Opinie o Kitron Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kitron Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kitron Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kitron Sp. z o.o. w Warszawa

Bartek

Powinni od razu na rozmowie na początku mówić Prawdę potencjalnym pracownikom o tym że zatrudniają tylko na sezon i bez możliwości przedłużenia pracy, umowy, Wtedy było by to Uczciwe podejście do ludzi.

Bartek
@Bartek

No ej Bartek jest tylko jeden i nie ja to pisałem, więc się nie podszywaj ????????????

BananiitoBanditoo

Myślcie wszyscy co chcecie na temat Pracy w tejże oto Firmie. Jest- Nie jest Fajna, Lub ZajeFajna heh. Teraz na poważnie. Niby zatrudniają na Agencję Tak. Ale nie wszyscy już na samym początku się kwalifikują aby pracować przez Agencję, ponieważ osobą decydującą jest Pani Kier. ................ Obiecująco Się słucha " Tak będziemy w pierwszej kolejności dzwonić do byłych pracowników". Ale to jedna Wielka Ściema. Są i soby nawet takie które już pracowały wcześniej przez Agencje, Które dobrze sobie radziły a nawet bdb dobrze, które chciały powrócić z powrotem nawet przez agencje, ale z Jakiś nieznanych dla nich przyczyn W/W Pni KIer. ......... Nie chce ich przyjąć z powrotem. A więc myślę a jeszcze mam nadzieję że myślę to Powodzenia życzę wszyskim Nowym Pracownikom Na Agęcji. PS. POZDRAWIAM CAŁY ZESPÓŁ OPERATORÓW. :)

Gienia
@BananiitoBanditoo

Zauważyłam po sobie. RACJA.

BB
@Gienia

To może jest jednak jakiś powód że Cię nie chcą? Do mnie dzwonili już 2 razy ale mam już inna pracę, do kolegi też i on wrócił. Oj Gienia Gienia coś nabroic musiałaś, tititi niedobra :)

Santi
@BananiitoBanditoo

Jakby sobie dobrze radziły albo bardzo dobrze haha, to by nadal pracowały. Jak nie dzwonia to może jednak coś było nie tak? Wylewnie żali nic nie da

Gizmo
@Santi

Santi cwany cwana bo umowe na stałe pewnie ma. Powiem tak nawet osoby niektóre zatrudnione przez firme na umowe chcąc wrócić z powrotem też nie mogą. A żale niech sobie wylewa każdy kto chce i może. To forum jest dla wszyskich.

SSTM

Znowu zatrudniają a za chwilę zwalniają, komu to ma służyć ? dla kogo to jest dobre ? komu to się opłaca ? i za chwilę fałszywie wciskają że zwolnienia to wina zatrudnionych (nieświadomych że na momencik) pracowników, o czym takie podejście zakładu do pracowników świadczy ?

Daria

Czy będą przyjmować do pracy na stanowisko pracownik produkcji na umowę o pracę

Browar
@Daria

Pewnie będą przyjmować bo rusza produkcja ale bądź pewny ze jak nie będzie probukcji dostaniesz kopa i nara. Tak robią z ludźmi. No a jeśli chodzi o umowę to dostaniesz na 2 tygodnie albo miesiąc i będą Ci przedłużać co miesiąc tylko przez agencję. Tak tam jest cały czas

Nazi
@Browar

A właśnie że nie jest. Ludzie z agencji którzy naprawdę chcą pracować są przyjmowani przez kitron po wypracowaniu odpowiedniej ilości godzin. Jeżeli tak wszystko widzisz dobrze to też wiesz jak dużo osób z agencji po dniu czy tygodniu nagle w pracy się nie pojawia nie dając nawet znać komukolwiek więc chyba zdajesz sobie sprawę że zatrudnianie wszystkich przez kitron mogłoby być strzałem w kolano dla nas wszystkich.

Santi
@Browar

A bo jak nie ma produkcji to by się chciało leżeć ale kasę dostawać za nic, hehe, tak to by każdy chcial, ale z pustego nie nalejesz

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Kitron Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Inżynier Jakości?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
olo

W zakładzie K jest praca lekka i przyjemna ludzie są w porządku, polecam wszystkim chętnym do pracy.

Karol
@olo

Ludzie są w porządku? Co ty wypisujesz za bzdury. Fałszywi jak cholera. Szczególnie Ci co zarządzają. Za socjalna stawkę jeśli lubisz pracować to rób dalej.

Novik

Początek Roku - ZATRUDNIAMY - kogo ? Robotników, (usunięte przez administratora)

Novik pała
@Novik

Jak kogo? Frajerów co tu przyjdą takich jak ty. Zakład tragedia. Podwyżek zero. Najniższa co roku w górę. (usunięte przez administratora) ich.

Pracownik z ponad rocznym staz

Ta firma robi się beznadziejna. Pozwalniali ludzi a teraz cisna tych co zostali by robili po 12 godzin gdzie tak naprawdę tylko pojedyncze osoby chcą tak pracować. Na zebraniu dyrektor zamiast podziękować ludziom że chodzą w sobotę gdzie też prawie nikt nie chce, na pytanie dlaczego zmuszają ludzi do odbioru nadgodzin jak im pasuje dzień za dzień gdzie w takim przypadku powinno być 1:1,5 dnia wolnego odpowiada żeby nie patrzeć na kodeks pracy tylko na wyroki sądowe. Poniża ludzi i demotywuje. Osobiście wyjdę z listą do pracowników o podpisy i sprawa trafi do odpowiedniego organu. Dobrze tu może być jedynie jeśli zmieni się zarząd. Inaczej nigdy to się nie poprawi.

Bonda
@Pracownik z ponad rocznym staz

Jakoś wątpię że wyjdziesz z listą do pracowników. Każdy się boi wychylać.

Mróz
@Bonda

Chyba tak Kasiu.

Wyrocznia
@Pracownik z ponad rocznym staz

Mnie najbardziej rozbawiło podsumowanie great place to work, gdy piwko komentował wyniki . Czy on , oni , myślą że mają do czynienia z (usunięte przez administratora) , którzy uwierzą w te brednie . Panie piwko sam jest pan debilem

Iza
@Wyrocznia

A odezwaliście się coś czy po prostu klaskaliście? :D Wszyscy odważni tylko w internecie.

Czy w firmie Kitron Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

JBK

Nie

Bożena
@JBK

Aha. A nieregularne? Chyba potrzebujesz, żeby Cię o wszystko dopytywać, więc to robię. Może jedno szkolenie na rok, ale konkretne i wartościowe?

Kolejna firma w której pracownicy stosujący (usunięte przez administratora) zamiast wylecieć awansowali - Tomek większa norma na prezydenta!

Mieciu

Nie robiłeś normy to jesteś były

@Mieciu

Nie wchodziłem mu w (usunięte przez administratora) więc jestem byłym. Najgorszy brygadzista jakiego w życiu spotkałem, sciemiacz, poganiacz i lovelas. A w dodatku nie potrafi poprawnie zdania złożyć

Genis

Czy te (usunięte przez administratora) z jabila dalej mają wybierane stanowiska na bhp już?

OLAF

Europejski potentat który przez 3/4 roku nie ma pracy ha. No to tak jak się siedzi na postojowym to dobrze. Wiesz jeden z drugim w ogóle skąd te komponenty przyjedzaja ha. Wy żeby siedzieć a (usunięte przez administratora) Zawsze będzie zachwalac

Prosze nie klikac w powyzszy link, to spam zawierajacy prawdopodobnie niebezpieczne, złośliwe oprogramowanie. Komentarze o takiej samej tresci pojawily sie rowniez na profilach innych firm. Zgloszone do goWork.

Daki

* ZATRUDNIAMY *

@Daki

Kogo ??? :D

Operator

Czyli sytuacja się powtarza w kitronie z zeszłego roku. Najpierw zwolnili ludzi a teraz potrzebują ponownie ludzi

Nonon

Nikogo nie zatrudniają

ohoho

Ciekawe czy kadra kierownicza zwroci uwage na sytuacje na magazynie. Trzeci pracownik odchodzi w ciagu miesiaca? juz dwano bylo widac ze tam cos nie gra

B. Kozidrak
@ohoho

@ohoho Chodzi Ci o Paranoika , Pajaca i Powolniaka ?

