Opinie o Ktlsport Sp. z o.o. w Olkusz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Ktlsport Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Ktlsport Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ktlsport Sp. z o.o. w Olkusz

Cześć. Często zdarza się tu pracować w delegacji w związku z wykonywaniem przez firmę boisk sportowych, placów etc.? W wizytówce na jednym z serwisów podają nawet, że ich specjalność, to nawierzchnie sportowe, place zabaw, podłogi sportowe i tym podobne, a terenem działania - cała Polska.

Koparkowy Nowy wpis

(usunięte przez administratora), byle nie zapłacić. Wykonałem usługę rozladunek tira mam zdj po czym popoldniu przekleństwa od prezesa w moja stronę że nie tam mailo byc że coś się przewrucilo że niezaplaca itp , widzę że jada na tym koniu zeby nie płacić gdy byłem na miejscu po wykonanej usłudze pytam czy cos jeszcze czy koniec powiedzieli ze jest okej . Szkoda nerwuw I czasu na (usunięte przez administratora) . Z daleka trzymać się od nich ....

@Koparkowy

Nie wiem, co o tym sądzić :/ Była okazja pogadać z pracownikami, czy oni otrzymują wypłaty bez opóźnień? W maju coś nawet wspominano o tym. Pytanie tylko, jak z płaceniem na dzień dzisiejszy? Zakładając oczywiście, że są tam osoby zatrudnione na UoP?

Iza Nowy wpis

Tak jak niżej pisałam współpracuje z firmą KTL ;) Z informacji które posiadam wynika, że nie ma opóźnienia w wypłatach w firmie i są pracownicy zatrudnieni na umowę o pracę. Ja w dalszym ciągu jestem zadowolona ze współpracy ;) Moim zdaniem zupełnie nie warto sugerować się opiniami na tym portalu, ponieważ ludzie są zupełnie anonimowi tutaj;)

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Ktlsport Sp. z o.o.?

Mikołaj

Kręt i złodziej ! Nie płaci pensji !! Wyłudza pieniądze … straszy ojcem Haha gnojek jeździ byle trabantem ale skacze jak gowno

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Ktlsport Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Edyta

Pisaliście tutaj, że firma działa pod różnymi nazwami. Powiecie czy na chwilę obecną nie ma problemów z wynagrodzeniami, o których ludzie tu pisali wcześniej? Czy poza zmianą nazwy zmieniło się coś na plus względem pracowników?

Iza
@Edyta

Od jakiegoś czasu kontynuuje współpracę z firmą KTL, wbrew wszelkim opiniom zawartym na tym portalu - muszę przyznać, że opinie nie są zgodne z prawdą. Firma się rozwija i nie ma ŻADNEGO problemu z wypłatą wynagrodzenia. Nie spotkałam się także z niżej opisywanym chamstwem właścicieli :) Prawdę mówiąc, jestem zdziwiona czytając te opinie. Polecam ich, zdecydowanie nie warto sugerować się poniższymi opiniami „zawistnych” ludzi. Pozdrawiam :)

Jakub
@Iza

Pozwolę sobie zachować sceptycyzm wobec Twojej wypowiedzi. Przynajmniej, dopóki nie dowiem się, co jest podstawą Twojej opinii? Napiszesz, jaka kwota jest tu oferowana na początek współpracy i w jaki sposób doceniana jest zaangażowana postawa?

Iza
@Jakub

Myślę, że kwota na początek współpracy jest kwestią indywidualną, uzależnioną przede wszystkim od doświadczenia i umiejętności. To chyba normalne :) W związku z powyższym, nie chciałabym tutaj pisać o wynagrodzeniu. Jeśli chodzi o docenianie zaangażowanej postawy to oczywiście nie ma z tym problemu, pod warunkiem, że zaangażowana postawa ma przełożenie na osiągane w pracy wyniki. Tak jest chyba wszędzie :) Opinię napisałam, ponieważ trafiłam przez przypadek na ten portal i szczerze powiedziawszy jestem zdziwiona.

Bachu

Witam . Wszyscy są już (usunięte przez administratora) przez te różne firmy ,ale tych samych właścicieli. To są mega sprytni pseudoflachowcy . Kordki do roboty, jest jeszcze mnóstwo naiwnych .

Gumiś

Firma ma już nową nazwę Ace Invest. Już nie Pro Sport.Od tego roku znów się reakrywowali.Masakra i szkoda tych pracowników. To Nowa nazwa Ace Invest.

@Gumiś

Serio znowu? No i jakie jeszcze zmiany oprócz nazwy nastąpiły w takim razie?

BB

Witam. Poznałem takich co ciągają za sobą bude na nocleg .Robia u tych przekreciarzy .Dobrze nie mówią. Robota jest ,gorzej z kasą. Nie polecają i sami się wycofują. Tyle o takich na rynku podłóg .

Joanna
@BB

Ile czasu pracowałeś w tej firmie?

BB
@Joanna

Nie długo. Bo już miałem ich dość. ?????A

Olga
@BB

O co chodzi że gorzej z kasą? Nie płacą czy słabo płacą bo to jednak różnica? :)

Ok
@Olga

Jedno i drugie !!!!!

Aneta
@Ok

Jeżeli nie płacą to jak mogą słabo płacić, skoro się nie dostaje wypłaty? :D

Bachu

Nic dodać nic ująć. Kto ich zna to już ich tam nie ma . Uciekać gdzie (usunięte przez administratora) rośnie, oby nie z nimi . Kara boska .

Aneta
@Bachu

Kara boska? Dlaczego? Co tam się takiego dzieje w tej firmie?

Jakub

Jestem bardzo ciekaw z kim mam przyjemność, ponieważ z uwagi na zasady działalności gowork nie musicie państwo podawać swoich danych osobowych i możecie tu państwo pisać co tylko wyobraźnia przyniesie. A co do komentarzy, to jest to mój pierwszy. Ponadto uważam iż ta śmieszna strona jest nieuczciwa gdyż nie pozwala pracodawcom skonfrontować się z oczerniającym go pracownikiem, a czasami nawet z osobą która nigdy nie pracowała w naszej spółce i zweryfikować czy dany komentarz jest oparty na faktach czy ma jedynie zaszkodzić pracodawcy z uwagi na wewnętrzną potrzebę zaspokojenia czyjegoś żalu. Drodzy państwo uprzejmie informuję iż mimo tych wszystkich komentarzy firma KTLSPORT Sp. z o.o. ma się dobrze, wykonujemy kolejne inwestycje, rozwijamy się i zatrudniamy nowych pracowników. Nasza kadra biurowa nie zmieniła się już od ponad roku a nawet stopniowo się powiększa :). Pozdrawiam Jakub Kordaszewski.

Romek
@Jakub

Tak tak. Tak dobrze się rozwija i realizuje nowe projekty co rok zmieniając nazwę i dane spółki, oczywiście SPÓŁKA z o.o. - takie mydlenie oczu I WYPOWIADANIE PSEUDOBIZNESOWYCH FRAZESÓW to może Pan opowiadać swojej "kadrze biurowej" która szkolona jest pod Pana dyktando. Osobiście nie miałem z Państwem do czynienia, ale konkurencja nie śpi i doskonale wiedzą jakie zabiegi Państwo stosują i opinie w branży na terenie Olkusza jak i tutaj nie kłamią. Zważywszy na to, że to portal pracowniczy, to nikt z Pana biura nic tutaj nie napisze, bo doskonale będzie Pan wiedział kto, co i jak. Piszą zleceniobiorcy, których Państwo (usunięte przez administratora)

Jo-jo
@Jakub

Łżesz jak pies .Kłamca i (usunięte przez administratora) jak tatuś.

Ptys

Jak to u konkurencji . Ta branża jest mocno skorumpowana ,zarabiają Ci co nic nie robią i naj mniej się znają, ale układy, układziki, znajomości i pieniądze robią swoje . Lecz ta obecna firma pod kolejną nową nazwa Pro sport to już najgorsze kretacze ,hachmenty. Nic gorzej ,lepiej z nimi tylko do sądu.

