Opinie o Kitron Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kitron Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kitron Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kitron Sp. z o.o. w Warszawa

Śpioszek

Mi praca się podoba, nie jest ciężko, stanowiska łatwe do ogarnięcia atmosfera taka sama. Każdemu się nie dogodzi

@Śpioszek

Jeśli ktoś nie ogarnia tu jakiegoś stanowiska to najwidoczniej pomylił firmy. Praca lekka i przyjemna ale wymagająca wiedzy.

X

Zrobią imprezę i zwolnia jak zeszlym roku!

@X

Jesteś pierwszy na liście haha!!!

@hehe

Z takim podejściem to ta osoba sama się wykruszy. Takie osoby jak pan/pani @X nie są nam potrzebne.

Witam czy warto złożyć CV na operatora wózka widłowego może ktoś coś podpowiedzieć? pozdrawiam

;p
@Nowy

Na magazynie nie ma dużo pracy na wózkach. Chyba że trzeba coś przewieść lub załadować/rozładować auto.

Nie warto, kiepska kasa

Boy
@Slav

A ja polecam - kasa wcale nie jest taka zła jak na warunki pracy

@Boy

to może coś więcej powiesz o tych warunkach pracy? :) żeby wiedzieć jak się ma kasa do tych warunków :P

Xxxx
@Marta

Kasa jak wszędzie. Podstawa to pewnie 3010 brutto może coś więcej. Ale praca nie jest zbyt ciężka więc ....

@Xxxx

nie no więcej przecież, bez przesady, gdzieś w innych zakładach ktoś w ogóle daje na magazynie minimum?

Tru
@Marta

Na magazynie to same fajne osoby pracują. Warunki jak wszędzie, pracować trzeba ????

@Xxxx

czy przychodzac do magazynu do pracy trzeba miec uprawnienia na wozki czy jest szansa ze pracodawca wysle na kurs?

@Anna

Najlepiej jak są, jak nie ma to zrobią ale wtedy kasa na start mniejsza

Zuzanna
@Sven

O ile mniejsza? Potrącają za cały kurs?

@Zuzanna

nie, kurs robi ci frma

Katarzyna
@Slav

Oj zdarza się zdarza czasem niewiele więcej, zwłaszcza w małych miejscowościach w okolicach, No a tu ile teraz? Niedługo chyba rząd podwyżki da?

Magazyn

Nie warto kropka.

Nie wierzę
@Tru

Ha ha ha ha ????????????????

@Nowy

W kitornie nie masz operatorów wózka widłowego tylko magazyniera a wózka to używaja tyle co kot napłakał bo nie ma takiej potrzeby, więc jak szukasz tylko pracy gdzie sobie jeździsz na wózeczku to nie tutaj

______

Wyrażenie swojej opinii grozi tym że od razu jesteś pod ________ i wtedy musisz uważać co mówisz i z kim.rozmawiqsz Dlatego ja robię swoje i idę do domu i nikomu palca w (usunięte przez administratora) nie trzymam bo nie mam takiej potrzeby.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Kitron Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Inżynier Jakości?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
Ktoś

Chcialem wrócić z powrotem do pracy oczywiście z doswiadczeniem zdobytym również w tym zakładzie ale stwierdzono że nie posiadam predyspozycji. Nie pozwolono mi wrócić. RĘKA RĘKE MYJE !!! Obiecanki cacanki. Pozdrawiam.

@Ktoś

serio chciałbyś pracować w miejscu w którym cię nie chcą? jak cię nie chcą to idź gdzie indziej, mało to zakładów naokoło? czy tam cię też nie chcą?

@Ktoś

To pomyśl nad tym dlaczego nie chcieli cię z powrotem? A wcześniej miałem predyspozycje ? A długo pracowałeś wcześniej?

@Slav

Tak chcialem pracowac z powrotem ale nie wiedzialem ze mnie nie beda chcieli przyjac. Mi odpowiadala ta praca. Pracowalem 2lata po zakonczeniu umowy obiecywali ze oddzwonią. A tak sie nie stalo. A jak chcialem sie zatrudnic przez agencje to panie kier. Stwierdzila ze tego pana nie zatrudniamy. Dowiedzialem sie dlaczego. I jej odpowiedz to taka poniewaz bylem przez okres zatrudnienia na chorobowym 2 miesiace, a ja bylem na opiekunczym na dzieci które i tak sie należy każdemu pracownikowi. I tyle.

@Ktoś

Ale co się tak uparles na ten zakład, skoro cię tu nie chcieli wcześniej i nie chcą teraz, i już tu dawni nie pracujesz to nie oglądaj się za siebie tylko ruszaj dalej, bo umowa z agencji to średnia opcja jak masz małe dzieci. Pracy teraz dużo więc szukaj gdzie indziej. Najwidoczniej musiałeś przewalić coś inne że tak nie chcą powrotu tylko nie powiesz a że na pożegnanie mówią że zadzwonią to wszędzie tak zawsze mówią, tekst stary jak świat i nie należy w to wierzyć , bo tylko marnujesz czas na czekanie, pozdro

@Slav

Ja nie pisalem ze mnie nie chcieli wczesniej tylko ty to piszesz. Ale spoko. Nie upieram się tylko sam dla siebie byłem ciekawy dlaczego. A innego powodu pani kier. Nie podała niż ten co pisalem wczesniej. Ja caly czas mimo ze mam dzieci ide do przodu. I nikt nie bedzie mi dyktowal co mam robic. Trzymaj sie tego co masz a nie pouczaj innych. POZDRO

Robi
@Ktoś

No jeżeli rzeczywiście ciągle cie nie było a my mieliśmy za ciebie robić to się wcale nie dziwię, też cie tu nie chce!

@Robi

Czytaj z zrozumnieniem chyba ze masz z tym problemy.

Buba
@Ktoś

Choćbyś pracował dobrze ,jak kier nie podpasowałes to zwolniła . Dużo dobrych ludzi poleciało , dlaczego ? Patrząc na osoby które teraz zatrudnia ,że jeszcze nikomu nie przeszkadza co ona wyprawia.

Abub
@Buba

Dopiero ktoś pisał że Lesia już nie ma to chyba dobrze zwalnia. Niestety ale za dużo obibokow ma umowy na stałe a z tym nikt nic nie zrobi

JA P. P. KTO PARACOWAŁ TEN WIE

Pozdrawiam wszyskich Pracowników Stałej Ekipie

Pracowniczka

Czytajcie!!!! Racja jest jedna osoby które pracują od początku w tej firmie mają swoją racje. Osoby z agencji owszem mają gorzej ale jeżeli się postarają to dostaną umowę z kitem. Gdyby nie Operatorzy którzy pracują od początku lub nawet troszkę później to by nie było nic. To oni szkolą nowych nawet tych z agencji. To oni ponoszą odpowiedzialności za powierzone im obowiązki. I to jest dobre. Ale kierownictwo jest takie do (usunięte przez administratora) że szkoda gadać. Np. Pani Kier. P. Pani Kar. K. Oraz inna lub inni brygadziści. Mają wspólnotę pomiędzy sobą. UWAGA. POZDRAWIAM

Terry
@Pracowniczka

Ale się uwzieliscie! A z kim mają trzymać? Z Lesławem? Jesteście śmieszni Pozdro!

@Terry

Z jakim lesławem? Oco chodzi. To co pisałam taka jest raczej prawda.

