Opinie o Wrigley Poland Sp. z o.o. w Poznań Obodrzycka 69

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Wrigley Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Wrigley Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wrigley Poland Sp. z o.o. w Poznań Obodrzycka 69

Patryk

Mam pytanie jaki system pracy teraz obowiązuje czy operatorzy produkcji pracują od poniedziałku do piątku ? Czy wszyscy bez wyjątku mają 4 brygady? Ile podstawy, jakie dodatki czy praca jest ciężka i na czym polega, benefity itp. Czy jesteście ogólnie zadowoleni z pracy.

@Patryk

Praca bardzo ciężka dużo dźwigania można wytrzymać kilka miesięcy potem jak nie uważasz możesz dostać dyskopatii lub po prostu przyśpieszasz zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa -głównie .

Niewarto

Logiczne myślenie się kłania gdzie ja napisałem,że sam mam zwyrodnienia ? Dodatkowo przy ogłoszeniach o pracę nikt ci nie napisze ile ton towaru masz do przerzucenia to niby skąd masz wiedzieć czy praca jest lekka czy ciężka? Jakieś choroby ma prawie każdy ale nie dziwię sie twojej wiedzy niedługo będzie matura z WF-u więc nic juz mnie nie zaskoczy. Z etyką też na bakier ładnie tak iskarżać bezpodstawnie ludzi ? Źle to świadczy o firmie,że zatrudniają takich ludzi (To tak dla przykładu rozumuje twoją metoda bezpodstawnych nadętych oskarżeń)

@Niewarto

Jeżeli nie możesz dźwigać to na pradukcje się nie idzie za siedzenie nie dają pieniędzy , jeżeli mi nie odpowiada praca niewysylam CV do niej. A matura z w-f czemu nie jak ktoś chce być trenerem lub sportowcem.

Niewarto

Gdzie przy jakimkolwiek ogłoszeniu chwalą się,że bedziesz duzo dźwigać? Idziesz na produkcje jestes zdrowy wychodzisz chory i wyeksplatowany,a jak chcesz poprawy warunków pracy to mówią że jesteś roszczeniowy. Ci wszystcy co przyczynili się by dzieci 8-10 letnie w kopalniach nie pracowały w 18 wiecznej Angli też byli roszczeniowi. Za siedzenie nie dają pieniedzy,ale czy tak trudno zauważyć,że ta praca polega nie tylko na dźwiganiu które powinno być już zastąpione i zautomatyzowane. To się nazywa postęp a nie średniowiecze . Rwoje podejśćie nigdy by nie soprowadziło do 21 wieku ludzie nadal by kopali łopatamiw kamieniołomach a nie koparkami bo na produkcji sieę dźwiga. Typowo polskie zarzadzanie . Jeżeli mi nie odpowiada to nie wysyłam CV kolejny głupi argument tak by było w idealnym swiecie gdyby firmy o wszystkich najważniejszych rzeczach pisały a tu nawet często widełek nie są w stanie podać,a gdyby tak było to te forum by nie było potrzebne. Co do WF to zaraz matura powinna być z szydełkowania i religi bo chce szydełkować i do tego być ksiedzem twoja infantylna logika. Skoro wiele osób ma problem z logicznym myśleniem to na maturze powinna być logika . Patrząc na rażące błędy w myśeniu powinna być obowiazkowa.

lisnerpraca
@Patryk

praca w porządku przerwy adekwatne co do pracy, kierownictwo super żadnych problemów warto przyjść pozdro wypłata na czas.

Zajechany...

Nie polecam. Praca na produkcji zniszczyła mi zdrowie. Kręgosłup do wymiany. W ciągu 8 godzin 6 ton gumy do wrzucenia. Chyba się komuś coś poje...ło. Pracownika nie szanują. Ale karma wraca. Niech zamkną ten obóz. Gdzie jest inspekcja pracy?

@Zajechany...

6 ton? a opowiesz jak konkretnie taka godzina pracy tutaj przebiega? co z jakąś ergonomią, uczą tu poprawnej postawy itp?

Zajechany
@Bożena

Schylasz się i wstajesz z tacka a na niej guma do wrzucenia i tak przez 8 godzin. Ergonomia zero. Kolana i kręgosłup do wymiany po 3 miesiącach takiej roboty.

michu
@Zajechany...

Byłeś operatorem maszyny do produkcji gumy ? Mam teraz rozmowę o pracę na te stanowisko i z chęcią poznam głębszą opinie na temat tej pracy :)

Kontur
@Zajechany...

Xd,aplikowalem tam kiedys, 8 ton w 6h ja tyle w skandynawii stali na bidowie nie przenosze, 6 ton to moze w tydzien

Wercoa

Jakie sa zarobki na produkcji dla lobiet czy te z 4 tys zl netto badz wiecej z 4500 zl netto ma sie to i jaki jest socjal itp

Niewarto

Teraz idzie automatyzacja i ergonomia pracy a nie zajeżdzanie pracownika. W 18 wieku były podobne argumenty i jeszcze w stosunku do 8 latków pracujacych w Angielskich kopalniach. Po to również są normy dźwigania i sprawy związane z wydatkiem energetycznym. W procesie produkcyjnym jeszcze długo potrzebny będzie człowiek co nie znaczy ,że ma pracować kosztem zdrowia.

Czy urlop w Wrigley Poland Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Edek1234

Witam serdecznie, Czy mógłby ktoś z osób pracujących w zakladzie opisać 2 premie biznesowe ? Dziękuję z góry za odpow

Miki

Można pracować na 3 zmiany pon-pt na produkcji?

Karol
@Miki

Na produkcji nie,chyba,że do biura. Odradzam wszechobecny chałas o przekroczane normy decybeli nie działają za dobrze na zdrowie i nie tylko chodzi mi o słuch. Szkolenia bardzo słabe,gdyż osoby szkolące nie mają motywacji gdyż zarabiaja podobnie jak nowo przyjęci. Duże zapylenie jak w kopalni,ten biały osad i posmak w ustach,trujące aromaty,aspartamy itp. Dużo papierologi pozbawionej najmniejszego sensu by góra miała co sprawdzać. 4brygadówka 8 godzin niekturzy robią po 12.

Robert

Czy firma związku ze znaczną podwyżką płacy minimalnej i również w lipcu planuje podwyżki dla pracowników?

Obecny

Praca na produkcji jest to oczywiście dźwiganie przenoszenie wymuszona pozycja ciała, ale tragedii nie ma płacą ok rak sobie nikt nie wyrywa, ale są tacy co przychodzą myślą że za to że są to płacą to tak nie działa coś trzeba zrobić . Stołówka szatnia czysta wysprzątana jedzenie dobre podają , system premiowy również jest.

Mateusz
@Obecny

Niestety dużym minusem jest 4 brygadówka i brak życia rodzinnego i słaby dodatek 4brygadowy. Gdyby mieli płacić w systemie od poniedziałku do piątku to miałbyś wyższą o ok 2000 zł na ręke wiecej,więc mamy wyzysk i nieeeewolniczy czyli 4 brygadowy system pracy.

@Mateusz

Dla jednych system jest ok dla drugich jeżeli komuś nie odpowiada to nie idzie pracować ,ciekawe ile Ty zarabiasz i jaki masz wymiar czasu pracy

