Opinie o Leroy Merlin w Opole Wrocławska 152

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Leroy Merlin. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Leroy Merlin o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leroy Merlin w Opole Wrocławska 152

Nikt

Pojemniki na zwłokii po 2dychy.. Zapraszamy

Strzyżewska Ola

Chciałam opisać jak ważni dla kierownictwa są pracownicy. Pracowałam w Laroy ponad w 2 lata. Nie byłam "ulubionym" pracownikiem mojego kierownika, ale kto mnie w pracy znał, wiedział że podchodziłam fo niej rzetelnie. Nie ma sensu narzekać na ogół pracy, ponieważ widać to w innych opiniach na tej stronie.  Napiszę jak wyglądało pożegnanie przez, już byłego, kierownika. Wiedząc, o której kończyłam ostatnią zmianę, poszedł na przerwę i nie miał ochoty powiedzieć po dwóch latach współpracy zwykłego "cześć". I tu chciałabym się zwrócić bezpośrednio, gdyż niestety, na żywo nie było nam dane. Dziękuję za 2 lata pracy, powodzenia w poszukiwaniu nowych pracownikach, chcących pracować na wykładzinach i je obszywać dłużej niż 2 miesiące, oraz innych doświadczonych dla sektoru. Doradziłabym zacząć szanować pracowników, którzy jeszcze zostali, bo może okazać się, że to nie był ostatni raz gdy zostałaś sama na sektorze. Polecałaś mi książki o asertywności, a ja na koniec Ci polecam "Sztuka bycia i obycia" Maćka Brzozowskiego.

@Strzyżewska Ola

Trochę to przykre, że pani Kierownik nie miała tyle klasy w sobie żeby podejść i się pożegnać. (usunięte przez administratora)była jednym z najbardziej zaangażowanych pracowników jeśli chodzi o dział dekoracje. Drugiej osoby, która będzie miała pojęcie na temat wykładziny tak szybko nie znajdziecie... Dlatego trochę to przykre, że kierownik wiedząc o sektorowej zbiórce na prezent pożegnalny olał całkowicie temat i udawał że nic się nie dzieje...

A ja myślę, że już najwyższy czas zakończyć te (nie wiem czemu slużace) przepychanki słowne tutaj na stronie. Pisać jako anonim?gratuluję odwagi.A Ci co opuścili firme niech zaczną wreszcie żyć własnym życiem i nowa praca.

Jest to strona, której sensem jest wyrażanie opinii na temat firmy i pracodawcy. To nie są przepychanki słowne, tylko wyraz odczuć i opinii. Dodatkowo, pragnę zauważyć, że można wyrażać się jako pracownik/były pracownik/kandydat/klient. Więc dopóki jest narzędzie służące wyrażaniu swojego zdania - będę z niego korzystać. I Tobie też gratuluję odwagi pisania jako anonim.

Łysy
@Strzyżewska Ola

CENTRALA widać ślepa albo głucha na to co się dzieję w Opolu. Panie Prezesie czas już uderzyć pięścią w stół!!!.

Alibaba
@Łysy

Niestety, ale dopóki wyniki się zgadzają to nikt się tym nie zainteresuje. Dobry post, ale nie zmieni nic.

bo jest to prawda

Kierownik Opole

Wina naszych zachowań kierowników sklepu LM Opole jest pogrzebana we Francuskim stylu myślenia Pani Dyrektor. (usunięte przez administratora).strach przed zwolnieniem oraz wyciskanie pracowników jak cytryny to Francuski tok myślenia Pani Dyrektor próba forsowania swoich pomysłów grozi szukaniem haków i zwolnieniem. Ma być tak jak ONA chce i kropka choć pomysły Pani Dyrektor są Totalnie do Bani ale TAK M A BYĆ!!!. Szkoda tylko że tylu fajnych pracowników kolegów oraz prawdziwych fachowców zostało zwolnionych lub musieli się sami zwolnić przez Dyktaturę Pani Dyrektor.