@Pracowniczka

A kolezamka b. tu żale wylewa, weź już kobieto się do roboty albo się ogarnij albo znasz kierunek, tam jest brama

@Terry

Lesława już nie ma już chyba od roku jakoś albo i dłużej i dobrze, kolejny pieniacz i nierob

@hehe

Brama dla ciebie chyba.!!!!!!!!!!! OJ Przepraszam. Chyba że trzymasz palec w (usunięte przez administratora) przełożonym. ???????? Nie no oczywiście że za przeczysz. To proste. Jesteś taka mądra Lub Odwarzna to Napisz Na FORUM DOKŁADNIE O CO CI CHODZI I PODAJ SWOJE PRAWDZIWE OBLICZE

@Pracowniczka

OdwaRZNa ahahhaja bo skisne ze śmiechu , pracowniczka analfabetyczka hihihi. palec to ty trzymasz tylko nie tam gdzie trzeba, jak tak źle to zrób miejsce dla tych co tyrają za was z agencji, przemądrzałe głowy z ukladzikami, piszesz że taka pomoc? chyba z łaski , a za plecami nóż wbity

Na szczęście były pracownik

Pracowałem tam ponad rok, obecną pani kierownik nie nadaje się na swoje stanowisko osoba nie reprezentatywna, mina jej jak by za karę przychodziła do pracy, może się coś zmieniło jak dostała podwyżkę 2tyś.a reszta operatorów po100-150 zł. Ludzie na lini bardzo w porządku,dają z siebie 100%a i tak tego nie doceniają tam u góry. Kolesiostwo na lini bryg-kierownik co niektórzy liderzy bardzo trzymają palec w (usunięte przez administratora) nie mówię o wszystkich ale są pewne perełki. I oczywiście pewien pan brygadzista smt jedzie po operatorach(głównie dziewczyny) jak po (usunięte przez administratora)... ale oczywiście kierowniczka nie widzi problemu, bhp w tej firmie jest na naprawdę wysokim poziomie na poziomie tuneli kablowych nad smt gdzie podczas deszczu zakładane są kuwety do zbierania deszczowki. Nie polecam praca tylko na jakiś czas. Trzymam kciuki za te osoby co złożyły w najbliższym czasie wypowiedzenie jedyne czego będzie wam brakować to kontaktu z współpracownikami.

Arkadio Jose Morales
@Na szczęście były pracownik

że sam dostałeś stówę po roku, to na tyle najwidoczniej zasłużyłeś :-DDD kolejny marudzacy jak kolega z koment co sie zwolnil po 2,5 roku i podwyzce 100 zł. moze koledzy w niedoli? trzeba było być odwaznym jak sie jeszcze bylo na miejscu, a nie siedziec cicho. teraz mozesz tylko narzekac, ale nic juz nie zmienisz, slabe ogniwa same się wynoszą

Zazi
@Na szczęście były pracownik

Jak chciałeś podwyżki 2 tysiące to trzeba było na prezesa startować :) ale fakt BHP na bardzo słabym poziomie, wiele rzeczy zgłaszanych jest zamiatanych pod dywan. A jak coś się już komuś stanie to pełno spotkań i oczywiście i tak wina pracownika

Pff

też byś miała taką minę jak byś musiała chodzić 12stki nie wiaodmo po co, każdy ma już dość, ile można gonić ponad normę, zero wytchnienia, nic nie działa jak powinno

Fanka M.M.
@Pff

Ale ona tak ma nawet pracując po 8h, zresztą robić nadgodziny liderzy też lubią, tego mi nie powiesz

Aktualny pracownik
@Na szczęście były pracownik

Przyznam ci rację co do kierownictwa :)))) ale jak każdy wypełnia swoje obowiązki to liderzy czy brygadziści się nie czepiają chyba że ludzie dają sami powody do tego. Ja jakoś nie narzekam na swoich bezpośrednich przełożonych. Dużo jest jeszcze do zmiany na lepsze ale na to trzeba czasu. Z niektórymi ludźmi nie da się współpracować i nic na to nie poradzimy. Biorą kogo poradnie to wtedy jest jak jest.

