Opinie o Kitron Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kitron Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kitron Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kitron Sp. z o.o. w Warszawa

Vitotal

Tomek magazynier...?

Jaco
@Vitotal

Tomek większą "norma"

Micky
@Jaco

Tomek to Pikuś.. podlizywac to trzeba się pani exkierownik. Jak zrobisz to umiejętnie to awansujesz na przydupasa bez rekrutacji. A miało być wszystko tak fair, tymczasem od tygodnia koleżanki z lacro biegaja za jej tylkiem

Worker
@Micky

Tak samo z naprawami, jak był wcześniejszy kierownik to traktował wszystkich równo i dawał możliwość awansu, teraz zaczeli jabil ściagac a rekrutacji nie było ani wew ani zew. :(

hehe
@Micky

takie zale wypisują ci (a raczej te hehe) co wszystkim rabia tylki za plecami, a później myślą że nikt nie wie o tym i świeca pięknymi oczami licząc na pochwały. Tak se ne da, jak sobie podzielisz tak się wyśpisz, na opinię się pracuje, na awanse też, i(usunięte przez administratora), tylko ciężka uczciwą pracą. Na leserkach się przejadą wszyscy, czy w kitronie czy w innym zakładzie, opinia się ciągnie jak smród, pamietajcie

Doti
@Worker

jakiego awansu, o czym ty piszesz, żadnych awansów nie bylo. dopiero jak przyszedł nowy kierownik to zmieniono nam stanowiska i stopnie. I nie kłam, rekrutacja była zewnętrzna, nie tylko na stronie kitrona ale i na olx, pracuj itd, trzeba się było zgłosić i przede wszystkim nadawać do tej roboty, jak się nie nadajesz to się nie dostalas, papa

Worker
@Doti

na początku były brane osoby z produkcji, to nie jest sprawiedliwe, stopnie juz dawno miały być zmieniane zanim nowy przyszedl, ale kadry sie uparly i zabronili brac ludzi z produkcji, teraz widac dlaczego, pewnie te baby siedza i odpisuja tu na wszystko w swojej „obronie”

Doti
@Worker

Bzdury wypisujesz i widać że nic nie wiesz i na naprawach nawet sekundy nie byles i nie znasz stąd ludzi, zapytaj tego byłego kierownika czy cię chciał i kto to blokował. co nie jest sprawiedliwe, że zatrudniani są doświadczeni naprawiacze zamiast brać kogoś z produkcji kto sobie wymyślił że chce iść na naprawy, kogo trzeba uczyć i marnować na niego czas Roboty i tak jest po korek, Już jedna panna na wiosnę jakos przyszła i było

ann
@Doti

były brane osoby z produkcji, to ty nie kłam. ktoś tu ewidentne kogos broni? kazdy ma prawo do rozwoju i nawet jak sie bezie staral, probowal rozwijac to kitron - a w zasadzie kierownictwo i tak go nie doceni, koniec kropka taki jest fakt, mowienie ze ktos się nie nadaje, to papa jest w stylu obozu a nie poeaznej firmy elektronicznej. dajcie ludzie juz spokoj, wiadomo jak jest

doti
@ann

były brane z produkcji, ale reszta juz nie, może pomysl że my też nie chcemy uczyć swiezakow z produkcji, nie mamy na to czasu, więc lepiej ktoś nowy, kto już pracował na naprawach rozwijaj się jako operator miłego sniadanka

XXX

Niektórych komentarzy nie da się czytać. Większość pracowników przychodzących do Kitrona pracować nie mają żadnego doświadczenia i wiedzy o elektronice. Ja zaczynając pracę w tej firmie miałem zerowe doświadczenie w tej branży. Ale po roku pracy mogę powiedzieć jeśli ktoś chce to może awansować z kazdego stanowiska na inne, tylko trzeba chcieć i przyłożyć się do pracy na obecnym stanowisku i wyrazić chęci zmiany stanowiska. Nie oszukujemy się, w naszym mieście nie ma dużo ludzi z doświadczeniem w elektronice dlatego też przychodzą do Nas pracownicy z Kwidzynia. Nie wyobrażam sobie pracy ze 100% obsada operatorów którzy nie mają pojęcia co robią. Najłatwiejsza praca aby nabyć jakieś doświadczenie i obycie się z elektroniką są testery i prace manualne. Sam też tak zaczynałem i nie żałuję. Ludzie z małym doświadczeniem mają duże wymagania finansowe, a to nie idzie w dobrym kierunku. Pozdrawiam ????

