Opinie o Tobility Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Tobility Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tobility Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tobility Sp. z o.o. w Warszawa

Stegna Nowy wpis

Uważajcie na tego dewelopera. Jak najdalej, perfidne praktyki, unikanie klienta, nie dotrzymywanie umów. Kupicie - sami się przekonacie.

Ania Nowy wpis

Oceniam dewelopera na szkolne 4+ Minus za doplate do apartamentu. Natomiast na plus kontakt z pracownikami, standard budynku oraz terminowosc. Opoznienie 1 msc to zadne opoznienie, w tym samym czasie kupilam dwa mieszkanie w Warszawie i końca budowy nie widac. Szczerze to wolalabym doplacic w Warszawie i juz moc korzystać z tych mieszkan. Ale wiadomo, najchetniej nic bym nie doplacala. Czy kupilabym kolejne mieszkanie od Tobility? Mysle, ze tak. Ale juz nie nad Morzem.

KAS Nowy wpis
@Ania

Tak, zgadzam się. Ja też kupiłem dwa mieszkania i oddanie mieszkań nastąpiło 6 m cy później. Standard tego apartamentowca jest najwyższy jaki kiedy kolwiek kupiłem pod wzdlgledem materiałów.

Kupujący Nowy wpis
@Ania

O czym Pani mówi, jaka ocena dewelopera - cena podniesiona, brak kontaktu z biurem, wszystko pochopnie załatwiane, żadnych konkretów. Proszenie się o swoje to jest poniżej godności. Ludzie przecież to widać, że napisanie przez dewelopera. Chcecie spokoju - unikajcie Tobility.

Kupujacy

Widze że macie problemy. Dla mnie to zgadzam sie z opinia Nika. Ja tez doplacilem, i rozumiem dewelopera, dlaczego nam kazal dopłacać. Sam mam firme budowlaną. To sie stalo na rynku materialòw budowlanch w tym czasie co był budowany apartamentowiec. Cieszę sie że nie zamienił materialòw budowlanych na tańsze tylko dokonczyl tak jak obiecywał. Jest coś pieknego, nie mam zamiaru bronic dewelopera. Takie opoznienie to jakis zart. W warszawie mam opóznienie juz 6 miesiecy z odbiorem i jakos nie widzę zadnych złych opini.

Seba
@Kupujacy

Co Pan za bzdury odpowiada, deweloper nie wywiazal sie z zadnych zobowiazan, (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Nik

Ja też kupiłem apartament, dopłaciłem do apartamentu. Nikt nie będzie zadowolony z dopłat. Ale uważam że nie mam czego żałować, jestem zadowolony z zakupu mieszkania u dewelopera. Takiego standardu nigdzie nie ma. Nie wiem w czym macie problem z deweloperem. Ja już dawno temat mam załatwiony i jestem szczęśliwym właścicielem. Jak się skończy budowa 2 etapu to będzie przepiękny obiekt. Sami sobie zobaczcie wtedy będziecie mogli ocenić dewelopera i budynek.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Recepcjonista / Recepcjonistka w firmie Tobility Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
@Kupujący

Odradzam kontaktów z tą firmą. Kupiłem apartament w Stegnie. Termin nie dotrzymany, dodatkowe opłaty. Koniecznym było sprowadzenie rzeczoznawcy. Mieszkam aktualnie na placu budowy.

Kupujący 123
@@Kupujący

Zgadzam się i również odradzam, firma po 3 latach od zakupu i podpisania umowy przedwstępnej podniosła znacznie cenę, zero wyjasnien, notoryczne nie odbieranie telefonów, zero komunikacji

KUPUJĄCY
@Kupujący 123

Odradzam współpracę z tą firmą, trzymać się jak najdalej!!! Nie dotrzymują terminów, brak kontaktu, działają niezgodnie z umową, klienta traktują przedmiotowo - ODRADZAM!!!

Kris

Nie polecam , złodziejska firma , po trzech latach od podpisania umowy przedwstępnej żądana dopłaty za mieszkanie . Brak jakiejkolwiek współpracy., nie odpowiadają na korespondencję, zero profesjonalizmu. Jak najdalej od tej firmy.

Dan

Witam, jako właściciel jednego z apartamentu polecam wszystkim zakup, jezeli jeszcze coś zostało. Naprawdę coś pięknego, jestem pod wrażeniem apartamentowca przede wszystkim architektury. Detale i wykonczenie budynku na wysokim poziomie. Basen i sauny to bomba dla oczu. Jak to podczas budowy było kilka problemów, ale na dzień dzisiejszy to drobnostki. Chociaż deweloper nam podwyższył cenę na koniec budowy to na dzień dzisiejszy jestem zarobiony min 200 tyś zł. Patrząc na to co się stało na rynku materiałów budowlanych w 2021 roku w 3 kwartale kiedy zaczęła się budowa do czerwca 2023, to rozumiałe, nie to żebym bronił dewelopera, ale za ten standard to i tak zapłaciłem za mało. Dziś mogę napisać bo już jestem właścicielem. Wynająłem operatorowi i już mam kasę. Sam też korzystam. Trzeba to zobaczyć na własne oczy. Wszystkim polecam zakup apartamentu.

Cześć wszystkim. Chcę zapytać o wasze stanowisko w sprawie warunków współpracy w firmie. Czy spotkanie rekrutacyjne odbywa się z domu? Podziękowania za podpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Tobility Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Tobility Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tobility Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tobility Sp. z o.o.?

Tobility Sp. z o.o.
  • Domaniewska 47 lok. 10