PayU S.A

Poznań

Opinie o PayU S.A

admin 2015-07-20 10:18
Wiesz o firmie PayU S.A coś o czym nikt jeszcze nie pisał? A może chcesz się czegoś o niej dowiedzieć? Wypowiedz się na forum.
karolek 2016-08-05 22:12
A wiadomo jaka teraz panuje atmosfera u nich? Dzięki
ruda 2016-12-21 14:52
atmosfera taka ciężka, że trzeba powietrze kroić, niepolecam i współczuje wszystkim, ktorzy muszą się tam męczyc
wiki 2017-02-01 17:49
Wszędzie pięknie gdzie nas nie ma :-).
PayU to bardzo dobry pracodawca dla bardzo dobrych i oddanych pracowników. Profesjonalizm kierownictwa niższego szczebla jest na bardzo wysokim poziomie etycznym i merytorycznym. Stety lub niestety, PayU to globalna firma, która operuje w 15+ krajach. Kierownictwo wyższego szczebla postrzega polski oddział jako część globalnej strategii rozwoju. Stąd też decyzje, które mogą się nie wszystkim podobać.
Wiadomo, ludzie generalnie szukają pracodawcy, który bez względu na rezultaty ich wysłucha, pocieszy, da premie i podwyżkę... w PayU trzeba sobie na podwyżkę zasłużyć... uczciwą pracą w ramach 8 godzinnego dnia pracy.
Najlepszym dowodem na jakość pracodawcy jest bardzo mała rotacja pracowników.
Zostaw swoją opinię o PayU S.A - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PayU S.A