Opinie o Industrie Service Płock Sp. z o.o. w Płock

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Industrie Service Płock Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Industrie Service Płock Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Industrie Service Płock Sp. z o.o. w Płock

Cześć, jest tu ktoś kto pracował jako ślusarz na wyjeździe? Piszą na stronie, że szukają ludzi na prefabrykację. Po resztę już trzeba dzwonić, więc przed tym chce zasięgnąć jakichś w miarę aktualnych opinii. tutaj coś kiedyś nie polecali, więc liczę na szersze ujęcie warunków.

@ Nowy wpis

No widzicie mój mąż pracuje w ISP od 4 lat. Nigdy nie zdarzyło się żeby nie dostał wypłaty na czas. Wypłata w eu na konto i raczej nie zdarzało się żeby skroili go na godz. Kwatery raczej ok 2 lub 3 razy były fatalne ,ale w krótkim czasie były zmieniane. A jeśli chodzi o płynność wyjazdów no to już gorzej bywało tak że siedział w domu 3 miesiące oczywiście na bezpłatnym urlopie.

SPAWACZ z wysokiej pułki

Po pierwsze to nir firma tylko agencja pracy tymczasowej , z dużym naciskiem na tymczasową . Obiecuja prace wynagrodzenie i nie wiadomo jakie luxusy a to jedno wielkie kłamstwo. Kwatery to noclegownie , czasem się zdarzy w maire z warunkami ale to bardzo rzadko i jak nie znajdą tańszej. Bywa ze kwatery so po 90 km od pracy . W biurze sami kłamcy dopóki nie pojedziesz to obiecuja wszystko a jak już wsadza do busa to martw się sam . Wypłaty w minimum 4 ratach . Umowy i jakies aneksy do nich to jakiś wałek oczywiście na korzyść firmy nie pracownika .urlopu i chorobowego nie płacą bo od razu powiedzą ze jesteś spalony . A jak się zdarzy ze zapłacą to pozniej odejmą ze stawki jak wrócisz do pracy.. zawsze problem ze zjazdami bo by chcieli zeby siedzieć caly projekt a później nie maja roboty to wywalają na bruk . (usunięte przez administratora)i szkoda nerwów

Natalia
@SPAWACZ z wysokiej pułki

A co z tymi aneksami? napiszesz o nich coś więcej? co jaki czas coś dorzucają i z jakich konkretnie przyczyn, jak są argumentowane i co w przypadku gdy się nie zgodzisz? jakie pole do negocjacji?

Wiola Nowy wpis
@SPAWACZ z wysokiej pułki

Z ta kwaterą 90 km od miejsca pracy to mnie zastanowiłeś. I to się bardziej opłaca, bo tańsza? A co z dojazdem? Czy koszty wtedy nie przewyższają różnicy? Kolejna sprawa która mnie ciekawi to to jakim cudem od pięciu lat w ten sposób by funkcjonowali jako agencja? Czasami zdarza się ze ktoś wpadnie na dobre warunki?

Kamil Nowy wpis

Nie polecam tej firmy nastepna firma karnistrów co tylko potrafi (usunięte przez administratora) wepchnąć na budowę i radz sobie sam jak nie znasz języka kwatery guwniana za najtańsze pieniądze termin wypłaty wyłączają telefony jak zadzwonisz z zapytaniem dalszego nie ma dziwię się Tym Fachowcą co tam pracują parę lat za guwniane pieniądze a pociotki ludzi z biurka przyjeżdżają za takie same pieniądze jak Ci co zjedli zeby na tej robicie nie polecam nikomu tej agecji pracy jak chcesz spokojnie spać i nie mieć problemów z rodziną dalszego jeszcze nie przyjeżdżasz do domu Były pracownik

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Industrie Service Płock Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Spawacz

Firma opiera się na kłamstwach. Nonstop problemy z godzinami. Zawsze coś brakuje. Jak coś chce się z biura, to odsyłają od osoby do osoby. Typowa spychologia. Jak ktoś się chce denerwować i co miesiąc zastanawiać gdzie się podziały pieniądze, to firma dla niego.

Nie płacą, już 3 miesiące czekam na wypłatę. Nie polecam nikomu.

no z godzinami to prawda co miesiąc trzeba dopominać się o pieniądze biuro w Płocku nie wie kto pracuje kto nie totalne nieporozumienie nie dostaniesz wypłaty nigdy na czas bo trzeba wyjaśniać problem z godzinami i odsyłają cię telefonicznie jeden do drugiego więc stres co miesiąc przez co nie polecam tej firmy

Ogólnie stawki są wporzadku, płacą dobrze. Praca jest zazwyczaj dużo krócej niż obiecują. Co do wypłaty to księgowa zawsze ma problem z wyliczeniem jej poprawnie i prawie co miesiąc trzeba dzwonić do biura i dopominac się o brakujące pieniądze. Potem oczywiście szef wysyła zazwyczaj kolejny przelew albo z kolejną wypłata wyrównuje. Szef jest bardzo w porządku ale biuro w Płocku to pomyłka. Nic nigdy nie wiedzą. Nie wiem po co te Panie tam siedzą.

PS problem jest z pomylonym wyliczeniem godzin albo z przesłaniem informacji między budowami a biurem. Nigdy nie ma prawidłowej info o godzinach nawet jeśli samemu się je do biura przywiezie.

Zostaw merytoryczną opinię o Industrie Service Płock Sp. z o.o. - Płock

• Jak się pracuje w Industrie Service Płock Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Industrie Service Płock Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Industrie Service Płock Sp. z o.o.
  • Al. Marsz. Józefa Piłsudskiego 35 lok. 9
    09-407 Płock
  • NIP: 7743244335 REGON: 382061907 KRS: 0000762975

Industrie Service Płock Sp. z o.o.