Opinie o Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra w Zielona Góra

Załóż_tena_lady

@Masakra co w przypadku kiedy lider nie zdążył ciebie zmienić ? Robiłaś pod siebie ? Czy jakoś inaczej sobie radziłaś z tym ?

@Załóż_tena_lady

brak szacunku

Genowefa

Lider na zmianie A podsluchuje co,gdzie,u kogo. Donosi wyzej sultanowi w czerwonej kamizelce,a sultan nas kara,daje nagany,upomnienia. Tak to mniej więcej u nas wygląda. I nie gadajcie że nie ma presji.Jak robiłam 37 to niestety moja Liderka przychodziła codziennie i mówiła że to za mało. Gdy jej odpowiadalam że taka jest normą to mówiła że muszę więcej bo zmiana B ma wyższe wyniki.A co mnie to w ogóle obchodzi ile ma 2 zmiana!!! Niestety nie tylko moja Liderka posiada dość niskie kompetencje,jest ich więcej na naszej zmianie.

Masakra
@Genowefa

Jak ci tak źle to się zwolnij po co zajmujesz miejsce.Chyba jeszcze nie pracowałaś w firmie gdzie jest presja, gdzie nie możesz wyjść do toalety jak Cię lider nie zmieni? Co niektórym w tyłkach się poprzewracało

Zocha
@Masakra

Ja mam czasami wrażenie że pracuję w przedszkolu, co niektóre osoby zachowują się jak dzieci. Lider zwróci jednej czy drugiej uwagę i już płacz bieganie od stołu do stołu i mówienie jak to ona nie została potraktowana żenada!!!

@Masakra

Firma promuje hasło : "Fajnie że jesteś " i Fair play więc mamy prawo tego oczekiwać. Zasada Fair play czyli czysta gra Zasada fair play to system wartości, jakimi powinien kierować się każdy, kto bierze udział we współzawodnictwie sportowym w tym przypadku dotyczy rywalizacji z normą ,jakością ,szacunkiem między wszystkimi nawzajem . To rodzaj postawy opierającej się na respektowaniu zasad obowiązujących w danej dyscyplinie sportu u nas pracy , a także uczciwości, szacunku i braku agresji wobec przeciwnika, u nas współpracownika .Każdy zawsze szuka pracy lepszej ,kieruje się wartościami lub finansami ,taki tekst ,że ktoś" zajmuje miejsce i może się zwolnić i że się w tyłkach poprzewracało "to przejaw braku ogłady ,wychowania i buty. Niżej znajduje się ogólnikowe zestawienie wszystkich wyrazów bliskoznacznych do słowa buta: arogancja, bezczelność, brak kultury, (usunięte przez administratora) grubiańskość, grubiaństwo, gruboskórność, hardość, impertynencja, miedziane czoło, niegrzeczność, nieobyczajność, nieokrzesanie, nieprzyzwoitość, nieuprzejmość, nonszalancja, obcesowość, obelżywość, obraźliwość, opryskliwość, prostactwo, rozzuchwalenie, tupet, zuchwalstwo, zuchwałość, besserwisserstwo, bufonada, buńczuczność, chełpliwość, czupurność, duma, gaskonada, krnąbrność, megalomania, nadętość, niepokorność, niesforność, nieskromność, oporność, pewność siebie, pogarda, protekcjonalność, próżność, przekora, przekorność, przemądrzałość, pycha, pyszałkowatość, reklamiarstwo, rezonerstwo, rozwydrzenie, triumfalizm, ważniactwo, wyniosłość, zadufanie, zadzierzystość, zadziorność, zarozumialstwo, zarozumiałość, zawadiackość, zawadiactwo, blagierstwo, chwalipięctwo, dufność, efekciarstwo, egocentryzm, fanfaronada, gwiazdorstwo, mania wielkości, megalomaństwo, mitomaństwo, nadęcie, napuszenie, narcyzm, presumpcja, pretensja, pretensjonalność, przesadne mniemanie o sobie, samochwalstwo, snobizm, szpanerstwo, abominacja, awersja, brak szacunku, idiosynkrazja, lekceważenie, niechęć, nieposzanowanie, nieuszanowanie, obrzydzenie, odraza, protekcjonalizm, repulsja, wstręt, wzgarda, napuszoność, pańskość, szorstkość, zadęcie, bezceremonialność, chojractwo, hucpiarstwo, kawalerska fantazja, ułańska fantazja, upodlenie, butność, chucpa, czelność, hucpa, dystans, nieprzystępność, rezerwa, drwienie, gardzenie, kpienie, lekceważenie innych, obrażanie, olewanie, pogardzanie, pomiatanie, poniewieranie, postponowanie, potępianie, rezon, tryumfalizm, uchybianie, uwłaczanie, wzgardzanie, znieważanie, aroganckość, chamskość, efronteria, impertynenckość, nachalność, natarczywość, niedbałość, niedelikatność, nietaktowność, obelga, obraza, pyskatość, rozbestwienie, rozpasanie, samowola, śmiałość, tupecik, wulgarność, zniewaga, chełpienie, chwalba, naburmuszenie, nastroszenie, posiadający wysokie mniemanie o sobie, przechwalanie, swada, tupeciarstwo, zapatrzenie w siebie,

@Zocha

ale chętnie słuchacie i chcecie wiedzieć więcej i więcej a płacz to taki objaw krzywdy i bezsilności , nie każdy ma skórę nosorożca

Zniesmaczony

Oj coś mi się wydaje że ktoś nie przeszedł rekrutacji. ????

Zdziwinony
@Zniesmaczony

Naiwni myślicie ,że ludzie nic nie widzą ,nie słyszą i w dodatku nie myślą. Może warto wyciągnąć wnioski .

norma

Zmiana A narzeka na B a zmiana B na zmiane A. Rywalizacja o złote kalesony

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. zakupów
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Statystyk
Służba Cywilna
Chcecie banana ?

@Genowefa nie ma co się dziwić że liderzy podsłuchują, połowa z nich powinna stać na stole bez wykształcenia ,języka , takie niby wymagania na rekrutacji a stanowisko po znajomości? To są jakieś żarty co się dzieje na zmianie A, więc nie dziw się że nadrabiają i donoszą. A każdy wie że sułtan lubi jak się donosi, może akurat się pomyli i zamiast uż wpisze ci urlop wypoczynkowy w nagrodę

Prawda
@Chcecie banana ?

Tak to prawda jeżeli chodzi o niektórych liderów i ich kwalifikacje dotyczące stanowiska. Rownież oszukiwanie ludzi co do awansu miało już wielokrotnie miejsce na naszych zmianach, zazwyczaj awansują osoby które mają plecy w firmie lub co ledwo przyszły ale prace miały załatwioną przez kogoś bliskiego ???? Dla mnie osobiście to wstyd tak robić bo nic dziwnego, że mają później bardzo złą opinie w okolicy i nikt nie jest zainteresowany by tam pracować.

I Love Fiege

W Fiege jest fajnie, dwa razy w tygodniu dostajemy banany.

Ogulnie praca jest spoko ale ludzie co tam pracują za dużo gadają na innych ale co się dziwić same kobiety praktycznie. Ogl polecam zmiana B

Życzliwa

Liderzy tak faworyzują niektórych pracowników że nawet spędzają razem weekendy za miastem. A potem taki pracownik chodzi i wszystko mu wolno bo to przecież przyjaciel lidera. Kółko wzajemnej adoracji niestety

Zazdrośnik
@Życzliwa

Życzliwych nigdy nie brakuje ????

Figa z makiem

@Obecny pracownik pracujesz tam i nie wiesz że każdy ma indywidualna normę ? Pokażesz że możesz zrobić 50 to później cisną żeby robić 50 bo przecież praca jest taka lekka nie ma syfiastych szmat i butów. Urlopy ? Żałosny temat. Wypisujesz urlop tydzień szybciej, chodzisz za liderem jak piesek i prosisz się a ten dzień przed nie raczy powiedzieć że go nie dostaniesz. Oczywiście wypowiedź dotyczy jednej zmiany.

Lux
@Figa z makiem

Tak to właśnie jest. Wyliczanie wszystkiego - zmiana A i pozalsieBOze liderzy (?) Jak to jest lider czyli twój przełożony w jakimś stopniu . Zamiast dowodzić grupa robi wszystko aby zdjąć ja w dół. Hah są też tacy którzy sobie wzajemnie nadają na ludzi ze swojej ekipy . Zero zdolności przywodczych i ta samo zero jakich kolwiek starań aby nas zmotywować . Maj- najlepszy miesiąc przerobowy tak podziękowali, że podnieśli norme (mówię o dodatku) haha żenada Jedyny plus to wiesz o której zaczynasz i kończysz. Wolny weekend i co poniektórzy twierdza ze za ta prace zarobek nie jest zły . Ale atmosfera- fatalna !

Zmiana A
@Lux

To prawda, zero motywacji ze strony liderów wręcz przeciwnie odechciewa się pracować jak ma się takiego przełożonego który tylko chodzi podsłuchuje i roznosi plotki do osób wyżej. Jeżeli na tym polega ich praca to nie mam pytań. I jeszcze taka nagroda ze w lutym nam zabrano dodatek i nikt nie miał pretensji nikt się nie odzywał a w maju tak nam podziękowano ze wszystko poszło w górę.

Lux
@Zmiana A

Ostatnie dni pozostawiają w ogóle wiele do życzenia! Nagany ? Pogadanki . Najlepiej siedź naburmuszony i się cały dzień nie odzywaj . Spóźnisz się 2 minuty z przerwy i wielkie halo . Z tego co pamiętam to wszyscy pracujemy na równych zasadach . To niech mi ktoś powie jak to jest że coponiektore z KJ (oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego worka ) chodzą sobie co chwila na fajeczki i tym podobne ? Więcej brak takiej osoby przy stanowisku niż jest . Pewnie wszyscy od razu zrozumieją o kogo chodzi . Ale to nic "jesteśmy równi " "szanujmy się " i moje ulubione - FAJNIE ZE JESTEŚ hahaha

Dominika44

Czy jest zorganizowany jakiś transport z Zielonej Góry, czy trzeba dojechać na własną rękę

Pracuje tu
@Dominika44

Jest darmowy autobus z zielonej góry i Żagania

Alibaba

Sluchajcie Dajcie sobie spokój z kłamstwami i hejtowaniem. Nie macie co robić to zajmijcie się czymś pożytecznym. Pracuję tutaj od ponad roku. Widzę że jeśli jest się fair to przełożeni są również w porządku.Zawsze można się z nimi dogadać. Moja opinia dotyczy tylko mojej zmiany,nie wiem jak jest na zmianie przeciwnej. Zmiana B jest ok.

@Alibaba

A nam chodzi o zmianę A :)

Prawda

Praca dla małpy jak chcesz być w zoo to polecam. Liderzy niczym guru obserwują liczą notują ile minut wcześniej na przerwę idziesz ile razy do wc i jak długo. Duża rotacja pracowników o czymś świadczy.

Praca polega na tym, że stoisz jak (usunięte przez administratora)przy stole nie możesz się do nikogo odzywać, odwrócić. Jak za często chodzisz do toalety to są pretensje bo twoja norma spada. Nie dawanie urlopów kiedy człowiek naprawdę potrzebuje w pilnych życiowych sytuacjach. Ciągły stres i dziwne zasady rozstawiania pracowników. Ps. robienie podstawowej normy nic nie daje bo i tak zwalniają.

Obecny pracownik

Nie słyszałam o nie dawaniu urlopów gdy się go potrzebuje. Zawsze idzie się dogadać z liderem albo kierownikiem i jak robisz normę to nie zwalniają, jakoś u nas na zmianie są dziewczyny co robią po 37 i nikt nie ma do nich pretensji, sami liderzy mówią ze jak jest norma to wszystko jest okej..wiadomo, ze jak się ktoś szlaja na ploty, albo odzie do toalety i 15 min siedzi w szatni na telefonie to jak się maja nie przyczepić.. ludzie..

Elo
@Obecny pracownik

Jeżeli o tym nie słyszałaś to nie masz pojęcia co tam się dzieje i się nie odzywaj, piszesz tak jakbyś miała syndrom sztokholmski, albo celowo kłamiesz. Ciągła presja, czepianie o normę i problemy z urlopem to zwykłe fakty.

Xxx
@Obecny pracownik

Z chęcią poznam lidera, który nie ma pretensji o 37 normy...????

nowy nowy

Czytałem to coś o mango i zaladno - czym się różni praca tam? To na jednej hali działa? Jaka atmosfera na zmianach, czymś się różni?