Kriis
@XXX

Jaki rok pracujesz skoro byles bez dosw to pracowales przez agencje ktora cie juz 2 razy zwolinila z roboty w ciagu roku.Rozumie ze jestes z biura zakladu i to piszesz ale piszesz nie prawdę teraz po jakim czasie zwolnicie agencje miesiac,dwa ?

@Kriis

Nie pracowałem przez agencję. Jak ktoś chce to może się szybko nauczyć pewnych nowych rzeczy.

@Kriis

Jeśli ktoś nie chce się nauczyć to się niczego nie nauczy. Nie pracuje w biurze tylko na produkcji jako operator.

@Xxx

To jakim cudem cie przyjeli skoro osob bez dosw nie przyjmuja przez firme?

Przyjmowali przed październikiem 2019 roku :-D Widocznie mało wiesz

@Xxx

Nikogo bez dosw nie przyjmowali nawet wrecz z agencjii manpower ludzie odpadali na samym poczatku.

margo
@Kriss

przyjmowali z doświadczeniem ale niekoniecznie w elektronice, Jest parę osób z grudzjadza zatrudnionych przed październikiem która pracowała np w sitsie i pracowała jako tako na produkcji ale nie w elektronice, man power takie osoby też bral tylko pewnie inne zarobki, ale to było rok.temu i te osoby już teraz mają doswiadczenie

@margo

To chcesz mi pow ze przez kitron przyjmowali na początku gdy potrzeba bylo ludzi z dosw a teraz przyjmuja przez kit tylko z dosw gdy zaklad juz dziala?

@Kriss

Ciężko się połapać na jakiej zasadzie w tym zakładzie zatrudniają.

@Kriss

Tak to napisałeś że nie idzie skumać o co cho. do kitrona bezposrednio zatrudniają ludzi z doświadczeniem w elektronice (jabil lacro bo w gru nic nie ma ). Bez doświadczenia przyjmują z agencji, ludzie z agencji zdobywają doświadczenie i przechodza do kitrona (parę osób przeszlo ). W zeszłym roku jak zatrudniali przez Man power to man power brał też trochę osób z dosw na produkcji montażu czy lutowaniu, ale nie z elektroniki. Teraz zakład już działa i do siebie od razu biorą z dosw.

Nela
@mac

Ja nie miałam żadnego doświadczenia, gdy zatrudniali mnie rok temu. Wszystkiego można się nauczyć, jeśli się chce. Manpower był tylko rekruterem. Wtedy wszyscy podpisywali umowę bezpośrednio przez firmę.

@Nela

Firma firma a ja znam osoby ktore sa w kitronie 3 raz w ciagu roku!!!!i to sa osoby ktore pracowaly za 1 razem kolo 6 mce. Moze i przez firme warto pracowac ale na pewno nie przez agencje kwestia miesiaca czy dwoch kiedy Randstadu juz tam nie bedzie...

Nela
@Kriss

@Kriss To jest agencja pracy, więc chyba wszyscy wiedzą, jakie są zasady takiego zatrudniania.. Są to umowy krótkoterminowe i nie wiadomo, co będzie za miesiąc, czy dwa.. Nie rozumiem takich wypowiedzi... Zakładam, że ludzie potrafią myśleć i wiedzą, na co się godzą, więc skąd te pretensje? Jeśli komuś nie pasuje praca przez agencję, to po co w taki sposób szukają pracy?

@Nela

Chodzi o to ze wciskaja ludzia kit ze przejda na zakład a dobrze wiemy ze przejdzie tylko kilka osób nie wszyscy.Reszty za pol roku juz nie bedzie.

jacob
@Kriss

Niby jaki kit ci wcisneli? Bo ja przy przyjęciu i rozmowie usłyszałem że przejęto parę osób z tych co byli i nikt nic nie mówił że przejdą wszyscy, jak się nie nadasz to cię tu nie będzie za pół roku i cię nie przejmą. Nie dostałem żadnego kitu tylko babka na rozmowie powiedziała, że szansa jest, ale nie że dla wszystkich jak leci. A jak wszystkich zwolnią bo nie będzie kasy na zatrudnienie to co poradzisz, nic nie poradzisz, teraz cieZko z kasą i zatrudnieniem, głównie wszędzie chcą przez agencje

@Kriss

Człowieku najpierw pokaż na co Cię stać, pokaż się że potrafisz pracować, wykaż swoją pracowitość a.napewno zostaniesz doceniony.

@jacob

Zrozum ze kreuja sie na jakiegos potentata z dziedziny z elektroniki a sa zakladem na poziomie limito z osobami z agencjii.Podrzedny zaklad jakich wiele w Gdz hi.Gowno a nie przejdziecie na umowy..Te biedaki nie maja nawet zeby utrzymac ludzi caly rok z agencjii.

@Xxx

Nie wiem czy wiesz że skoro nie bedzie pracy to nawet twoje starania (usunięte przez administratora) daja bo agencja leci.....i ty razem z nią.Jestes tylko numerkiem....Ciagle awarie to juz jest paranoja jak ten zaklad ma zarabiac....Technik musi byc z dosw nie z nazwy!!!Bieda piszczy...

Robotnik Inżynier
@XXX

A jakie tu gosciu XXX trzeba mieć doświadczenie ,ludzie z agencji bez doswiadczenia stawiani sa od razu na smt na aoi czy tam lakiernie .Byle jakie szkolenie i potem radz sobie czlowieku sam. I o jakich awansach ty mowisz jak ludzie codziennie przerzucani sa na rozne stanowiska bo brakuje pracowników.Jakąś ścieme tu walisz .W kitronie panuje wielki bajzel .Przydupasy tylko awansują takie wiesz kolesiostwo co przyszlo z Kwidzyna ,niby z doswiadczeniem a kazdą trzabylo szkolić a i tak laski pouciekaly ze stanowisk bo sie do roboty nie nadaja.I kolezanka exs kierownik zalatwila im po znajomosci awanse ktore naleza się innym pracowniką .I taka bajka tu sie dzieje

Dora

Jestem bardzo mile zaskoczona faktem, że pracodawca nie zapomniał o pracownikach agencji w czasie świątecznym i też otrzymamy pieniążki na święta. To bardzo miłe, do tej pory inne zakłady nigdy nie wyplacaly.

Ol
@Dora

I co były pieniądze na święta?

Dora
@Ol

Byly

Marcin STX

Czy ktoś może dodać rzetelną opinię o pracy w dziale testu, inzyniering itp. ?

Sławek
@Marcin STX

Podbijam pytanie???

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Kitron Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Inżynier Jakości?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
Thomas

praca jest średnia, nie jest ani ciężka ani lekka, pieniądze są słabe jak wszędzie, ale są duże wymagania od pracowników na produkcji i wjeżdżanie na ambicje, słaba kadra techniczna i wyciskający zarząd, przerost formy nad treścią nie polecam!

technik
@Thomas

co masz na myśli mówiąc wyciskający zarząd?

Thomas
@technik

I magazyn co sam kradnie a innym nie da.. :D

Zyx
@Thomas

zgłosiłeś to przełożonym? czy liczysz, że coś ci skapnie jednak? zarabista moralnosc, fuj

Master

Wszędzie jest podobnie @Thomas, nie licz na to, że w dzisiejszych czasach wyzysku normalnego człowieka będzie gdzie indziej lepiej. Ale to co mowisz, to nie stety prawda. Trzeba trzymac jezyk w (usunięte przez administratora) swoim szefom i sciagac gacie po same kostki, zeby cos osiagnac. Tak jak w jabilu kwidzynskim. Kazdy liczyl, ze pojawi sie cos nowego co bedzie reprezentowac inne standardy, ale tu jest gorzej niz w kwidzynie,

Majka

@Dora czyli szef ogólnie dba o wszystkich pracowników?

Tom

Co sądzicie na temat dewastacji w naszych toaletach? Niedługo trzeba będzie wychodzić na dwór bo jakiś (usunięte przez administratora) wszystko zniszczy

@Tom

Złapać brudasa na gorącym uczynku, bo tak to jak udowodnisz, kamer w kibelkach nie ma. Któryś raz już deske niszczy, wypycha kibelek papierem, (usunięte przez administratora) na podłodze, zalane, ludzie są gorsi w brudzie niż zwierzęta.

Olo

A co myślicie o sytuacji z covidem? Już chyba trochę za długo było wszystko ukrywane, kto choruje, kto jest na kwarantannie... I teraz jeszcze praca po 12 godzin... Przecież wszyscy mamy ze sobą bezpośredni kontakt,a powierzchnie nie są po każdej zmianie dezynfekowane... Wszyscy wyladujemy na kwarantannie, prędzej czy później...

@Olo

Koronę masz już rok więc i tak późno się pojawił.chorują wszyscy na około, chodzą zasmarkani i kaszlący do roboty i ukrywają że mają objawy, nawet nie wiedzą że mają koronę i zarazaja, a zarazisz się wszędzie, zarazisz się w biedrze, kościele, kolejce, w urzędzie, w pracy. Każdy w końcu przejdzie i będzie spokój, a chorych niech nie łażą do pracy,. reszta kwarantanną i nie ma co panikować. Covid to ściema

Krasnal

(usunięte przez administratora) i tyle, ludzie sa nie wazni tylko zyski. Zarzad i kierownicy do zwolnienia, sprawdzaja czy maszyny są czyste, do tego się nadają poza tym umowa przez agencje i obiecywanie ze jak bendziesz się starac to dadzą na dłuzej. Szkoda czasu, nie wiem czy będzie lepiej. Kolo norweskiej firmy to ona nie stala, w biedronce mozna więcej zarobic pozdrawiam smt

Xxxx
@Krasnal

Jest dużo do porawienia w tej firmie :) ale to nie znaczy że jest tak ale jak piszecie. To dlaczego nie poszedłeś pracować do biedronki na umowę tylko przyszedłeś pracować do agencji i tylko narzekasz. Jak będziesz tak robić to napewno roboty ma stałe nigdzie nie zalapiesz. A pracowałeś na smt ????

smt
@Krasnal

To idź do biedronki, droga wolna, nikt cię przecież nie zmusza do pracy tutaj, popracowałes pewnie z miesiąc i oczekujesz nie wiadomo co, ale juz byś zwalniał wszystkich włącznie z zarządem, pewnie masz takie doświadczenie w prowadzeniu spółki, że sam byś mógł zostać prezesem , co? . Kolego, jak "bendziesz" (polecam slownik ortograficzny) tak się starał, to długo nie popracujesz

Ooo

Sluchajcie nie mozliwe w koncu poszedlem testowac ha Szlachta za Grudziadza dopuscila mnie gdzies indziej hi hi

Jak sie zapatrujecie do 4 brygadowki!Skoncza sie wolne weekendy bedziemy pracowac sobota,niedziela ,swieta dla mnue to tragedia .

george

To nie jest dla wszystkich tylko dla paru osób dla jednej linii więc nie rób zamętu. 4 brygadowka może nie jest super ale jest za to dodatkowa kasa, a jak nie chcesz to się nie musisz godzić i tyle. Wiele hałasu o nic, pracowałem 2 lata w takim systemie, był grafik z góry i kaska do tego, nie było tak źle.

@george

Największy ferment sieją Ci których to w ogóle nie dotyczy. I zapewne jest i z tym panem @Pracownik :)))))

Olaf

No to 4 brygadowka wchodzi ha koniec wolnych weekendow ha ha

@Olaf

Jeśli się wypowiadasz na jakiś temat to sprecyzuje swoją wypowiedź konkretnie do sytuacji.

XD
@Olaf

haha , ale napisz ze wchodzi tylko dla niektórych,a nie dla wszystkich, po co zadyme robisz

Jacek

Mam pytanie na jaki czas zatrudnia agencja pracy .To ze beda w koncu zwalniać to normalne chodzi mi na jaki czas macie prace miesiac?dwa?trzy?

@Jacek

Na to nie ma reguł y sytuacja zmienia sie dynamicznie .Moze byc tak ze przerobisz przez agencje pol roku a może być tak ze na święta nie bedziesz mial pracy.Pracownic agencjii zawsze sa w duzo gorszym polozenieniu nigsy nie wiedza co bedzie jutro.

Rekruter
@Jacek

Jak sama nazwa mówi agencja pracy tymczasowej.....Firma zleca pracę na jakis czas agencjii ktora bierze tych pracowników na swoje barki .Firma nie musi sie bawic w sprawy papierkowe itp jezeli uzna ze czas zwolnic pracowników agencja nie ma nic do gadania.To firma zleca pracę...My nie mamy wplywu na czas tej pracy.

@Jacek

ja mam umowę na pół roku

Jacek
@mac

Nie ma takich umow

Obecny pracownik
@Jacek

Są. Ale nie wszyscy mają takie długie umowy. Takie umowy długoterminowe mają tylko nieliczni operatorzy ktorzy pracują długo przez Agencję dla Kitrona

Niko

Czemu w tej firmie co chwile cos sie psuje?

Li

Wy zamiast miec pretensje do ludzi z Kwidzyna to zajmijcie sie agencja ktora was oszukuje i wmawia wam ze ta praca jest na dluzszy okres.Po swietach zobaczycie co bedzie....

@Li

A dlaczego mielibyśmy mieć pretensje do ludzi z Kwidzynia????

Life

Jestem po tygodniu pracy w kitronie. Pierwsze co rzuca się w oczy to że zakład ma duże wymagania do pracowników. Oczekują na prawdę solidnej wiedzy. Bardzo im się podoba jeżeli ktoś jest po Kwidzynie bad podobnie. Nowe osoby bez dosw raczej są brane na montaż ręczny. Myślę że biorą tylko dla tego przez agencje bo nie ma im kto z dosw robić. Generalnie te osoby już są dawno zavkitronem(kasa) Zakład nie daje nic od siebie. Jeżeli nie lubisz prac manualnych i tym podobnie to sobie odpusc

Były pracown
@Life

A czego się spodziewałeś po zakładzie, koleżeństwo wśród byłych pracowników Kwidzyna i okolic.. To wszystko jedna klika... Nie które stanowiska są nie do ruszenia bo tam szlachta siedzi... Zobacz sobie randstad owców gdzie wypierd... A wiesz czemu o zdają sobie sprawę że dziś agencja jest za miesiąc ich nie bedzie

@Life

Zawsze możesz iść na przeciwko do sitsa oni mają mniejsze wymogi a kasa chyba podobna i dwie zmiany tylko .

Oag

Mozecie wrocic do siebie psujecie zaklad.Tam sobie te telewizory dalej w Kw skladajcie z dala od Gdz.

Xxxx
@Life

To nie jest produkcja kartonów. Firma ma duże wymagania dlatego że to jest produkcja elektroniki. Jeśli Ci się tu nie podoba to znajdź siebie inną pracę. Gwarantuję ci to że tak samo będziesz narzekać.

Gremio

Czy wy ludzie myślicie jak ktos może was postawic na stanowisko zaawansowane np maszyna jak wy nawet nie wlaczycie tej maszyny dlatego na te stanowiska są zatrudnieni osoby ktore pracowaly w tych zakladach to nie jest produkcja kartonow ze jak sie podrze robisz kolejny te komponenty sa warte setki zl.Uwierzcie ze jak zalapiecie o co chodzi to pojdziecie dalej nie wazne kto skad jest tutaj pelna zgoda z suzi.

