Opinie o Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. w Biskupice Oławskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. w Biskupice Oławskie

lubiący lody

Oczywiście że tak i są osoby specjalizujące się w tym kierunku największe dupodajki i plotkary wszystko i wszystkich tylko nie siebie. A (usunięte przez administratora) jest i nie tylko na nocach i nie tylko na trendach są też inne działy które uczęszczają na ten kierunek znaczy się sexowolodowy

Riki tiki

I jak zadowoleni z umow????

Bialas

Firma jest w porządku tylko ludzie swinie... nie maja zycia to interesuja sie innymi ludzmi kto z kim sypia chyba drogie kolezanki i koledzy zmienic partnerow jezeli was nie zaspakaja sexualnie proste :)

Bialas

Związki związkami i po zwiazkach

Programista Baz Danych

Ok

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Do biura

Dlaczego nikt nie widzi co sie dzieje na trejach?? Ropierducha,samowolka, i (usunięte przez administratora) Jezeli chcecie kupic sobie majtki zapraszam na bezplatna prezentacje dzisiaj na nocce na Mariusza zmiane na dol tam laski wystawiaja (usunięte przez administratora) za darmo:)

TakWłaśnieLubie:)!

to jest forum heesunga a nie LG !!!

TakWłaśnieLubie:)!

bez paniki bez paniki

Jonathan

Popieram... Dziwki sa w Firmie i zawsze beda dziwkami nawet darmowymi... Szkoda ze przez takie cichodajki tyle fajnych malzenstw sie rozlecialo ...

@Jonathan

Jakby związki były fajne to by się nie rozleciały.

Grzesiu

ja nie narzekam, bo nie ma o co, znamy rzeczywistość, tylko najgorsze jest to, że umowy dostają ci co prawie nic nie robią, siedza na otomoto i udaja ze cos robia, obgaduja wszystkich i donosza na kogos, aby swoje brudy schowac lub kogos wysmarowac z zazdrosci, co bedzie to bedzie z umowami, jest tu wiele fajnych, dobrych ludzi co widac, ze cos robia, wkladaja swoj czas, checi, a nie obijaja sie 8 godz i tyle, przede wszystkim w nowym roku wszystkim zycze aby dostali umowe, mniej plotkowali i zyli swoim zyciem anie czyims zyciem, mieli normalnych przelozonych co mozna wszystko zalatwic wraz z urlopem, anie przychodzic ze stresem do pracy

@Grzesiu

Nie Ci co prawie nic nie robią tylko Ci co nic nie robią.I nie jest tak do końca jak mówisz bo są porostu tacy co mają za dużo do powiedzenia i myślą że są nie do zastąpienia i będą zdziwieni.....bardzo zdziwieni. A co do spania to faktycznie każdy spał z każdym ale nie koniecznie jak to powiedziałeś na wysokich stanowiskach. Towarzystwo mieszane oj mieszane:wysoki z wysokim niski z niskim wysoki z niskim niski z wysokim itp i nie ma nic to wspólnego ze wzrostem.I powtórzę jeszcze raz dziwka zawsze będzie dziwka nie zależnie od płci czy stanowiska dziwka zawsze będzie dziwka :)

Grzesiu

plotki, plotki....nie wszyscy dostaną umowy, co niektórym co się skończą zaproponują aby podeszli pod agencje prace-oszczędności, 4 brygadówka ma być niby do kwietnia (plan jest duży), chyba, że od Rasjan będzie zamówienie to będzie do końca roku, przecież jak każdy domysla sie to na przyjeciach i na wysokich stanowiskach tu prawie kazdym z kazdy sypial

b.dobry inż (nie taki świeżak zaraz po studiach) znajdzie pracę wszędzie i on ma w 4 literach tą stręfę, bo to on dyktuje warunki i tak właśnie powinno być, wątpię żeby czekali wszyscy na magiczne oferty od HS czy innego dziadowia :) uważam, że większość inż to zarozumiałe du...i i wielkie Pany, ale mają rację, dzisiaj trzeba się szanować i szukać co komu pasuje.

agatha

Włodi...dogadać się..z tą...."firmą"...buhahaha powodzenia :) i widzę, że w porę się człowiek zmył stąd ;) ma się to czucie!

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Jeśli to prawda to się ludziska zaczna zwalniac a heesung później zacznie przyjmować nowych którzy szukają byle jakiej pracy i ją wezmą

@xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Jasne że prawda, dziś byłam na pierwszej zmianie i wisi kartka z info. A tak po za tym to już wiedziałam jak byłam w pracy przed świętami o tym gdyż została puszczona taka informacja a związki nic tym nie zrobiły chodź pewnie o tym wiedziały i co zrobili nic bo po co najlepiej ciągnąć dla siebie.

lolo;)

Ha ha żenada jak nie chcesz wierzyć to nie musisz,ale zostało nawet to wywieszone przed master roomem ,dzis są w pracy ludzie którzy zostali poinformowani 23 i chcieli przyjsc. Zadzwon do Menagera J.P on Dzis ma pierwsza zmiane.

lolo;)

Ludzie wiecie ze premie frekfencyjna zabieraja 23.12 wszyscy przelozeni dostali info...zal...a zwiazki co???? Cisza.....

Włodi

Nie znacie kodeksu pracy niezależnie od tego jaki rodzaj umowy macie podpisane przy każdej umowie można się dogadać i rozwiazac stosunek pracy w trybie natychmiastowym jeśli się wam pod tym podpiszą, to , ze podpisaliśmy umowy na nieokreślony nie znaczy ze wypowiedzenie musi trwac 3 miesiące młotki!!!

zauroczony

A ty co kundelku ? Chciałbyć Renie pocisnąć ale nie dała wiec ploty siejesz ? Za wysokie progi, szoruj na linke !

@zauroczony

A który to

@zauroczony

Wszystkie mają za wysokie progi jak wszyscy patrzą i słyszą:) a lody kręcą i (usunięte przez administratora) dają wszędzie i każdemu:) dwa miłe słówka i ......nie trzeba iść do burdelu

Pyk

Podpisaliście umowy na stałe ? Podoba Wam sie 3 miesięczny okres wypowiedzenia ?

Króliczek

Wesołych Świąt :-)

Robię Kupę

Nie zapominajcie o tym ,że żyjemy w wolnym kraju i jest wolność słowa ( nie każdy) rozumie co znaczy wolność słowa... ale nikt nikogo nie może zmusic , aby na forum internetowym podpisywał się zawsze pod tym samym nikiem... co z tego skoro lodziarz już do śmierci zostanie lodziarzem:)!!!

@Robię Kupę

Młotek będzie młotkiem głupek będzie głupkiem a dziwka będzie dziwka nie zależnie od płci

Zostaw merytoryczną opinię o Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. - Biskupice Oławskie

• Jak się pracuje w Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.