RR

I ja mam tu dużo do powiedzenia ,znam A raczej już nie chce ich znać. To są psychole zwłaszcza (usunięte przez administratora) To co wyrabiają jest gozej niz zle . (usunięte przez administratora)to ich motto . Nie wyplacanie pieniędzy mają we krwi . Co tu więcej podać. Z dala od nich i jedna rada pozbywać ich do sądu.

Kris

Witam . I ja jestem również oszukany. Firmy KTL sport sp.z.o.o. już od dawna nie ma na rynku podłóg. Od tego roku założyli nową spółkę z.o.o. która nazywa się PROSPORT sp.z.o.o. I już (usunięte przez administratora)wielu ,między innymi i mnie . Nie polecam mieszkańców. Będzie kolejna sprawa .

Bachu

Nie mogę w to uwierzyć co wypisuje młody szlachcic kordaszewski . To co wyrabiaja przez te wszystkie lata ,oszukując ludzi tj .pracownikow ,podwykonawcow i wielu innych to tylko sąd, to są sprawy karne . Nie może tak wiecznie trwać że będą zmieniać nazwy spółek i dalej pogrążać ludzi ciężko pracujących. Sami nic nie potrafią oprócz klamania ,oszukiwania itp.

Meg

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) O wypłaty trzeba się prosić, a i tak nigdy nie jest na czas. Wyzysk ludzi na budowach niesamowity. Sami inwestorzy tez są oszukiwani przez Pana Mariusza, bywa ze materiały do wykonania są podmienianie na tańsze odpowiedniki. Nie da się pracować w warunkach kiedy Pan Mariusz krzyczy na swoich pracowników i ich wyzywa. Ludzie szanujcie się i nie pracujcie tam, najgorszy pracodawca w Olkuszu i okolicach. A wszystkie pozytywne komentarze o tej spółce, o Korexbud i Prosport której są właścicielami, pisze Pan Jakub.

Rita

Byłam kiedyś na rozmowie w owej firmie. Pan przeprowadzający rozmowę traktował mnie z góry. Tak jak wspominasz, duże ego, zero szacunku. Oczywiście nie oddzwonili wiec pewnie wybrali kogoś innego. Niemniej jednak - po kilku tygodniach ogłoszenie o prace na to samo stanowisko zostało reaktywowane. Tak czy siak czytając opinie cieszę się, że nie dostałam tam pracy! :l

Fox
@Rita

Nie masz czego żałować. Świetna praca, ale szef i jego syn zachowują się jakby z innego świata byli, nie mają pojęcia o interesach i o współpracy. Ciężko było mi się od nich wyrwać...

Wanda

A na czym polega praca w Ktlsport? Ciekawi mnie, jakie obowiązki są do wykonywania, no i czy wiele osób jest zatrudnionych w tym miejscu, czy to jednak mała, rodzinna firma. Ktoś mógłby napisać coś więcej na ten temat?

bill

OTÓŻ powiem krótko ,bardzo zła firma ,co widać również po opiniach ,które są bardzo prawdziwe . TO już jest koniec tej firmy KRZAK .

zibi

Radzę nie mieć z nimi nic wspólnego . (usunięte przez administratora) UWAGA !!!!!

NeverEndingStory

PIP już dał radę, może ktoś jest chętny na wspólny pozew?

riki
@NeverEndingStory

Jestem poszkodowany wręcz (usunięte przez administratora) przez Firmę Ktlsport, jestem również za pozwem zbiorowym przeciwko owej firemce . Proszę więcej szczegółów .

@NeverEndingStory

Jestem za wspólnym pozwaniem na drogę sądową. Daj znąć.

Olgierd

Mam wrażenie , że ktoś bardzo chce zaszkodzić firmie i to bardzo dobremu pracodawcy.

Jas
@Olgierd

Może niech sam pracodawca tutaj się wypowie, i obroni swoje dobre imię? Skoro jest taki dobry, to chyba nie ma się czego wstydzić. No chyba, że tych oszukanych ludzi? To tak, ma prawo się bać. Chociaż jeden pozew mniej czy więcej, chyba już dla Pana M nie ma różnicy.

Zostaw merytoryczną opinię o Ktlsport Sp. z o.o. - Olkusz

• Jak się pracuje w Ktlsport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ktlsport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ktlsport Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ktlsport Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Spółdzielcza 15
    32-300 Olkusz