Opinie o Polski Holding Ochrony S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Polski Holding Ochrony S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Polski Holding Ochrony S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Holding Ochrony S.A. w Warszawa

nieuczciwa firma krzak

@Pinio

Rok 2021? Nie żeby cos ale wkrótce 2024 wybije. To jest potwierdzone na papierach? Ciekawiłoby mnie odniesienie się do sprawy aktualnych biurowych. Obsługują stale te same osoby?

Czy Polski Holding Ochrony S.A. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Jakie są mocne strony pracodawcy Polski Holding Ochrony S.A.?

byly_pracownik Nowy wpis

czy ktos z was złozył wniosek o upadłosc firmy????? mnie tez kase wisza.

@byly_pracownik

Wniosek o upadłość? Jeszcze dwa miesiące temu widziałem, że oferta na kwalifikowanego była wystawiona. Teraz jak tak czytam opinie to w ogóle ludzie praca się interesowali. Czemu skoro piszesz takie rzeczy o tej całej kasie?

olo Nowy wpis

mozesz podac linka z tą ofertą pracy? gdzie szukali ? do jakiego obiektu? wiesz gdzie mają teraz siedzibe? biuro?adres?

Jurek

Witam Czy ktoś założył sprawę w sądzie i dostał wyrok z nakazem zapłaty ? Czy udało się komuś cokolwiek odzyskać ?

@Jurek

Witam, wygraliśmy sprawę w Sądzie rok temu, wzięliśmy komornika, ale ten nie potrafił odnaleźć dłużnika. Z kolei Fundusz Pracowniczy nie wypłaci pieniędzy, bo nie ma upadłości firmy. Złodziejstwo w majestacie prawa. W październiku 2022r. City Security zmieniło w KRS wpis adresu na, cytuję: "Warszawa, Polska", więc możecie ich szukać. Pytam się jaki urzędnik dopuszcza się takiego wpisu adresu działalności gospodarczej, moja pani mecenas za głowę się złapała. Omijać z daleka. Wiszą nam za 4 miesiące pracy 24/78, po 240 godzin razy cztery miesiące. Ponad 14 tysi na głowę, obiekt urzędowy administracyjny. Wszystkich sędziów, sądy i komorników - spalić na stosie, ze zwykłymi "robolami", czy "chłopkami" Sądy i Komornicy by wiedzieli jak postąpić i jaki samochód czy traktor zająć.

PAWEŁ. P
@Steff

Witam. Możesz napisać coś więcej? Lekko ponad rok temu nie wypłacili nam pieniędzy za 4 miesiące pracy pomimo tego że byliśmy ich pracownikami od 6lat. Z kolegą odpuściliśmy zakładanie spraw w sądzie po przeczytaniu komentarzy osób na tej grupie gdyż nikt nie opisał swojej walki w sądzie jako wygranej. Twój komentarz mnie zaciekawił i zastanawiam się czy jednak nie zająć się tą sprawą ???? Dziękuję za odpowiedź.

@PAWEŁ. P

4 miesiące? Nie pracowałem tutaj, nie znam jeszcze firmy. ciekaw jestem tylko jak mogło dojść do tego, że przez cztery miesiące u Panów się to przeciągnęło? Czemu po drugim lub max trzecim nie było wcześniejszej reakcji?

Gosia

Jak mogli wysłać Pity jak panie księgowe tez pracowały bez wypłat więc odeszły.... Zeby ich tam wszystkich karma dopadła. Ja nawet nie liczę na te tysiące które są mi winni

Wercia
@Gosia

A kto w praktyce jest upoważniony do odesłania tych wspomnianych pitów? Twierdzisz, że tylko Panie z księgowości czy ktoś jeszcze? Kto tam w biurze teraz jeszcze jest? jakie są działy? Księgowość i administracja?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polski Holding Ochrony S.A., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

nieuczciwa firma krzak

Paulina
@megga

Czemu uważasz że to firma krzak bo nie rozumiem? Może jakieś racjonalne argumenty?

@Paulina

a znasz adres obecny biura? napisz tu nam....

@Paulina

A spróbuj się z nimi skontaktować...

Ewcia
@prawda

Podobno sytuacja dotyczy wszystkich pracowników PHO...

@Ewcia

Jak to wszystko aktualnie wygląda?

Fazi
@Paulina

Jak to czemu uważa ;wypłat brak od lutego, telefony wyłączone, siedziby firmy brak - mało. Ciekawe kto takie głupoty pisze,no chyba że nas orżnęli to ktoś kasę przytulił i teraz udaje zdziwienie bo mu dobrze .

Asia
@prawda

Podobno obecny adres mają na ul. Stawki 2 w Warszawie. Firma nie płaci od miesięcy ludziom! (usunięte przez administratora) na najsłabszych sam sytuacje bo kumpelka tam pracowała. Po próbie wyszukania jakiekolwiek pomocy dla niej znalazłem info na GoWork CitySecurity, że związek zawodowy Inicjatywa Pracownicza jako jedyni odzyskali od nich setki tysięcy. W zeszłym roku przed pikietą, którą organizowała Inicjatywa nagle znalazło się ponad 100 tys dla pracowników. Do wszystkich pokrzywdzonych przez ten cały Holding - zgłaszajcie się razem wspólnie do Inicjatywy Pracowniczej może oni wam pomogą.

JOHAN
@Asia

Tak jest obadajcie temat na GoWork City Security: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,14419

Wojciech
@Asia

nieprawda....nie pisz nieprawdy, i nie mieszaj ludziom w glowach. na stawki nikt obecnie nie wie nic o PHO. byli tam, ale kilka lat temu

Pinio
@megga

Złodziejska firma.Do chwili brak wynagrodzeń za miesiąc grudzień 2021 oraz za 18 dni stycznia 2022 dla pracowników tej firmy w Gdańsku.Firma pracowała na rzecz sieci aptek GEMINI

@Pinio

Look
@Steff

czy wystapiliscie o upadłosc firmy do sadu? mnie tez kase wiszą i sprawa w sadzie.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Polski Holding Ochrony S.A.?

Danuta

nie wiem co tam właściwie padło ale czy chodzi o te pity i ogólne wypłaty, o których jakiś czas temu pisali? co w takiej sytuacji z pracownikami? zwłaszcza te pity mam teraz na myśli, odnośnie terminów...

byly pracownik

ja tez niedostalem fir,ma widac bogata dostali 80 tys z panstwowej inspekci pracy zato co zrobili kary i sie szykuje z urzad skarbowy 50 tys ja juz zglosilem do urzedu ze oni mi pitow niedali a wyplata swoja drogo za marzec do dzis niema mija rok takie dziedy za frajera zadarmo pracowali caly miesiac to swinmstwo mam nadzieje ze przyjdzie kara odpowiednia zablokoja im zakladanie firm innych bo to drugi raz tak zrobili jak ruszy sprawa wszystkim zaplaca z automat pozdrawiam wszystkich ktorzy pracowali w tej firmie ja se gdzie indziej pracuje bez laski wyplata jet do 10 ja sobota t 7 i potrafia a ta firma niepotrafi

Zbychu

Firma nie wypłaciła pracownikom w tym mi wielu wynagrodzeń! Całe PHO nawet PIT nie przesłało do mnie i mojego US - jak się rozliczyć to skandal ludzie pomóżcie!!! Jest w krs niby nowy właściciel ale nic i nikt nawet urzędy nie mogą się z nimi skontaktować...

@Zbychu

Nie jesteś jedyny. Poznań - ani wypłat ani PIT.

zobaczymy

wszyscy zlozymy koniec roku do sadu w przyszlym roku bedzie rozprawy kazdy dostanie swoja kasa firma ma czas do koncy grudzien zeby ani griosza niedac to s tyle czasu ani pol wyplaty nic a kasa dostali beda sie wszadzie tlumaczy i sie niezkonczy za miesiac od wyplaty zaplaca do tego czasu co niebylo kasy pewna sprawa wygrana warto nawet do warszawy jechac kasa spora 3000 a nawet wiencej bo to leca odsetki za kwiecien a juz grudzien wszyscy sie zobaczymy przyszlym roku w sadzie

@zobaczymy

nie wiem na ile w tym co tu padło jest prawdy ale faktycznie ludzie od miesięcy na forum się skarżą... to jak sprawa się rozwinęła w tym całym zakresie? jak firma się do tego odniosła?

biały 22
@Danuta

rzadko sie udzielam ale PHO to (usunięte przez administratora) bo nie wypłacali kasy pracownikom po kilka tysięcy , teraz osoby decyzyjne działają w strukturach MSA i zmiana teraz ten twór będzie naciągał ludzi na kasę. TU filozofii nie potrzeba mija miesiąc dostają kasę od zamawiającego płacą ludziom ale jak wygrywa sie za mała kasę zakładając ze oszuka sie ludzi bo Dyrekcji kasa ma sie zgadzać

@biały 22

Czyli z tego jak to ująłeś nie ma tu jeszcze żadnych szczególnych konsekwencji z tego typu działalności? A kiedy jest perspektywa, że ostatecznie zostaną wyciągnięte? Pytam, bo ciekawa jestem jak długo można byłoby w ten sposób funkcjonować

@biały 22

Akurat oni są w tym bardzo dobrzy a zus ani skarbówka (o inspekcji pracy nie wspomnę )nic z tym nie robi mimo że do nich kasa też nie idzie a te same osoby istnieją w innych firmach to czym się przejmować aby im się kasa zgadzała a reszta to w .......

Już otworzyli nową firmę i pewnie znów będą ludzi naciągać.

Joanna

Ale w jaki sposób niby? Rzucasz hasłem ale brak wyjaśnień i nie wiadomo co myśleć.

olo

podaj nazwe nowej firmy

@olo

Skąd masz pewność, że prawdę napisał? w dodatku nie odpisuje już od dłuższego czasu, więc chyba sprawa jasna?

