Opinie o Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. w Biskupice Oławskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. w Biskupice Oławskie

xxx

maja obowiazek dostarczyc pit

Żeby potem człowiek nie miał problemów przez tą szlachtę z biura. No ok, dzięki za info

Siemka. Dawali/Wysyłali już Pity? Z góry dzięki za info

lubiący lody
@Anonim

Dawali a czy wysyłali kto to wie.

widzę

Dla mnie zbędny wakat,nawet gdyby zamontowali mu teleskop hubble'a to i tak nic nie zobaczy oprócz swojego stołka.

lubiący lody
@widzę

Oczywiście że tak po co dodatkowe koszty w końcu są tacy jak Ty co wszystko widzą wiedzą i ploty puszczają za darmo i bez żadnych dodatkowych kosztów i zobowiązań. Jeszcze dodadkowo coś zrobisz aby uzyskać dodatkowe info nie koniecznie prawdziwe -beka beka beka

Programista Baz Danych

Ok

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

W ramach oszczędności panu przewodniczącemu(Krasnal ogrodowy)postawić bocianie gniazdo ,a nie monitoring to chociaż się będzie wspinał na górę to będzie jego praca bo tak to nic nierobi

aaa

do lubiacy lody itd ja z displaya wyjebali mnie a tamten burdel juz chyba konczy dzialalnosc przenioslem sie do nestle purina i super ty tez nie pozalujesz

A panu przewodniczącemu też zabrali dystrybutor z wodą jak z innych pomieszczeń ,czy są równi i równiejsi

Lubiący Lody

Nic nie zaczyna się robić chore tylko wy niepotrzebnie się nakręcacie i narzekacie , ze jest tak zle wezcie się za robote i nie doszukujcie się nie wiadomo czego

Lenia

ochrona podgląda, menadzerowie podgladaja, Koreańczycy tez podgladają, niech patrza sie na siebie jak w wielkim bracie, ja nie ogarniam tego jak im się nudzi i szukają haka, moze niech zobacza czy maja tez teczki z sb- czy jestes agentem moze podwojnym (OLEK), a jak nie to niech piszą donosy i pewnie będą podrzucać świnie i mieszać niewygodnych albo zdobywać punkty, albo sami będą coś chcieli ukręcić, a tak na poważnie to zaczyna się robić chore jak w więzieniu pod zaostrzonym rygorem

Agnes
@Lenia

Pan przewodniczący ma komputer od dawna .a nie od walki w Kliczkowie w której brał udział

DobrzePoinformowany

Wódz solidarności wywalczył po ciężkich bojach w hotelu(w zamku), że będzie miał zainstalowany w swoim pomieszczeniu komputer z podglądem na kamery. Szykuje się pełna inwigilacja. Oczywiście dla dobra pracownika!

Lenia

na palarni mówili, że zakład ma w planach do lipca-czerwca zwolnić około 600 osób

worker

czyli na dzień dobry z premią itd na rękę masz już 2 tys zł i to bez nadgodzin, od mojej miejscowości też jest dojazd, ludzie chwalą, a obok powstaje druga fabryka Gerber, jakaś liderka od nas poszła tam po macierzyńskim (nie zgodziła się na degradacje i podpisane aneksu), dostała 4 tys brutto i 500 zł za znajomość języka

baca

tak, lepiej aplikować na ich stronie internetowej, omija się agencje, albo bezpośrednio uderzać, ja już złożyłem i czekam na odpowiedź, na extrudingu sie podobno pozwalniali sami liderzy, nie ma tam nikogo, a na nowego prezesa mówią po cichu syndykt,

Lubiący Lody

w nestle purina przy obwodnicy tynca K35 szukają na produkcję i nie tylko podstawowa stawka to 2400 br + min 350 zl premii darmowy dojazd produkują karmę dla niemieckich kociaków i nie tylko:) czas się przenieść

kwejk

display leci, była o tym wiadomosciach, a nas tak samo bedzie i kazdy widzi co sie dzieje, oj bedzie sie dzialo, duzo przeszlo tam gdzie robia karme dla zwiarzat-nazwyz nie podaje bo zaraz usunie admin, na start wieksze stawka i wiecej mozna zarobic i nie ma takich nerwow, nie trzeba sie zalic na przerwie ze rece bola z linki i kregoslupy, nawet Ukraincy narzekaja ze malo zarabiaja i tez uciekaja,maly kroczkami a teraz coraz wiekszymi wszystko tna, np. brakuje nie raz wody, ciagle jest zimno na cleanroomie, kazdy sie usmiecha do zlej gry itd, co do plotek na palarni, juz mowia o przymusowym postoju,a extruding naprodukuje i bedzie stal dlugo, co do ilnek to ludzi brakuje ale targety sie wali, a szczegolnie 32

bambaryła

pity mają być niby do końca lutego, co do podwyżek nie będzie, tak jak premii rocznej, lg display pada i zwijaja się (tez była rwizja rozwoju i wielkie plany-midlili ludziom oczy), u na bedzie redukcja, ciecie jeszcze wieksze kosztów, ludzie pomalu odchodza i szukaja pracy, bo widza co sie dzieje, przewaznie jest duzo osob na l4 albo zaraz zaczna sie macierzysnkie, wszedzie pomalu zaczyna brakowac osob, rekordy bija na liniach bm i nic za to nie maja, nawet ze brakuje tyle osob, wszystko zmierza pomalu do pierwszej zmiany, zaklad ma podobno zmienic stragedje i robic akumulatory-same ploty sluchac, tak jak agencje zostana wyeksmitowane i nie bedzie zadnych juz

wiki

kiedy pity

em

Próbuj przez agencję pracy Transline, Maxpower i Leasing Team. Przez te firmy pośredniczące są zatrudnieni niektórzy pracownicy, jeśli chcesz się dostać na inne stanowisko niż pracownik produkcji to uderzaj już bezpośrednio do firmy.

kostka delmy

bauhaha najpierw do lekarza ,logopedy na odwyk AA do Monaru później badania psychiatryczne oraz medycyny pracy i dopiero NIE TAK PRĘntko:d

Zostaw merytoryczną opinię o Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. - Biskupice Oławskie

• Jak się pracuje w Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.