Opinie o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dino Polska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

K.

Jak wygląda praca Mobinego Rekrutera? Jakie auto? Do użytku prywatnego? Jak często odbywają sie rekrutacje w sklepach? Czy zdarza sie częsta rekrutacja na tym stanowisku?

Milka

Czy mogę pracować 7 dni w tygodniu? U mnie uważają, że jeśli przeszło przez system nie ma problemu. Czy mogę coś z tym zrobić

Kaha

Najwiecej możesz pracować bodajże 13, 11 dni pod rząd na pewno

Wioleta
@Milka

Chyba nie jest 5 dniowy system pracy! Jeżeli inni tak uważają, że po 11,13 dni to nie znają przepisów!

@Milka

Możesz tak pracować, jeśli zachowano 11 godzinną przerwę w pracy między jednym, a drugim dniem i 35 godzinną przerwę w tygodniu. Co więcej, możesz pracować nawet 10 dni bez przerwy, jeśli kierownik wie jak ułożyć grafik. Osobiście uważam, że to nielogiczne, bo już w szóstym dniu pracy, pracownik jest zmęczony i nie "wydajny", ale " co kto lubi".

@Wioleta

Jednak tak. Pracujemy w systemie równoważnym, co w uproszczeniu oznacza, że w jednym tygodniu możemy pracować 7 dni, a kolejnym 3.

@Wioleta

Ty może swoją umowę dokładnie przeczytak. Pracujesz w systemie zrównoważonym, a to oznacza wydłużenie czasu pracy nawet do 11 dni pod rząd, ale potem musisz mieć oddane dwa dni wolne.

Nowa
@Milka

Tak mozna nawet 10 dni pod rząd tylko musisz mieć dwa dni wolne przed i po dw dni wolne

Beti

Tam gdzie pracowałam Dino to kiero stwierdziła że nawet 12 dni można pracować

Daniel

Pani Kierownik regionu Łodzkiego opryskliwa wulgarna nie miła zarówno jak i dla klientów jak i pracowników. DINO powinniście coś zrobić bo sprawę o mi na ta kobieta już miała

Zośka

Dino Siemyśl. Brak obsługi wieczny problem sobota brak bułek z wypieku najgorszy market w okolicy Kierowniczka nadasana tylko ploty chyba czas na zmianę Może góra przeczyta.. Wieczny brud i towar po terminie.

Kasjer

Kierowniczka beznadziejna nawet się nie przedstawiła i nie potrafiła powiedzieć jaka jest najniższa krajowa

Brak pytań ze strony Pani Kierownik siedziała jak słup

Klient dino

Moje pytanie jest takie :jakim prawem kr. wpycha na sile zalegly urlop pracownikowi nieobecnemu w pracy (dzien wolny ) bez poinformowania go zalegly urlop( 5 dni ),podczas ze wedlug nowego prawa mozna wykorzystać go do 30 wrzesnia .tak powiedzial bhpowiec dinowski na szkoleniu. To jest urlop pracownika i to on wie kiedy ten urlop jest mu faktycznie potrzebny. Kr niech zarzadza swoim urlopem a nie urlopem pracownika . Kr na belchatow jest niekompetentna , wydziera sie na pracownikow i stosuje mobing przy klientach co jest nie do pomyslenia i niesmaczneczne bylem swiadkiem tego typu scen w dino kilka razy , my jako klienci zmienilismy juz sklepy na inne jesli ta pani dalej tu zostanie regionalna to za chwile nie bedziecie mieli ani personelu ani klientow zajmijcie sie ta sprawa bo to działa na renome waszego sklepu

@Klient dino

Pracodawca może wysłac pracownika na urlop zaległy w terminie wybranych przez pracodawcę nie pytając pracownika o zgodę. Doczytaj troche, a potem się pieklij :) Ja bym tam z chęcią poszła na urlop

Miki

Czy przy przeniesieniu do innej miejscowości przysługuje urlop który miał być wykorzystany w poprzednim miejscu pracy

Nikt
@Miki

Pewnie że tak, przecież nie zmieniasz pracodawcy. Chyba, że rozwiązujesz umowę o pracę i zawierasz nową, to wtedy ekwiwalent powinni wypłacić.

User

Czy kierownik może zwykłemu pracownikowi(który uczył się do biura ale zrezygnował) kazać prowadzić zmianę i straszy że jak nie to zgłosi to do regionalnej?

