Opinie o Mont-Techies Sp. z o.o. w Płock

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Mont-Techies Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mont-Techies Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mont-Techies Sp. z o.o. w Płock

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Mont-Techies Sp. z o.o.?

MARIO Nowy wpis

Pozytywny wpływ? Chyba korzyści dla firmy. Nie zapłacone nawet grosza za 2 miesiące pracy. (usunięte przez administratora)

MARIO Nowy wpis

NIE POLECAM DWA MIESIĄCE PRACY ZA DARMO.

Staszek Nowy wpis

Generalnie agencja wypracowała sobie bardzo dobre opinie jako pracodawca!

Szkocki Spaw

Co ty wygadujesz ? jestem związany z ta firmą od prawie roku i wszystko jest zawsze ok.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Mont-Techies Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
zainteresowany

Podpowiedzcie czy teraz firma też rekrutuje? Jak to możliwe skoro są takie utrudnienia?

RIKI

Pracuję w Szkocji pośrednikiem jest firma Mont-Techies, wszystko w jak najlepszym porządku, wypłaty na czas a to chyba najważniejsze.

Leon
@RIKI

W jakiej firmie pracujesz, jeśli Mont-Techies jest pośrednikiem?

spawacz 111 141

Do jakiej firmy oni rekrutują?

Następny naganiacz firma od kwietnia 2019 z kapitałem zakładowym 5.000 zł co tu się spodziewać

CZARO

kolego jeżeli jesteś taki mądry to załóż swoją firmę i wrzuć w kapitał pół miliona .

GOŚĆ

ZAPOWIADA SIĘ FAJNIE, WŁAŚNIE WRÓCILIŚMY Z NIEMIEC I ZARAZ RUSZAMY NA SZKOCJĘ

Widzę że w biurze mają mało pracy skoro piszą na forum niedługo wam braknie pomysłów na nazwy nowych firm w tym Płocku.

Czy trzeba mieć angielski na B2?

Poldek

Polecam własnie wróciłem z kontraktu z Belgii wszystko ok, zadowolony jestem, teraz na Luksemburg prawdopodobnie od firmy będę leciał. kasa na czas bez żadnych spin.

kurczak

Mają kontrakty długoterminowe a to dla mnie ważne bo nie lubię niepeności, stabilizacja najwazniejsza. pieniądze ok, na czas. Ale na robocie musisz się znać. Molóda firma ale godna polecenia.

Ciekawe i bardzo interesujące propozycje kontraktowe głównie zagraniczne a jaa to lubię. Walcie do nich ludzie jak chcecie zarobić kapuchę.

HaRdy

Wszystko w jak najlepszym porządku, pieniądze niezłe i co najważniejsze legalnie i na czas. POLECAM

super welder

Jak wiadomo agencja z Płocka,myślałem że trafiłem na normalną,bo brak złych opinii,ale jednak nie.Jeśli chodzi o załatwienie pracy,to straciłem miesiąc na darmo ,zwlekali tylko z przyjęciem bo sami nie wiedzieli ilu ludzi jest potrzebnych,aż w końcu oznajmili po miesiącu ,że mają komplet.Jeśli ktoś chce szybko wyjechać do pracy za granicę ,to nie polecam tej agencji,ale być może komuś się uda.

Karol

Firma rzetelna, pieniądze na czas, dobre stawki. Pracodawca uczciwy. Oby więcej takich firma na Płockim rynku.

Witam, pracowałem w tej firmie przez 3-4 mies. Wszystko było ok, kasa na czas, warunki dobre jak i praca, niestety zrezygnowałem bo praca w delegacji, a niestety potrzebuje czegoś na miejscu. Jeśli komuś pasuje praca w delegacji to polecam, najważniejsze że wyplacalni. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Mont-Techies Sp. z o.o. - Płock

• Jak się pracuje w Mont-Techies Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mont-Techies Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Mont-Techies Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 6 ocen.

Mont-Techies Sp. z o.o.