@ohoho

Na całej produkcji ludzie się zwalniaja albo rezygnują po kilku dniach pracy. Pani kierownik i zarząd chyba ma oczy gdzieś głęboko ..... zapatrzone w innym kierunku. Ale najlepsze jest że ogłoszenie rekrutacji na magazyn jest rozpoczęte "dynamicznym rozwojem firmy .... " :D:D

Majsterklepka
@B. Kozidrak

Paranoik, Pajac i Powolniak? Dobre! ;-) Tylko zabawne, że „najgorsi” według Ciebie zwalniają się w momencie największego kryzysu w branży elektronicznej gdzie wiele takich firm będzie walczyć o utrzymanie i ciąć koszta - również zwalniać. Więc albo masz wypracowaną pozycję, albo trzymasz paluszka w pupie, albo mało rozgarnięta z Ciebie osoba ;-) Czasami lepiej uciec z tonącego okrętu niż zatonąć razem z nim. Pozdro

italiano
@Majsterklepka

aż tak zle w tej branży? a myślałem żeby tu sprobowac swoich sil? nie wiem moze nie warto, jak oceniacie ten zaklad? lipa?

Janka
@Operator

A gdzie widziałeś na produkcji ludzi, którzy sami się zwalniają? Mam oczywiście na myśli takich, którzy odchodzą z powodu firmy A nie spraw prywatnych - czytaj zmiana miejsca zamieszkania.

MajsterKlepka

Po poziomie wypowiedzi faktycznie widać, że nie trzymasz nikomu palca w pupie :-) Najwyżej tam ubikacje sprzątasz i trawniki kosisz bo nawet na produkcję takich wulgarnych nie przyjmują a co dopiero do biura. Zrób coś dla ludzi, zostań w domu ;-)

Ktosiek

Wróżką nie jesteś, ale z jakiś powodów jesteś strasznie sfrustrowany żeby tak ludzi oceniać. Pamiętaj że karma to przewrotna materia. Ja osobiście życzę każdemu jak najlepiej.

@Janka

Magazyn 3 osoby SMT 1 osoba

Miki

Ale że co??

@Miki

Że tyle ludzi się samych zwolniło z Kitrona w ostatnim czasie

Badiiii
@Operator

Ńa magazynie kolejna... dalej nikt nie widzi, że gargamel wykańcza ludzi?

Kitron!!! Niebiesko-pomarańczowi!!!

Vuya

co dalej będzie?

JohnieWalker
@Vuya

A co ma byc, degrengolada panie, szukajta innej roboty, tera to tylko się dobrze chlyb sprzedaje. A tak serio, to nie wróżę cudów na kiju, kilkanaście fabryk na świecie stoi, automotive w szczególności, tacy mali gracze będą ciułać grosik do grosika, ta firma przetrwa ale bez połowy załogi.. Już czas sobie powiedzieć ze „czar” tego zakładu prysł.

Bobi
@JohnieWalker

Ciekawe czy tylko na produkcji są cięcia. Bo skoro firma źle stoi to i powinni redukować i naprawy i kontrolę i inżynierów (tych zwłaszcza się bez sensu tylu kręci)!

Ile jest zmian w Kitron Sp. z o.o.?

Mona

Obecnie dwie, ale naprawy mają trzy i pewnie na jesieni wszyscy przejdą na trzy

Sm

Zależy na jakim stanowisku. Jedni pracują obecnie na jedną zmianę drudzy na dwie a rrework na 3. A może być tak że na.wrEsien październik będą wszyscy na 3 lub na 2.zmiany

Ktośka
@Mona

Teraz to już chyba tylko oko 1 zmiana w całym zakładzie bo pół zakładu zwolnili

Zyx
@Ktośka

2 zmiany normalnie

MajaterKlepka

Co Państwo sądzicie o niedawnych zwolnieniach? Czy nadal uważacie firmę za wartą zaufania? Może niech „Beata Kozidrak” się wypowie :-)

hehe
@MajaterKlepka

a ty juz do chalupy wrociles z wypowiedzeniem i siadasz do kompa pisac żale? jak dostales papier to musial byc powod, zreszta inni tez zwalniaja. cv w lape i szukaj roboty, kto 1 ten lepszy

@hehe

Podaj w takim razie proszę podwód zwolnienia 16 osób, niektóre postawiono w bardzo trudnej sytuacji - a niedawno liderzy zapewniali, że zwolnień nie będzie. PS: Ale wy wszyscy agresywni i wulgarni ;-)

..........
@MajaterKlepka

Pytasz o tych którzy sami się zwolnili ??? Jesli dostali lepszą pracę za lepsze pieniądze, takie jest prawo każdego.