Sandra

Czy po wypowiedzeniu umowy o pracę mogę iść pracować do innego Dino w innej miejscowości?

Beata

Najgorszy pracodawca z wszystkich jakich miała. Było ich 4 przy 32 latach pracy. Omijać szerokim łukiem. Sama złożyłam wypowiedzenie. Żeby nie było że mnie zwolniona. Harówa za najniższą. Sporadycznie jakaś premia. 3-4 osoby na sklep. A obowiązków że ciężko ogarnąć. Dwa lata zmarnowane.

Cleo

Od niedawna jestem pracownikiem sklepu. Na początku, mimo niechęci do samego zawodu, byłam zadowolona (czytaj 2 tygodnie) po tym czasie wszystko się zmieniło. Siedzę na kasie, wszyscy pracownicy znają mój nick i hasło do kasetki. Dziś rano zostałam pochwalona przez kierownika, że nie mam różnic kasowych itp. przy rozliczaniu kasy okazało się że nagle braki mam w kasie, właśnie po tej pochwałę i musiałam wyskoczyć z portfela. A najciekawsze jest to, że najpierw zostało mi zadane mi pytanie czy już dostałam wypłatę. Chore co?

nocleg

Mam pytanie - ma ktoś doświadczenie z wynajmowaniem noclegów pracownikom? dino płaci na czas i czy pracownicy dobrze się zachowują?

nikola

czy to mozliwe aby dostac za ekwiwalent za urlop 600zł?? Zaznaczam ze miałam niewykorzystane 20 dni. To coś jest nie halo z tym ich obliczaniem ktoś moze mi wytlumaczyc??

Dzień dobry ,Bardzo się rozczarowałam obsluga klienta w lazach ul. KS. Slojewskiego . Problem dotyczy Pani kierownik w dn.09.03 2023. Pan z obsługi na dziale mięsnym powiedział mi dnia poprzedniego abym przyszła około godz. 9 -tej po schab który jest na promocji. Oczywiście zjawiłam się o wyznaczonej godzinie. Kiedy podeszłam do lady i zapytałam o schab Pan powiedział że właśnie pakuje cała dostawę dla klientki ponad 40 kg. 1 duży kawałek leżał obok krajalnicy więc poprosiłam aby mi ukroil z tego kawałka. Odpowiedział że ten kawałek też bierze ta Pani. Zapytałam kierowniczki skoro powiedziano mi abym przyszła o 9tej i mieso będzie sprzedajcie promocyjny schab jednej osobie. Odpowiedziała podniesionym głosem że gdybym ja chciała kupić cela dostawę to też by mi sprzedała bo im zostaje. Ale limity chyba jakieś obowiązują to nie jest masarnia tym bardziej że zbliżają się święta i nie tylko ja ale inni klienci też by chcieli kupić. To nie była godz. 17-18 Tylko 9 tą rano. Powiedziała że nie będzie że mną dyskutować. Nie doczekałem się przeprosin ani zachęty abym przyszła dnia następnego to mi dołoży. Odłożyłam pusty koszyk i wyszłam mocno rozczarowana.

@Ewa

Zachowanie kierowniczki na pewno nieładne, zwłaszcza, że obiecano ten schab pani, ale z drugiej strony niestety w Dino nie ma limitów na sprzedaż mięsa i jeśli klient chce wziąć cały zapas np. schabu to ma prawo je kupić.

Mimi
@Ewa

U nas w Korzeniewie na mięsnym to porażka , jak była pani Andzelika to człowiek wiedział co dostanie ,miła zawsze pomocna i obrotna kobitka a reszta obsługi to buce, szczególnie pani Karolina , niemiła,a jej spojrzenie jest takie że wszystkiego się odechciewa ,najlepiej nic nie robić tylko madrowac, uważa się za zastępcę kierownika ,a Patrycja plotkara wszystkim.sie interesuje tylko nie tym co powinna ,mąci i psuje całą atmosferę .Mają tak fajna panią kierownik .,ale nie potrafią tego docenić .Reszta, ujdzie, mile pomocne .

