Opinie o payu.pl - PayU S.A. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy PayU S.A. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w PayU S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PayU S.A w Poznań

Maciej

Zostałem (usunięte przez administratora) przez payu, 27.01.2020 dokonałem zakupu na Aliexpress płacąc niestety za pośrednictwem tej firmy. Pieniądze zostały pobrane z mojego rachunku na rachunek firmy payu i wszelki słuch po nich zaginął.Aliexpress twierdzi ,że żadnych pieniędzy nie dostał.Payu odmawia podania kiedy,jak i na jakie konto przekazał pieniądze chińczykom.Prowadzę z nimi korespondencję mailową od ponad miesiąca ,olewają mnie totalnie,pisząc że mam reklamować w Aliexpress.Może ktoś poradzi co w tej sytuacji robić,kwota jest za mała,żeby opłacało się iść z tym do jakichś prawników ale dla mnie znacząca.

Henryk
@Maciej

Ja również zapłaciłem w PayU. Wysłałem im też bankowy dowód wpłaty. Niestety. Dalej piszą że nie zapłaciłem. Brak jakiegokolwiek kontaktu z pracownikiem. Nigdy więcej tej firmy

mira

banda (usunięte przez administratora)czekam na towar już ponad 2 miesiące ani towaru ani pięniedzy omijajcie tę firme bardzo daleko a ja zgłoszę sprawęna na policje

S.N.Was.
@Tesia

Ojejku,ojejku następny (usunięte przez administratora)Y ! O ile kojarzę, to firma nie wyśle towaru, bo nie dostała pieniążków, od tego niepotrzebnego pośrednika...ludzie myślcie!!! Winnych oczywiście brak! Net jest pełny takich historii, ale kupujący na Allegro są pozbawieni możliwości wyboru pośrednika finansowego! Bardzo nieładnie!

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w PayU S.A? Umieścili kilka ogłoszeń na Pracuj.pl.

Danuta
@mart

Słabo z ich strony. Czytałam w innych opiniach, że właśnie kontakt się urywa i nie dają znać. A na jakie stanowisko była aplikacja, jeżeli mogę wiedzieć? Widziałam w opiniach tutaj, że czasem szukają do pracy zdalnej. Ktoś powie jak w praktyce to wygląda - jest praca zdalna ?

stachubesaraba@wp.pl Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

prosze o zwrot nie prawidlowo wplaconej kwoty 174,40 zl pomylka zaistniala w błędnym wpisie tytułu wpłaty nr transakcji 173939 zródło transakcji Santander Bank Polska

Sanderka Nowy wpis

Dzień dobry proszę o zwrot pieniędzy ponieważ w sklepie którym kupowałam nawet nie wolno tam płacić blikiem proszę zwrócić na ten numer 53 1050 1315 1000 0097 4005 2825 dziękuję

Ana

Ej, ale to super, że wspierają. Bardzo dobrze to o nich świadczy. Mimo, że już wyraziłam tu moją negatywną opinie o tym byłym pracodawcy, tak fajnie widzieć, że się w to angażują :)

Kate Hikes Nowy wpis
@Ana

Masz rację. Wspieranie homików na każdej płaszczyźnie jest naszym obowiązkiem. Demografia się nie liczy. Zawsze możemy sprowadzić imigrantów (koniecznie z krajów islamskich) którzy będą pracować na nasze emerytury. Czy byłabyś równie entuzjastyczna gdyby PayU sponsorowało koncerty Arki Noego? Poważna firma zarabia pieniądze. Angażowanie się w inicjatywy o wyraźnym odchyleniu światopoglądowym może wiązać się z poważnymi konsekwencjami wizerunkowymi.

Mam zamiar aplikować na Financial Reporting Managera, trochę poczytałam o warunkach w ofercie. Przyznają np. dostęp do platformy MyBenefit, ile dostaje się doładowania w miesiącu? Macie odblokowane wszystkie benefity czy ten dostęp jest jednak ograniczony? Mała rzecz, a zawsze mnie cieszy w pracy ;)

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PayU S.A? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko AML/KYC Team Leader.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Mirek

Znalazłem ofertę pracy na stanowisko Sales Engineer w dwóch lokalizacjach. Mam zamiar aplikować tylko trochę martwi mnie to co napisał poprzedni kandydat że nie dają feedbacku. Szczególnie że się przeszło tyle etapów. Aż tak trudno się dostać i taki sito przy selekcji? Jakie macie doświaczenia?

rozczarowanie

Niestety, ale opinie dotyczące procesu rekrutacji, a konkretnie braku odpowiedzi dla kandydatów, są prawdziwe. Przeszedłem bardzo szybko, i bezproblemowo dwa pierwsze etapy procesu rekrutacyjnego, o wynikach poszczególnych etapów, i pozytywnym ich przejściu byłem informowany przez rekruterkę w przeciągu 2-3 dni. Na trzecim, ostatnim etapie rekrutacji, obiecano mi informację zwrotną w przeciągu jednego, góra dwóch tygodni. Niestety żadna odpowiedź nie przyszła, a dodatkowa prośba mailowa o udzielenie informacji na temat mojego statusu jako kandydata, wystosowana do rekruterki, nie spotkała się na razie z żadnym odzewem. Jest to po prostu przykre, bo co innego nie dostać odpowiedzi po wysłaniu CV, a co innego gdy po trzech etapach rekrutacji firma nie może wysilić się na tyle, żeby odesłać kandydatowi chociażby krótkiej notki o tym, że niestety nie jest przyjęty, zamiast trzymać go w niepewności.

Jan Ługowski mobile 605430166

Dzień dobry, Uprzejmie proszę o pomoc w zidentyfikowaniu dostawcy "Grzejnik olejowy" za który płaciłem przez PayU Waszego biura. Tytuł płatności : PayU XX3490744770XX Payment 5071862. Data transakcji:20.11.2023. Proszę o pomoc w identyfikacji dostawcy który wysłał zamówiony i opłacony towar. (usunięte przez administratora)

Bart
@Jan Ługowski mobile 605430166

Ee, to chyba nie ten adres. Tu jest forum dotyczące pracodawców i pracowników, nie reklamacji czy monitorowania przesyłek. Chyba, że ktoś z pracowników Gowork pracuje również w dla PayU.

admin

Wiesz o firmie PayU S.A coś o czym nikt jeszcze nie pisał? A może chcesz się czegoś o niej dowiedzieć? Wypowiedz się na forum.

A jakie kwestie poruszałeś w swojej opinii? Są jakieś konkretne sprawy, które zadecydowały o Twoim nastawianiu wobec firmy?

Patrycja

Czy są na forum obecni pracownicy PayU? Forum ostatnio dziwnie zamilkło, co jest tego powodem? Firma dość aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, stąd wnoszę że ciągle się rozwija. Mam rację? Również cały czas prowadzona jest otwarta rekrutacja do firmy. Możecie polecić albo odradzić tę pracę? Co sądzicie o PayU? Zapraszam wszystkich użytkowników do podzielenia się swoim zdaniem na forum.

@Patrycja

Jeśli non-stop prowadzą rekrutację, to masz odpowiedź jaka jest sytuacja w firmie, jak sa traktowani pracownicy i czy warto się tam zatrudnić, by się o tym przekonać na własnej skórze!

A to firma sprzedaje na Allegro?

Hehe
@Marek

Tak, przymusowe usługi pośrednictwa finansowego!

Barry

Nigdy tej firmy nie polecę, i wszystkimi kanałami będę każdego ostrzegał. Płacąc w Allegro przelewem zablokowano mi pieniądze, do dzisiaj czekam na zwrot.Maksymalnie utudniony kontakt,żadne przepraszam,sam od kilku dni próbuję wszystkiego.Uwazam to za nieco inteligentny przekręt. Ale ludzie muszą się dowiedzieć. Dziwię się że allegro naraża swój wizerunek

Dorota
@Barry

Ja też mam problem zamówiłam towar płatność szła przez payu nie mam towaru i nie mam kontaktu z firmą payu przez którą szła płatność nie mogę odzyskać pieniędzy ani nie mam towaru

Mery
@Barry

Banda (usunięte przez administratora) zwrot nie dotarł a podobno przelany.

Agnieszka
@Mery

A to nie lepiej skontaktować się bezpośrednio z allegro, skoro to prawda z tym wszystkim? Lepiej pomóc innym ludziom, bo nie każdy czyta opinie niestety

*****payu
@Agnieszka

Allegro i PayU to ta sama firma!!! To nie jest zewnętrzny pośrednik, z którym Allegro podpisał umowę na świadczenie usług finansowych!

mira

Tesia
@mira

a kupiles w payu czy u jakiegos sprzedawcy? bo o ile kojarze, payu to tylko metoda platnosci, a nie dostawca twojego towaru.... ludzie myslcie troche.....

E.
@Tesia

O tak myślcie!!! i omijajcie szerokim łukiem , Podejrzewam , ze analogicznie jak u mnie zakup na ponad 2 tys zł , sprzedawca nie otrzymał wpłaty , a próba kontaktu to jakis kiepski żart infolinia z botem , wiadomości generowane tez przez bota ! Tego nawet lichwa nie da się nazwać , (usunięte przez administratora) w biały dzień !!!

Agnieszka
@E.

Ciekawe ile płacą temu botowi... ;) Ale do dziś już pewnie problem rozwiązany? Ciekawa jestem czy w ogóle to usprawnią jeszcze

S.N.Was.
@Tesia

Cześć, był ktoś na rekrutacji na AML Specialist? Pytam, bo w sumie mam tylko dobę jeszcze na wysłanie papierów, jak patrzę po ogłoszeniu. Jak tak to po jakim czasie się odezwali? I o co pytają np.? Chcę się przygotować, chociaż czasu już niewiele raczej, bo od kiedy start pracy jest, tak jeszcze przy okazji? Napiszcie, jak coś wiecie.

PAYU SA ul. Grunwaldzka 186 60

W dniu 6.XI.2023r. dokonałam wpłaty xx3463796125xx akademia.lingua 24 pl w wysokości 97,- na Materiały NIEMIECKI LOGICZNIE. Do chwili obecnej materiałów nie otrzymałam. Bardzo proszę o przesłanie w/w materiałów. Z poważaniem Krystyna Gmys

Mońka

Poważnie z miesiąc temu nie było ofert? tak jeden kandydat chyba cos jeszcze w październiku sugerował a ja teraz na takim portalu, który obserwuje widzę pięć pozycji, z czego dwie mają opcjonalną hybrydę. Czy jest tu ktoś kto pracował przy AML i miałby zdanie? Oferta mnie interesuje, nie wiem czy nie podeślę cv

Usługi tu odradza ktoś, no a co z pracą? Chyba nie ma jakiejś dużej rotacji? Tak przynajmniej mi się zdawało, bo nie mogę znaleźć od jakiegoś czasu żadnych ofert pracy do nich między innymi. A pamiętam, że niedawno była rekrutacja jeszcze na Business Analyst. Przyjęli kogoś? Ile tam proponują teraz?

MS

Dramat... ostrzegam przed usługami tej firmy... strata pieniędzy i nerwów... mają klientów w (usunięte przez administratora)! stracone pieniądze i brak szans na odzyskanie... a niby płatności są zabezpieczone i bezpieczne :)))))

Madzia

Ktoś już dostał odpowiedź na stanowisko Business Analyst czy go przyjęli? Bo jeszcze niedawno jakaś osoba tutaj pisała, że ogólnie jest problem z tą informacją zwrotną i nie widzę informacji, żeby ktoś tutaj został zatrudniony. A jednocześnie ogłoszenie wygasło dwa tygodnie temu jakoś. No i czy w ogóle na każde zgłoszenie też odpowiadają teraz? Mam na myśli jak się wysyła cv.

Szukający pracy

Mam podobne doświadczenia jak inni komentujący. Brałem udział w rekrutacji, 3 etapy, po 1 i 2 pozytywny feedback a po 3 kontakt się urwał. Miałem otrzymać odpowiedź niezależnie od wyniku rekrutacji po tygodniu, po 2 tygodniach sam do nich napisałem ale odpowiedzi brak. Rekrutacja trwała ponad miesiąc a na koniec nie chciało im się nawet wysłać wiadomości, mimo wcześniejszego kontaktu mailowego i telefonicznego. Nie rozumiem takiego zachowania ale na pewno wpłynęło to negatywnie na moją opinie o tej firmie.

@Szukający pracy

Dlaczego były aż trzy etapy. Czym się jeden od drugiego różnił i na jakie stanowisko tam chciałeś się dostać?

Szukający pracy

Na stanowisko Fraud Analyst. Pierwszy z HR taki ogólny trochę o mnie trochę o stanowisku, następny z koordynatorką zespołu o moim doświadczeniu a z jej strony bardziej szczegółowo o zespole i stanowisku + pytania. Trzeci etap z kierownikiem zespołu to były właściwie tylko szczegółowe pytania dotyczące zagadnień związanych taką pracą.

Szukający pracy

Żadnej odpowiedzi nie dostałem. Wysłałem im jeszcze później maila, jak do kilku innych firm w których jednocześnie brałem udział w procesie rekrutacyjnym, że przyjąłem inną ofertę i dziękuję za rekrutację. Tylko od PayU nie dostałem odpowiedzi w przeciwieństwie do innych firm gdzie podziękowali za informację. Bardzo niepoważne zachowanie z ich strony.

Krysia

Zaprosili może kogoś na rekrutację na merchant monitoring lead? Widzę, że jeszcze trochę ważne jest to ogłoszenie, ale właśnie jestem ciekawa, czy już należy oczekiwać odpowiedzi. Wiadomo w ogóle, ile trwa rekrutacja i jak wygląda? Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o PayU S.A - Poznań

• Jak się pracuje w PayU S.A?

Zobacz opinie na temat firmy PayU S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PayU S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PayU S.A
1.5/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Grunwaldzka 182
    60-166 Poznań