Doti
@MajsterKlepka

a firma to w lepszej sytuacji? siedzimy i nie ma co robic i na czym pracowac, lipa. ciekawe czy to juz koniec czy dopiero poczatek. majsterklepka moze bedziesz kolejny?

@..........

Nie, pytam szanownego Panią/Pana „hehe” o powód zwolnienia dzisiaj przez firmę 16 pracowników, może coś wie na ten temat skoro twierdzi, że jakiś napewno jest

.....,.
@MajsterKlepka

Nie ma mnie dziś w pracy więc.nie wiem co się dzieje w firmie. Stąd dowiaduje się że zwolnili jakąś grupę ludzi :(((

Wiktor

Kolejny Najgorszy zakład w Tym Miasteczku. Działa Tak Samo jak Te zakładziki Obok. Ludzie zatrudniani przez agencję są Traktowani Bardzo Przedmiotowo, Rozwinięte Kolesiostwo, Za Chwilę Będzie Tam Napis taki sam jak w zakładzie Obok ZATRUDNIAMY i nie będzie chetnych, będą Chcieli przyjmować nawet z ulicy i nie będzie chętnych. Nie idźcie Tam ! Szkoda Waszego Cennego Czasu. Nie Polecam !

@Wiktor

Ja tam pracuje od prawie samego początku. Wiele rzeczy możnaby zmienić, ale o jakim kolesiostwie my tu mówimy? W zakładach obok natyrasz się jak wół, tu praca jest lekka i ciekawa. Jeśli masz trochę ambicji i chcesz się rozwijać, możesz starać się o inne stanowisko. Tak było w moim przypadku. Przychodząc tu do pracy, nie miałam zbyt dużego pojęcia o elektronice, nauczyli mnie wszystkiego. Trzeba tylko chcieć.

@Doris

Witam, od Czego Tu Zacząć ? Między Innymi Chodzi o Najgorsze Stanowisko w Tej Firmie POTTING (przy którym nikt nie chce pracować i ucieka stamtąd) Jest to Stanowisko na pewno nie przy Pełnej Elektronice, Tylko przy Zalewaniu... Praca w Ciężkich Szkodliwych Warunkach na Sprzęcie ze (Średniowiecza) gdzie do tej Czynności Są w Pełni Profesjonalne Maszyny, których ten Zakładzik nie Potrafi Zapewnić. Doris Byłaś tam Kiedyś ? czy Widziałaś, To Co Piwinnaś Zobaczyć ? Skoro Uważasz że Wszędzie Tam jest Tak Wspaniale, To… Proszę, Zamień się na To Stanowisko POTTING , które Wszyscy Omijają Szerokim Łukiem, Ludzie Zerkają na Innych żeby Tylko Kogoś Podstępnie Tam Wkręcić, żeby Przypadkiem Oni nie Musieli Tam Pracować. Z tego Stanowiska Nie Ma Szans bez Znajomości Awansować na Pracę przy Elektronice. Zdanie Człowieka Zatrudnionego Przez Agencję i Jego Słuszne Racje W ogóle nie są Uznawane, Podstępnymi Gadkami jest Przymuszany do Zwolnienia (sprawdzone kilka dni temu) Totalna Żenada. Doris Zamień się na Stanowisko POTTING , życzę Tobie Szybkiego Awansu i Wielkiej Światowej Kariery w Tej Firmie. Miłego Dnia, POZDRAWIAM.

hehe
@Wiktor

Panie R., wiemy, że to ty tu wypisujesz swoje żale, więc nie marnuj swojego drogocennego czasu, bo wiemy co i jak :) 2 dni popracowałeś i niewiele wiesz :)

Młody
@Wiktor

A widzisz i tu sie mylisz, za krótko pracowałeś. Osoby zaczynające właśnie na tym stanowisku awansowały i są teraz na innych pozycjach. Dodatkowo osoba pracująca na tym stanowisku i wykonujaca norme może czuć sie bezpiecznie w dobie kryzysu bo jest to naprawde specyficzne stanowisko. Najwidoczniej sie nie nadawałeś, dlatego też Ci podziękowano.

@Wiktor

Oczywiście, że pracowałam na Pottingu. Nie przy zalewaniu, bo to praca raczej dla mężczyzn, nie proponują tego stanowiska kobietom. A jeśli chodzi o szkodliwe warunki pracy... Chyba rzeczywiście króciutko pracowałeś, bo BHP jest akurat w tym zakładzie na bardzo wysokim poziomie. Chciałeś pracę za biurkiem, nikt nie bronił Ci się kształcić.

@hehe

No Tak… Spodziewałem się Takiej Reakcji i Takich Odpowiedzi z Drugiej Strony. Na Pewno nie Są To Moje Żale, Jest To Moja Ocena i Są To Moje Opinie. Chociaż mam Dużo Codziennych Zajęć Mam Troszkę Wolnego Czasu. Nawet Kilka Dni Wystarczy żeby Ocenić Sytuację w Danym Miejscu i Dużo Dostrzec, Zerkając Świeżym Okiem. W Ogłoszeniu o Naborze do Pracy w Zakładzie Produkującym Elektronikę, Po Prostu Spodziewałem się Pracy na Stanowisku przy Lini Produkcyjnej lub Montażu Elektroniki a nie Tam... Gdzie… Mi Zaproponowano. Pomimo Tylko Kilku Dni Obecności w Tym Zakładzie Na Pewno Było Ciekawie... Zdobyć Kilka Nowych Doświadczeń. Bardzo Miło Mi Było Poznać Osoby, które Poświęciły Mi Dużo Swojego Czasu na Zapoznanie się z Zakładem i Przyuczaniem Mnie Troszkę Do Tej Pracy na Linii Produkcyjnej Zwłaszcza Miłe Dziewczyny, które Zaskoczyły Mnie Swoją Wiedzą i Zaangażowaniem w Tym Kierunku, One Zasługują na Wielkie Wyróżnienie i Docenienie ze Strony Zakładu. Ogólnie Zakład w Grudziadzu Jest OK… Ma Duży Potencjał do Rozwoju, Troszkę Czegoś Tam Brakuje (jest dużo miejsca na postawienie nowych linii produkcyjnych) Ale Wszystko Przyjdzie z Czasem. Życzę Firmie w Grudziądzu Udanej Produkcji oraz Zadowolonych z Pracy Pracowników. POZDRAWIAM.

@Młody

Witam. Oj jednak Mogłem Przyjąć To – Wspaniałe - Specyficzne Stanowisko, Najpewniej Dopiero po Roku Pracy (przy wielu nieprawdziwych zapewnieniach przełożonych i dużym szczęściu...) na Zalewaniu, Awansował Bym na Lepszą Pozycję Pracowniczą. Cudowny Rozwój Kariery. Niech Będzie że się Nie Nadawałem.

@Doris

No Wiesz, Ktoś Musi Pracować dla Tych Wykształconych co Siedzą za Biurkiem (żeby oni mieli zajecie) Oczywiście Zgadzam się z Tobą BHP jest w Tym Zakładzie na Wysokim Poziomie.

@hehe

I Tak Wszyscy Wiemy PO SWOJEMU... Co i Jak, Życie...

@Wiktor

Ja się zastanawiam nad jednym... Zakładam, że jesteś młody, nie masz aż tak dużego doswiadczenia, więc dlaczego jesteś taki roszczeniowy? Myślałeś, że od razu dostaniesz funkcję prezesa? Albo inaczej... Pracowałeś kiedyś na SMT, lutowales, naprawiales płytki? Pewnie nie, więc o czym my tu rozmawiamy... Z takim podejściem, nigdzie pracy nie znajdziesz. Lenistwo, brak pokory i przerost formy nad treścią nie wróżą niczego dobrego. Poza tym, kto Co się kazał zgłaszać do Agencji pracy? Sam szukaj wymarzonego stanowiska dla siebie, bez pośredników. A tak swoją drogą, sporo fajnych ludzi z Agencji dostało etat, nie było to po roku, ani po znajomości. Ja tych znajomości też nie mam, a pracowałam na wielu stanowiskach. Wiesz dlaczego? Bo dostrzegli chęć rozwoju. W Polsce jest jak jest, zarobki też są, jakie są. Ale to nie znaczy, że nie mam nic robić.

Kolo
@Doris

Pan @Wiktior potrafi tylko narzekać ale sam nie potrafi pokazać że ma chęci do jakiej kolejek pracy. Jeśli uważasz że na pootingu nie są przestrzegane normy BHP to zgłoś to do specjalisty BHP lub odpowiedniej instytucji. A tak na marginesie weź się chłopie w garść i nie narzekaj, bo z takim podejściem do pracy nigdzie nie znajdziesz pracy dla siebie.

@Wiktor

I kto pisze taka opinię, pan który zakończył prace po dwóch dniach...szybko wyciągasz wnioski o zakładzie którego nawet dobrze nie poznałeś, uciekłeś zanim się rozkręciłeś, Jak można przyjść do pracy i wybierać sobie stanowisko skoro nie miało się nigdy do czynienia z elektroniką??? Skoro miałeś inne oczekiwania trzeba było na rozmowie rekrutacyjnej przedstawić,w twoim wieku to ludzie już po 20lat w jednej firmie pracują , ty troszkę przed emerytura i zero pokory.. życzę powodzenia w znalezi swojego ważonego stanowiskach prezesa, nadzorcy., w zależności od ambicji pana drogi Panie. Nawiasem mówiąc trzeba było dać sobie szansę

@Wiktor

Nie rozumiem. Dlaczego się nie uczyłes? Nie chciało Ci się? Zawsze możesz iść na studia, ale chyba widzę, że mentalność nie pozwala i IQ nie te...

Wiktor

No Tak, Wszystko się Zgadza, Życie Toczy się Dalej, Dziękuję za Wszystkie Dobre Rady. PA... PA...

@Doris

Najlepiej Niech Nowi Pracownicy po Zatrudnieniu, Sami Ocenią Sytuację w Tym Zakładzie i Jak Zostaną Potraktowani, Ciekawe czy Będą Tak Zadowoleni, jak Zapewnia Szefostwo.

@Doris

Firma Kit... w Grudz. To Wielki Kit... (pod względem ludzi u góry i na dole)

@Wiktor

Nie pisz tak o ludziach, których nie znasz. Co można powiedzieć po dwóch dniach pracy? Prawda boli? Zostałeś nieźle podsumowany i zapewne słusznie. Jestem przekonana, że w żadnej pracy się nie sprawdzisz, na lenistwo i tak negatywne nastawienie już nic nie pomoże. A za siedzenie i prawienie swoich mądrości nikt Ci nie zapłaci. Może jakiś kanał na YouTube założ: "Jak stracić pracę w dwa dni";-)

@Doris

Witam DORIS ???? Inteligentny Człowiek Potrafi Dostrzec Dużo, Tego co się Dzieje w Pobliżu Niego w Kilka Dni. Ktoś kto Napisał Te Wielce Niesłuszne Podsumowania Dotyczące Mojej Osoby Nie Zna Mnie, Więc są One nie Trafione. Opiszę Tobie Moją Sytuację, która Przytrafiła Mi się w Tej Firmie, w Ciągu Kilku Dni (wnioski wyciagnij sama) Zgłosiłem się do Tej Pracy Przez (agencję) Praca Przy Elementach Elektronicznych (tak było napisane w ogłoszeniu) Więc Byłem Przekonany że Będę Pracował Bezpośrednio przy Produkcji Elektroniki a nie Przy Tym Nędznym Stanowisku Wylewania Żywicy. Pojęcie Mam o Podzespołach Elektronicznych, Lutować Też Potrafię, Przez Długi Czas Naprawiałem Ludziom Sprzęty Elektroniczne Codziennego Użytku typu Radia, Magnetofony, Telewizory itd. Z Obsługą Komputera nie Mam Problemów. Przejdę do Sedna Sprawy, Po Dłuższych Godzinach Szkolenia Teoretycznego, Znalazłem się na Lini Produkcyjnej THT i Zostałem Przyuczany w Praktyce przez Sporo Godzin i Kilka Osób, Czułem że Jestem w Swoim Żywiole (zgodnie z moimi zainteresowaniami) Nawet Miałem Kilka Pomysłów na Przyszłe Usprawnienie Tej Lini Produkcyjnej, i Byłem Przekonany że Będę Tam Pracował Znacznie Dłużej, Nagle Podeszły do Mnie Dwie Panie Jedna z nich z Opaską na Ręce, Druga Pani Nawet Mi się Nie Przedstawiła kim Jest w Firmie i Zostałem w Jednej Chwili Postawiony pod Ścianą w Sensie Wyboru Stanowiska, Jedna z Pań Powiedziała Mi Prosto w Oczy, Albo Idziesz na Zalewanie Albo Możesz się Zwolnić Podsuwając mi Kartkę do Napisania Prośby o Zwolnienie, Uważam ze Powinienem Dostać Czas na Zastanowienie się Co Robić w Tej Sytuacji (więc coś było nie tak jak powinno) W Jednej Chwili Wszystko Mi Prysło Jak Bańka Mydlana. ???? Tym Nie Profesjonalnym Zachowaniem Tej Pani Jestem Bardzo Rozczarowany. ???? W 2021 Roku Przy Tak Wielkim Postępie Technologicznym Człowiek Powinien Mieć Swobodne Prawo Wyboru Swojego Stanowiska Pracy. No Cóż Życie… Doris Życzę Tobie Spokojnego Piątku ???? oraz Miłego Weekendu… ????

