Krajowy Integrator Płatności S.A.

Poznań

Opinie o Krajowy Integrator Płatności S.A.

Olek 2016-07-18 21:11
Słabo płacą, ogromna rotacja
morświn 2016-09-05 14:11
Jako system mają dobre oceny. Nie napotkałem negatywnych opinii. Branża wydaje się ciekawa. Asystent/asystentka Działu Handloowego to nie jedyne rekrutacje jakie się odbywają do tej firmy.
Zbych 2016-09-05 14:43
Ja z kolei słyszałem pozytywne opinie, znajoma pracuje chwali sobie.
Mają ponoć dobre zarobki, dużo benefitów. Fajni ludzie. dobra lokalizacja. Nie jest łatwo się dostać.
No i nadzór KNF.
OpenTheDoor 2016-10-02 16:43
Hej, Startowałem tam kiedy prowadzono rekruatcję do działu handlowego. Szkoda, że się nie udało. FIrma wydaje się bardzo poukładana. Rozmowa przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze, trwała ok. 30 minut. Przy kolejnej rekrutacji spróbuję ponownie.
mythbuster 2017-02-04 23:47
pracuje w tej firmie i ten wpis wyglada na dzialania konkurencji, bo nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia
Mariusz Huszcza 2017-03-07 17:44
Kiedyś chciałem do nich startować, ale wtedy trochę się wystraszyłem, bo nie znałem branży. Firm na tym rynku nie ma wiele. Wygląda ok. Teraz co prawda mam zajęcie, ale gdyby był wolny wakat to bym aplikował.
Zostaw swoją opinię o Krajowy Integrator Płatności S.A. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krajowy Integrator Płatności S.A.