Opinie o Casus Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o. w Czarna

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Casus Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Casus Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Casus Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o. w Czarna

Kandydatka Nowy wpis

Długi czas minął od mojej aplikacji na ofertę, w której nie było konkretów, dlatego pozwoliłam sobie wtedy zaaplikować. Komentuję dopiero teraz, bo miałam okazję znowu trafić na Pana Grzegorza, z tym, że teraz nie w relacji pracownik - pracodawca i dlatego chcę ostrzec ludzi. Przechodząc do sedna, zadziwiające jest jak można traktować swojego potencjalnego pracownika. Na dowód zamieszczam odpowiedź mailową od Pana Grzegorza na moja aplikację: "Proszę sobie dziwnych żartów i kpin nie robić z kogoś do kogo Pani wysyła mail o pracę nie mając żadnych umiejętności,wiedzy ani kwalifikacji w tej dziedzinie i nie potrafiąc ze zrozumieniem przeczytać,że jak byk jest tam napisane wykształcenie ekonomiczne,znajomość programu optima,znajomość programu płatnik....ciekawe jak zrobi Pani listę płac,deklarację zus,czy wyliczy Pani podatki nie mając o tym zielone pojęcia ???? to Pani musiałaby nam zapłacić za naukę od początku a nie my Pani,jeśli wynagrodzenie płacimy za wiedzę,której Pani nie posiada....przyjęłaby mnie Pani na lektora języka niemieckiego gdybym nie potrafił nic powiedzieć w tym języku ??? zapewne nie !!!! Następnym razem zanim Pani wyśle gdziekolwiek cv niech zastanowi się Pani co Pani potrafi,by nie ośmieszać się wysyłając maile tam gdzie od razu Pani cv wyląduje w koszu-szkoda czasu na zaśmiecanie komuś skrzynki i uprawianie sztuki dla sztuki Nie spełnia Pani ani jednego kryterium do zatrudnienia na jakąkolwiek umowę Gdybyśmy szukali kogoś z językiem niemieckim być może germanistyka byłaby Pani atutem,ale podatki to zupełnie inna bajka Życzę dużo dobrego CASUS PW Sp z.o.o Grzegorz H." Pozwoliłam sobie odpowiedzieć: "Szanowny Panie, Mimo mojej pomyłki nie warto w ten sposób zwracać się do kogokolwiek. Prezentuje Pan postawę niegodną przedstawiciela czy też właściciela działalności. Bardzo się cieszę, że nie spełniam ani jednego wymagania, ponieważ praca dla Pana zapewne nie należałaby do wartych zaangażowania. Proszę nie starać się odpowiadać na tego maila. Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszych poszukiwaniach," Otrzymałam odpowiedź: "Gratuluję bezkrytycznego podejścia do własnej wiedzy....ma Pani rację bezcelowe jest odpowiadanie komuś, takiemu jak Pani,a co do zaangażowania w pracę to niech zajmie się Pani germanistyką i tam zaangażuję się całkowicie,albo w branży gdzie nie potrzeba wiedzy specjalistycznej tylko tupet i cwaniactwo a nie pcha się bez żadnej wiedzy tam gdzie wariat,by Panią tylko zatrudnił(choć wątpię czy jakieś biuro rachunkowe w Polsce by to zrobiło) z Pani brakiem jakichkolwiek wiadomości dotyczących podatków i skłonności do dziwnej polemiki i brakiem pokory Powodzenia we wszystkim Grzegorz H"

Nie mam zwyczaju pisania opinii, zwłaszcza tych negatywnych ale poziom żenady sięgnął szczytu kiedy otrzymałem odpowiedź na maila, w którym zaaplikowałem na ogłoszenie o pracę w tym przedsiębiorstwie. Znalazłem ofertę na Linkedinie, którego Pan, z którym miałem przyjemność wymieniać wiadomości mailowe nazywa 'badziewny portral który tworzący wydumane oferty dla podniesienia tylko ruchu na stronie' , następnie z racji zainteresowania ofertą Linkedin przekierował mnie na stronę PUP, gdzie przeczytałem wymogi dla aplikantów na stanowsko. Z racji iż, spełniałem wszystkie zaaplikowałem. Niestety spotkałem się z bardzo nieprzyjemnym odzewem ze strony właściciela, który twierdzi iż nie prowadzi rekrutacji za pośrednictwem linkedina oraz strony pup. Nawet jeśli zaszła tutaj jakaś pomyłka, słowa, które padły nie powinny mieć miejsca - 'jak już Pan pracuje w Krakowie to proszę tam zostać a jak nie to szukać w Krakowie,może ktoś na wariackich papierach Pana zatrudni bez znajomości płatnika i optimy,czy jakiegokolwiek innego programu księgowego' , dodam iś nigdy nie zostałem potraktowany w sposób, który reprezentuje Pan Grzegorz H. Serdecznie nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Casus Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o. - Czarna

• Jak się pracuje w Casus Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Casus Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Casus Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o.
  • 534
    37-125 Czarna

Casus Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o.