@Doris

DORIS Dziekuję za Ciekawy Pomysł o Założeniu Kanału pt. Jak Stracić Pracę w 2 Dni, Ale z Powodu Nieprofesjonalnego i Nieuczciwego Podejścia Pracodawcy do Pracownika. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Bjgdtj
@Wiktor

Ale Ty ściemniasz koleś, osobiście słyszałem jak tydzień wcześniej brygadzista przedstawiał Ci naszą kierownik, więc nie mów że nie wiesz kto to był, Ale jak Ty facet przez tydzień nie potrafiles zapamiętać jak wypisuje się fiszki to co się dziwić? ????

@Bjgdtj

( ͡° ͜ʖ ͡°) No Tak Miałem w Tym Czasie Dużo Informacji do Przyswojenia na Raz, (dzięki dobrym nauczycielom) Szło Mi Bardzo Dobrze, Byłem Przygotowany Że Za Dwa Trzy Dni Będę Już Pracował - Sam - na Tym Dobrym Stanowisku ( ͡~ ͜ʖ ͡°) no Wiesz Najbardziej Rozpraszały mnie (od początku) POZYTYWNIE (swoimi wdziekami) Te Wszystkie Fajne i Miłe Kobiety Wokoło (●'◡'●) (fajną macie pracę) Teraz u Mnie Jest Już po Fakcie. Miło Mi Było Poznać Wszystkich Przyjaznych Ludzi. Trzymajcie się Wszyscy w Firmie. Tymczasem (★‿★)

@Bjgdtj

No... Coś Tam Zapamiętałem… (bardzo dużo zapamiętałem) Na Przykład Gdzie się Znajdują Kamery Monitoringu na Hali Produkcyjnej, Szczególnie Jedna Kamera, Która Była Najbliżej Mnie… Więc Spoko nie Jest Tak Źle z Moją Pamięcią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zyx
@Wiktor

No no no zaintyeresowanie kamerami, monitoringiem, co gdzie jest i jak dziala, pieknie!!! dobrze ze w takim razie juz cie tu nie ma, bo nie wiadomo co by z tego zalewania bylo, moze zalewanie czegos a moze zaje**nie czegos

K

Nie zatrudnisz się już tutaj nigdy, zapewniam :)

@Wiktor

To że kiedyś coś tam się naprawiało to nie znaczy że odrazy możemy sobie rządzi w zakładzie do którego co dopiero trafiliśmy. Nie chce mi się wierzyć że postawiono cię pod ścianą i kazano się zwolnić, bo jeśli by tak było to patrząc na twoją roszczeniową osobę zaraz byś do sądu poleciał. Ja jesteś taki way i pojętny to dlaczegóż będąc dobrze po 50 nie masz pracy???? Tylko desperat i człowiek bez honoru wypisuje taki rzeczy . Pozdrawiam i życzę sukcesu

