Opinie o Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. w Biskupice Oławskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. w Biskupice Oławskie

?

Czyli co? Zostanie garstka ludzi z umowami a reszta podfirma?

powiedziałem to co widzę i słyszę, a umowa co zlecenie, podpisywana co tydzień czy co parę dni to kpina, nie wiesz czy dostaniesz kolejną, będzie rypał 16 godz plus wszystkie dni a agencja zapłaci ci jakies 1600 zl, przeciez ludzie widzą jak ich robi agencja, przeciez po wyplacie jak sie widzi kwitek, to nie chce sie juz isc do pracy (tyle osob sie skarzy, po wyplacie uciekaja, a rotacja jest ogromna), tylko nie piszczcie mi ze to normalne, bo to jest wyzysk przez agencje, a zwlaszcza te trans.......i druga......a menadzerowie z brygadzistami tez sie boja o swoje tylki, to czemu tak cisna, aby dac najlepszy wynik i koreanczyk widzial, jak sie pracuje na hali to widac, pisze to co widze i wiele brudow nie da sie ukryc, bedziecie zaraz bronic i lagodzic to, wszyscy znamy prawde, zaraz cos powiesz na drugiego to wykorzystaja....na tym juz koncze

zmiana A

obydwoje macie rację po prostu oszczędności dla Koreańczyka liczy się produkt (wynik) i dolary na pewno jest ciekawie, Tomek nie dramatyzuj, każdy ma swoje kredyty, długi może dlatego tak panikujesz i dodajesz swoje 3 grosze....

Tomek Tak Właśnie Lubie:)!

Tomek co ty bredzisz za głupoty po 1 biuro nie może wylaczac tel w czasie ''pracy'' po 2 za urlop musza ci zaplacic bo chroni cie kodeks pracy a po 3 idz do psychologa a najlepiej do psychiatry i przestan dramatyzować! lub zmien dilera

Programista Baz Danych

Ok

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

ja umowę nie dostałem, mam stara, prawie do końca stycznia, podobno są wstrzymane, jak nie wiadomo o co chodzi o pieniądze, ochrona z powrotem przechodzi pod firmę będą wali...po 24h, praktycznie więcej będą robić i za mniejsze pieniądze, sprzątaczki z powrotem pod agencję dostaną jakieś 1400 zł na rękę - oczywiście wszyscy umowę zlecenie, wszyscy przechodzimy od poniedziałku 25 stycznia na 3 zmiany linie BM, a blu na jedną zmianę, praca poniedz.- piętek, telefony podobno na tydzień powyłączali aby ludzie nie dzwonili do biura co z umowami.....plan produkcyjny podobno będzie coraz mniejszy, dlatego umowy nie przedłużają-zielona trawka, chyba pójdę na urlop i wykorzystam go, bo jeszcze tak namieszają, że mi nie zapłacą za niego, co słychać dużo osób poleci, jak tak dalej pójdzie to zakład zwinął, pracowało się tutaj trochę pozdrawiam linie 1 i 2....

Tomek Tak Właśnie Lubie:)!

hehehe

yoko

Widzisz lodziarzu,bredzisz że sieją plotki a tu faktycznie lada dzień trzy zmiany wchodzą. Dużo jeszcze ciekawych rzeczy się wydarzy i to w krótkim czasie,ale nie będę siać jak Ty to piszesz PLOTEK i nie zaspokoje Twojej ciekawości :-) FORUMOWY FERMENCIARZU :-)

lubiący lody: Tak właśnie lubię:)!:D

O jak miło , że przyszli nowi nasi pracownicy już zagladaja na to forum:D haha będą złote góry i druga irlandia"

pipi

Pieprzenie o szopenie... Sorry ale dopóki nie będzie konkretów i cos oficjalnego, to nie siejcie plotek bo nimi już żygam!!!

lubiący lody

Ale wy plotki siejecie a kto powiedział , że na 3 zmiany od 25? dramatyzujecie , ze jest tak zle ale to wy macie wycha problem ze sobą! nie ćpa (usunięte przez administratora) i do roboty!!!

a

pewne?

onet

na 3 zmiany od 25 tego

Jonathan

13 raczej nie dadza... Oszczedzaja na wszystkim ... Cieszcie sie ze papier jeszcze jest w toalecie...

lubiący lody

trzynastego będzie za 2 dni wg kalendarza a ci co nie maja niech się uczą cierpliwości

pipi

Co z umowami Ci co nie mają?

a

słyszeliście coś o 13 ?

lubiący lody

Rozwojowa to ona była może jeszcze pięć lat temu teraz to jest firmą "przetrwaniowa". Szkolenia owszem dla wszystkich bhp a inne jeśli wymaga tego zajmowane stanowisko. No i wyższe stołki tak oni mają szkolenia.

a ktoś

No widzisz ja jedno słowo a ty dziesięć. .. piszesz w kółko o tym samym i jeszcze dowalasz że niby mam się zająć swoim życiem. Ty jak widać zajmujesz się swoim bezustannie. Przykro mi więc że twoje życie kręci się wokół heesunga, dupodajek jak ty to nazywasz i plotek....a ja wbrew temu co napisałaś jestem bardzo rzadkim gościem na tym forum a jak już wejdę i poczytam wstecz to łapię się za głowę. Wciąż tylko jedna pani lubiąca lody i poszukująca sensacji wokół tego samego tematu

@a ktoś

Rzadko Ty ty się podpisujesz się jednym nikim

lubiący lody

Albo kup sobie zwierzątko jakieś będziesz mieć zajęcie tylko takie co się trzyma w klatce. Bo takie nie ucieknie od Ciebie.A "człowieka"nie zatrzymasz na siłę więc może zamiast pisać te bzdury to ........bo zostaniesz sama a zwierzatko może "zdechnąć "

a ktoś

W kółko jedno i to samo aż się żygac chce. .. kobieto masz problem ze sobą to udaj się do lekarza a nie uzalasz się nad sobą na forum pracowniczym. To że ty masz problemy z mężem czy chłopakiem który cię zdradza nie znaczy że wszyscy mają to czytać. Ciągle tylko dupodajki i dupodajki, i robią loda itd itp. Ciekawe tylko skąd u ciebie taki nick lubiący lody. ..

Zostaw merytoryczną opinię o Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. - Biskupice Oławskie

• Jak się pracuje w Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.