Opinie o payu.pl - PayU S.A. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy PayU S.A. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w PayU S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PayU S.A w Poznań

krzysiek

chodzi mi o wpłatę na konto Enea.dziś mija tydzień od przelewu na ich konto a tu pokazuje ze wysyłanie się nie powiodło.Jezeli tak to gdzie pieniążki,Pozdrawiam

PayU S.A poszukuje pracownika na stanowisko Project Manager. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Podzielcie się swoimi wrażeniami.

anaher@pracodawca

Zawsze kupowałem na Allegro przez PAY.Teraz jak kupuję to PAY płaci z mojego konta,ale jak wejdę na konto okazuje się że nie ma wpłaty za kupiony towar..Korzystam już blisko dwadzieścia lat i byłem bardzo zadowolony.Nie mam pojęcia co się stało że nie mogę za Wszym pośrednictwem zapłaty coś kupić.Proszę o wyjaśnienie..Serdecznie pozdrawiam. @pracodawca

aaa

Zastanawiam się, czy nie aplikować na Customer Service Specialist (Polish native). Z polskim jako tako sobie radzę, z angielski na B2 też daję radę i mam też wymagane min. pół roku doświadczenia w obsłudze klienta. Interesuje mnie, w jaki sposób ustalany jest poziom komunikatywności, umiejętności pracy w grupie, a zwłaszcza empatii, są na to jakieś testy, podczas rekrutacji? I co z relacją obowiązki - zarobki? Jak pod tym względem firma wypada?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PayU S.A? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko AML/KYC Team Leader.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Oluś

Widzę, że ofert na pracy jest kilka, jest w czym wybierać. Zastanawiam się nad aplikowaniem jako specjalista, ale nie mam za wiele doświadczenia, takie osoby też są przyjmowane? Firma dosyć powszechna, dba o pracowników? Może zapewnia jakieś fajne benefity?

Mena

Zamówiony towar z Skin Heaven do dnia dzisiejszego do mnie nie dotarł, dlaczego? Wasza firma otrzymała ode mnie kwot w wysokości 329,99 zł. i do dnia dzisiejszego nie mam żadnej paczki, ani informacji zwrotnej. Towar miał być dostarczony wciągu dwóch dni roboczych i do dnia dzisiejszego nie mam wiadomości zwrotnej. Jeżeli nie otrzymam informacji zwrotnej do jutra, czyli do 22.06.2023r. Zgłaszam sprawę do możliwych instytucji o dokonanym (usunięte przez administratora)

Mena

Witam. Proszę o wyjaśnienie, dlaczego do dnia dzisiejszego nie otrzymałam zamówionego towaru za waszym pośrednictwem. Zamówiony towar 14.06.2023r. w wysokości 329,99zł miał być dostarczony wciągu dwóch dni roboczych. Pobrane pieniądze zostały z mego konta, a towaru do dnia dzisiejszego nie otrzymałam. Jeśli do jutra nie otrzymam odpowiedzi zgłaszam sprawę do odpowiedniej instytucji.

janher

Dzisiaj sprawdzałem na czyje konto PAY pobrał przelew z mojego konta i okazało się że to konto jest Wasze czyli PAYPobrał opłatę z mojego konta i nie zapłacił za kupioną siatkę.Konto na które pobrany był przelew było takie samo jak zapłata dokonana dzisiaj przez Was czyli PAJ.Ja pytam się gdzie te pieniądze się podziały,a raczej komu zostały zapłacone.Proszę o odpowiedź.

janher

Dziesiątego czerwca PAY zapłacił przelewem z mojego konta za siatkę na okna przeciw owadom w kwocie 31,89 zł i do tej pory nie mam ani siatki ,ani pieniędzy z powrotem na koncie.Od lat korzystam z Was i dotąd nie miałem nigdy żadnego problemu.Proszę o wyjaśnienie tego incydentu,gdyż nie wiem czy dostane zamówiony towar,czy mam po raz drugi go kupować..Serdecznie pozdrawiam. (usunięte przez administratora)

Nati

Dzień dobry tydzień czasu czekam na moja paczkę co się z nią stało że jeszcze jej nie otrzymałam??

Roma

Planuje wysłać CV na pozycje data engineer, bo mają teraz ogłoszenie w necie. Jak dokładnie ta praca hybrydowa wygląda, jaki stosunek dni w domu/biurze? Ktoś miał okazje tam popracować?

Maciej

Zostałem (usunięte przez administratora) przez payu, 27.01.2020 dokonałem zakupu na Aliexpress płacąc niestety za pośrednictwem tej firmy. Pieniądze zostały pobrane z mojego rachunku na rachunek firmy payu i wszelki słuch po nich zaginął.Aliexpress twierdzi ,że żadnych pieniędzy nie dostał.Payu odmawia podania kiedy,jak i na jakie konto przekazał pieniądze chińczykom.Prowadzę z nimi korespondencję mailową od ponad miesiąca ,olewają mnie totalnie,pisząc że mam reklamować w Aliexpress.Może ktoś poradzi co w tej sytuacji robić,kwota jest za mała,żeby opłacało się iść z tym do jakichś prawników ale dla mnie znacząca.

Pawel
@Maciej

Mam to samo na ponad 3tys, idę zgłaszać na policję i uokik

Henryk
@Maciej

Ja również zapłaciłem w PayU. Wysłałem im też bankowy dowód wpłaty. Niestety. Dalej piszą że nie zapłaciłem. Brak jakiegokolwiek kontaktu z pracownikiem. Nigdy więcej tej firmy

PRAWDA

ZAKUPIŁAM U PAŃSTWA DWIE RZECZY. NIE MA ZWROTY PIENIĘDZY I NIE MA ZAMÓWIONEJ RZECZY KŁAMCY, KŁAMCY I (usunięte przez administratora)

Iśka
@PRAWDA

PayU nic nie sprzedaje. Dlaczego tak trudno to zrozumieć? Jeśli sklep nie wywiązał się z umowy kupna - sprzedaży to powinna to Pani załatwić że sklepem... Wystarczy trochę pomyśleć to nie boli :)

Barbara
@Iśka

A czym się zajmują, tylko chodzi mi o pracę? W końcu to forum o zatrudnieniu, a chyba ludzi mają tam zatrudnionych, bo to duża firma? Jakby ktoś mógł coś więcej napisać o obowiązkach, to świetnie.

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w PayU S.A? Umieścili kilka ogłoszeń na Pracuj.pl.

mart

na brak odezwu mimo zapewnień ????

Ewelina
@mart

Serio nie dają feedbacku? A długo trwa cały proces rekrutacyjny? Ile czasu trzeba na to poświęcić i jak dużo jest etapów?

@Ewelina

no nie dają XD u mnie proces trwał 2 tygodnie i mieli się odezwać ponad miesiąc temu :D

@mart

To faktycznie słabo. Wiesz może ile trzeba przejść etapów żeby zatrudnili? Ile Ty miałeś rozmów? Były jakieś zadania praktyczne?

Danuta
@mart

Słabo z ich strony. Czytałam w innych opiniach, że właśnie kontakt się urywa i nie dają znać. A na jakie stanowisko była aplikacja, jeżeli mogę wiedzieć? Widziałam w opiniach tutaj, że czasem szukają do pracy zdalnej. Ktoś powie jak w praktyce to wygląda - jest praca zdalna ?

Radomir

Rekrutacja na stanowisko średniego szczebla. Po wstępnej rozmowie telefonicznej miały miejsce cztery etapy w formie wideokonferencji, każdy poprzedzony decyzją o pójściu dalej w związku z rzekomo pozytywnym feedbackiem, więc nie były one dla każdego z automatu. Po masie poświęconego czasu (wyjdzie z 3-4 godziny samych spotkań) i zaangażowania nie można było liczyć na jakąkolwiek końcową informację zwrotną. Ba, mimo uprzedniego zachęcania mnie do samodzielnego kontaktu, dwukrotnie moja próba połączenia została odrzucona i nie nakłoniło to koordynatorki procesu do jakiejkolwiek ludzkiej reakcji. Samego procesu nie polecam, choć miał oczywiście swoje pozytywy - przyjazną atmosferę, ciekawe (nieliczne) pytania, osoby prowadzące były nieskoordynowane, słabo zaznajomione z kandydaturą, zadawały w kółko te same pytania. Nie miałem parcia na zmianę pracy i nie rozsyłałem masowo CV, zamiast tego wysyłając 1-2 aplikacje na ciekawe pozycje. Nie dziwię się jednak ludziom, którzy aplikują masowo i nonszalancko nie przygotowują się dostatecznie do rozmów, bo procesy rekrutacyjne takie jak powyższy nie traktują poważnie kandydatów i nie szanują ich czasu.

Kamila
@Radomir

Na jakie stanowisko rekrutowałeś? Jaka nazwa go była? Jakie pytania zadają na rozmowie, podasz kilka przykładowych? Chciałabym się trochę przygotować na rozmowę

@Kamila

Skoro nie chcieliście mi dać żadnego feedbacku, to teraz nie próbujcie ustalać, który to proces rekrutacyjny. Zadanie mi pytania do wpisu, który jeszcze nie został opublikowany, jest mało wyszukaną formą podstępu.

@Radomir

To w ogóle nie było odpowiedzi zwrotnej po tej rekrutacji? Nawet mail żaden nie przyszedł? Chciałabym dopytać konkretnie czy w trakcie tych rozmów były przedstawione warunki zatrudnienia? Czy w ciemno trzeba poświęcić tyle czasu nie wiedząc czy oferta będzie odpowiadać?

@Maria

u mnie też brak odezwu chociaż "NA PEWNO" odezwą się, tyle że mieli miesiąc temu ????

@Maria

Oczekiwania finansowe przedstawiłem w trakcie pierwszej rozmowy. W odpowiedzi usłyszałem, że powinny mieścić się w budżecie. Ale rzeczywiście raczej trzeba zaryzykować zmarnowanie czasu, bo wygląda na to, że trzymają w niepewności kandydatów, żeby po wielu rozmowach olać ich bez słowa podsumowania. Do pierwszego wpisu chciałbym dodać, że kandydatów szukają po całym kraju, po czym między wierszami sugerują relokację do Poznania/Warszawy i niechęć może mieć wpływ na ich zainteresowanie kandydatem mimo deklarowanej w ogłoszeniach pracy zdalnej z innych miast.

kszksz

Team Leaderka ocenia jakość pracy osoby pracującej na pół etatu porównując do statystyk osób pracujących na cały etat i jest zdziwiona, że robi mniej. Szkoda czasu na ten cyrk.

mart

Beak szacunku do kandydata. "Odezwiemy się niezależnie od wyniku rekrutacji" to puste zapewnienia bez pokrycia. Stawki na poziomie sprzed 5 lat. Może i dobrze, że mnie nie zatrudnili... Szukają idealnego kandydata za marne grosze, jak do pracowników dojdzie jak wyglądają stawki rynkowe to zostaną z niczym.

Lisc

Czy w customer service sytuacja z team leaderką się poprawiła? Jakiś jeszcze dział pod nią podlega?

Maria

I jak? Sytuacja uległa poprawie w stosunku do tego co pisali? Dają teraz feedback po rozmowie? Ostatnio były jakieś wpisy, że nie ma

PiriPari

Powie ktoś, ile w Wawie teraz oferują na stanowisko AML (junior)?

Proszę o zwrot pieniędzy, pieniądze pobrane , przesyłki nie ma do tej pory

Zostaw merytoryczną opinię o PayU S.A - Poznań

• Jak się pracuje w PayU S.A?

Zobacz opinie na temat firmy PayU S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PayU S.A?

PayU S.A
1.5/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Grunwaldzka 182
    60-166 Poznań