Klient
@Mimi

Skoro ktoś się zatrudnia w handlu ,to powinien wiedzieć jak się traktuje klienta i współpracownika ,jeżeli ktoś przychodzi do pracy ze złym.nastawieniem do świata to jak on ma pracować ,zawsze coś nie będzie pasować ,w tym sklepie byłam miło obsłużona przez pana na kasie ,odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku .

Łoś
@Mimi

Taka odpowiedź to nie odpowiedź . Nie raz byłam w Korzeniewie na zakupach i było wszystko w porządku . Pani Karolina bardzo dobre wrażenie na mnie zrobiła . Zastanawia mnie ten komentarz bo wszyscy buce tylko pani Andzelika NAJ która nawet towaru nie potrafi dobrze wyłożyć na półkę a na kasie fiskalnej wogóle jej nie widać.

Jaro
@Klient

I to idzie w drugą stronę, sprzedawcy też się należy szacunek ,a nie tylko wymagania i głupie uwagi do sprzedawcy ,może jedna z drugą przyjdzie do pracy u handlu i zobaczymy jak będą pracować

Ludzie
@Jaro

Zgadzam się z opinią bo nam pracownikom którzy ciężko pracujemy należy się szacunek. Od klientów a także od przełożonych i osób które przyjeżdżają na kontrolę.

Anka
@Ludzie

A gdzie szacunek dla klienta? Nike nie musi klientów obdarzać szerokim uśmiechem od wejścia do wyjścia. Ale może przydałoby się zrobić porządek w opisach etykiet, zwłaszcza promocji, z których nie da się skorzystać, bo albo kod nie ten, albo zapomniano ściągną etykietę promocyjna itd. Przy kasie okazuje się, że gapuenue się na ceny też nic nie daje bo (usunięte przez administratora) w cenach jak był tak jest. Może Pani nie brać, słyszę regularnie. I jak mam być miła jako klient, jeśli mnie się celowo wprowadza w błąd i nie szanuje, ani mojego czasu ani portfela. Szanowni pracownicy, wymagajcie również od kierownictwa szacunku dla klienta (nie durnego uśmiechu nam potrzeba a rzetelności w podawaniu informacji o cenie i gramaturze). Szacunek ok - tylko dlaczego zawsze w jedną stronę?????

@Ewa

W Dino nie ma limitu na mięso,nie ma zakupu z kartą po prostu tak jak wyżej piszą ale nie wiem czy wszystkie markety to mają po prostu zawołać formularz do wypełnienia na zamówienie mięsa pozdrawiam

Jaro
@Anka

A gdzie szacunek dla pracownika . Klient wymaga ,a sprzedawca to ktoś kogo można obrażać poniżać bo i takie słowa słyszymy że jesteśmy nikim ,że "klient nasza pan",guzik prawda .Wymagamy szacunku może jedna mądrala z drugą przyjdzie do pracy w handlu i wtedy zobaczy jak klienci są rozszczelniony .Wtedy może zmienia o nas zdanie i zaczną nas szanować ,bo to działa w dwie strony.Jest takie przysłowie "Jak Kuba Bogu ,tak Bóg Kubie".

xx

powiedzcie mi moji drodzy kto wymysla takie bzdury jak kontrole kasowe gdzie gdzie sprawdza sie czy sa czyste kasy czy wózki sa dostepne po co to albo zeby osoba z kasy numer 2 musiala sie w trakcie wymiany na przerwe wylogowywać i zalogowywać sie na kasie numer 1 jaki to ma sens a gdzie są ci wszystyc kierownicy ochrony co tak glośno krzyczą że pracownik ma klaść nacisk na ochrone przed złodziejami a tu kasetka z utargiem lata po sklepie po co to Czasami mysle że ci którzy takie rzeczy wymyślają mają nie do końca w głowie po układne albo nigdy nie pracowali w handlu

Co
@xx

Zgadzam się w 100 % to co teraz wymyślają żeby uprzykrzyć nam pracę to jest nie do pomyślenia. To wszystko podchodzi pod mobbing. A to przecież my pracujemy na zyski prezesa .Zero szacunku dla pracownika

wwww
@xx

to przelogowywanie bedzie trwało do momentu jak jaden albo drugi kasjer straci pieniadze z kasetki podczas jakiegos rabunku a ludzie sa coraz gorsi ... gdzie jest teraz dział ochrony ktory tak mocno krzyczy zeby nawet biuro zakluczac podczas rozliczania a teraz biega sie z kasetkami z pelnym utargiem raz na kase 1 raz na 2 Na całym swiecie w marketach ustawia sie duzo kas aby był przepływ klientów a w dino zamyka sie kase numer2 i zostawia sie jedna kase chore

Ali
@Co

Słuchajcie każdy chce żyć i mieć dobra posadkę za 4000-5000 a my (usunięte przez administratora) za 2800 i 10 robót na raz!