@Na szczęście były pracownik

Jak czytam te wasze komentarze to mam wrażenie że pisza je sami idioci. Ja z podwyżka problemu nie miałem. Ale jak się dobrze pracuje to wszyscy potrafią to docenić. A zarządzania takimi jolopami to współczuję każdemu.

Slav

bo takie(usunięte przez administratora) tu piszą że dostały 100 zł po roku czy 2,5 roku pracy i się zwalniają, nie pomyślą czemu inni dostają większe podwyżki a oni tylko 100 zł, dostajesz tyle na ile zasłużyłeś i wypracowałes, ile też chciałeś na rozmowie albo czy w ogóle otworzyłeś buzię że chcesz podwyżkę czy czekasz jak baran może dadzą może nie. to nie PRL że czy się stoi czy się leży podwyżka się należy.

@Zazi

nie ma osoby odpowiedzialnej za BHp w firmie ze nie ma komu reagowac na te zgloszenia od pracownikow ? co sie dzieje w momencie jakiegos wypadku ?

Zyx
@Anna

jest bhp i to na wysokim poziomie, więc ktoś to pisze bzdury na złość, jak coś jest nie tak na linii do zgłosić do inżyniera który robił ta linie a nie pretensje nie w ta strone i na goworku, zamiast zgłosić bezpośrednio, tacy mocni w gębie a siedza cicho, wypadków nie było jeszcze

@Anna

BHP jest na odpowiednim poziomie. Jeśli zgłaszasz problem dotyczący BHP swojemu przełożonemu a on nie reaguje masz prawo zgłosić to bezpośrednio do działu BHP lub pani Ani Koprowskiej odpowiedzialnej za BHP. Dziękuję ;P

Ola

Czy warto startować na stanowisko inżyniera jakości? Jak wygląda ta praca i wygląda współpraca?

Obcs

Co do kier.... prawda , popsuła wizerunek firmy . Ludzie jej nie cierpia a opinia się roznosi ,ale im nas więcej tym szybciej uda się założyć związki .

@Obcs

tylko spróbuj o tym wspomnieć, to ciebie wywala a firma się zawinie z grudziądza albo zatrudnia ukraińców, żaden pracodawca nie lubi związków i wola zwolnić niż pozwolić na ten wymysl. Zresztą związki walczą tylko własne tylki, nic nie robią dla pracowników. Co robią związki w jabilu - nic, tylko dla siebie kiese napełniają. u nas pewnie pewnie już przedstawicielka b. zaciera rączki żeby się wybić a nic nie robi dla pracowników tylko załatwia swoje sprawy i żale, wymienić ta cała zgraje bo nic nie robią dla nas

Kuba

Nie, narzekajcie tylko pracować! My jesteśmy od tego żeby Was pilnować a trochę mobbingu nie zaszkodzi

@Kuba

Trochę śmieszne podszywać się pod kogoś kim się nie jest

Co wchodzi w socjal Kitron Sp. z o.o.?

Slav

A co cię interesuje, konkretnie

@Slav

Pakiet zdrowotny tutaj jest?

nie

______

Różnego rodzaju zapomogi, dofinansowania do kolonii dzieci, karta Multisport,

Daria

Dzień dobry. Czy Kitron przyjmuje do pracy.I jaka jest umowa o pracę.

@Daria

Zadzwoń do działu kadr lub HR

Daria

A czy jest taka możliwość żeby oko w oko spotkać się z kadrową, czyli prosto do kadr iść.

@Daria

nie, po co. zloz cv na otwarte stanowiska, Jak cie beda chcieli to zadzwonia

______

Zrób tak jak ci pisze PRACOWNIK. złóż aplikacje na stronie rekrutacji. Jak będziesz dla nich interesującą to się do ciebie odezwa i zaproszą na rozmowę kwalifikacyjną :))))))

Jest sens na przykład jak nie ma ogłoszenia ? Nie przepadnie to CV ?

