Opinie o Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra w Zielona Góra

Ad

Rękawiczek garstka, maseczek nie ma, kierownictwo pochowane bo zaczęły padać pytania ze strony pracowników o bezpieczeństwo i panowie managerowie nie potrafili na nie odpowiedzieć... Co do pracy to niby fajnie że jest ale co z tego jak zmuszają cię do przyjścia w sobotę za którą nie dostaniesz pieniędzy tylko dzień wolny oczywiście w terminie wybranym przez firmę..

Zouza
@Ad

Ad, bzdury piszesz. Maseczki wkrótce będą, choć wiele osób by ich nie chciało. Kierownicy wcale się nie chowają, każdy może z nimi porozmawiać, a do odrobienia mamy tylko 4 soboty ze względu na trudny luty - pozostałe soboty są wolne lub tylko dla chętnych. Więc nie zaklinaj rzeczywistości, idź lepiej spać. Albo jeszcze lepiej - zwolnij się i pójdź do lepszej pracy.

@Zouza

Faktycznie, bo to pracownik ma biegać za kierownikiem i prosić o zebranie jak sytuacja jest niejasna ;) Maseczki wkrótce bo taki jest odgórny nakaz. Wiele osób by ich nie chcialo? Chyba kierownicy bo siedziec w biurze samemu 8h w masce to faktycznie lipa :))

@Zouza

ps. TYLKO 4 soboty - czyta to wiele osob, pozostawiam do indywidualnej oceny ;))

FIEGE_centrala
@Ad

Wprowadzone w ostatnich tygodniach zmiany wynikają z wytycznych Ministerstwa Zdrowia, Sanepidu i naszego sztabu kryzysowego. Kierownicy zmian nadal są na hali i mają kontakt ze swoimi zespołami. Nie organizujemy obecnie grupowych spotkań z załogą ze względu na epidemię. Po epidemii powrócimy do standardowego trybu spotkań. Pracownicy cały czas mają możliwość zgłaszania swoich pytań poprzez swoich bezpośrednich przełożonych, przedstawicieli załogi, skrzynki uwag czy też maila do sztabu kryzysowego. Cały czas do dyspozycji naszych pracowników pozostaje zespół HR. W lutym został zmieniony harmonogram pracy - piątki były harmonogramowo wolne i przeniesione na niektóre soboty w marcu, kwietniu i maju. Pracownicy zostali o tym poinformowani z odpowiednim wyprzedzeniem. Nie są to nadgodziny a rozliczenie czasu pracy w ujęciu czteromiesięcznym. Jeśli zdarzą się dodatkowe pracujące soboty, są dla chętnych z wypłatą nadgodzin pod koniec okresu rozliczeniowego. Pozdrawiam, Agnieszka

oj oj oj
@Ad

Ale jak w lutym poniedziałki i piątki na drugiej zmianie były wolne to nikt nie narzekał... proszę Ciebie.. poza tym zebrań nie ma, więc bzdury piszesz o organizacji zebrań.. wszyscy robią co mogą, u nas nie ma problemu z pracą i tylko się cieszyć, że jest! w zielonej mnóstwo osób pracę straciło, a my ją mamy do tego teraz dla chętnych płatne nadgodziny w soboty! i dalej Ci źle..

praca

Czy szukacie teraz pracowników do zwrotów?

Karol

Czy w aktualnej sytuacji zakład normalnie pracuje? Jeśli tak to zostały wprowadzone jakieś specjalne działania?

@Karol

Dzień dobry, pracujemy normalnie. Oczywiście w związku z sytuacją zostały wprowadzone pewne ograniczenia i regulacje chroniące zdrowie naszych pracowników. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z działem HR, 68 411 11 06, koleżanki wszystko wyjaśnią. Pozdrawiam, Agnieszka

!!!
@Karol

Czy pracujemy normalnie? Są nadgodziny i sobota pracująca !

Wrona
@!!!

A kto ci kaze robić? Zwolnij się!!! Ludzie płaczą bo pracy nie mają my pracujemy mamy pensje firmę ciagniemy za uszy żeby przerwać i to źle!!!!! NIKT NIKOGO DO PRACY NOE ZMUSZA DROGA WOLNA...

Czy w Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra panuje luźna atmosfera?

pamela

Nie, nie panuje luźna atmosfera.. Pracownicy są fajni, ale nadzór to ho, ho

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spedytor
Woga Sp. z o. o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Nowima Sp. z o.o.
Alojzy

Ludzie nawet ok ale zarządzanie jak w korporacji. Sztywniactwo i dziwna atmosfera

Xxx

Miałam zaproszenie na spotkanie rekrutacyjne , dzień przed dostałam SMS’a ze spotkanie odwołane i skontaktują się w najbliższym czasie , czy kogoś tez to spotkało ? Nie wiem czy czekać czy szukać czegoś innego , trochę kiepsko

Xxx100
@Xxx

Szukaj czegoś nowego ????

Nati
@Xxx

Cześć, miałam podobnie i w tym samym czasie. Ja znalazłam coś innego.

Małgosia

Jak wygląda praca kontrolera jakości na projekcie mango?