MILLA
@Ali

Dokladnie 10 robót na raz i zero wdzięczności przy tym, ale to tylko wina kierownika, ponieważ praca powinna być rozdzielona na dwie zmiany ...

Ali
@MILLA

No dokładnie, a jest odwrotnie ty zrób bo ona nie umie albo sprężaj się bo tamtą powolna ale halo pytam się młoda dostaje prawie na rękę 3 800 a ja 6 lat stażu i 2.800 tłumaczy bo ona podatku nie płaci a premii nie mam bo sobie i koleżance po 30% sobie przyznają a reszta.....!

Dosia
@Ali

Opinia w punkt !!! (usunięte przez administratora), życiowo nie przygotowane do niczego, do porządku na pewno ! Niestety brak pracowników weryfikuje nasze dinowskie życie. Przyjmuje się każdą, nawet najgłupszą w całej wsi, jakoś to będzie?!

Konrad
@Dosia

No u nas przyjęli gościa 61 lat nigdzie sobie nie radzi towaru nie umie wykładać, na kasie nie na mięsie on nie chce żałosne a my mamy zasuwać gdzie tu sens?

Bartek

Bez różnicy. Dino wysyła do wszystkich pracowników w tym samym czasie. Też oczekuję na przelew. Skoro twierdzi, że pko dostało to powinno być dzisiaj

Pani Iwonka

Dziwne ja mam w banku spółdzielczym i dostaje dwa dni później więc raczej dostanę po świętach

Nikodem
@Pani Iwonka

Wypłata jest do 10 dnia każdego miesiąca więc muszą się wyrobić w czasie

Czarnulka
@Pani Iwonka

To dopiero dziwne bo ja mam w spółdzielczym i dostaje wypłatę w ten dzień co wszyscy. Nigdy później.

Natka225

Dino w Pabianicach przy ul.Partyzanckiej 192 jest jednym z najlepszych marketów, obsługa klienta na wyższym poziomie

Michau

Hej czy ktoś miał sytuację z wypłacanym ekwiwalentem jeśli tak to kiedy mniej więcej się spodziewać?

brunhilda

Dino ozorków. Kierownik mobbinguje pracowników i (usunięte przez administratora) na kasie klientów. Myśli, że jest bogiem. Nikt z HR nie zapyta się pracowników jak im się pracuje, czy mają z czymś problem. Do tego karze sprzedawać stare mięso.

Gosia
@brunhilda

Przykre, że dochodzi do takich sytuacji. Niestety nie jest to odosobniony przypadek. Kierownicy często pozwalają sobie na takie zachowanie, bo mają świadomość, że nikt tego nigdzie nie zgłosi. Pracownicy często są zastraszani, a bojąc się o utratę pracy milczą i robią dalej swoje. Często płaczą gdzieś w zakamarkach sklepu tym samym podupadając na zdrowiu psychicznym. Dlatego jestem zdania, że każdy kierownik powinien przechodzić badania psychologiczne/ psychiatryczne ( okresowe) które dałyby jasny obraz czy dana osoba nadal nadaje się na to stanowisko.

Obserwator
@brunhilda

Standard w Dino od zawsze... Stare mięso? To już nie wraca z powrotem na bazę w celu przerobienia na wędliny??? Poczytajcie sobie skład tych wędlin - tablica Mendelejewa się chowa...

Anka

Ile mozna dostać za 20dni urlopu ekwiwalent po zwolnieniu się.. :))

Kaja

Czy dino daje coś na święta wielkanocne ?

Konrad
@Kaja

Nie nawet życzeń świątecznych nie usłyszysz!

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Krotoszyn

• Jak się pracuje w Dino Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2045.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1743, z czego 198 to opinie pozytywne, 639 to opinie negatywne, a 906 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Dino Polska S.A. napisali 18 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino Polska S.A.
1.9/5 Na podstawie 1254 ocen.

Dino Polska S.A.