A
@nowy nowy

Jeżeli już trafisz do nas to zrób wszystko aby pracować na zmianie A bo tu jest w miarę normalnie.

Basiunia
@A

A to jest różnica między zmianą A, a zmianą B? Może lepiej jest jednak na zmianie B :)

Xyz
@nowy nowy

Hej, obecnie działamy na procesie zalando. Wg mnie atmosfera na zmianach jest super! Na zmianie A i na zmianie B są super ludzie! Wiadomo ludzie ze zmiany A powiedzą, ze u nich jest lepiej, to samo ludzie ze zmiany B, ale to świadczy o tym, że na jednej i drugiej zmianie jest bardzo dobrze ;)

Patrycja

Witam na czym ogólnie polega praca? Trzeba jakieś normy wyrabiać? Godziny pracy? Jaka kasa na początek? Z góry dziękuję za odpowiedź

odp
@Patrycja

Praca polega ogółem na przepakowywaniu odzieży. Oczywiście jest norma, ale łatwo wyrobić.Pracujemy na 2 zmiany, a kasa - to zależy czy masz jakieś ulgi (np. poniżej 26 lat) - jeżeli przyjdziesz na rozmowę, to pytaj o wszystko Pań z HR, są miłe i zawsze pomagają, więc nie będzie problemu :)

Jaka admosfera panuje w pracy?

Elo

Atmosfera jest straszna.

xxx

po ogłoszeniu nowych norm ?

Atmosfera jest całkiem fajna :) ludzie w pracy super!

Basiunia
@xxx

Nie rozumiem, ktoś pyta o atmosferę (pewnie chce się zatrudnić), a wyjeżdżamy z normami. Jak nowa osoba ma to odczuć, przecież zaczyna od nowa.. Ps. Atmosfera super! Bo to załoga jest mega! Wiadomo jak wszędzie - zawsze znajdzie się jakaś czarna owca, albo owce ale generalnie z każdym idzie się dogadać! Tylko trzeba chcieć..

Ile czekaliście na odpowiedź w sprawie pracy? Bo czekam i czekam a odpowiedzi nie ma czy przyjęli czy nie. Trochę słabo wam zależy na pracowniku jeżeli macie takie podejście.

Dział Personalny
@Marta

Szanowna Pani Marto, obecna sytuacja wymusiła na nas wprowadzenie szeregu procedur mających na celu zadbanie o bezpieczeństwo zarówno naszych pracowników, jak i Państwa – kandydatów do pracy. Zasady ograniczające ryzyko zarażenia koronawirusem, jak również bardzo duża ilość zainteresowanych pracą w naszej firmie wpływają na wydłużenie czasu oczekiwania na spotkanie rekrutacyjne. Zgodnie z kolejnością wpływu CV do naszej bazy, umawiamy Państwa kolejno na spotkania. Zapewniamy, że wszystkie aplikacje są przez nas rozpatrywane. Prosimy jedynie o cierpliwość. Zawsze też można skontaktować się z nami telefonicznie, aby dopytać o status Pani aplikacji. Zapraszamy do kontaktu i z góry dziękujemy za zrozumienie. Pozdrawiamy.

@Dział Personalny

Dobrze dziękuję. Już rozmawialam z Panią ale czekam nadal. Szkoda tylko że nie mówicie całej prawdy pracownikom.

Dzień dobry. Ile muszę czekać na jakąś wiadomość w sprawie pracy czy przyjęli mnie państwo czy nie? Bo już z miesiąc czekam i nic nie wiem czy warto czekać czy szukać po prostu innej pracy.

Pl

Ile czekaliście na odpowiedź w sprawie pracy?

Natalia

Hejka jakie zarobki są na pracownika zwrotów odzieży netto na rękę ? Ile płacą za godz nocne ?

@Natalia

Pani Natalio, wszystkie informacje podawane są na bieżąco w aktualnych ogłoszeniach o pracę. W związku z faktem, że są różnice podatkowe związane z wiekiem kandydata, w ogłoszeniach podajemy kwoty brutto. Pozdrawiam, Agnieszka

Zostaw merytoryczną opinię o Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra?

Zobacz opinie na temat firmy Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 164.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 152, z czego 20 to opinie pozytywne, 88 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra