Krajowy Integrator Płatności S.A.

Poznań

Opinie o Krajowy Integrator Płatności S.A.

Olek 2016-07-18 21:11
Słabo płacą, ogromna rotacja
morświn 2016-09-05 14:11
Jako system mają dobre oceny. Nie napotkałem negatywnych opinii. Branża wydaje się ciekawa. Asystent/asystentka Działu Handloowego to nie jedyne rekrutacje jakie się odbywają do tej firmy.
Zbych 2016-09-05 14:43
Ja z kolei słyszałem pozytywne opinie, znajoma pracuje chwali sobie.
Mają ponoć dobre zarobki, dużo benefitów. Fajni ludzie. dobra lokalizacja. Nie jest łatwo się dostać.
No i nadzór KNF.
OpenTheDoor 2016-10-02 16:43
Hej, Startowałem tam kiedy prowadzono rekruatcję do działu handlowego. Szkoda, że się nie udało. FIrma wydaje się bardzo poukładana. Rozmowa przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze, trwała ok. 30 minut. Przy kolejnej rekrutacji spróbuję ponownie.
mythbuster 2017-02-04 23:47
pracuje w tej firmie i ten wpis wyglada na dzialania konkurencji, bo nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia
Mariusz Huszcza 2017-03-07 17:44
Kiedyś chciałem do nich startować, ale wtedy trochę się wystraszyłem, bo nie znałem branży. Firm na tym rynku nie ma wiele. Wygląda ok. Teraz co prawda mam zajęcie, ale gdyby był wolny wakat to bym aplikował.
Dobromiła1984@gmail.com 2017-03-29 19:02
Czy wiecie cośna temat aktualnie trwających rekrutacji do nich? Słyszałam sporo dobrego, w necie też dużo dobrych informacji.
pestka28@wp.pl 2017-04-05 23:01
byłam właśie na pierwszym etapie rozmowy. Zrobili na mnie dobre wrażenie. Zgodnie z ustaleniami czekam na zaproszenie na kolejną rozmowę.
As 2017-07-14 18:11
Rotacja duuuża. Odchodzą doswiadczeni pracownicy. Niestety
Karolina b. 2017-07-19 13:30
Byłam na rozmowie do działu handlowego II etap. Bardzo profesjonalne podejście ale bez spiny. Nie czułam się jak na rozmowie kwa., tylko biznesowym spotkaniu. Uczciwe stawki, system prwizyjny. Czekam na info
Jan 2017-07-20 12:40
Niestety mi się nie udało dostać, dotarłem do 3 etapu. Firma ma renomę i trudno się dostać.
Pracownik KIP S.A. 2017-07-23 19:15
Nie wiem skąd ta krzywdząca i przede wszystkim nieprawdziwa opinia. Od dwóch lat Spółka zatrudniała głównie nowych pracowników nie tracąc przy tym ani jednego wartościowego pracownika. Jeśli w tym czasie mieliśmy przyjemność współpracować to z całą pewnością do jej zakończenia doszło ze względu na jakość pracy, a nie doświadczenie czy tym bardziej staż pracy. Pozdrawiam życząc sukcesów w obecnym miejscu zatrudnienia.
Szusownik Meier 2017-07-23 19:19
Widać, że mocno weryfikują kandydatów. Stosowany jest bodajże 3-stopniowy proces rozmowy kwalifikacyjnej. Z pierwszego kontaktu mam dość pozytywne wrażenia. Zobaczyzmy jak będzie dalej.
Szymon P. 2017-08-14 13:39
Nie udało się niestety. Rozmowa bardzo profesjonalna. Nie wiedziałem, że działaja tyle na rynku.
Zostaw swoją opinię o Krajowy Integrator Płatności S.A. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krajowy Integrator Płatności S.A.