Opinie o payu.pl - PayU S.A. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy PayU S.A. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w PayU S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PayU S.A w Poznań

Lukasz B

(usunięte przez administratora)dokonałem zakupu dziś telefonu z alpha premium storę a PayU pośredniczy w tej transakcji(usunięte przez administratora)nikt nie odbiera na info-lin tragedia

Ana
@Lukasz B

To prawda, jest kilka firm w PayU, które „przekręciły” klientów.

Lolek

Czy w biurze w Poznaniu można liczyć na darmowe napoje, jakieś ciasteczka w pracy i tego typu udogodnienia?

Ana

Plusy? Nienajgorzej płacą, ładne i przestrzenne biuro, fajna atmosfera i świeże owoce każdego poranka. Minusy? System szkolenia stanowiskowego pozostawia wiele do życzenia- jedyna forma nauki to tzw. shadowing. Nie ma wykładów procedury ani przerabiania podstawowych case’ów „na surowo”. Skutkuje to tym, że pracownik siada do samodzielnej pracy i trafiają się rzeczy, które podczas pseudo-szkolenia nie miały miejsca. Zwalniają wieloletnich pracowników bez konkretnego powodu. Innych zatrudniają na umowę na okres próbny, po czym po 3 miesiącach oznajmiają, że nie przedłużają umowy bo nie potrzebują dodatkowego pracownika, a po chwili znajdujesz aktualne ogłoszenie, ze praca szuka człowieka. Po co kłamać? Po co zawracać komuś głowę na 3 miesiące, dla żartów? Generalnie atmosfera fajna, ale team leaderka Customer Support zupełnie nie nadaje się do zarządzania zespołem z powodu braku behawioranych predyspozycji. Zbyt dużo jej ego w miejscu, gdzie powinno być formalne podejście. Strach ją o cokolwiek zapytać, bo zaraz strzeli fochem, albo zupełnie zignoruje. Możliwości rozwoju, jak na korpo- żadne. Może i plusy są, ale w moim odczuciu nie warto. Przyjacielowi nie poleciłabym pracy w tej firmie.

Patrycja

@Igor, może warto to było najpierw wyjaśnić i porozmawiać o tym z przełożonym? Czy taka sytuacja powtarzała się często w firmie PayU? Może ten pracownik nadużywał przerw i musiała mu zostać zwrócona uwaga? Czasami oceniamy sytuację wyłącznie jednostronnie na podstawie niepełnych relacji. Co o tym myślisz?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PayU S.A? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko AML/KYC Team Leader.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Patrycja

@Igor, zarzuciłeś firmie PayU S.A poważne przestępstwo jakim jest mobbing. Przypominam, że wypowiadamy się na forum publicznym, więc fakty, które przedstawiamy powinny być odpowiednio uargumentowane, aby mogły zostać uznane za zgodne z rzeczywistością. Czy jesteś pewien, że przytoczona sytuacja na pewno do tego się kwalifikuje? Może warto było porozmawiać ze swoim przełożonym o twoich zastrzeżeniach?

Igor
@Patrycja

Czy spisywanie, jak długo pracownik był w łazience i pisanie potem do niego maili, że za długo, nie jest mobbingiem? Według kodeksu pracy przerwy na czynności fizjologiczne są prawem każdego pracownika. Sytuacja nie dotyczy mnie bezpośrednio, ale kolegi. Ani on, ani ja już na szczęście tam nie pracujemy - na przełożoną słożył skargę, ale ponieważ w międzyczasie złożył wypowiedzenie, firma uznała, że mogą całą sprawę zamieść pod dywan.

Patrycja

@Gutek, zawsze łatwo doradzić zmianę pracy, ale każdy pracownik powinien sam podjąć odpowiednią decyzję. Opinie zawsze będą różne, ponieważ pracownicy mają różny poziom doświadczenia zawodowego i odmienne wyobrażenia o swoim miejscu pracy. Może warto wspólnymi siłami przezwyciężać napotkane trudności i starać się o rozwój firmy PayU S.A?

Gutek

Od tego są pracownicy żeby wykonywali zlecone im obowiązki a nie odwrotnie! Może to nie ten rodzaj pracy i trzeba ja zmienić?

Klikaczka

Nie polecam! Kierownictwo niższego szczebla powinno przejść szkolenia z zarządzania zasobami ludzkimi. Często zdarzają się oskarżenia o mobbing. Kierownictwo sceduje swoje obowiązki na zwykłych pracowników. Zbyt duża ilość obowiązków jak na 8godzinny czas pracy. Zero wsparcia, zero szkoleń, zero Kursów językowych. A management wozi się po obcych krajach w delegacje

wiki

Wszędzie pięknie gdzie nas nie ma :-). PayU to bardzo dobry pracodawca dla bardzo dobrych i oddanych pracowników. Profesjonalizm kierownictwa niższego szczebla jest na bardzo wysokim poziomie etycznym i merytorycznym. Stety lub niestety, PayU to globalna firma, która operuje w 15+ krajach. Kierownictwo wyższego szczebla postrzega polski oddział jako część globalnej strategii rozwoju. Stąd też decyzje, które mogą się nie wszystkim podobać. Wiadomo, ludzie generalnie szukają pracodawcy, który bez względu na rezultaty ich wysłucha, pocieszy, da premie i podwyżkę... w PayU trzeba sobie na podwyżkę zasłużyć... uczciwą pracą w ramach 8 godzinnego dnia pracy. Najlepszym dowodem na jakość pracodawcy jest bardzo mała rotacja pracowników.

ruda

atmosfera taka ciężka, że trzeba powietrze kroić, niepolecam i współczuje wszystkim, ktorzy muszą się tam męczyc

karolek

A wiadomo jaka teraz panuje atmosfera u nich? Dzięki

Zostaw merytoryczną opinię o PayU S.A - Poznań

• Jak się pracuje w PayU S.A?

Zobacz opinie na temat firmy PayU S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PayU S.A?

PayU S.A
1.5/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Grunwaldzka 182
    60-166 Poznań