie było napisów na asfalcie o kierowniczce. Szkoda, że te wszystkie wpisy i sytuacje nie dają jej nic do przemyślenia. A tak swoją drogą jak tak dobrze Ci się pracowało w WW to czemu jesteś byłą pracownicą :-)

Renia
@Była pracownica

Ale czy ta pensja jest zależna od wykonania tych norm i standardów? Czy za zrealizowanie tych celów to jest premia, a pensja zasadnicza nie jest od tego uzależniona? Wgl te normy to są realne do osiągnięcia w miesiącu??

@Renia

Nie jest zależna od wykonanej normy,masz za to dodatki za frekwencję.

Była pracownica

Skoro jest tam tak źle to dlaczego ludzie pracują po kilka lat? Powiem Tobie! - bo chcą pracować i mają za tą pracę dobre pieniądze. A w każdej pracy znajdą się pracownicy niezadowoleni z wszystkiego co to najlepiej żeby zarobić a się nie narobić.

@Była pracownica

Standardy jakie wymagają to chodzi tylko o normy? Czy też są standardy jakieś związane np. z bhp, sanitarnymi czy standardy związane z kulturą pracy? Poza samym wyrobieniem tego co trzeba, firma stawia też na to co dzieje się w samym miejscu pracy np. pozytywne relacje między ludźmi??

Robol

Co to się dzieje w tej firmie tyle ludzi dzis odchodzi ponoć prawa ręka Szefa dzis złożyła wypowiedzenie czyżby firma się kończyła Ryba psuje się od głowy więc tutaj powinny być zmiany a i kierownictwo tez powinno być kompetentne

Malusia

Pseudo kierownik Mariuszek, to wspaniały człowiek, który ma większe możliwości niż kierownictwo. Polecam go każdemu pracodawcy do przerzedzenia załogi!!!

@Malusia

No i po co z taką złośliwością od razu o nim pisać? :/ Ciekawa jestem w czym tu tak naprawdę problem jest, że takie jakieś kąśliwe jest to polecenie. Jak w praktyce ta współpraca wygląda?

Kot

A co w tej firmie się wyprawia podobno zaczyna tonąć

@Kot

A ta informacja u Ciebie to skąd niby? Bo nie żeby coś ale jeszcze niedawno pisali, że jest coraz lepiej, więc skąd nagle tego typu rozbieżność? :/

Czy Wessel-Werk i Poliamid to ta sama firma?

Nowa

Mi się bardzo podoba! Polecam prace

Wessel-Werk to Wessel-Werk całkiem co innego niż Poliamid

Nie

Poliamid tylko kiedyś wypożyczał im hale. Dopóki nie powstała własną hala Wessel Werk na strefie w Kłodzku. Co dwie całkiem oddzielne firmy, chyba nawet konkurencja.

Ten
@Nie

Witam dlaczego wszyscy pracownicy idą do wesell z poliamid, z tego co wiem dyrekcja mówi że jest tam dobrze a ma być jeszcze lepiej

Paula

Nie to są inne firmy poliamid jest w Kłodzku a Wessel w Jaszkowej

Burgi
@Paula

Polecam !!!! Jest lepiej

@Burgi

Ale z czym konkretnie jest lepiej? ;) Powiesz coś więcej?

zorro
@Ten

a pracuje tam dyrektor wojtek ;-)?

Aleksandra
@zorro

A czemu o niego pytasz?

On
@Aleksandra

Tak pracuje i podobno jest najlepszy

@On

Najlepszy? A co takiego robi?

Dlugi

Chciałbym zapytać ile zarobię netto jak się teraz przyjmę na magazyniera, zaznaczam że nie potrzebuje umowy o pracę,zadnej możliwości rozwoju ,żadnego pakietu medycznego i i super atmosfery tak pisze kazdy ,interesuje mnie kwota netto.Pozdrawiam

@Dlugi

Również mnie to ciekawi ;). Od siebie dorzucę jeszcze jedno pytanie. Czy chętnie zatrudniają osoby bez żadnego doświadczenia?

kandydat

Szukają obecnie jakiś pracowników?

Na ile zmian się pracuje? Jakie zarobki? Czy jest odrazy umowa o pracę czy śmieciowa?

Zofia

Cześć, czy w Wessel-Werku można liczyć na rozwój osobisty? Czy organizowane są pracownikom różnego rodzaju szkolenia podnoszące ich kompetencje?

była
@Zofia

nie

Zostaw merytoryczną opinię o Wessel-Werk Sp. z o.o. - Jaszkowa Dolna

• Jak się pracuje w Wessel-Werk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wessel-Werk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wessel-Werk Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wessel-Werk Sp. z o.o.
  • Przemysłowa 7