Wiktor

Witam, co By Tu... w Tym Momencie Napisać ? No Too Po Kolei. Jeszcze Jestem Przed Pięćdziesiątką ( ͡° ͜ʖ ͡°) , Na Pewno Nie Miałem Zamiaru Rządzić w Zakładzie do Którego Akurat Trafiłem. W Sumie To Sam Wszedłem... do Tego Zakładu i Sam Wyszedłem… (Może… Nawet i Sam Bym Wrócił do Tego Zakładu lub Wszedł do Podobnego Zakładu Produkującego Nowoczesną Elektronikę ( ͡~ ͜ʖ ͡°) , bo Ta Branża i Ten Rodzaj Produkcji To Moje Zainteresowania i Mój Żywioł (elektronika i nowe tehnologie w obecnych czasach i przyszłych... czasach) , (mieć wpływ na budowanie i powstawanie nowych technologi, które posłużą innym Ludziom w Przyszłości TO MNIE KRĘCI... I TO JEST COŚ...) Po Tych Kilku Latach Życia Mam Dosyć Sądów… Wolę Omijać SĄDY Szerokim Łukiem, Może i Mam Zajęcie Pozwalające Przetrwać… Tylko Aktualnie Powolutku Robię Sobie Rozeznanie Gdzie Mógłbym Mieć Dobrą Pracę Zgodną z Moimi Zainteresowaniami. Oj Tam Od Razu Desperat… ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Osobiście Prawdziwej Rozmowy Kwalifikacyjnej przy Przyjmowaniu do Pracy w Ogóle nie Miałem, Tylko Jakieś Dziwne Wykłady i Testy na Kompie ( ͡• ͜ʖ ͡• ) Oprowadzanie po Zakładzie i Tłumaczenie co Gdzie Jest i Cooo Jak Działa Pierwszym Lepszym i Niepewnym Osobom jest Dla Mnie Bardzo, Nieprzemyślanym Działaniem. Już na Pierwszej Rozmowie Kwalifikacyjnej Ludzie Powinni Być Pytani PRZEZ OSOBĘ Prowadzącą Rekrutację Jakie Mają Oczekiwania od Danego Stanowiska i Ewentualnie na Jakim Stanowisku Widzieli by dla Siebie Miejsce, Dużo by to Ułatwiło i Usprawniło Zatrudnianie. (czy to coś Dziwnego ? Chyba Nie) Tego u Mnie nie Było. Od Razu i Twardo Zostałem Postawiony na Jednym ze Stanowisk... i Powiedziano Mi TUuu BĘDZIE PAN PRACOWAŁ (ʘ ͜ʖ ʘ) Miło Mi Było Tam Poznać Nowe Twarze i Kilka Sympatycznych Dziewczyn (●'◡'●) Również POZDRAWIAM i Życzę Sukcesu Wszystkim Zadowolonym z Pracy w Tym, Bądź co Bądź Wyjątkowym Zakładzie. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Wiktor

Tak Ogólnie To Szkoda Mi że Tam w Tym Miejscu w Tej Pracy nie Zdążyłem Rozłożyć w Pełni Swoich Skrzydeł… Cóż Jak Pech to Pech, Życie Toczy się Dalej… (Luzik) ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Osik

Mam pytanie ten cały Kwidzyn i Sadlinki dalej się tak madruja? A stanowiska dla swoich kolegów dalej załatwiają w korytarzu po tym jak zobaczą kto przyszedł. Ja pamiętam ten tekst chyba brygadzistki kto z Kwidzyna? Te dwie panie idą że mną a Grudziądzanie tam gdzie było wolne ha

Kwidzyn i okolice :)
@Osik

A sio intruzie z tej strony! Chcesz wywołać jakąś niepotrzebną i chorą sytuację w której ani pracownicy z Kwidzyna, Sadlinek czy z Grudziądza się nie utożsamiają. Nie pracujesz juz w NASZYM zakładzie to nie interesuj się co się w nim dzieje. Grudziądz, Sadlinki i Kwidzyn pozdrawiają :) ps. Skończmy już z tym hejtem ludzie. Pracować przecież każdy musi.... Nie ważne gdzie....

Ktoś

Ludzie mogą mnie lubić lub nie, ale ja nie uzależniam od tego swojego poczucia własnej wartości. Natomiast poczucie twojej wartości jest chyba poniżej zera, skoro w ten sposób próbujesz zaistnieć. Amen

Lol

Osik? A nie Owsik? To drugie jakoś tak idealnie do Ciebie pasuje :)

Zostaw merytoryczną opinię o Kitron Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Kitron Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kitron Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kitron Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 14 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 48 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kitron Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Plac Marsz. Józefa Piłsudskiego 1
    00-078 Warszawa