Generalnie nie biorę gdzieś komentarzy ludzi jak znacznik firmy.Ale powiem jak to wygladalo z mojego pkt przyjec po szkoleniu Bhp i zejsciu na hale przywitala nas pani pow ze jest brygadzista teraz na 1 zmianie.Po chwili dodala ze 3 panie zna z wczesniej pracy i po instruktazu stanowiskowym te panie idą do niej .2 z nich trafily tylko na jedną zmiane.Miejscowi nie mieli tego wyboru.Poniekad rozumie tutaj wpisy miejscowych ze was nie chcą ja też bym chciał.Na szczescie nie musze juz u was pracować i isc na stanowiska te ktore zostaly wolne..Na temat samej pracy nie ma co narzekać praca ciekawa i fajna szkoda tylko ze was posciagali z Kwidzyna i okolic..

@Adam

Tak to się zgadza. Ściągają swoich znajomych z Kwidzyna i od razu przypasowują ich do dobrych stanowisk nie dając szansy nowym pracownikom, którzy rozpoczynają pracę po raz pierwszy zatrudnionym przez agencje. Niestety jest to niemiłe i nieuczciwe. Myślą tylko o sobie. Nie da się przebić wyżej, bo wyżej są tylko ludzie z Kwidzyna

@Marek

A nie czaisz człowieku że ludzie z Kwidzyna to są byli pracownicy jabila czy lacro, ludzie z doświadczeniem na smt, na teście, na kontroli, dlatego jak są zatrudniani to od razu idą na to stanowisko bo na nie właśnie zostali zatrudnieni? To są ludzie którzy już pracowali w takim zakładzie. Przychodzą do roboty, ida na stanowisko i pracują. A ludzie z agencji to są ludzie zupełnie bez doświadczenia, albo młodzież co dopiero ma wąsa pod nosem i jest tuż po szkole albo jakieś osoby które w ogóle nigdy w takiej produkcji nie pracowały. Gdzie ty chcesz stanąć jak nie masz doświadczenia, nie znasz produktu, nie znasz komponentów, nie znasz instrukcji, nic nie wiesz co robisz i gdzie jesteś. Jak się nauczysz to wtedy pójdziesz na inne stanowisko niż montaż, ale na początku nie miej pretensji że na odpowiedzialne stanowiska ida ludzie sciagnieci z doświadczeniem. Tak ciężko to ogarnąć czy o co chodzi, produkujemy drogie rzeczy i każdy scrap to setki tysiecy.

Olaf
@suzi

Czyli dalej macie o sobie mniemanie lepszych i potwierdzasz to wszystko ze hednak ci ludzie nie klamia i po znajomosci maja stanowiska .amysle ze wiekszosci juz to wystarczy .Mleko pid nosem to macie moze wy skoro nie znasz ludzi ktorzy przychodza z agencjii nie oceniaj.Mam nadzieje ze rzyjdzie taki moment ze te wasze znajomosci sie ukrica i (usunięte przez administratora) was na montaz.

@Olaf

czytanie ze zrozumieniem to w szkole ominales. nie po znajomości a po tym co wiedzą i potrafią z poprzedniej roboty. Jak masz takie samo doświadczenie to startuj na lepsze stanowisko, jak nie masz, to rób swoje albo się naucz

Litle

Przeatancie w koncu wojowac Kwidzyn i Sadlinki nie sa zadnym waszym wrogiem.A to ze chodza od 1 dnia na stanowiska takie anie inne bo popeostu juz wiedzą jak to robic Dzieki temu wy mizecie sie uczyc o szkolic ma stanowiskach.Nikt z Kw i okolic nic do was nie ma i traktuje ich tak samo..Bo robicie sobie wrogow tam gdzie ich nie ma.Kto wam pomoze jak ich nie bedzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Kitron Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Kitron Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kitron Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kitron Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 14 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 48 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kitron Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Plac Marsz. Józefa Piłsudskiego 1
    00-078 Warszawa