@Kierownik Opole

Dziwi mnie to, że kasowane są opinie i przestają być widoczne. Czyżby firma wstydziła się zdania jakie mają o niej pracownicy i kierownicy? Myślę, że cały Olimp Leroya powinien się zastanowić nad swoimi decyzjami. Prani dyrektor, Pani Barbara. Myślę, że większość pracowników tej kierowniczki usłyszał od niej jakiś życiowy tekst. Kierownik, który mówi wprost, że jakby chciał jeździć z paleciakiem pracowałby jako doradca, pokazuje jakim brakiem szacunku darzy swoich pracowników. Jestem rozczarowany, że dyrekcja nic z tym jeszcze nie zrobiła. To na prawdę żałosne, że po tylu skargach, ankietach, rozmowach z kadrami, ankietach od kadr i wynikach ankiet pracowników nic z tym jeszcze nie zostało zrobione.

Katarzyna

Znowu kogoś ze starej gwardi zwolnili!!. Tylu ludzi fajnych i pracowitych znających się na asortymęcie już zwolnili twierdząc że to ich wina za CAŁY TEN BAJZEL. I nadal (usunięte przez administratora) rozlewa się strumieniami!. Wniosek????. WIDOCZNIE ZWOLNIONO TYCH CO NIE TRZEBA A PASOŻYTY TWARDO TRZYMAJĄ SIĘ SWOICH STOŁKÓW!!!. MOŻE CZAS PANI DYREKTOR ZACZĄĆ OD SIEBIE I KADRY KIEROWNICZEJ BO NIEDŁUGO ZWOLNI PANI WSZYSTKICH PORZĄDNYCH PRACOWNIKÓW A (usunięte przez administratora) DALEJ BĘDZIE SIĘ ROZLEWAĆ. Takie moje przemyślenie które oczywiście zostanie usunięte. Pozdrawiam porządnych Dinozaurów LM Opole miło się z wami pracowało.

Nikt taki

A ty co ? Dyrka ? Czy Matka Teresa z Kalkuty?

Maciek

Zacznijmy od tego, że odpowiedziałem na ogłoszenie " Zatrudnimy stolarza ". Początek, przyznaję, obiecujący. Fachowe rozmowy kwalifikacyjne, imponujący jak na market dział drzewny, profesjonalne urządzenia, doskonałe zaplecze socjalne, wszyscy mówią sobie na Ty itd. Miałem także pełną świadomość, że jako nowy pracownik muszę przejść "frycowe", więc bez jakichkolwiek problemów wykonywałem polecenia starszych stażem pracowników czyli "przynieś, wynieś, pozamiataj", przy czym piszę tu np. o codziennym, ręcznym przerzucaniu kilku ton towarów z palet na półki. Nie jestem "miękiszonem". jednak szybko zaczął mi wysiadać kręgosłup itp. Schudnięcia o 6 kg. w ciągu miesiąca sobie nie wyimaginowałem. Występuje tu swoiste rozdwojenie jaźni. Idziesz do salki szkoleniowej, gdzie oglądasz i zaliczasz kursy szkoleniowe, na których uczysz się obsługi klienta, technik doradzania, kompletowania produktów, które jeszcze mu się mogą przydać, Wracasz na "sklep", próbujesz wdrożyć to czego właśnie się nauczyłeś i dostajesz, jak to było w moim przypadku opierdziel od przechodzącego przełożonego, że stoją przed chwilą dowiezione palety z towarem a ja urządzam sobie pogaduszki z klientami. Reasumując; jeśli masz siły i zdrowie na naprawdę ciężką fizyczną pracę jesteś w pełni dyspozycyjny czasowo ( bardzo często zmieniające się grafiki pracy, pracujące soboty i niedziele ) i dasz radę dalej czuć się Doradcą Klienta ( choć nieco spoconym ) to polecam.

Ekipa działu drzewnego
@Maciek

Kolego Macieju. Czytając Twoją opinię nie mogliśmy pozostać bierni na wypowiedź z którą się nie zgadzamy. Zatrudniając się zostałeś poinformowany na czym polega nasza praca która jest częściowo fizyczna, ale nikt nie przerzuca tu kilku ton towaru dziennie. Pracujemy tu dość długo i nasze odczucia co do wysiłku są inne. Jesteśmy zgraną ekipą i nikt nie narzeka. Chcieli byśmy nadmienić że większość Twojej pracy polegała na obserwowaniu i wspieraniu nas w codziennych czynnościach. Schudłeś 6 kg? Naszym zdaniem powinieneś czasem coś zjeść a nie chodzić na palarnie. Narzekałeś na zmiany grafikowe. Czy masz na myśli ten jeden dzień o który zostałeś poproszony bo kolega się rozchorował? Czy ten tydzień w którym przychodziłeś jak chcesz, bo jak sam powiedziałeś pomyliły Ci się tygodnie. Pozdrawiamy

Gall Anonim

Myślę że największy problem leży tutaj w pracownikach którzy długo pracują i tylko biadolą pod nosem jak jest źle I jak się czują skrzywdzeni przez los i przy okazji psują krew innym plotkom i historiami na które by nie wpadł Andersen , a nic nie robią żeby poprawić standardy i wysokości pensji tylko zgadzają się na wszystko a tylko są mocno tutaj w internecie i mam na was określenie dzieci Neostrady , ja szczerze jakoś nie narzekam wiadomo jest natłok pracy nie zrozumiałe decyzje kierowników i jeszcze trzeba mieć stalowe nerwy do klientów którzy myślą że jesteśmy ich służącymi, ale myślę że jak ktoś nigdy fizycznie nie pracował będzie zawsze narzekać że trzeba troszkę popracować i będzie tutaj płakać jak mu źle I do wszystkich włazi szparek kiedyś karma was dopadnie za wasze postępowanie i pozdrawiam normalnych z krwi i kości którzy mają zasady Gall Anonim

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Leroy Merlin się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
logo firmy Opiekunka seniorki
Opole
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik na produkcji krążników
Kopalmat Marcin Baka
Człek

Szkoda że posty są kasowane..... W tym markecie dalej nic się nie zmieni dopóki nie przyjdzie osoba z zewnątrz Kadrowa która nigdy nic nie wie.... Kierownicy tylko na górze bo słupki słupki Ryba psuje się od głowy, ale w liroj Opole psuje się od ogona... Szkoda za czasów Marka i Sebastiana w sklepie była jakaś atmosfera a teraz nagonka jeden na drugiego i kopanie pod sobą dołków

Jeden z wielu

Baśka. P, Olka.B cały sektor 12... za fajni z Was ludzie więc głowa do góry i pchajcie ten wózek do przodu...i pamiętajcie.... Nie pchaj się tam, gdzie Cię nie chcą. Między wódkę a zakąskę. Gdzie krzywo się patrzą, drwią i pokazują paluchami. Gdzie szepczą za plecami. Niestworzone historie. Spiskowe teorie. Skrzydła podcinają. Sztylety w plecy wbijają. Nie pchaj się tam, gdzie jad leje się strumieniami. Fałsz wypływa uszami. Gdzie drzwi na trzy spusty. Skoble, łańcuchy. Zero winy, zero skruchy. Nie pchaj się tam, gdzie dużo fałszu, obłudy, kłamstwa, zawiści. Jak jesienią martwych liści. A Wy byli i ci na zwolnieniach pracownicy wrzucie na luz i idźcie własną drogą... Dekoracje mają się dobrze

@Jeden z wielu

Dramat ,aż się tego czytać nie da,''fajni ludzie''?jaki fałsz do tych którzy odeszli lub zostali zwolnieni,a jak przychodzą do LM to pierwsi rzucacie się na szyję i gadacie ''jak dobrze cię widzieć '' ''jak smutno bez ciebie '' i jeszcze te krzywe buzki pod podpisami,kogo chcecie przekonać że ktoś wymyśla te historie?Basia P.czyli kierownik ,co- kłamstwem jest że wywaliła dziewczynę która była w żałobie i emerytkę którą się posłużyła do wywalenia tej pierwszej ,chociaż emerytkę też wywaliła a co było na glazurze?gdyby nie tamten kierownik to też chciała chłopaka wyrzucić ,bo jej prawdę w oczy powiedział,a może tak jest że dostałaś awans albo podwyżkę ,że tak pięknie do (usunięte przez administratora) wchodzisz p.Basi,a przyznałaś się chociaż co ty na nią mówiłaś? ,czy jak przystało na ten sektor uśmiechasz się do niej a potem do ludzi mówisz jak to na nią patrzeć nie możesz.....fałsz,obłuda,zakłamanie!!!!!

