Opinie o Time4 Digital Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Time4 Digital Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Time4 Digital Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Time4 Digital Sp. z o.o. w Tychy

Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma Time4 Digital Sp. z o.o.? Czy oprócz pensji w wysokości około 6000 można liczyć na dodatkową premię?

ORany Nowy wpis

6000 zł ? To płacą za 1,5 miesiąca

Urszula Nowy wpis

widzę, że ktoś dość nieprzychylnie na temat samej rekrutacji się tu wypowiedział. Ktoś jeszcze miał podobnie mimo wielkich starań, że został w podobny sposób odrzucony? Ciekawa jestem jakich zadań można się ewentualnie spodziewać, ktoś rekrutował i podzieli się info?

Guanabana Nowy wpis

Zadanie rekrutacyjne i podejście do kandydatów porażka - pomimo przesłanego portfolio zrobiłam redakcję dwóch najeżonych błędami tekstów według wytycznych, zajęło mi to kilka godzin, przesłanego tekstu nie dało się czytać, wysłałam go zgodnie z zaleceniami z rejestratorem zmian, po czym dowiedziałam się, że... tekst jest "niewyczyszczony" i państwo nie mogą mi zaproponować współpracy. Mnóstwo roboty, któą wykonałam na darmo, firma powinna zaznaczyć, że szuka osoby, która za darmo zrobi im pracę redakcyjną.

Zgadzam się z dotychczasowymi NEGATYWNYMI opiniami. Przełożona (Dyrektor wydawnicza) dba o BRAK dobrej atmosfery w pracy. Ktoś, kto pisał, że w Time4 nie ma przełożonej miał prawo się pomylić, ponieważ przy wdrażaniu nie informują pracownika, kto jest kim. Brak możliwości rozwoju, brak feedbacku, brak komunikacji. Stanowczo odradzam!

Izabela

To jak wygląda to wdrażanie w takim razie? :)

Natalia Nowy wpis

jak ta owa dyrektor dba o brak dobrej atmosfery? robi to celowo? jakoś wierzyć mi się nie chce. nowy pracownik nie może poprosić o przedstawienie wszystkich?

Aplikowałeś do Time4 Digital Sp. z o.o. na stanowisko Grafik kreatywny? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Zastępca Office Managera
Businessface Sp. z o.o.
Mateo

Nie polecam - nie było szans się dogadać, jakiś totalny kosmos!

2K19

W Time4 Digital, nigdy nie było "przełożonej" chyba pomylone zostały firmy. Przed zamieszczeniem opinii tego typu, należałoby zweryfikować informacje, chyba, że osoba to piszącą nawet nie wie, gdzie pracowała, co podważa wiarygodność jej "opinii"

HM

Uważajcie na tą Firmę, dostaniecie umowę o dzieło lub fakturę. Płacę tak niską że w sklepie więcej zarobicie! Niby wysoki poziom haha Ludzie "KORPO" - jeśli ktoś lubi wchodzić w 4 litery przełożonej to będzie miał się tam dobrze, jeśli nie - to jesteś z góry skreślony... Wieczny stres - szybko, już, raz dwa! Tak Cię traktują, że jak przyjdziesz do domu to siadasz na kanapie i zadajesz sobie pytanie "czy ja nie muszę szukać nowej pracy?", "co robię źle?" /a robisz wszystko dobrze! producenci są zadowoleni z Twojej pracy/. Jak była kolejna rekrutacja to niestety nikt nie spełnił oczekiwań o wielkich! co skończyli Cieszyn :) jak to powiedzieli "poczekamy na kolejny rzut". Z całego serca nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Time4 Digital Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Time4 Digital Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Time4 Digital Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Time4 Digital Sp. z o.o.?

Time4 Digital Sp. z o.o.
  • Browarowa 21