@Małgosia

Niedługo to miejsce się zwolni i może to właśnie Ty będziesz miała okazje się przekonać jak to jest :)

Przemysław
@:)

Uważasz, że firma będzie szukać nowych pracowników na stanowisko kontrolera jakości? Dodaj jakie należy mieć wykształcenie i doświadczenie, żeby składać CV. Liczę na odpowiedź.

kierownica

Nie wiem o co wam chodzi.. fajna praca, trzeba trochę popracować ale potem można awansować na inne stanowisko i snuć się 8 godzin po hali jak zombie :)

Emilia

Byłam u was na spotkaniu rekrutacyjnym i Pani z HR zapewniała nas że wszyscy są tutaj mili i pomocni.. Jak to jest ta wasza uprzejmość to ja podziękuję.... Przecież ludzie tutaj są okropni, ziejecie ogniem bo ktoś tam się komuś nie podoba... Mogłam szybciej przeczytać wasze komentarze to nawet bym nie szła na spotkanie bo nie chce pracować z ludźmi którzy mają w sobie tyle nienawiści..

Xyz
@Emilia

Emilia, po spotkaniu rekrutacyjnym wyciągnęłaś takie wnioski? Podaj więcej szczegółów.

@Emilia

Pani Emilio, na szczęście te wypowiedzi to nie jest obraz organizacji a raczej miejsce, gdzie każdy może wypowiedzieć się w dowolny sposób. W anonimowych badaniach satysfakcji pracowników w roku 2019 w Zielonej Górze 87% osób uznało, że w Fiege są satysfakcjonujące warunki pracy, a 86% osób powiedziało, ze są zadowoleni ze współpracy w swoim zespole. Pozdrawiam, Agnieszka

Zainteresowany...chyba

Jak wygląda sprawa z dojazdem do pracy? Piszą, że gwarantują darmowy dojazd, ale nie wiem ile w tym prawdy.

Xxx
@Zainteresowany...chyba

Jest darmowy autobus z wybranych przystanków

@Zainteresowany...chyba

Dojazd z sulechowa, zielonej góry (wybrane przystanki) i z Żagania. Opcja fajna bo nie wydaje się na paliwo :)

Sad

Mam pytanie czy (usunięte przez administratora). nadal nic nie robi i wynosi paczki??

Happy
@Sad

By the way: Zgodnie z definicją art. 212 § 1 Kodeksu karnego zniesławienie polega na pomawianiu o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności. Opinia o pracy inne zachowajmy dla siebie :)

...

To dlaczego żadna z Pań nie pójdzie tego zgłosić? Skoro takie rzeczy się dzieją i macie oczywiście 100% pewności? Poza tym chciałem się dowiedzieć czegoś na temat firmy na tej stronie, zadałem pytanie i nikt mi nie odpowiedział, ale na ploty i teorie spiskowe to odrazu odpisują.. ehh..

Bóbr

Czy ktoś nam może powiedzieć dlaczego u nas nikt nie informuje o zmianach jakie się pojawiają? Nasze osoby zarządzające na papierosy czas mają ale żeby poinformować kto i ile osób i w jakie dni przyjdzie do pracy to już czasu nigdy nie mają. Zawsze zostajemy same sobie i na własną rękę musimy się wszystkiego dowiedzieć. Nie może tak być!!!

Sss
@Bóbr

Niestety u nas tak jest że my jako ostatnie do wszystkiego jesteśmy. Dziewczyny z Zalando 1 miesiąc dodatków nie dostaną i są oburzone, a co my mamy powiedzieć bo takich dodatków nie mamy cały rok. To też świadczy o naszym przełożonym jak się interesuje i dba.Szkoda gadać. Też jeśli chodzi o to aby cokolwiek się dowiedzieć to trzeba do biura iść,bo na hali go praktycznie nie widać.Na zebraniu chociaż żeby się pojawił to by było wydarzenie.

Kolega

Witam. Pracowałem kilka miesięcy jako magazynier. Praca dość lekka, chociaż decyzję kierowników często ją komplikują. Zarobki słabe niewiele ponad (usunięte przez administratora)tys na rękę i to pod warunkiem, że dobrze policzą ci normę i nie dostaniesz okrojonej premii... Przyjmują coraz więcej Ukraińców i to o czymś świadczy. (usunięte przez administratora)

M

Witam jakie zarobki brutto na pakowaniu/produkcji? Jakie benefity i premie?

Magda

Witam a jakie zarabki są brutto na produkcji pakowanie? Jakieś benefity dodatki?

operatorka

praca sama w sobie ok ale kadra zarządzająca......

Munio

A jak najlepiej trafić tam bezpośrednio na firmę bez żadnych agencji?

@Munio

Zapraszamy do bezpośredniej rekrutacji przez naszą stronę internetową, zakładka Kariera. Pozdrawiam, Agnieszka

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Fiege Sp. z o.o.?

Xyz

Zależy na kogo startujesz

Ccc

Tyle złych opinii na temat firmy,a chyba nie wiecie jak gdzieś indziej jest. Ja pracuje w Fiege już rok na Zalando. Nigdy nie miałam sytuacji że czegoś mi odmówiono bez podania przyczyny. Pieniądze od czerwca już dużo wyższe,urlop na wakacje dostałam kiedy chciałam,pojedyncze dni też. Nie mówię że jest lekko bo napracować się trzeba,ale ludzie ok,przełożeni też. Jeśli ktoś oczekuje że nic nie będzie robił a co miesiąc dostawał pieniądze to rzeczywiście praca nie dla niego.

Miesiąc czy dwa można popracować, ale zarobki i atmosfera pozostawiają wiele do życzenia :)

Zostaw merytoryczną opinię o Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra?

Zobacz opinie na temat firmy Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 164.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 152, z czego 20 to opinie pozytywne, 88 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra