Opinie o Logos Media Sp. z o.o. w Nysa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Logos Media Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Logos Media Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn obróbczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Logos Media Sp. z o.o. w Nysa

Na portalu GoWork.pl pojawiła się ostatnio oferta na stanowisko Pracownik Administracyjny. Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w tej firmie?

Logos Media

Okres próbny trwa zazwyczaj 3 miesiące (zdarza się że jest skracany np do 1mc). Kolejna umowa zwyczajowo na rok.

Beata

Cześć, czy na operatorze wycinarki mamy jakieś benefity? Widze widełki płacową, czy są one brutto czy netto? Czy można się zatrudnić wylacznie na umowie zlecenie ?

@Mia

Zazwyczaj ze wzrost obowiązków wiąże się ze wzrostem wynagrodzenia bądź / i awansem . Wtedy zmienia się stanowisko.

Agnieszka Nowy wpis

Szukając pracy dla męża, natknęłam się właśnie na ofertę na stanowisko pomocnika serwisanta CNC. Firma oferuje płatny staż, po którego zakończeniu przechodzi się na umowę o pracę. A ile właściwie on trwa? I zarabia się wtedy jakoś mniej? Ile na tym stanowisku trwa ten stażowy okres próbny? :)

Logos Media Nowy wpis
@Agnieszka

Dzień dobry, okres próbny zazwyczaj trwa od miesiąca do trzech. Jeśli chodzi o płatne staże zawodowe to ich czas jest zależny od typu umowy oraz rodzaju podmiotu kierującego na staż (urząd pracy, staże unijne, z PUP itp). Po szczegóły konkretnych ofert zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 774337130

@Logos Media

Dzień dobry, a od czego zależy długość okresu próbnego. Od tego, jak pracownik się sprawdza, czy inne kwestie brane sa pod uwagę? Chciałbym się przyjąć na stanowisko pomocnika serwisanta, dobrze byłoby jednak mieć ten okres próbny krótszy, jeśli jest taka opcja:)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Pomocnik Mechanika w Logos Media Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

pracownik działu administracji

Praca w zgranym zespole, jasne warunki pracy. Praca od 8:00-16:00 poniedziałek-piątek. Najpierw była umowa na okres próbny, potem umowa o prace.

Informacje

Pracował ktoś w administracji ? Jak wygląda tam praca ?

@pracownik działu administracji

Ile trwał okres próbny jeśli można wiedziec? 3 miesiące? Czy dają tu jakiś inny czas? Kolejna umowa na ile jest? Jakiś czas określony czy może już na stałe?

Logos Media

Czy w Logos Media Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Logos Media

Jeśli chodzi o premie to są dwa typy: nagrody za wyniki oraz okolicznościowe.

Kamila
@Logos Media

A te nagrody co ile są przyznawane i w jakiej kwocie? A okolicznościowe od czego zależą i też chciałabym poznać kwotę, jeżeli to możliwe :P A coś poza premiami ? Na przykład podwyżki lub jakiś socjal - wczasy pod gruszą są?

Firma Logos Media Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Serwisant CNC technik mechanik - kierownik działu - NYSA. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Leszno
Klient

Zgadzam się z opinią klienta . U nas to samo , czytam i spóźnienie , defekt chłodnicy , brak części zamiennych i motto serwisu kupiłeś to teraz sam się martw Dają ci pięć lat gwarancji a jak przychodzi do naprawy usterki za wszystko musisz zapłacić bo wszystko jest z twojej winy . Nie polecam . Najgorszy serwis z jakim kiedykolwiek się spotkałem .

@Klient

Dzień dobry, rozumiemy frustracje i bardzo nam przykro jeśli nie spełniliśmy Państwa oczekiwań. Proszę mi uwierzyć że to napewno nie nasze motto, proszę pozwolić żebyśmy mogli to udowodnić. Niezmiernie ciężko odpowiada się konkretnie przy braku wszystkich potrzebnych danych. Zachęcam do kontaktu z naszym wsparciem klienta pod numerem tel. 77 433 71 30. Postaramy się wyjaśnić ewentualne niejasności co naliczonych opłat.

logos media

Kwota wynagrodzenia zależna jest od pełnionej funkcji. Nie prowadzimy naboru na stanowisko księgowej, natomiast zalecamy sprawdzanie profilu bądź zakładki "praca" na naszej stronie internetowej co jakiś czas.

A co Ty. Mi mięli problem wypłacić tygodniówki. Było mega dużo negatywnych opinii (lekko mówiąc) klientów, do których się dzwoniło z ofertami.

Logos media

Drogi domniemany "były pracowniku" - nasza firma nie wypłaca tygodniówek. Mimo to w trosce o dobre imię firmy, proszę o kontakt z Naszą księgowością w celu wyjaśnienia tego pomówienia.

Logos Media

Niestety oferta jest już nieaktualna. Zachęcamy do śledzenia naszej strony www.weni.eu/praca na której znajdują się aktualne oferty pracy.

@Beata

Widełki płacowe są podane netto. Umowa zlecenie jest na okres próbny 1-3 miesiące, później umowa o pracę. Benefity tak jak oznaczone w ogłoszeniu.

@Pracodawca

A jako operator wycinarki masz jedną zmianę czy może kilka? Jest w ogóle szansa u Państwa awansować ze stanowiska operatora, czy nie bardzo?

@Beata

W obecnej chwili pracujemy jednozmianowo. Na tym stanowisku, tak jak na większości jest możliwość awansu.

Mia
@Pracodawca

I jak dalej wygląda ścieżka kariery? Zwiększa się wynagrodzenie, czy zmienia się również zakres obowiązków?

@Mia

Beata

Chciałabym aplikować na stanowisko : obsługa sprzedażowa klienta ,ale mam pytanie o system premiowy . W ofercie pracy na serwistana ,rzucił mi się w oczy wpis o premii ,więc jestem ciekawa czy na obsłudze klienta również jest możliwość otrzymania premii sprzedażowej? Dodatkowo zapytam czy nowo zatrudniony pracownik ma umowe na okres próbny ?

Logos media
@Beata

Dzień dobry Pani Beato, dział sprzedażowy oprócz wynagrodzenia podstawowego w umowie, ma też jasno określony system premiowy / prowizyjny. Dodatkowo mamy jeszcze premie świąteczne i uznaniowe. Nowo zatrudniony pracownik ma umowę na okres próbny (zazwyczaj umowa zlecenie na 1-3mc).

logos media

Przejrzyste warunki, praca w kreatywnym zespole z dużą chęcią rozwoju. Zatrudnienie w stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku. Technologiczne środowisko, z dużą dozą nowinek technicznych.

Czy pracownicy Logos Media Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

logos media

Oczywiście. Oprócz integracji codziennej (np. podczas wspólnych posiłków wewnątrz działów), cyklicznie organizowane są oficjalne spotkania pracowników i kierownictwa firmy wraz z rodzinami (np. ogniska, wypady na paintball, spotkania świąteczne).

Negatywna atmosfera. Proponują najniższą krajową a wymagania z kosmosu. Nie polecam

@123456

Nasze wysokie wymagania wynikają ze skomplikowanej specyfiki branży przemysłowej oraz wysokich standardów pracy naszej firmy. Wynagrodzenie zawsze adekwatne jest do stanowiska, zatrudnienie na okres próbny również. Empatycznie podchodzimy do każdej nowej osoby - świadczy o tym chociażby ilość osób zatrudnianych np po uczestnictwie w naszych kierunkowych praktykach, programie stażów itp

Śmiechu warte
@123456

Zgadzam się z opinią w 100%. Firma zaprzecza sama sobie. Najpierw jest akcją integracja (kto nie uczestniczy jest obciazany) a potem wywalają po kolei zintegrowanych pracowników. Obiecuja gruszki na wierzbie, zero przełożenia na realia. Nie wspomnę o śledzeniu pracownika i każdego jego ruchu w firmie. Kamery pomontowane, wszędzie podsłuchy, podgląd monitora jak w jakimś obozie. Nie wspomnę o braku dokumentów na te rzeczy... poza kamerami reszta jest nielegalnie pozyskiwana. Cieszę się że stamtąd odszedłem. Powodzenia życzę!

@Śmiechu warte

Pracuje kilka lat i nie ma żadnych problemów, chyba że Ci się nie chce, a wiem że kilka osób leciało w kulki po bandzie, a reszta na nich zapierniczala Tak więc Idź poszukaj sobie jakieś fabryki gzie przyjmują takich jak Ty cwaniaczkow za 5zl. Ewentualnie wróć do przedszkola. W każdym razie powodzenia

Śmiechu warte

Nikt nie pracuje tam dłużej jak 2 lata... I takich pracowników można policzyć na palcach jednej ręki. Za to stanowisk jest conajmniej 20.Rozmowy i oferty pracy są średnio co 2/3 miesiące. Ludzie przychodzą na próbne dni i rezygnują. Dział serwisowy w tej firmie to jakiś śmiech na sali. Wielka koordynatorka siedzi całymi dniami na telefonie jak klient się dobija to z łaską odbierze. Pracowałem dość długo żeby móc powiedzieć że najlepiej pracował dział handlowy. I tam jest największy przemiał ludzi i nienależyte traktowanie. Ciągle awantury w firmie między handlem a serwisem. Nie da się robić w takiej atmosferze. Pochwal 0 wymagań 100. Wlasciciel firmy nie ogarnia co się dzieje tylko słucha donosicieli. Oczywiście donosiciel to najmniej oczywista osoba. Ten kto się zastanawia nad pracą radzę uważać na fałszywych znajomych. Tam aż się roi od zmiji.

Niedawno zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Mechanik w firmie Logos Media Sp. z o.o.. Czy wie ktoś, jakie mają oczekiwania wobec kandydata?

śniady akwizytor

Jak ogarniasz mechanikę i elektronikę to cię wezmą z otwartymi ramionami, nie daj zrobić się w bambuko nie wierz im w nic na "słowo". Na rozmowie zapytaj o delegacje i nadgodziny xD jeżeli masz spore doświadczenie w branży to nie polecam.

Serwisant 1
@śniady akwizytor

Wystarczy rozmawiać, kierownik serwisu to normalny ale wymagający gość. W normalnym świecie wystarczyłoby na starcie określić swoje warunki :) jak znasz swoją wartość to nie godzisz się na mniej, proste. Delegacje to chyba standard w dziale w którym się instaluje, serwisuje szkoli z obsługi urządzeń przynajmniej dla mnie. Mi pasuje i praca bez nadęcia i spoko ludzie.

Interesuje mnie praca jako Serwisant w firmie Logos Media Sp. z o.o.. Ktoś tam pracuje? Co możecie powiedzieć na temat warunków oferowanych przez tę firmę?

Serwisant 1

Pracuje 3 rok, warunki ustalasz indywidualnie w zależności od doświadczenia i wiedzy. Sporo wyjazdów po Polsce i Europie, musisz być mobilny i znać minimum język angielski. Kierownik serwisu konkretny gość, dużo wymagają ale wypłata się zgadza i normalne podejście do człowieka.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Logos Media Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Elmon

To zależy od stanowiska. Jeśli stanowisko wymaga kontaktu z klientem pracownik otrzymuje telefon z numerem służbowym, a jego używanie poza godzinami pracy jest możliwe, ale do uzgodnienia.

Bardzo pozytywna atmosfera, dobre pieniądze zawsze na czas. Wymagane jest zaangażowanie ale przynajmniej można się rozwinąć.

Elmon

Polecam, praca w naprawdę przyjaźnie nastawionym zespole młodych ludzi. Dogodne godziny pracy i warunki.

@Elmon

Dziękujemy za miłe słowa! Wszystko jak napisane - pozytywne nastawienie 100%, zespół kreatywny na 1000%. Godziny i warunki - elastyczne dobrane pasujące nam (pracodawcy) jak i dla członka zespołu.

Laser

Miałem nie ostrożność kupowania lasera przez tą firmę. Problemy byli od samego początku, dwa miesiącu spóźnienia lasera, laser przyszedł z defektem konstrukcyjnym, w trakcie eksploatacji lesera części wymienny czekasz pól roku i na wszystko moją wymówki że to nie ich wina. Nie polecam.

@Laser

Bardzo trudno odnosić się konkretnie do sytuacji która opisana jest ogólnie, mimo to najmocniej przepraszam w imieniu firmy. W celu wyjaśnienia / naprawienia sprawy, proszę o kontakt z biurem obsługi klienta (kontakt@logos-media.eu), obsługującym zamówienie handlowcem (office@weni.eu) lub działem obsługi serwisowej (serwis@weni.eu).

Zostaw merytoryczną opinię o Logos Media Sp. z o.o. - Nysa

• Jak się pracuje w Logos Media Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Logos Media Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Logos Media Sp. z o.o.?

Logos Media Sp. z o.o.
  • Podolska 18