stary pracownik
@pracownik

Pracuje w leroy wiele lat i dobrze znam sektor dekoracje i kierowniczkę.To mili fajni ludzie nie wiem skąd tyle hejtu.A ty kolego jak ci tak źle i wszyscy ci nie pasuja zła dyrektorka, kierowniczka i koledzy z sektora dekoracje to co tam jeszcze robisz??? Idź do kadrowej znajdź inna pracę bo widać że większość się z tobą nie zgadza a byli pracownicy zajmijcie się nowa praca....Trzymajcie się razem ludzie ze świata dekoracje nie dajcie jednej osobie bez kultury na was pluc

...
@stary pracownik

Skoro pracujesz tak wiele lat w sektorze dekoracji i tak świetnie ci się pracuje z innymi ludźmi, dlaczego nie pochwalisz się swoją tożsamością? Myślę, że to nie wstyd przyznać się kim jesteś, na pewno zyskasz aprobatę wśród kierownictwa i kolegów w sektorze. Jeśli ktoś potrafi w negatywnej ocenie podpisać się imieniem i nazwiskiem, albo tak, że wiadomo o kogo chodzi to Ty tym bardziej powinieneś się przyznać. Chyba, że pozytywne opinie są nie są opinią a zabiegiem próbującym ocieplić wizerunek firmy i kierownictwa.

kim kolwiek
@stary pracownik

@stary pracownik nie do końca można się z tobą zgodzić ponieważ niestety ale z roku na rok jest coraz gorzej nie coraz lepiej. Wiele osób myśli o odejściu z firmy właśnie ze względu na to co się dzieje. Jest pewne powiedzenie i akurat tutaj dobrze się to sprawdza RYBA ZAWSZE PSUJE SIĘ OD GŁOWY. Niestety dla obecnej dyrekcji i kierowników liczą się tabelki a nie ludzie pracujący.

@kim kolwiek

„Kim kolwiek” jak reszta tchórzy kryjących się za durnymi pseudonimami miejcie odwagę zróbcie to co obiecujecie (usunięte przez administratora)Bo i tak się do niczego nie nadajecie , a już napewno nie do pracy w zespole

@D

A ty kim jesteś mądralo "D"?

Lukrecja
@D

Żenada. Nie macie za grosz Honoru. LM Opole to jeden wielki bajzel i tylko grawitacja trzyma to wszystko w kupie!. Jak ktoś odważny napisze Prawdę o tym bajzlu to opinia jest zaraz usuwana!. Sposób Pani Dyrektor na zatrzymanie stołka oby centrala tego nie przeczytała. Szkoda bo może zrobiła by porządek z tym Prywatnym Folwarkiem.

D

Kimś kto pracuje i jak mu coś nie psuje to idzie i mówi o tym fakcie prosto w oczy , a nie łajzą która za dnia słodzi a po nocy wylewa swoją frustracje , pamiętaj ze od takich zachowań to krok do depresji (usunięte przez administratora)

Domino
@Lukrecja

D ma rację. Jak masz coś do powiedzenia to powedz wprost temu do kogo masz pretensje, a nie uprawiasz jątrzenie w sieci honorowo ukrywając się za swoim nickiem. To co piszesz świadczy tylko i wyłącznie o tym jakim jesteś człowiekiem, pełnym frustracji i pretensji do wszystkich wokół. Pewnie w następnej firmie za jakiś czas też przestanie ci się podobać chyba , że oni pierwsi dojdą do wniosku że to TY się nie nadajesz...

@Domino

Czemu okłamujesz sama siebie lubisz pracować w zakłamaniu i falszu to pracuj. To nie (usunięte przez administratora) jest wolność słowa i ludzie piszą prawdę podkreślam ludzie którzy tam pracowali lub pracują pisxą swoje opinie odczucia piszą samą prawdę to oczywiście boli wiem prawda zawsze boli trzeba ją przyjąć na klatę i próbować coś zmienić. Może pojawią się wtedy opinie pozytywne sam chętnie taką napiszę z przyjemnością napisze. Pozdrawiam

