Opinie o Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra w Zielona Góra

Pracowałem/am w tym zakładzie kilka miesięcy. Zakład jak wiele innych, kokosów nie zarobisz a większość ludzi pracuje tam i szuka czegoś lepszego. Ludzie wporzadku, liderzy zmianowi też dość ok. Wyższe kierownictwo przemilcze i niech to będzie najlepsza opinia na ich temat. Co do Mango to trochę racji w tym jest. Ludzie pracują po 12h albo i więcej a premii nie mają ani grosza. Niby dwa procesy stoją pod jednym dachem w jednym magazynie a wygląda jakby to była odrębną firma. Zalando najważniejsze a Mango jest bo jest. Chyba nawet kierownika tam nie ma a przynajmniej nigdy nie spotkałem/am. Popracować można ale kilka miesięcy i jak trafi się coś lepszego to trzeba uciekać.

Jadzia

Praca na akord, trzeba się postarać żeby coś zarobić

Dominika
@Jadzia

To nie jest praca na akord - za wyższe wyniki "na sztukę" dostaje się wyższą premie..

Kochani ja już nie pracuje w firmie od kilku miesięcy,ale wyobraźcie sobie że przez okres w którym byłam osoba kierująca naszą zmiana nie pojawiła się na zebraniu ni jeden raz.

Aga

Oo krokomierz super pomysł - może sobie zakupie :)

Aga
@Aga

Sorki to do @Ggg

Aaa

Dlaczego zarobki tragedia? Jeżeli ktoś się stara robi ciągle przy stole a nie chodzi po firmie i ma dodatek to można calkiem dobrze zarobić. Nie wiem czy jest jakaś firma która płaci za nic nie robienie. A co do liderów to chodzą bo muszą i sprawdzanie obecności jest ich obowiązkiem ;)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Zielona Góra
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. zakupów
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Hej, Jeśli chodzi weekendu to tylko dla tych co chcą.Są okresy w roku gdzie jest bardzo dużo pracy i wtedy jest możliwość pracy w sobotę,ale nikt nikogo nie zmusza. Jeśli chodzi o kierowników zmian i liderów naprawdę da się z nimi pogadać i coś sensownie załatwić. (usunięte przez administratora) strasznie sztywny,zero podejścia do ludzi,ale całe szczęście rzadko go na magazynie widać. Płacą niezła szczególnie gdy wprowadzili dodatki dla Pań,brutto wyciągnąć można nawet (usunięte przez administratora)brutto,ale trzeba się mega narobić. Ja pracuje na lewej części hali Zalando i jest ok,gorzej jest na tym drugim końcu Mango.Kadra w ogóle się nie interesuje,20 razy w ciągu dnia na palarni (swoją drogą nie wiem czy oni mają jakiekolwiek obowiazki).placa też tam niższa-Nie ma dodatków. Więc jak będą wam proponowali to na Zalando i atmosfera i zarobki dużo lepsze. Ludzie pracujący tam są ok,pracują i Polacy i Ukraincy.

Mietek

Jak wynoszą ciuchy hurtowo, czy chodzi o kradzież?

Lolo

Robiłem tam rok temu. Kasa taka sobie,praca kiszka. Magazyn jakich wiele...

Czy pracuje się również w weekendy?

@Anonim

Weekendy zazwyczaj wolne.Wtedy gdy jest dużo pracy to można się zapisać na sobotę,ale nie zmuszają.Twoj wybór.Zazwyczaj też wypłacana za nadgodziny i to jest akurat fajne jak ktoś chce trochę zarobić.

Grosik

W jakich godzinach jest wykonywana praca?

Kj
@Grosik

6-14, 14-22. Słabo konkurencyjna firma, na Pannatoni znajdziesz lepiej płatną robotę niż tam.

Goska

Witam mam pytanie złożyłam do Fiege cv na stanowisko kontroler jakości tylko z moim angielskim jest tak sobie czy mam jakieś szanse ?

bałagan w organizacji i ciągłe problemy z urlopami. nie polecam

Ola

Pracuje w FIEGE od września i bardzo polecam tą prace. Atmosfera jest na prawdę bardzo miła, kierownictwo też. Szef bardzo sympatyczny i pomocny. Wiadomo że znajdą się takie osoby których się nie lubi, ale wszyscy się tolerujemy :) Zarobki nie są jakieś złe, praca nie jest ciężka, tylko lekka. Ogólnie to wszystko okej. Zarobki 2600zl brutto + premia.

Atina85
@Ola

A jak wyglądała rekrutacja? Jestem zaproszona na rozmowe która ma trwac az 2 godziny, dlaczego tak długo?

Mariola
@Ola

,,Ola" czy ty przypadkiem nie jesteś wymysłem pań z administracji, żeby opinię o firmie podbudować?

Zoja
@Ola

Praca nie jest ciężka ? to dlaczego taka rotacja operatorek na stole i te wyśrubowane normy ? Ekipa pracowników ok ale sama firma jak kołchoz jakiś

Nadine

Pracuję tu od niemalże od początku,zarobki nie najgorsze. Atmosfera fajna ,kierownicy spoko, szanują pracownika i jego zdanie. Wiadomo zawsze wydarzy się że coś ci się nie spodoba ale to normalne wszystkim nie dogodzisz. Polecam

Xyz

Witam, Jest ktos cos w stanie napisac o tej placowce ?? rozmyslam rozpoczecie pracy tutaj

Xxx
@Xyz

Nie polecam

devilsssss

Pracowalałem tam przez ponad 3miesiace. Pracownicy jak najbardziej na plus,mlody sympatyczny zespol-z którym można wiele.... (usunięte przez administratora) Jak słyszałem tekst typu "jaki masz cel "bądź "czy są jakieś problemy w pickingu"(10po 6,gdzie o 6 zaczynasz pracę)krew mnie żałowała... Podsumowujac Pracownicy z administracji ,liderzy,kierownicy zmianowi jak najbardziej na plus. (usunięte przez administratora) Kasa troszeczkę powyżej średniej, szli nie ma jak na warunki przygraniczne.... W biedronce dają(usunięte przez administratora)brutto więc drodzy koledzy moje pytanie do Was... Co wy tam jeszcze robicie???? Pozdrawiam peace

Pychol

Czy są potrzebne badania w medycynie pracy zanim się przystąpi do pracy?

Franc
@Pychol

Przed każdym podjęciem nowej pracy masz skierowanie do medycyny pracy

Poszukujący

A jakieś informacje na temat kadry zarządzającej? Poszukuję pracy i nie wiem czy się skusić. Jak atmosfera? Jakiś pakiet socjalny? Nadgodziny?

ZG
@Poszukujący

Atmosfera bardzo fajna, zarobki słabe ale od nowego roku mają być podwyżki. Nadgodziny są rzadko, socjal słaby. Ludzie super, kadra spoko. Ja się cieszę, że tu pracuję, bo jest fajnie!

ZG

Jest całkiem fajnie. Polecam!

Xyz

Jest ktos cos w stanie powiedziec o tej placowce?

Zostaw merytoryczną opinię o Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra?

Zobacz opinie na temat firmy Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 164.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 152, z czego 20 to opinie pozytywne, 88 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra