Opinie o Leroy Merlin w Opole Wrocławska 152

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Leroy Merlin. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Leroy Merlin o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leroy Merlin w Opole Wrocławska 152

Kamil

Prawda o warunkach pracy oraz zarobkach jest Okrutną!!!. Straszne lanie wody oraz kłamstwa na rozmowie kwalifikacyjne szybko są weryfikowane w praniu. Zatrudniasz się jako doradca działu farby i w pierwszym dniu pracy dowiadujesz się że masz obsługiwać jeszcze dział dekoracji dywany oświetlenie oczywiście za jedną Marną wypłatę. Dlatego 90% nowo zatrudnionych pracowników po okresie próbnym gdy jeszcze się do wiedzą że podwyżka im się nie należy i zostaną że stawką z okresu próbnego rezygnuje z pracy ponieważ zostali (usunięte przez administratora) A oferta pracy wciąż widnieje na stronach internetowych szukają Frajerów i cyrk się kręci. Ratuje ich tylko Covid i trudna sytuacji na rynku pracy bo odeszli by jeszcze starzy pracownicy których nie szanują i zostanie tylko pusta hala bez klimatyzacji i hulający wiatr wspomnień.

Pracownik.

Pieniądze na Godne Podwyżki. Godny socjal, Godne premie Kwartale są przeznaczane do nabijania Kabzy Celebrytów np. Popielarska. Szarmach, itp.

Karol

Zamiast sponsorować Kadrę Polskich Kopaczy przeznaczyli by te pieniądze na personel bo LM Opole to Malowany Trup.

Jak jest z pakietem medycznym w Leroy Merlin? Można dołączyć rodzinę?

Pits dawny pracownik

Podstawowy masz tzw standard troszkę lepiej od zwykłego człowieka co jej nie ma ;) chcesz mieć bogatszy to już ci potrącaja z wypłaty nie pamiętam jakie stawki ale coś od jednej osobył co miesiać premium 128zł a dla rozidzny prawie 300 zł . Pamiętam była afera z tymi premium bo Urząd skarbowy sie p[rzypiepszał i trzeba było dodatkowy oidatek zdrowotny zapłacic :)))) Nie wiem jak jest teraz ale pare lat tak było .Te karty zdrowotne to po to jest zeby kontrolowac pracownika czy faktycznier choruje czy nie udaje

Pracownik Hali

Witam wszystkich przyszłych pracowników LM Opole. Pracuje niecały miesiąc i wiem jedno to co opowiadają na rozmowie kwalifikacyjnej odnośnie pracy to Jedno Wielkie Kłamstwo. Cudowna Atmosfera wspaniała załoga cud miód i malina. Atmosfera tragiczna załoga wymęczona i wyciśnięta jak cytryna SPYCHOLOGIA do kwadratu brak ludzi do pracy jednym słowem Dramat. Pozdrawiam

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Leroy Merlin się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
logo firmy Opiekunka seniorki
Opole
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik na produkcji krążników
Kopalmat Marcin Baka
Pracownik Hali

Pieniędzy na godne podwyżki BRAK. Ale na montowane kamer SĄ. Proszę Panie."D" Na zamontowano kamer w Toalecie są tam lepsze widoki np. Figurek z brązu.

Roman

Szanowni Klienci. Jako pracownicy LM Opole pragniemy Pañstwa Przeprość że nie możemy w 100% zająć się Pañstwa Obsługą wybaczcie nam!!!.. Kierownictwo oraz Dyrekcja robią wszystko abyśmy mogli poświęcić wam 20% naszego czasu na obsługę WAS reszta to 80,% prac zleconych przez przełożonych tzn. Wyciś przyniś pozamiatajj.Dlatego dochodzi do sipięć między klientami a pracownikami bo nie wiemy co mamy robić albo WY albo zadania. Jeszcze raz BARDZO WAS PRZEPRASZAMY,. WYBACZCIE NAM.

@Roman

Jako pracownik Hali potwierdzam prawdę !!!. obsługa klienta na poziomie 20% reszta gnojenie pracownika jak tylko można.

@Roman

Boże mój jest mi naprawdę wstyd gdy ktoś znajomy zapytanie gdzie pracuje i ile zarabiam.. Po 5 latach pracy w tym Obozie zarabiam 2100 netto. Każdy śmieje mi się w twarz smutne ale prawdziwe. Zapraszam do pracy w tym Obozie.

Klient
@Adam

Jako klient współczuję pracownikom bez klimatyzacji w takie upały można paść na twarz.

@Klient

Cała prawda o LM Opole. Fatalne warunki pracy!. Zarobki głodowe!. Socjal na poziomie dziadostwa!.

PIOTR

WITAM REKLAMA W LEROJU ŻE KIEDY KUPI ZA 1000 ZŁ TO DOSTANIESZ 100 ZŁ NA INNE ZAKUPY .TO (usunięte przez administratora) KUPIŁEM ZA 1200 ZŁ I OD RAZU WZIOŁEM FAKTURĘ I NIE DOSTAŁEM BONU NA 100ZŁ TŁUMACZYLI ŻE TYLKO KLIJENT INDYWIDUALNY MOŻE DOSTAĆ A NIE FIRMA !!!!! TRZEBA UMIEĆ PRZYCIĄGNĄĆ KLIENTA (usunięte przez administratora) W BIAŁY DZIEŃ

Anita

Ile działów jest w sklepie?

Karol

Szanowny Panie Prezesie. Już czas dać pracownikom zaległe Podwyżki za rok 2019. Handel ruszył !!!. Pozdrawiam LM Opole

W ubiegłym tygodniu w opolskim LEROY-u na dziale oświetlenie obsługiwała nas pani Mariola. Wykazała się dużą fachowością, wyczerpująco odpowiedziała na wszystkie pytania, a dodatkowo była uśmiechnięta i bardzo miła.

Aneta

Wiele piszecie jako klienci opolskiego Leroy Merlin, a w sumie nie do końca chodzi o to na tym forum... Oczywiście Wasze opinie też są ważne, bo również składają się na rozwój firmy, ale kandydatom do pracy z pewnością więcej powiedzą konkrety napisane przez pracowników Leroy Merlin. Czy możemy na takie liczyć?

Basia

Wielkie podziękowanie Pani Marioli z działu oświetlenie za miłą i profesjonalną obsługę.

Dobry człowiek

Liudzie uważajcie jak kupujecie w tym sklepie bo przez pomyłkę wezmiecie nawet perdulke a nie zaplacicie to ochrona was z góry traktuje jak (usunięte przez administratora) i na nic się zdaje wasze tłumaczenia oni od razu wzywają policie

Basia

Serdecznie dziękuję Pani Marioli z działu elektrycznego za miłą i profesjonalną obsługę.

Maria

Dziękuję za bardzo miłą obsługę Panu Zbigniewowi , rzadko spotykaną.

JAREK

WSZYSTKO OK

Marta i Jacek

W dniu dzisiejszym potrzebowaliśmy pomocy w wyborze paneli i drzwi , Pan Artur pomógł Nam w każdym detalu . Od wyboru koloru po podkład czy listwy. Cierpliwy i wyrozumiały oraz mający idealne podejście do klienta. Po 20 minutach mieliśmy już zamówione wszystko co potrzebujemy. Polecamy tego Pana!

piotr

jedynie co zrobie to żeby zatrdudnic sie popracowac 2 tygodnie L4 przez 3 miesiace leci ;0000 kasa leci eatat anstepny leci

pits

szczam pod ta firmą i tyle 2500zł brutto tow (usunięte przez administratora) sobie mogą wsadzic. (usunięte przez administratora) co nie miara

Asja

Bardzo dziwnie. Rekrutacja telefoniczna na najwyższym poziomie. Pierwsza rozmowa pozytywna. Na drugą czekałam powyżej godziny i zostałam przyjęta gdy miałam wychodzić, by usłyszeć, że się spóźniłam(?). Przebieg rozmowy, również był zaskakujący ( znaczna część pytań dotyczyła życia prywatnego, część bardzo ogólnikowa). Po kilku dniach telefon od rekruterki z pytaniem, czy rozmowa jednak się odbyła ( poinformowałam ją w mailu o sytuacji) i czy uzyskałam informacje na temat decyzji. Oczywiście odpowiedź negatywna pojawiła się dopiero po jej interwencji. Nie jest to dla mnie zrozumiała sytuacja.

Zostaw merytoryczną opinię o Leroy Merlin - Opole

• Jak się pracuje w Leroy Merlin?

Zobacz opinie na temat firmy Leroy Merlin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leroy Merlin?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Leroy Merlin