@Pracownik Hali

Mam propozycja dla wszystkich niezadowolonych „pracowników hali” jak się sami nazywacie . W latach 80 XX w . Kiedy w Polsce rządziła (usunięte przez administratora) ludzie wpinali sobie w ubrania małe kolorowe oporniki , był to znak cichego oporu przeciwko władzy . Można za to było dostać od władzy po gębie ale wielu nosiło żeby zaprotestować . Moja propozycja , wpinacie takie oporniki (w waszym przypadku będzie to oznaka odwagi i niezadowolenia z wykonywanej pracy ) I w ten sposób po pierwsze będzie można rozpoznać tych niezadowolonych i będzie można zachować odpowiednią odległość żeby się nie zarazić od nich głupotom i tchórzostwem . Po drugie dyrekcja będzie wiedziała Kto jest kim . A reszta załogi patrząc na nich i widząc jak ciężko pracują a mimo to nikt ich nie docenia będzie mogla stanąć w ich obronie . Będziemy się mogli przekonać gdzie takich osób jest najwiecej , w wyznaczonym miejscu pracy , czy też co 15 min. Chodzących na palarnie ? A i jeszcze najważniejsze Castorama szuka ludzi idźcie tam , i tu też są dwa powody dla których powinniście to zrobić Po pierwsze wykończycie konkurencje , a po drugie oczyścicie atmosferę u nas No to jak która łajza pierwsza ? ????????????????

@D

Twoje słownictwo świadczy o Tobie. Niestety.

Ty. Oczywiście.

Kulas

Bardzo trafna opinia.

Aga

Może jakieś szczegóły nie wrzuca się wszystkich do jednego worka. Pozdrawiam i życzę samych pozytywnych doświadczeń.

Drogi kliencie,mamy takich słabych pracowników na dziale dekoracji,ponieważ dobrzy odeszli ,lub zostali zwolnieni,bo kierownik działu nie lubi jak się mówi prawdę w oczy,drogi klienci zmien market pozdrowienia

Klient
@były pracownik

Dziękuję za radę, po kolejnej wizycie w sklepie, widzę że trzeba się jednak do niej zastosować!

ktosiek

niestety Pan koordynator potrafi tylko chodzić i pokazywać palcem co trzeba zrobić. Niestety nie dochodzą do niego też słowa krytyki, w tym monecie potrafi nawet unieść głos

Były_Pracownik

Czyli nic się nie zmieniło od lat :)

Kociołek

A ja mam wam napisze TAK. JESTEM BARDZO ŚCIĘŚLIWY ŻE TU PRACUJE. I JESTEM BARDZO ZADOWOLONY ZE SWOJEJ PENSJI!!!.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Leroy Merlin odbywa się w siedzibie firmy?

Pracownik Hali

Jeśli chodzi o stanowiska w sklepie, to rozmowy odbywają się na miejscu w sklepie

Karol

Pracownik z 5 letnim stażem potwierdza każde słowo oraz zdanie jest PRAWDĄ!!!.

tYRAĆ NA 3 DZIAŁY //// MASAKRA JEDNA WIELKA TA FIRMA SIĘ Z TOCZYŁA :/

Sektor dekoracji

Chcielibyśmy sprostować nieprzyjemny wpis na naszego karownika Barbarę . Nie wiemy jaki cel ma ta okropna potwarz , osoba która to pisała wykazała daleko idące tchórzostwo , bo najprościej jest kogoś oszkalować anonimowo . Ponieważ wpis ten został podpisany przez rzekomych podwładnych, musimy nadmienić , że jako podwładni nie życzymy sobie , żeby ktoś wycierał swoje osobiste problemy naszymi ,,nazwiskami '' dlatego też my niżej podpisani kategorycznie i bezapelacyjnie nie chcemy mieć nic wspólnego z tym wpisem . Nie musimy chyba nadmieniać, że mamy na temat naszego kierownika tj. P. Barbary zgoła odmienne zdanie. Mariola , Basia, Marysia, Jola, Patrycja , Ola , Adam, Sylwia , Tomek , Daniel, Hubert , Rafał , Agnieszka

