Opinie o Transport Szymitko Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Transport Szymitko Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Transport Szymitko Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transport Szymitko Sp. z o.o. w Wrocław

Driver Nowy wpis

Transport Szymitko i P.H.U. Krzysztof Szymitko to dwie firmy zarejestrowane pod tym samym adresem i dysponujące tą samą flotą pojazdów. Baza jest zlokalizowana we Wrocławiu przy ulicy Osinieckiej 99. Jeśli zdecydujesz się na pracę w którejś z tych firm, to już na pierwszym spotkaniu usłyszysz, że właściciele firm są porządni, zawsze dotrzymują słowa, nigdy nie (usunięte przez administratora) kierowców i tego samego oczekują od kierowców. Obiecają terminową wypłatę wynagrodzenia, samochód w dobrym stanie, pracę zgodną ze normami pracy i odpoczynku i wiele więcej, dzięki czemu praca będzie wygląndać atrakcyjna. Pracodawca poprosze cię o poddanie się badaniom lekarskim na własny koszt, obiecując zwrócić ci koszty, ale ich nie zwrócą. Cała flota to są 4 tira wyprodukowane w latach 2018-2019. z przebiegiem ponad 600 tys., które często się psują. Już pierwszego dnia pracy okaże się, że wnętrze ciągnika siodłowego jest w fatalnym stanie – siedzenia są czarne od brudu, dookoła pełno (usunięte przez administratora) i nieprzyjemny zapach. Rękawiczek roboczych albo nie będzie, albo będą podarte i brudne. Prośby o nowe rękawiczki zostaną zignorowane, nie mówiąc już o wyeliminowaniu licznych awarii ciągnika i przyczepy, których obecność zagraża zdrowiu i życiu kierowcy podczas pracy. Na wszystkim pracodawca oszczędza, dlatego za stworzenie normalnych warunków pracy odpowiada sam kierowca. Miesięcznie będziesz musiał pokonywać co najmniej 10,5 tys. km, więc będziesz musiał pracować średnio 12-13 godzin dziennie. Aby jednak nie „naruszyć” normy pracy i odpoczynku, naturalnie będziesz zmuszony nie rejestrować młotków w tachografie. Na pierwszym spotkaniu zostaniesz poinformowany, że będziesz pracować według systemu - 11 dni na torze, 3 dni w domu (powrót do bazy w czwartek wieczorem lub w piątek rano). Tak naprawdę najprawdopodobniej wrócisz do bazy późnym popołudniem w piątek. Rotacja kierowców w firmie jest bardzo duża, niektórzy odchodzą po kilku miesiącach pracy. Ponieważ samochody są stare i zniszczone, w trakcie kadencji będą zdarzać się awarie, które kierowca będzie musiał naprawić, chociaż po zatrudnieniu będziesz przekonany, że kierowca nie przeprowadza żadnych napraw. W tym przypadku narzędziami będą co najwyżej młotek, szczypce i para śrubokrętów. Wynagrodzenia nie zawsze są wypłacane terminowo, a czasami nie są wypłacane, szczególnie jeśli kierowca zdecyduje się odejść. Może 3-4 lata temu kierowcy pracowali w tej firmie ponad rok, ale w ostatnich latach kierowcy nie pracują w tej firmie dłużej niż pół roku. Jeśli chcesz pracować dużo i w złych warunkach, ciągle być oszukiwanym i nie otrzymać zarobionych pieniędzy to zapraszamy do współpracy z Szymitko.

Jaki dress code obowiązuje w Transport Szymitko Sp. z o.o.?

Nik Nowy wpis

На первый взгляд порядочные два брата , верующие , а водителей обманывают , не хорошо , побойтесь БОГА , он всё видит .

Nik Nowy wpis

Фирма кидалово!!! Не советую !!! Может после того как фирму проверила прокуратура , может начали платить , жду свою зарплату с 2020 года .

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Nik

Kedy firma poszla do kontrolja , to mozlywo rozpoczalu wyplaty .Nie radzy .

Pracuje w tej Firmie od 6 miesięcy. Czytam opinie i nie wierzę. Jeśli chodzi o wypłatę przeważnie jest przed czasem a zawsze na czas. Samochody nowe nie można narzekać. Praca jak każda robić trzeba. Nie ma zbieraniny jeden załadunek jeden rozładunek. Bardzo dobry socjal na bazach. Polecam

@Marek

To moja wypłata chyba idzie z Wrocławia piechotą. Wspomnę jeszcze o odrzucaniu połączeń i nie odbiera telefonu. Faktycznie szef na medal.

@Pióro

Wypłatę otrzymałem z opóźnieniem ponieważ szef był za granicą.

Artur

Jestem kierowcą w firmie Transport Szymitko od roku i nie mam uwag co do pracy w tej firmie. Atmosfera jak w każdej, trzeba się wywiązywać z ustalonych terminów dostaw. Wypłata na czas, trasę znam wcześniej i wykręcam tak trasę, żeby weekendy mieć wolne. Samochody nowe, trzeba o nie dbać bo szef pilnuje. Z szefem można się dogadać, tylko nie lubi kombinatorstwa i cwaniactwa. Ogólnie jest ok.

Rafal

Drodzy Kierowcy z Ukrainy. Pracuje w tej firmie prawie od początku czyli jakieś 3 lata. Nigdy nie miałem problemu z szefem ani z pieniędzmi. Zastanawiam się co kieruję ludźmi którzy piszą te bzdury i wiem że to kierowcy z Ukrainy wiecznie nie zadowoleni. Ludzie którzy potrafili fabrycznie nowe auta zniszczyć w ciągu trzech miesięcy i jeszcze się dziwili ze są zwolnieni. Piszecie te opinie a tak dla waszej informacji w tej firmie nie pracuje już żaden kierowca z Ukrainy. Koledzy kierowcy jest ok. Praca Francja - Anglia auta nowe wypłata co miesiąc w terminie. Ja nie narzekam robić trzeba ale wiem za co ????. Relacje Szef a pracownik super. P. S Obserwuję te komentarze od jakiegoś czasu i widzę że zawiść kolegów pseudo kierowców z Ukrainy jest olbrzymia nie dziwię się Szefowi że zwolnił Panów którzy piszą te bzdury. Pozdrawia. Rafał

Adrian
@Rafal

Dziękujemy Rafale za Twój wpis. Zarówno ja jak i inni użytkownicy na pewno z niego skorzystają. Piszesz, że nigdy nie było problemu z szefem ani pieniędzmi. Czy mógłbyś na podstawie swoich doświadczeń zdradzić ile dokładnie można zarobić pracując w tym miejscu? Zawsze fajnie by było dowiedzieć się czegoś w tym zakresie. Dziękuję Ci serdecznie w razie co.

Rafał
@Adrian

Wypłaty są na poziomie 8000zł na rękę

Stefan

Jeśli chcecie pracować za darmo to ta firma jest ok.

@Stefan

To prawda, na też nie otrzymałem zapłaty za kurs na Portugalię. Tomasz

Stefan W.

Pracowałem w firmie 6 miesięcy głównie przerzuty Francja - Anglia. Samochody w miarę świeże Volvo i Man. Problemów z szefem ani wypłatą nie miałem nie mam uwag.

Tor 10
@Stefan W.

Ty z polski

@Stefan W.

Ja mam problem z wypłatą za wykonany kurs. Teraz najlepiej nie odbierać telefonu lub odrzucać połączenia

Kierowca bombowca

Dzień dobry. Obecnie pracuję w firmie Trans Dan i chciałbym z kolegą przenieść się do innej firmy. Czy tutaj w TRANSPORT SZYMITKO można jeździć w podwójnej obsadzie?

Kazik
@Kierowca bombowca

Jeździmy tylko w pojedynczej obsadzie auta są przypisane do kierowcy.

@Kierowca bombowca

Pewnie tak, zwłaszcza jak gratis

Pawel

Witam. Czy na chwilę obecną są może przyjęcia do pracy na kierowcę?

Kazik
@Pawel

Z tego co się orientuję to właściciel kupił kolejny samochód i szuka kierowcy. Zadzwoń i dopytaj.

Wanda
@Kazik

Dzięki za informację o wolnym miejscu pracy na stanowisku kierowcy w Transport. A orientujesz się może, jaka jest wysokość wynagrodzenia w tej pracy? Ile zarabia się na rękę?

@Pawel

Może i są, ale radzę uważać. Tomasz P. zrobił tygodniową trasę do Portugalii i od swych i pół tygodnia czeka na kasę. Najpierw było 10-15 marca a dziś odrzuca połączenia i nie odbiera . No chyba że ktoś chce pracować gratis.

@Kazik

To niech zapłacić tym którym zalega

Nadawca

Bardzo chwalę sobie współpracę z firmą Szymitko, terminowe dostawy, brak problemów przy załadunku czy rozładunku u klienta. Samochody dobrze wyposażone, również pod kątem ADR. Polecam

Pawel

Jest ok

Gb

Jeśli chcecie pracować za darmo to ta firma jest dla was przekonałem się na własnej skórze pomimo iż wcześnie czytałem negatywne opinie o tej firmie na końcu was oczerni jak odejdzie cie z firmy i powymyśla bzdury żeby wybrnąć z sytuacji (usunięte przez administratora)

Kierowca

Ludzie nie muszą podpisywać dokumentów w tej firmie, dopóki nie otrzymają pełnej zapłaty !!! Więc nie dostaniesz ani grosza. I nie rób zaladunkow na pauzie bo licze wyplatu zgodnie z taho i umowa o pr. Czego tu niema anie ednego kierowcy polaka ?(usunięte przez administratora)

Krzysztof
@Kierowca

Włodek daj już sobie spokuj z oczernianiem innych. Jeśli kupiłeś prawo jazdy nie kłam tylko o tym powiedz. Nie niszcz sprzętu ludziom którzy ciężko na niego pracują. Dwa wyjazdy dwie szkody statystyka super ale dla dziecka nie dla zawodowego kierowcy. Pochwal się kolego jak można spalić hamulce w aucie o przebiegu 80000 tys km Jadąc z Lyonu na Dijon. Przecież tu nie ma gór!!!!! ALBO jeszcze lepsze. Panowie posłuchajcie tej historii Kierowca vlodymir wgniutl zbiornik przerysowal cały prawy bok w aucie a w odpowiedzi na pytanie jak to się stało odpowiedział że na parkingu było ciasno podkreślam we Francji. Jeśli jest ciasno i istnieje ryzyko uszkodzenia auta to po co wyjeżdżasz??? Bez sensu Włodek piszesz te bzdury nie potrafisz rozejsc się w zgodzie i przyznać się do swoich błędów. Życzę Ci powodzenia i sukcesów w dalszej karierze kierowcy. Powodzenia

Duzy

Nie życzę wrogowi. Amatorzy rozwiązujący swoje problemy na koszt kierowcy

S
@Duzy

Szanowni Państwo. Nie da się uniknąć negatywnych komentarzy. Zaskakujące jest tylko to że człowiek który pracował 3 dni w tym dwa był pijany ma najwięcej do powiedzenia. Pozdrawiam Panie M.

Andron

(usunięte przez administratora)Chcesz problemow za wlasne pienienze? Szymitko trans bedzie wszystko i mandaty i naprawy na koszt kierowcy i rozbite twarz , zepsute karte, na koniec deportacja, (usunięte przez administratora). Nie polecam

Kierowca

(usunięte przez administratora)!! Praca za darmo, a na koniec vyrzuca kierowcu v Niemcah abo Franc. Bez pienienzow z torbami...

Zostaw merytoryczną opinię o Transport Szymitko Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Transport Szymitko Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Transport Szymitko Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Transport Szymitko Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Transport Szymitko Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Transport Szymitko Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Transport Szymitko Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Gruszowa 4
    54-530 Wrocław

Transport Szymitko Sp. z o.o.