Opinie o Mopptex Sp. z o.o. w Pokój

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Mopptex Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Mopptex Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mopptex Sp. z o.o. w Pokój

Jaga Nowy wpis

Nikt od dwóch lat niczego już tu nie pisał a mam nadzieje, że macie zadowalające warunki finansowe, bo chłopak coś o tej firmie i aplikowaniu do niej mówił. W tym roku dostaliście normalne podwyżki?

mati

NIE POLECAM. trzymać się z daleka od tej firmy

Lidia
@mati

Czemu nie polecasz?

Ty
@mati

Ciekawe kiedy ty tu pracowałeś. Ekipa od kilku lat jest taka sama i nie kojarzę żeby jakiś facet przychodził i odszedł i mu źle. Po sprzedaniu firmy przez Mopex his, zmianie kierownictwa itp zarobki na dobrym poziomie. Najlepiej podjeść i zobaczyć jeżeli jest się zainteresowanym. Potrzebni operatorzy i magazynier od ręki. Polecam i zapraszamy - firma w trakcie rozbudowy hal produkcyjnych i magazynowych!

Kamila
@Ty

to kto to tak właściwie może być ten co to napisał? Ktoś z konkurencji? I zarobki na dobrym poziomie to ile wam płacą? ;)

Ty
@Kamila

Zależy, na każdym dziale jest inna praca :-) cięższa i lżejsza. Ogólnie średnio 3,500-5000 netto się wyciągnie jak się chce :-).

hehe Nowy wpis
@Ty

czyli po twojej wypowiedzi można stwierdzić że wszyscy faceci mają dobrze tam? a co takiego ich tam dobrego spotyka...??? ;) Pokój to duża miejscowość, dlaczego nikt nie chce tam pracować ? Wszyscy już się poznali na tych "przedsiębiorcach"

Damian Nowy wpis
@hehe

A ty tam pracowałeś skoro tak wątpisz że jest dobrze? Bo z plotek to można różne rzeczy usłyszeć niekoniecznie prawdziwe. Nie chciałeś spróbować roboty żeby samemu się przekonać?

Kandydat Nowy wpis
@Damian

Myślisz że warto próbować?

Czy twoim zdaniem w firmie Mopptex Sp. z o.o. w mieście Pokój panuje dobra atmosfera? Napisz jak oceniasz zatrudnienie w tej firmie.

Aaa

Atmosfere dobra to ma tylko ta, co wypina temu co matury nie ma

Wladek

Zdecydowanie nie polecam. Firma wykorzystujaca ludzi oraz nie dbajaca o BHP i higiene pracy. Ludzi sie zmusza do pracy na akord lub przymusowe nadgodziny. Praca w soboty obowiazkowa.

Aplikowałeś do firmy Mopptex Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Mopptex Sp. z o.o. - Pokój

• Jak się pracuje w Mopptex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mopptex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mopptex Sp. z o.o.?

Mopptex Sp. z o.o.
  • Namysłowska 27