Sektor dekoracje

Biedo intelektualna, Największym problemem w twoim przypadku jest fakt, że nauczono cię pisać, choć już o konstruktywne wykorzystanie tej umiejętności nie może być mowy. Rozumiemy, że czytanie ze zrozumieniem tworzy barierę nie do przeskoczenia. Wpis wyżej jest odpowiedzią na twoje zarzuty względem naszego kierownika. Podszywasz się pod naszego kolegę z sektora, jeśli tak jest w istocie sami sibie składamy kondolencje, że z takim fałszywym człowiekiem musimy pracować. Jeśli zaś jesteś z innego działu, możesz cóż, strasznie nam ciebie żal. Takim ludziom musi być na prawdę ciężko, skoro winią innych za swoje nieudolne życie. Dział oświetlenia, farb i dekoracji.

sektor dekoracje
@Sektor dekoracje

Biedo intelektualna, Największym problemem w twoim przypadku jest fakt, że nauczono cię pisać, choć już o konstruktywne wykorzystanie tej umiejętności nie może być mowy. Rozumiemy, że czytanie ze zrozumieniem tworzy barierę nie do przeskoczenia. Wpis wyżej jest odpowiedzią na twoje zarzuty względem naszego kierownika. Podszywasz się pod naszego kolegę/koleżankę z sektora, jeśli tak jest w istocie sami sobie składamy kondolencje, że z takim fałszywym człowiekiem musimy pracować. Jeśli zaś jesteś z innego działu, no cóż, strasznie nam ciebie żal. Takim ludziom musi być naprawdę ciężko, skoro winią innych za swoje nieudolne życie. Dział oświetlenia, farb i dekoracji.

Sektor

Człowieku zejdź już z naszego Kierownika może i Twojego... choć wątpię bo za fajnych ludzi mamy w swoim sektorze by pracowała w nim taka żmija jak Ty... A jak jesteś jednym z nas to miej odwagę (usunięte przez administratora)powiedzieć w twarz co leży Ci na wątrobie... Bo w naszym zespole mówimy sobię w twarz to co nas boli lub cieszy...i nikt nikogo nie udaje. Pozdrawiam Nasz Sektor Głowa Do Góry Jesteśmy Razem Na Dobre Złe ale to przecież wiecie ☺️

@Sektor

Propaganda jak Korea Północna.

Karl.

Dokładnie, ostatnie sytuacje pokazały jak bardzo trzyma się "sektor". Każdy na siebie pluje, donosi, nie można ufać, ani głośno szczerze się wypowiadać. Każde zdanie później ląduje u pani kierownik. Niestety, niedługo nie będzie z kim pracować w tym sklepie.

Korba

Dział Budowlany już Rozmontowali teraz czas na Ogród!!!. Haha Gratulacje.

Klaus
@Korba

10 miesięcy 8 ludzi zwolnionych lub odeszli sami tak załatwili Dział Budowlany. Prawda kłuje w oczy.

Kulas
@Klaus

My Normalni pracownicy zastanawiamy się w jakim kierunku polityka tego Marketu zmierza???. Na przykładzie działu Budowlanego niszczą i zwalniają starych pracowników i zatrudniają z łapanki za 3000 brutto nowych . Wszędzie nowe Lepsze kamery montowane nie na złodieji lecz po to by obserwować pracowników. Awanse stanowiskowe nie dla pracowników z Ludzkim podejściem tylko dla konfidentów aby donosili na innych pracowników. Zatrudnianie na stanowiska kierownicze Odpady z innych marketów tam się ich pozbyli u nas są Gwiazdami. Podwyżki dla starych pracowników po 100zł brutto na przykładzie działu Logistyki. Zmierza na (usunięte przez administratora)

@Kulas

Na przestrzeni 3 lat polityka zarządzania MM Opole zmieniła się o 180 stopni.Pozostaje tylko powspominać stare czasy i porządnych ludzi oraz obfite imprezy.Szkoda kopać leżącego i pisać prawdę o obecnych czasach w MM Opole ale Kulas napisał prawdę bolesną ale prawdę. Więc albo akceptujemy warunki pracy albo szukamy nowej pracy innego wyjścia nie ma bo racze polityka zarządzania się nie zmieni. Pozdrowienia dla tych co postanowili zostać oraz powodzenia dla tych co szukają nowej pracy.

Pracownik Hali

Niestety złe decyzje personalne obsada stanowiska Dyrektora Marketu.kiierownika działu Budowlanego i wiele innych decyzji nowej kadry zarządzającej spowodowały że LM Opole stał się najgorszym Marketem Budowlanym w Opolu. Mam tylko nadzieję że inne MARKETY W Polsce nie podzielą jego losu.

@Pracownik Hali

Jeśli tak ci źle, to dlaczego tam pracujesz?

Kuuuuurak
@Klaus

Nie tylko dział budowlany. Jestem w stanie naliczyć, bez wysiłku, co najmniej rotację 15 pracowników sektora dekoracje. Tak właśnie się dzieje, gdy szefostwo nie szanuje swoich pracowników.

.............

Pozdrowienia dla Pani kierownik sektora dekoracje, dla której klasa, kultura osobista i szacunek dla swoich pracowników nie istnieje, co idealnie obrazują aktualne wydarzenia.

Klient

Z przyjemnością piszę te opinię o pracownikach Leroy Merlin w Opolu z działu DOK. Miałem problem z zamówionym towarem i po wielokrotnych interwencjach telefonicznych Pani Katarzyna P. zajęła się tematem i wyjaśniła sprawę do końca. Łącznie z Panem Kacprem J. udała się do klienta, któremu omyłkowo zawieziono mój towar i dowieźli mi na umówioną godzinę. Takich Pracowników zapewne chciał by mieć każdy z pracodawców. Profesjonalne podejście do klienta (kilku innych z tego działu najzwyczajniej po zakończeniu rozmowy zapominało o problemie), Pani Katarzyna jak powiedziała tak zrobiła. Jeszcze raz serdecznie dziękuję za super obsługę.

Najlepszy żart tej firmy: (usunięte przez administratora)

@Michał

Najlepsze są imprezy z okazji Dni Bohatera Domu najważniejszy argument by pracować w LM. Hahaha.

) gufi

Jaki sponsor taka reprezentacja!!!. ????????????

Kali
@) gufi

Cieniutki ten sponsor jak barszcz. Hahahaha.

Batman

Firma beż WSTYDU I HONORU!!. Opanowała do perfekcji jak OSZUKAĆ pracowników obecnych i byłych przy wypłacie premi kwartalnych i innych należności finansowych.. Mam nadzieję że moje pieniądze uratują kiepski budżet firmy i starczy na WACIKI dla następnego celebryty!!. Żenada.

Hulk
@Batman

Potwierdzam! Zmieńcie nazwę na (usunięte przez administratora) Merlin!

Karol

Święta Prawda . W tym Obozie liczą się tylko Słupki a nie Ludzie.???? Pozdrawiam mużynów za 2100 netto

Karol

Czytać to trzeba umieć najlepiej ze zrozumieniem. Prawdziwy Murzyn za takie pieniądze nie wydaje z łóżka tylko mużyn w zielonej koszulce z uśmiechem na twarzy narażony na Coronawirusa jak uniwersalny żołnierz stawia czoło przeznaczeniu wypełnia misję dla dobra prezesa. Zapraszam ciebie na zakupy za kaszlam i smarknę na twoje oblicze przejedziesz kwarantannę może wtedy znajdziesz czas na naukę czytania. Pozdrawiam

Kierownik
@Karol

Liczą się tylko ludzie na Poziomie. Dyrektor my Kierownicy mamy Klimatyzacje. Przerwy na Launch. Dobre Zarobki . Wygodnie krzesła. Mało Roboty więc Ty jemy. L4 bierzemy kiedy Chcemy na ile Chcemy wtedy kiedy jest dużo roboty. Internet i zakupy w sieci w czasie pracy. Cóż a pracownicy szeregowi z dołu nie mają NiC.!. .

@Kierownik

takim podejściem to raczej padniecie rotacja mega duża :-) Nawet Ukrainiec nie robi dla was :) więc sami sie załatwicie

Mikołaj
@pitras

Już DAWNO się sami załatwili!.

@Karol

Najgorsze zarobki w Opolu. Etat, zmiany, ciężka praca fizyczna.

@Normalny

Kompletny brak szacunku dla pracowników dla zdrowia pracowników tylko tych szeregowych z hali. Jest nakaz zamknięcia od soboty sklepu więc wpadli na pomysł pomniejszenia powierzchni sklepu i nakaz obeszli handel hula ludzie się od siebie dalej zarażają bo Najważniejsze są słupki!!!. Pachnie to kryminałem .

Magazynier

Jakie zarobki na magazyniera w Opolu? Dalej 2500 brutto ?????? Proszę o informację.

Magazynier
@Magazynier

3000brutto jakieś 2100 netto OBI czy Castorama mają 3300 - 3500 brutto. LM Opole najsłabsze zarobki w regionie. Wstyd !!!!!.

@Magazynier

Zarobki w LM Opole są już znane. Ale powiedzmy trochę o ścieżce awansu zawodowego. Podam przykład Działu Budowlanego wyrzucono koordynatora działu tylko po to aby zrobić miejsce dla znajomego który z budowlanym ma tyle wspólnego co pies z kotem. Gratulacje .

@Magazynier

Pracując w LM w Opolu jesteś WYJĄTKOWY spotkała cię nagroda życia robisz wszystko za 2100 netto. Jednym słowem Najtańszy Pracownik Marketów w Opolu. Do tego jeszcze praca w nieklimatyzowanej hali w lato i na dodatek w masce sama przyjemność i zaszczyt. Zapraszam

Krzysztof

Po 10latach pracy w tym obozie otrzymałem nagrodę Dyplom oraz Reklamówkę z prezentami o wartości 35zł tanie Wino tanią Bombonierkę oraz Breloczek. Zwolniłam się z tego Obozu i jestem Szczęśliwy.

Kermit

Chlop ktory tam pracował długo mial pojęcie z budowlanką,potrafił zorganizować towar i transport , wiedział kiedy się zwolnić. Nowa pani kierownik (tak ja tam nazywaja) rozjechała dział zniszczyła. Teraz przychodza ludzie z łapanki którzy nie wiedzą co się z czym je

@Kermit

chujostwo w tej firmie yło i będzie ://///// zapewne tekst ty tutaj jestes od pracy a nie od myslenia :-/

@Magazynier

Potwierdzam nikłe doświadczenie pracowników z działu budowlanego. Widocznie mają inne zadania zamiast doradzać i sprzedawać.

Mikołaj

Skuszony pięknym filmikiem na stronie internetowej reklamującej pracę jako Doradca Klienta gdzie kolega opowiada o swojej misji związanej z zadowoleniem klienta postanowiłem dołączyć do zespołu LM Opole. Moja wizja pracy została brutalnie zweryfikowana zamiast być dla klienta musisz przed nim uciekać nawałnica poleceń od przełożonego i pomysły jak tobie utrudnić życie jest tak duża że nie ma czasu nawet odebrać telefonu. Najlepiej abyś jeszcze w między czasie obsłużył dwa inne działy z twojego sektora. Jak już znajdziesz czas ażeby usiąść przy swoim biurku i być dla klienta usłyszysz od przełożonego że ja wszystko widzę!. Teraz mnie to nie dziwi że jest tak duża rotacja świeżych pracowników uciekają albo się ich zwalnia. Pytanie do kąt ten Market Zmierza?. Były pracownik Dekoracji i Dywanów.

Plastuś
@Mikołaj

Cały ten Market wart jest Mniej niż ZERO!.

Aneta
@Mikołaj

Twoja wypowiedź sugeruje, że zakres obowiązków na stanowisku Doradcy Klienta w Leroy Merlin odbiega od tego, co przedstawia firma w swojej kampanii marketingowej i jest to powód, dla którego jesteś zawiedziony nową posadą. A mógłbyś nieco bardziej konkretnie opisać, jak w takim wypadku wyglądają Twoje obowiązki?

Aneta

Tasak kiedyś powiedział jedno zdanie prawdy. Pracownicy są jak Jogurty gdy się prze terminu ją trzeba je wyrzucić!.

@Mikołaj

Potwierdzam, że pseudofachowcy pochodzą z łapanki. Przepracuje taka/taki trzy miesiące, to jest cud. Opowiadają klientom bajki bez pokrycia z rzeczywistością.

Wstyd

Ażeby wszystkie opinie dotyczące Pani Dyrektor były usuwane!!!!.

Zostaw merytoryczną opinię o Leroy Merlin - Opole

• Jak się pracuje w Leroy Merlin?

Zobacz opinie na temat firmy Leroy Merlin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leroy Merlin?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Leroy Merlin