.......
@Marta

Zalezy na jakie stanowisko chcesz aplikować CV. Na stronie https://career-poland.kitron.com/ są aktualne oferty pracy na które szukają kandydatów. A po za nimi można tylko przez agencję pracy.

Ciekawski

Jak wygląda teraz praca? Są komponenty czy raczej zwalniają ludzi ?

@Ciekawski

nie ma, są, nie ma, są, kto to wie, nic nam nie mówią, raczej nie zwalniają, chyba wszystkim to już wisi jak jest

Pracowniki

Z okazji 60lecia firmy życzę Grudziadzowi mądrzejszego dyrektora bo z obecnym nawet 6 lat się nie utrzymamy na rynku

Yepac.ta.firme

Największa porażka tej firmy jest dyrektor zarządzający, pani menager i kierowniczka. Dobrało się trio i niszczy norweski wizerunek firmy. Każdy w okolicy już wie że nie warto tutaj przychodzić. Wiem co mówię . Pracuje tutaj od września 2019. Na szczęście jeszcze tylko parę dni...

Operatory
@Yepac.ta.firme

I co kładziesz wypowiedzenie? Ciekawe czy będziesz na tyle odważny po takim wpisie. Żenada

@Operatory

A może sami powiedzieli, że się z nim żegnają i stąd ten wyrzut złości tutaj? Ciekawe gdzie pójdzie teraz. A tak serio to faktycznie niszczą ten norweski wizerunek czy on trochę przesadza?

@Weronika

a co to jest ten norweski wizerunek?? Jesteśmy w polsce płacą nam w zlotwkach i mam gdzieś jakieś wizerunki byleby płacili i szanowali nasz pracę a to jest z tym roznie , jest ani dobrze ani zle , jak wszedzie

Dokładnie tak

@Sven

Jasne rozumiem, czyli wszystko zależy od punktu widzenia. A tak się zastanawiam nie wolelibyście wypłat w innej walucie niż złotówki? Czy to jednak zbyt ryzykowne by było?

Kowbój

Do firmy Kitronik do pracy, przyjmują ukrainców i ukraineczki... Wolą obcokrajowców od przyzwoitych Grudziądzan.

Doti
@Kowbój

chyba mówisz o przyzwoitych nierobach co ciągle narzekaja i tylko chcą brać a nic nie dawać od siebie, wy to macie chyba wpisane w pesel ciągle narzekanie jak to źle i niedobrze w tym waszym brudnym grudziądzu, wszędzie i zawsze gdziekolwiek pracujecie

@Doti

To może pracuj w tym Twoim czystym Kwidzynie??

Weronika

Mam rozumieć, że niestety przez większość pracowników Ukraińcy tutaj nie byli i nie będą mile widziani? To naprawdę może popsuć atmosferę, słabo to widzę...

Kinzo

Uwaga Nie szanują Dobrych Pracowników. Koleżeństwo pomiędzy bryg. a kier. Produkcji, znających się już z innej firmy zobowiązuje! Najlepiej mają osoby trzymające pal.. w ... zwłaszcza k...... Kto wie temu niepotrzebne kropki. Zatrudniają na Agencje bo firmy z nowoczesnym parkiem maszynowym usytuowanym na stabilnym rynku pracy NIE STAĆ ZATRUDNIĆ NA UMOWE O PRACĘ. Pozdrawiam.

Blady

Porazka! Pani B.! Zamiast zajmować się plotami i podpuszczaniem ludzi proponuje jako przedstawiciel zainicjować zbiórkę na rzecz Ukrainy! Wstyd! Sianie zamętu o (usunięte przez administratora) to pierwsza...

Novik

Stabilne Zatrudnienie, HA-HA Wielkie NIE dla Pracowników zatrudnianych przez agencję i wielu innych Też, Ściema na Maxa.

Zostaw merytoryczną opinię o Kitron Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Kitron Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kitron Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kitron Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 14 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 48 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kitron Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Plac Marsz. Józefa Piłsudskiego 1
    00-078 Warszawa