Opinie o Bole Europe Technology Co. LTD Sp. z o.o. w Mysłowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Bole Europe Technology Co. LTD Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bole Europe Technology Co. LTD Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bole Europe Technology Co. LTD Sp. z o.o. w Mysłowice

Halogen Nowy wpis

Nie jestem zadowolony z organizacji tej Firmy. Chaotyczne i niemerytoryczne działania są niepokojące.

Jak w Bole Europe Technology Co. LTD Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

On Nowy wpis

Jest vacat po kierowniku serwisu, aplikuj od razu na to stanowisko po co czekać na awans ????

cziki Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

witam, jest ogłoszenie na koordynatora magazynu. Czy ktoś może powiedzieć jak wygląda praca na tym stanowisku?

Czy pracodawca Bole Europe Technology Co. LTD Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Tak

Motywuje pytając kiedy sprzedasz maszynę ????

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Bole Europe Technology Co. LTD Sp. z o.o. na stanowisko Doradca techniczno-handlowy? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Bole Europe Technology Co. LTD Sp. z o.o.?

Rafał Machnikowski

Można od razu, jednak zazwyczaj stosujemy 3 mce okresu próbnego.

Telho
@Rafał Machnikowski

Okres probny byc powinien. czasami nawet dluzszy.

Urszula
@Telho

Dlaczego powinien? Napisz konkretniej proszę

On
@Urszula

Żeby pracownik miał więcej czasu na uświadomienie sobie w co wdepnął.

Karol

Jak duże są te rewizje dla sprzedawców ?

Agc
@Karol

Kazdy sprzedawca moze dostac dwie rewizje w miesiacu. Moga to byc rewizje uliczne czyli dekle do studzienek lub rewizje kominowe. Jak kto woli.

Noway
@Agc

To chyba wolne żarty!

Azu

Dziwne pytanie.

On

Zależy co trzeba rewidować :/

Beata

To co trzeba zrobić, żeby dostać umowę na stałe, bez okresu próbnego? Co decyduje o tym?

Rafał Machnikowski

Proszę o niełączenie mojej osoby z kimś podpisującym się jako Rama.(usunięte przez administratora) Z poważaniem, Rafał Machnikowski Dyrektor sprzedaży w BOLE Europe Technology

Delma
@Rafał Machnikowski

Osobiście to Rama kojarzy mi się z margaryną. I tak już zawsze pozostanie.

@Delma

@Delma Skojarzenia fajna rzecz. Delma kojarzy mi się z małym, śmiesznym, tłustym ludzikiem, w dodatku całym żółtym.

Majster

@Agc a co to są te rewizje?

Bobek
@Majster

Firma w powijakach. Rewizje to chyba prowizje. Jeżeli ktoś planuje sprzedawać maszyny tego typu to o wiele lepiej wybrać się do Arburga.

Rama

Tak, są bardzo wysokie prowizje dla Sprzedawcow. W Firmie panuje ład i spokój. Jest spory Serwis który reaguje w 12 godzin od zgłoszenia awarii. Maszyny są najwyższej jakości i to w najlepszych cenach na rynku. Dostawy z Chin planowane są cyklicznie do naszego dużego magazynu w Polsce. Uważam te wtryskarki za najlepszy wybór.

aaa

..Bole jest już od dawna w Polsce..nic nie zwojują nowi ludzie bo od ponad 10 lat nikt nie zwojował z tym produktem..nie wiem jak jest teraz ale jeszcze nie tak dawno dawali 1 rok gwarancji na wtryskarki!!!...to mówi wszystko o jakości maszyn...

Abc
@aaa

Fakt. Te maszyny są w Polsce od wielu lat, chyba od ponad 10. Wcześniej sprzedaż była minimalna. Kilka sztuk rocznie. Obecnie maszyny te są sprzedawane tylko poprzez niską cenę. Jest ona o wiele niższa niż innych podobnych maszyn. Jest to prawdopodobnie wyraz desperacji oraz próba sprzedaży, za wszelką cenę. Świadczy to o nie szanowaniu swojej marki i braku strategii na działalność w Polsce. Oferowanie najniższych cen nigdy nie idzie w parze z jakością produktu, obsługą serwisową itd. Po prostu jest to oferta dla osób poszukujących najtańszych produktów bez wsparcia i renomy.

Poma
@aaa

Podobno teraz warunki będą lepsze.

Poma

Nawet nie można się do handlowca dodzwonić.

Rama.

Świetna Firma. Solidny Dział Sprzedaży i fachowy Serwis złożony z Pracowników Firmy Engel. Rewelacyjne ceny i najlepsza obsługa pod każdym względem.

Rama.
@Rama.

Potwierdzam. Firma jest rewelacyjna.

Obiektywny
@Rama.

Potwierdzam, że Rama potwierdza. Rewelacja będzie wtedy jak Twoja firma wreszcie czymś błyśnie.

Rama
@Obiektywny

Jeszcze troszkę czasu i ruszymy z cała mocą. Mamy dużo pieniędzy i najlepszych pracowników z branży.

Artur
@Rama.

Fajnie, że tak dobrze wypowiadasz się o firmie. Napisz co konkretnie sprawia, że jesteś zadowolony z zatrudnienia - wysokość wynagrodzenia, czy rodzaj zawieranych umów?

Tonix
@Rama.

Chyba trochę przesadziłeś z tymi zachwytami.

Co słychać w firmie Bole Europe Technology Co. LTD Sp. z o.o. w mieście Mysłowice? Czekamy na nowe informacje. Może znajdzie się użytkownik, w firmie Bole Europe Technology Co. LTD Sp. z o.o., który ma jakieś wieści?

Grzegorz

Firma w organizacji. Poszukują pracowników na szybko. Warunki są bardzo dobre ale to dlatego, że nie liczą na dobre wyniki sprzedaży w Polsce. Teraz będą aktywni ale na dłuższą metę nie sądzę aby był to silny gracz w Polsce jak na przykład Haitan czy Plastigo.

@Grzegorz

Spokojnie na pewno nowy szef wszystko zorganizuje i będzie cudnie. :) ;) szkoda tylko ze przez chwile.

Grzegorz

Zachęcali mnie do pracy w serwisie ale wyglada to dziwnie. Super stawki dają ale nie wiem na jakiej podstawie bo raczej nie ma sprzedaży tych maszyn.

Mr.Woo

Chińska firma w polsce. Obecnie w trakcie organizacji pracy. Na teraz to kiepsko mze pozniej bedzie rozwojowo. wroce tam za rok.

Zostaw merytoryczną opinię o Bole Europe Technology Co. LTD Sp. z o.o. - Mysłowice

• Jak się pracuje w Bole Europe Technology Co. LTD Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bole Europe Technology Co. LTD Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bole Europe Technology Co. LTD Sp. z o.o.?

Bole Europe Technology Co. LTD Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Katowicka 72
    41-406 Mysłowice
  • NIP: 2220915240 REGON: 383052218 KRS: 0000780050

Bole Europe Technology Co. LTD Sp. z o.o.