Opinie o Wrigley Poland Sp. z o.o. w Poznań Obodrzycka 69

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Wrigley Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Wrigley Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wrigley Poland Sp. z o.o. w Poznań Obodrzycka 69

Jak się pracuje z ludźmi z Wrigley Poland Sp. z o.o.?

Byłem widziałem

Jak w każdej innej firmie są ludzie i ludziska i obecny dyrektorek.

Drażetka

U nas w firmie jest niespotykana atmosfera której nie ma w innych firmach tz bardzo duża tolerancja ludzi innych, nikt nie przejdzie obojętnie jak ktoś ma problem, jest czas na przeanalizowanie błędów ale to wszystko sobie wypracowaliśmy przez te 20 lat z szacunku do drugiej osoby którą wdrażamy do zespołu. Więc powodzenia my czekamy

Gabriela
@Drażetka

Wow, to pracownicy mają aż tam taki staż pracy? :) 20 lat? Czy po prostu firma tyle istnieje na rynku? :D

drażetka2
@Gabriela

JA pracuje 18 lat i mam 4700zł netto na rękę w systemie 4 bryg i bardzo fajny pakiet socjalny jest ok .

Xxx
@Drażetka

Tak? To jak to jest że 3/4 fabryki dostaje urlop a zmiana D nie może???? Firma zachęca do wykorzystania urlopu a przełożony odmawia bo co, nie będzie miał kto sprzątać?

drazetka2
@Gabriela

Firma bardzo długo istnieje w Poznaniu na obodrzyckiej od lat 90 stych ja się zatrudniałam mając 26 lat bo pracowałam w terawicie a tu przyszłam za więcej w 2004roku i tak do dziś.

Bożena
@drażetka2

No to ładnie. ;) A powiesz coś więcej o tym pakiecie?

XD

Odpowiadam Ci z ludźmi w w Wrigley pracuje się maasajryczmie nie szanują ludzi a szczególnie kierownicy mają wszystko w wielkim poważaniu nie polecam pracy w Wrigley

Bożena
@XD

A jakieś konkretne sytuacje masz do przytoczenia czy całokształt tak oceniasz? A skoro tak to ci kierownicy na czym się skupiają w takim razie?

Dzień dobry mam pytanie .MAM zacząć pracę na procesie produkcji na bazie .Jak tam jest..Proszę o odpowiedź dziękuję i pozdrawiam

Czarny

czy możecie podać jakiś adres mailowy do Firmy, bo nigdzie nie mogę znaleźć

@Czarny

A nie mają nic na stronie internetowej?

XD

Ludzie uwierzcie mi praca nie godna a już nie wspominając o relacjach między ludzkich w tej fabryce nie miła atmo wogl to masakra jakaś robisz ponad siły a i tak będzie źle xd dlatego właśnie się w porę ogarnęłam podziękuję za współpracę ????bo po prostu ileż może człowiek znieść porażka fatalne podejście do pracownika i jeszcze za te pieniądze nie dziw że ludzie albo nie chcą pracować albo przychodzą i odchodzą gdzie indziej

Dominika
@XD

A jakie to są te relacje międzyludzkie w tej fabryce? Chodzi o kolegów na tym samym poziomie czy raczej o relacje z przełożonymi?

Czyli prawdą jest że pracujące w Marsie Ukrainki romansują z żonatymi pracownikami? Zaczęły od magazynu, ciekawe czy założą zeszycik tak jak w VW?

Viki

Magazynierzy to prawdziwe choloviky, a że żonaci to szczegół który można zmienić. Pisanie o zeszycie jest nie na miejscu, M jest tylko jeden, a romansów na fabryce mnóstwo i to w każdym dziale.

drazetki
@Viki

prawdziwe romasne to tylko z uczymaniu ruchu i produkcji, teraz tam sie wiele dzieje

Powlekanie

Muszą sobie dorobić to normalne

@drazetki

No szczególnie zmiana A i pewna pani. Ta ma przerób.

rory
@drazetki

kogoś konkretnego masz na myśli ? :)

Dominika_Poznań

A ty tam chcesz iść pracować czy się bzykać?

@Dominika_Poznań

Jak są ukrainki to przychodzę jestem prawiczkiem więc przychodzę może zapoznam jakaś

nikita

Witajcie jak jest na produkcji hałas nie a jak słuchawek nie dają !!!! teraz ogłoszenie wielce super benefity płaca 4 ponad brutto ale widzę ze tu stare wygi i (usunięte przez administratora) niby opisane aż strach tam przyjść :)))))) faceci rogi robią hahahahaha a jak i Ukrainki jak w volkswagenie czy to prawda tam były masakry znajoma się z mężem rozwiodła bo tam były kopulacje bleeeeeeeeeeeee paroia ze nikt tego nie sprawdza czy tam sama kopulacja jpitole na produkcjach ploty itp masakra ze ktos z tym porządku nie robi siła rzeczy z ta wiara trzeba jakoś hahah obcować nie wyobrażam sobie takiej (usunięte przez administratora) szkoda czasu ja chce zarobić !!!!!! jak obgadują to to ja z takimi krótka piłka .:))))) Jak opłaca sie przyjść jak maja stare raszple wielkie jakieś dyktatury to chyba się nie opłaca przerabiałem to ploty (usunięte przez administratora) ale zachęcają tu na kasę ale co to ma byc umowa tymczasowa !! na umowę prace proszę o szczere odpowiedzi bo jak tu czytam te komentarze zraza by tam przyjść zatrudniają przez agene masakra ja chce bezpośrednio?????.Masakra szczere odpowiedzi proszę jak na halas uszy odlecą powinni dać cos na łeb żeby słuchu nie stracić !!! jak traktują kierownicy jak w ubojni drobiu czy jak dowożą jak więźnia czy samemu trzeb hahahaha dojechać :))))))) proszę o szczere odpowiedzi :))))

Klient
@nikita

W jakim języku to jest napisane bo nic z tego nie zrozumiałem. Człowieku wróć do szkoły podstawowej.

Abcd

Co się dzieje w firmie , że ostatnimi czasy tyle ogłoszeń o prace ? Zwalniali ludzi ?

Karol

Co teraz ma jedno do drugiego? Pracownicy mają cierpieć z tego powodu? Tu chyba w tej chwili chodzi o warunki pracy a nie na jakim rynku się działa?

@Karol

Typowa odpowiedź korpoludka

@Abcd

Dużo ludzi ucieka i będzie uciekać bo tak się dzieję jak kadra zarządzającą ma 5 zasad przed oczami a nie ludzi za" których (usunięte przez administratora)można postawić przy maszynie i tak wszystko pojedzie". Firma ta się nie martwi o pracowników bo już 2 połowa Poznania u bram czeka na zatrudnienie w tej rodzinnej firemce.

Wpis o tym że firma Mars prowadzi interesy z Rosją i ma w poważaniu życie Ukraińców został usuniety dlaczego? Wolnośc słowa myślałem ,ze chociaż na Gooworku jako tako jest a tu taka niepodzianka. Dlatego tym bardziej podziekuje tej firmie i Ukraińcy również .

Katarzyna
@Adam

Pewnie były tam jakieś kwestie niezgodne z regulaminem, z tego co wiem komentarze są usuwane przez adminów tylko wtedy gdy właśnie regulamin naruszają.

@Byłem widziałem

Widzę że admin kasuje prawdę, bo boli jak ktoś pisze szczerze . Czyli norma, mówić i pisać można niby wszystko ale tak jak oczekuje tego firma.

GENIA

CO TO TA FIRMA MARS DO KTOREJ WARTO BY NIE OGŁUCHNAC I ZEBY (usunięte przez administratora) NIE RABALI SCHADZKI I (usunięte przez administratora) BO TO PRZERAZA HJAKIE SIE DOSTAC N AKIERAS ACZY OPERATORKE SĄ BABY TEZ :)))))) TREZBA SIE ROZWIJAC A NIE STAC W MIEJSCU PEWNIE WTYKA TYLKO MOZE SIE DOSTAC A CO NOGI BOLA OD STANIA JAK TAM JEST NA TEJ PRODUKCJI .?????

Tomasz

W jakich godzinach i dniach działa stołówka w Waszej firmie? Czy jedzenie jest dobre?

R. K.

Unikać jak ognia... Zero szacunku do ludzi i ich ciężkiej pracy. Możesz sobie wyrywać rękawy a i tak na koniec roku karierowicz kierownik zeby zaistnieć dowali ci ocenę poniżej oczekiwań za jakąś głupotę i możesz pomarzyć o podwyżce (usunięte przez administratora) A jak ci sie odezwiesz czy wyrazisz sprzeciw to usłyszysz...."nie podoba to sie mozesz zwolnić nikt cie na sile Nie trzyma "

kandydat

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i spytali mnie czy chcę dołączyć do brygady Rogaczy nie wiem co to znaczy czy u was pracują jacyś Rogacze

Drajamita
@kandydat

Rogacz to określenie tych Pracowników co żon nie upilnowali a jest ich sporo więc uważaj .

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Wrigley Poland Sp. z o.o.?

Zwykły pracownik

Zdecydowanie nie! teraz tylko wydajność - oczywiście piękne słówka są ale jak co do czego to program naprawczy

Były
@Zwykły pracownik

Niestety masz rację. Mówić to oni potrafią te swoje korporacyjne gadki że niby najważniejszy współpracownik i te swoje pięć zasad. Ale rzeczywistość jest inna. Jak Ci się noga powinie to nie ma żadnego gadania. Wylot i tyle. Ja już nie pracuję w wrigleyu i z perspektywy czasu nie żałuję tego. Teraz mam pracę za podobne pieniądze i na dwie zmiany z wolnymi weekendami i bez takiego stresu. Nie ma też takiego konfidenctwa jak w gumach. Wciskanie kitu że połowa Poznania chce pracować w gumach to pic. Życie zawodowe poza wrigleyem istnieje i jest niejednokrotnie lepsze.

Atmosfera u nas na dziale Utrzymania Ruchu bardzo rodzinna lecz na Produkcji niestety nie ponieważ dużo pracowników jest po prześciach rodzinnych tz. żony przyprawiły im rogi i to widać gołym okiem i bardzo żałuje że nie mogę im pomóc !!

@Były

Witam , a można wiedzieć w jakiej firmie ta lepsza praca na dwie zmiany i za podobne pieniądze ? Pozdrawiam

Były
@Piotr

Oczywiście. DIF, DRAMERS, WEBO

Rudy

Atmosfera z roku na rok coraz gorsza.

Ciekawy

Witam. Czy są przyjęcia do firmy. Bo słyszałem że źle się dzieje i nawet zwalniają?

EsPuma

A jak wygląda praca w święta np Wielkanoc lub Boże Narodzenie? Albo np 15.08? Cała firma ma wolne czy jak?

llll
@EsPuma

Wielkanoc i Boże Narodzenie zawsze wolne. A inne święta dopiero od zeszłego roku przez pand.ię

@EsPuma

Wielkanoc 1listopada i Wigilia wolne. Natomiast cała reszta jak majowy weekend czy 15 listopada do pracy wg grafiku

Abraham Lincoln

W pracy nakierowano mnie że to komentarz raczej o mnie więc dziękuję za wyrozumiałość. Nie mam tutaj nic do ukrycia, wytrzymałem w tej pracy tydzień mimo że złego słowa o nikim jak i o fabryce powiedzieć nie mogę, bardzo przyzwoici ludzie. Chciałbym jedynie spotkać osobę która wpadła na błyskotliwy pomysł aby w ramach bezpieczeństwa pracownik magazynowy na piechotę rozwoził towar, pokonując codziennie przynajmniej 25 kilometrów. Najwięcej zrobiłem 28,5 kilometra w ciągu 8 godzin. (usunięte przez administratora) Na 12 godzin przy średnim tempie poruszania się pracownik pokona 36 kilometrów + z tendencją bliższą ku 40 kilometrów. Komuś się zwoje mózgowe zlasowały prawda ? Po tygodniu tej pracy zaczęły mnie parzyć stopy i boleć kolana, więc "daje nogę stąd". Jestem w pełni szacunku do (usunięte przez administratora)który wytrzymał 4 mc mimo problemów zdrowotnych z nogami, serdecznie go pozdrawiam. Na to stanowisko powinien przyjść typ który je tak błyskotliwie zmodernizował dla bezpieczeństwa (swojego psychicznego raczej).

Mobbing

Od pracy za taką kasę małą (3200-3400 netto z dodatatkiem osmiu procent czterybrygad ,i nockami) oczekuje pracy w 80% siedzącej,nie wymagającej takiej w której mogę się kimnąć na nocce i posiedzieć na telefonie normalnie,pograć w dobre gry.Niestety ta praca nie jest taka.Jak myślisz ,że posiedzisz na telefonie lub posiedzisz sobie na luzie na bajerce to nawet nie aplikuj bo ta firma robi tylko wrażenie pozorne na wstępie.3 rozmowy o pracę pracownika produkcyjnego są śmieszne.Szukajcie pracy w której się nie męczycie,a nie latać jak robot.Nie polecam!

huehuehueh
@Mobbing

@ Mobbing - Jak szukasz pracy o zakresie obowiązków jak piszesz, to z takim zaangażowaniem w gapienie się w telefon, firmy typu Facebook i Google może zaproszą cię na rozmowę, ale poza tym, że masz dobry wzrok do telefonu, to nie zapomnij dokształcić kompetencje językowe oraz szereg innych, bo co najwyżej zaproponują ci sam wiesz, co. Ogarnij się, jak i ci, którzy myślą, że praca w firmie produkcyjnej, to popalanie w kibelku i siedzenie w telefonie. Nie za to wam płacą. A nawet jak ktoś decyduje się w akcie desperacji na najniższą krajową, to też niech ma świadomość, że za nic nie robienie firma nie będzie go trzymać w nieskończoność. Takim jak ty powinno się z art. 52 dziękować za nieprzestrzeganie regulaminu. Nawet jak dostaniesz pracę w 80% siedzącą, to i tak będziesz narzekał. Psujesz opinię innym potencjalnym pracownikom i w taki sposób doczekasz czasów, że lepiej pracodawcy będzie się opłacało zainwestować miliardy w maszyny, które non stop mogą pracować, a ciebie pozbawią możliwości zarobkowych. Najlepiej trzymaj się od pracy z daleka, nie chcesz pracy, praca nie chce ciebie. NIE POLECAM TAKIEGO PRACOWNIKA JAK TY NIKOMU !!!

@huehuehueh

Wiesz dlaczego to napisałem? Bo ludzie na kasie zarabiają takie pieniądze bez doswiadczenia i w małych fimrach nie ublizajac nikomu. To jak to sie ma do wielkiej korkpo z takimi etapami rozmow o prace? Telefonicznie,spotkanie 1h,potem jeszcze nie mowia Tobie ile proponują na reke bo nie mogą.Zart.(usunięte przez administratora)Tyle placa .Usmialem sie konkret.

Xxx

Szczerze mówiąc pracowałam w tej firmie przez Agencję niestety ale chętnie bym się z tobą zamieniła nawet gdyby mi mniej płacili niż tobie. Więc jak ci nie odpowiada znajdź inna pracę i daj możliwość pracować ludzią którzy chętnie chcieli byc na twoim miejscu.

ona
@Mobbing

Ja pracuje w tej firmie x lat i zarabiam 4 tys zł netto na produkcji ja nie narzekam i większość ludzi co pracuje tutaj na stałe

olka
@Mobbing

To jest przez agencje ja tutaj pracuje 15 lat na produkcji i mam 4 tys zł netto przy 3 zm plus fajny socjal. ten kto ma na stałe nikt nie odchodzi z tej pracy.

Dante

Hej, co to za roszady dzieją się teraz, operatorzy maja być mechanikami?

Tech
@Dante

No mniej więcej. Z tego co wiem to operatorzy mają samodzielnie dokonywać regulacji przezbrojeń itp. Mechanicy mają tylko dokonywać typowych napraw. Wspomagać ich mają zewnętrzni i uczyć się od nich. Dział techniczny ma być zredukowany o 50%. Moim skromnym zdaniem jest tu drugie (usunięte przez administratora) A mianowicie likwidacja DUR i przekazanie utrzymania zewnętrznym. Tak się działo w innych firmach gdy DUR za dużo kosztował zakład lub ktoś chciał na tym zarobić

Tech
@Tech

Nie rozumiem dlaczego usunięto słowo (usunięte przez administratora) Sformułowanie "drugie (usunięte przez administratora) chyba nie jest wylgaryzmem?

Foggy

Cześć, myślę nad pracą na produkcji, czy jest możliwość bezpośredniego zatrudnienia przez Wrigley? Jaka jest ogólna atmosfera w firmie, ew zarobki na niższych stanowiskach, ew. obciążenie pracą? Jak wygląda rotacja? pozdrawiam

Taki tam były

Odradzam pracę w tym miejscu jeśli jesteś przez agencję. Gdy ulegniesz wypadkowi z nie swojej winy poza miejscem pracy i jesteś na L4 około miesiąca,jednak zależy ci na pracy i powrocie do niej i lada dzień jesteś gotowy do powrotu, to się nie doczekasz, (usunięte przez administratora)rezygnują z ciebie bez słowa pod koniec trwania L4 mimo że sam dzwonisz do nich co tydzień i informujesz jaki jest twój stan zdrowia i co lekarz zadecydował, aby postąpić jak człowiek i być fair według nich, a potem zostajesz pozostawiony sam sobie bo oni nie są fair względem ciebie. Pozdrawiam kierownictwo ze zmiany B, które tak niefajnie postąpiło. Zero w tym samego w sobie człowieczeństwa, więc gadanie, że zależy firmie na pracownikach, którzy serio chcą pracować, ale ulegli pechowemu wypadkowi to pic na wodę.

Poznaniak

Dzień Dobry. Czy firma Wrigley ma teraz jakiś przestój z powodu koronawirusa, czy wszystkie działy normalnie pracują?

Edward
@Poznaniak

No właśnie, też mnie to ciekawi, ktoś z pracowników powie coś na ten temat? Czy są nowe przyjęcia i czego wymaga się tu od kandydatów? Liczę na jakieś info w tej sprawie.

Zostaw merytoryczną opinię o Wrigley Poland Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Wrigley Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wrigley Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wrigley Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wrigley Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wrigley Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wrigley Poland Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 247 ocen.

Wrigley Poland Sp. z o.o.