@Joanna

Jak to jak. Dziwne pytanie a jak to robili w CITY czy PHO. Firma to jakiś Business Security Experts i Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "M " Security ale to drugie też się kończy.

Wojciech Paweł Pokora

Takich złodzieji i (usunięte przez administratora) to ja w swoim życiu nie spotkałem. Dla mnie są winni kilka tysięcy

a za co ci wiszą kasę ?

Mariusz
@Joanna

Za pracę nie o trzymaliśmy

OSCAR
@Wojciech Paweł Pokora

czy miałeś umowę, czy robiłeś na "czarnucha"?

Do zobaczenia w sądzie
@Wojciech Paweł Pokora

To prawda. Pracowałem z Wojtkiem. Z jednego tylko obiektu wiszą 15 osobom za 4 miesiące. Przeciągali nas bo pracowaliśmy kilka lat i wszystko było Ok. Jak się dowiedzieli że stracą obiekt to przestali płacić mówiąc ze „za tydzień”

Marcel

Cały Polski Holding Ochrony został sprzedany - firma ma nowego właściciela od 29 Września 2022. Sprawdźcie zaktualizowany krs PHO: https://rejestr.io/krs/699591/polski-holding-ochrony Tam są wszystkie informacje.

megga

nieuczciwa firma, wiszą mi kase !

Jak długo czekaliście na odzew z Polski Holding Ochrony S.A.? Oddzwaniają zawsze?

byly

nie czekaj na odzew, nie badz naiwny. to kanciarze sa

Kamil
@byly

Chodzi ci o niezapłaconą pensje? Widziałem kilka takich komentarzy. Długo tam pracowałeś? Od początku były problemy?

JA

Czy komornik z tej firemki może coś ściągnąć, komuś się to może już udało (od lutego).

@JA

A coś się stało, że takie pytanie zadajesz?

Udajesz ?
@Joanna

Przecież to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) mam znajomych z pracy którzy pracowali u nich i nie otrzymali pieniędzy za świadczone usługi w tej (usunięte przez administratora) firmie stfu

Hahaha
@Udajesz ?

Brawo Administratorze , chronisz złodzieji i (usunięte przez administratora) i pozwalasz im tym samym (usunięte przez administratora) innych potencjalnuch nowych pracowników którzy tfu tfu zaczną pracę w tym nie powiem czym , brawoo bądź dumny z siebie. Życzę Ci aby spotkało cie to samo co tych setki a nawet tysiące ludzi Naraaa

@JA

Pytam ponieważ w sądzie sprawa raczej wygrana, ale czy warto tylko dla samej satysfakcji ponosić dodatkowe koszty.

Rannarock

Czas dobrać się im do tyłków... Nie wiadomo gdzie firma ma siedzibę, nie wiadomo co z naszymi pieniędzmi nic nie wiadomo, ale są poszlaki typu warszawska restauracja, Na Lato. Pod tym samym adresem co do niedawna PHO i z osobami z zarządu. Kontakt ze związkiem zawodowym Inicjatywa Pracownicza może pomóc oni odzyskali już od nich (usunięte przez administratora) kasy dla pracowników PHO. Wspólne działania i pikiety pod miejscami związanymi z PHO mogą pomóc, telewizja, media - walczmy! Wszyscy z zarządu i właściciel szlachetnie urodzony - poniesiecie konsekwencje!

@Rannarock

Może warto pod postami tej restauracji napisać nasze flustracje.

Witek
@Rannarock

Obawiam się że w tym przypadku nawet inicjatywa pracownicza nic nie wskura obym się mylił.

John

Zgadzam się.

@John

A co by to dało?

Angelika

Zapraszam do kontaktu wierzycieli firmy Polski Holding Ochrony S.A. 519 105 869

Company
@Angelika

Tylko pracowników, czy też firmy obsługujące tych oszołomów?

Wiki
@Angelika

Ciekawe czy dużo jest takich wierzycieli?

wierzyciel

pierwszy jestem

JA
@Angelika

czy ktokolwiek odzyskał swoje pieniądze przez komornika?

Sullejek

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) pracowników. Minkiewicz tylko obiecuje i słowa nie dotrzymuje, dla mnie za Ostoje wiszą 5000 zł Omijać szerokim łukiem tą firmę

@Sullejek

Mrk
@Sullejek

Minkiewicz tez mi ciagle obiecywał ze przelew w drodze. Kłamca !!!!! do dzis nie mam pieniedzy

Stasiek
@Mrk

Podaj mi prosze nr do MiniMini. Obawiam sie ze na pieniadze dluuuuuuuuuugo mozesz poczekac. Badz wytrwaly i walcz

Daro
@Mrk

Mini Mini to tylko zwykły spermopij o nie dysponuje kasą

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Holding Ochrony S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Holding Ochrony S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Holding Ochrony S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Holding Ochrony S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 6 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polski Holding Ochrony S.A.
1.6/5 Na podstawie 26 ocen.

Polski Holding Ochrony S.A.