Opinie o Polskie Linie Telefoniczne w Warszawa

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polskie Linie Telefoniczne w Warszawa

Warszawiak

sorry, ale jak komuś wystarcza 13 zł za godzinę, to krzesło może przynieść swoje - skoro sam się nie szanujesz, nie oczekuj tego od innych

anetka

Kiepska płaca i tylko dwa projekty na dzień dzisiejszy.

stanik

Witam Pracowałem w PLT 5 lat, start na projektach T-Mobile (wtedy jeszcze Ery) meta jako spv w akwarium. W PLT można było wiele się nauczyć i fajnie zarobić - trzeba było mieć chęci i nie czekać aż samo przyjdzie;p A żeby wiedzieć jak jest teraz to 3ba się tam gibnąć i popracować a nie czytać mądrości ludzi dla których szklanka zawsze będzie do połowy pusta... pozdrawiam byłych i obecnych pracowników PLT (i liczę na kawę jak Was odwiedzę następnym razem;p) pbs p.s. Urka ja mam ciągle Twoją książkę do nauki excella:DDDDD

ana

Pozdro dla starej ekipy! W ferie do Was wrócę.

Telemarketer

nic szczególnego, pracę dostanie każdy, mamy nawet ukraińców wyraźnie zaciągających słowa, podają między innymi termin wypłaty który jest abstrakcją, jeśli spóźnią się tylko tydzień to cud.

czy przyjdziesz na następny dzień

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
pozew

W miesięczniku dla inspektorów pracy ukazała się 3 lata temu lista kontrolna, za pomocą której inspektor może sprawdzić, czy umowa zlecenia ma cechy umowy o pracę. Warto ją uważnie prześledzić, ponieważ gdyby zleceniobiorca lub wykonawca dzieła odpowiedział "tak" na większość z zawartych w tej liście pytań, inspektor pracy mógłby uznać, że w danym przypadku występuje ukryty stosunek pracy. Czy masz wyznaczone z góry określone godziny pracy? Czy masz nad sobą kierownika/brygadzistę/przełożonego? Czy pracodawca wyznacza Ci miejsce wykonywania pracy? Czy masz zakres obowiązków (pisemny bądź ustny)? Czy szef nakazuje Ci pracę po godzinach? Czy szef wydaje Ci polecenia? Czy szef sprawdza Twoją pracę? Czy szef każe Ci odpracować spóźnienie? Czy musisz podpisywać listę obecności? Czy szef sprawdza Twoją punktualność? Czy w swojej pracy przedstawiasz się jako pracownik Twojej firmy? Czy podpisujesz w imieniu swojej firmy (jako upoważniony pracownik) umowy/zamówienia/oferty dla innych firm? Czy prowadzisz rozmowy z klientami/kontrahentami/interesantami, przedstawiając się firmą, w której pracujesz? Czy szef wymaga od Ciebie dyspozycyjności? Czy musisz odbierać telefony od szefa lub klientów po godzinach pracy? Czy szef nakazuje Ci przychodzenie do pracy w dniach wolnych od pracy? Czy masz indywidualny grafik pracy? Czy szef obiecywał Ci urlop? Czy przychodzisz do pracy 5 dni w tygodniu? Czy gdy zwalniasz się w trakcie godzin pracy, musisz mieć zgodę szefa? Czy gdy zwalniasz się w trakcie godzin pracy, musisz później odpracować czas wyjścia? Czy szef powierza Ci inne prace, a nie tylko te, na które pierwotnie się umawialiście? Czy musisz wykonywać pracę osobiście? Czy szef płaci dodatkowo za "nadgodziny"? Czy masz dyżury po godzinach pracy, w trakcie których musisz oczekiwać w zakładzie pracy lub w innym miejscu (także w domu) na ewentualne polecenia szefa? Czy szef kontroluje, co robisz w trakcie godzin pracy? Czy w sytuacji, gdy musisz się zwolnić w trakcie godzin pracy lub potrzebujesz dnia wolnego zastępuje Cię inny pracownik Twojej firmy? Czy przy wykonywaniu swoich obowiązków korzystasz z narzędzi należących do firmy? Czy szef każe Ci nosić ubrania z logo Twojej firmy? Czy szef stosuje kary, np. upomnienia, nagany za naruszenia porządku w zakładzie, np. za spóźnienia?

Mika

Odradzam prace w tej firmie. Sama tam pracowała i byłam tam najlepszym pracownikiem zostałam zwolniona bo nie chciałam iść na inny projekt na który firma podpisała kontrakt dodam że miałam prawo wyboru i chciałam pozostać na projekcie play. Nie wiadomo czego się po tej firmie spodziewać. Bo jak im braknie ludzi na inny projekt to przerzucaja.

mat

wymarzona czy nie kasa się liczy...

mat

to moje drugie call center play tu chociaz jest dobra atmosfera pozdro

abcde

Jeżeli chodzi o atmosferę to naprawdę super!!! Kasa nie jest jakaś wielka, ale da się wyżyć jak wiesz co robić. Pracowałem pół roku i dobrze wychodziłem na prowizjach, zawsze mogłem sprawdzić ile tych umów mi przeszło (jeżeli chodzi o Play), projektu też nikt mi nie zmieniał co chwilę. Pani Karolina bardzo porządna babka zawsze mi pomogła kiedy było trzeba. Odszedłem tylko dlatego, że wyprowadziłem się z Warszawy inaczej dalej spokojnie bym tam pracował.

Mika

Odradzam prace w tej firmie pracowałam tam od października 2014 na projekcie play, osiagalam najlepsze wyniki ze wszystkich osob ktore tam pracowaly a co za tym idzie zarbialam dla firmy nie generujac im strat (oczywiscie bylam zachwalana ze sa zadowoleni z moje pracy itd). Wszystko bylo by dobrze gdyby nie ostatni tydzien gdzie firma zdecydowala sie na nowy projekt mBank (sprzedaz kredytow) Odmawiajac pracy na tym projekcie zostalam zwolniona bez możliwości pracy n projekcie play. Omijajcie szerokim łukiem a firme!!! Osoba ze swoim zdaniem i wyrazaniem swich pogladow nie ma tam czego szukac!!! Tak było w moim przypadku.

Monia

zacznijmy od tego, że jeżeli wysyłacie CV a ktoś prosi o przyniesienie go ze sobą to znaczy że nie chce mu się nawet go czytać - czy z takimi ludźmi firma może odnieść sukces? wczoraj tmobile dziś play, firma krzak jakich wiele

Play nie jest jakiś specjalnie trudny jak ogarniesz wszystko na szkoleniu to potem jest luźno, ważne że płacą za szkolenie nie to co w innych firmach. Z innymi ludźmi nie ma problemu nie ma jakiegoś ciśnienia na konkurencję raczej atmosfera jest taka spoko. Kasa jak dla mnie jest ok jasno mi wyjaśnili na czym to polega i nie mam z tym żadnego problemu a nawet wychodzę na tym całkiem na plus. Nie ma co narzekać, że karzą Ci dzwonić do ludzi bo to taka prawda chyba każdy jest tego świadomy idąc do call center. Jak dla mnie firma na plus i pozdro na pań trenerek!

znajoma

Czy może ktoś powiedzieć co się dzieje z Marta kierowniczką z akwarium ? Czy ona pracuje w PLT , czy może ma ktoś z Martą kontakt?

Nowa

A jak wyglada praca na projekcie Play? Można zarobić ? Jakie sa stawki ?

Sarenka.

W PLT zarobić dobre pieniądze można było za czasów T-Mobile, taak gto byly dobre czasy. Od czerwca czar prysł i nie da sie zarobic duzo przy stawce 8,4 na reke...

asti

To jak tam w końcu jest, warto próbować dostać pracę w polskich liniach telefonicznych, czy jednak nie. Dziwi mnie tez, że jest tutaj taka cisza na forum. Czy oni w ogóle co jakis czas zatrudniaja nowe osoby? Bardzo prosiłbym tez o podanie jakie zarobki orientacyjnie proponują, bo wiadomo, ze sama atmosfera człowiek nie wyżyje.

kaspik

No a powiedzcie czy wyrabiajac normy mozna liczyc na osiagniecie sukcesow pod tytulem awans czy premia? Firma ludziom jest dobrze znana wiec nie powinno byc problemu ze sprzedaza uslug - takie odnosze wrazenie. Zastanawiam sie tylko jak to wyglada od srodka, a przede wszystkim czego mozna spodziewac sie w procesie rekrutacji.

Sabina

Wszystkim którzy chca isc do PLT osobiscie odradzam. Pracowalam tam 3 miesiace i moje wrazenia nie sa najlepsze. Oczywiście atmosfera jest super ale tylko wtedy kiedy jestes cacy , jesli nie jestes traktuja Cie inacZej. Czlowiek ktory nie zna swoich warunkow ani treści umowy to nie ma tam zycia. Normalnie utrzymujesz kontakt jedynie z ludzmi ze szkolenia reszta jak Cie widzi to sppglada na Ciebie jak na konkirencje. Ludzie z termosami przy stanowisku bo trzeba miec wyniki trzeba miec sprzedac. Gowno ich obchodZi ze dzwonisz do faceta po raz 20-sty a on Ci mowi (usunięte przez administratora) a Ty nie mozesz nic zrobic i dostajesz (usunięte przez administratora) bo nie sprzedalas tego co potrzeba. =) kolejna rzecz wyplata? Na umowie jest do 10 kazdego miesiaca... hajs potrafil przyjsc okolo 20-stego . Strasznie dziwnie licza Ci godziny np. Przepracowales tam 36h i 30min i Ci przelicza ze masz 36.30% z czym ze jak przepracujesz 59 min to masz 59% rozumiesz o co mi chodzi? A ze system liczy wszystkie dni czyli np. 12 h 05m + 10 h 55 min to wedlug ich liczenia wychodzi 22.60 % nie zaokragla sie do 1h zaokragli sie wtedy gdy dobije do 100. Blagam skumajcie to. Oczywiście nasi przelozeni mowia nam ze elastyczny grafik ale 2 eazy w tyg musisz przyjsc i siedziec do 21. Malo tego namawiaja Cie na prace w soboty pod pretekstem ze beda sie mniej czepiac. Wynagrodzenia kiepskie albo 10 zl brutto na godZinę albo 7/h brutto + prowizje. Tylko ze z tymi prowizjami bywa kiepsko. Niby mozesz zobaczyc ktora umowa Ci przeszla lecz czesto kasuja takie zdarzenia =) ogolem to recepcjonistka jest najfajniejsza pozdrawiam Cie Aniu bardzo serdecznie i nie polecam pracy tam zadnemu z was nawet jako ostatnia deska ratunku! Umowa do negocjacji? HAHAHAHAHA Albo Pan boerzesz albo mamy trzydzieatu innych na Pana miejsce.

xx

obecnie prowadzony jest nabór na jakiś projekt farmaceutyczny, wie ktoś coś?? w ogóle ile oni płacą za godzinę i w jakich godzinach się pracuje? bo w ogłoszeniu jest że grafik elastyczny między 8 a 16 godz....

ktosiak

PLT, kochane PlT. pracowalam tam kawalek czasu i to taki kawalek mojego zycia. Lubilam ta prace na swoj sposob i uwielbialam tych ludzi. firma niestety tera chyba podupada bo dzownienie do innych firm i proszenie o wspolprace to juz akt desperacji..

Zostaw merytoryczną opinię o Polskie Linie Telefoniczne - Warszawa

• Jak się pracuje w Polskie Linie Telefoniczne?

Zobacz opinie na temat firmy Polskie Linie Telefoniczne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polskie Linie Telefoniczne?

Kandydaci do pracy w Polskie Linie Telefoniczne napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polskie Linie Telefoniczne
2.2/5 Na podstawie 176 ocen.
  • Mały Rynek 6
    96-300 Warszawa