Mateusz
@Obecny

Dla zdecydowanej wiekszośći system 4 brygadowy jest gorszy obiektywnie,może jest jakieś grono co lubi się meczyć tym systemem pracy. Faktycznie jeśli by był wybór to gwarantuje,że prawie wszyscy wybrali prace od poniedziałku do piątku i wszystkie weekendy wolne. Bo tak jest lepiej dla normalnych ludzi. Przecież by ludzie szli z wolnego na sobotę czy niedziele to suma sumarum mieli by wyższe pensje matematyki nie oszukasz. Róznica tylko taka ,że jak chcesz dorobić to idziesz i nawet w niedziele jak niechcesz to nie nie ma żadnego przymusu. Przynajmniej nie takiego jak w 4brygadach. Ludzie biorą 4brygady nie dlatego,że chcą tylko bo muszą bo mają kredyty,zobowiazania i jednocześnie pomimo najniższego bezrobocia od lat boją się zmienić prace zwłaszcza ci starsi wiekiem i stażem . 4 brygadówka jest obiektywnie gorsza niż system 3 zmianowy od poniedziałku do piątku i nie ma znaczenie czy ktoś to lubi czy nie -jęśli ja lubie śmieciowe żarcie to czy znaczy,że jest dobre dla zdrowia ? Tak samo z 4 brygadami masz płacone dużo mniej niż w normalnym systemie pracy,a prawie nikt nie lubi zarabiać mniej jak może wiecej. Życia rodzinnego nie masz bo np jak chcesz spędzić czas z rodzina czy przyjaciółmi to inni maja wolne weekendy a ty jesteś w Marsie. Po pracy w ciagu normalnego tygodnia dzieci zmeczone po szkole tylko w weekendy mogą teoretycznie wyjść gdzieś z rodzicami czy spedzić wiecej czasu no chyba ,że jesteś w Marsie. Jak masz wolne we wtorek to i tak z dzieciakami nie wyjdziesz czy żoną bo ta jest w Marsie a dzieci zmeczone po szkole. Dalej niech wam nawijają miód na uszy jak to jest dobrze pracować w korpo. Argument jak komuś nie odpowiada to nie idzie pracować jest dosyć naiwny bo tak było by w idealnym świecie gdzie jest wybór a jak masz kredyt na mieszkanie na 30 lat to czy bedziesz ryzykować zmiane pracy? Był taki jeden co miał podobne podejście typu jak cie nie stać to zmień prace i weż kredyt.

aaa

Dostałem zaproszenie na rozmowę ale jak się dowiedziałem że w tej firmie są 4 brygady odpusciłem właśnie w obawie że w święta inni bedą świętować a ja w robocie. Zastanawiające jest to że rządzący walczą o wolne niedziele tylko dla handlujących inni ludzie to gorszy sort oni mogą chodzić w niedziele i święta do roboty.

@aaa

Za system 4 brygady jest dodatek w weekend się pracuje ale nie każdy a w święta jest wolne jak się nie chce robić to trudno

Obecny

Dwa weekendy pracujesz dwa wolne święta wolne po kilka dni

Wercoa
@Obecny

A wyplata takiej zwyklej pracownicy ile wynosi u was w 4 bryg chodzi mi o stala pracownice czy te 4600 zl netto ma bo ja tak mam

Poniżej minimalnej

Minimalne wynagrodzenie w przyszłym roku będzie musiało wzrosnąć aż o ok. 18-20 proc. Rekordowy wzrost to skutek ustawowego mechanizmu ustalania płacy minimalnej, który z opóźnieniem uwzględnia niedoszacowaną inflację Minimalna stawka godzinowa dla samozatrudnionych i zleceniobiorców będzie musiała wzrosnąć co najmniej do 27,80 zł (a być może nawet do 28,20 zł).

Traktorek

Dla wszystkich chętnych... Premia za zeszly rok 2900 zl brutto XD

Qwerty

Nie polecam. Po rekrutacji miała być informacja zwrotna i co? NIC. Poświęca się czas na udział w rekrutacji, rozmowy itp. a firma nie może nawet wysłać automatycznego maila na zasadzie kopiuj-wklej? Totalnie niepoważne zachowanie. Zero szacunku do czasu kandydata.

Kandydatka

Czy w waszej firmie na produkcji wszyscy muszą nosić kaski na głowach? (takie zdjęcia się wyświetlają). Może dziwne pytanie ale dla mnie jednak ważne :) mam bardzo liche włosy i nie chciałabym ich jeszcze osłabić wielogodzinnym noszeniem kasku :(

Szymon
@Kandydatka

Tak wszyscy noszą kaski na produkcji ,na magazynie na każdym dziale

Jarek :)

Witam Mam pytanie do pracowników, jak i zarządu. Czy czujecie się bezpieczni w okresie zimowym na przejściu dla pieszych przy fabryce? Czy zarząd planuje oświetlenie tego przejścia, bo parking macie oświetlony perfekcyjnie :) Pozdrawiam :)

@Jarek :)

Przejście chyba do miasta należy to może miastu by mogło też zależeć żeby obywatel czuł się bezpiecznie

(usunięte przez administratora) się zrobił odkąd kwiatek odpowiada za grafiki, gość kompletnie nie nadaje się do tej roboty. Zmiany grafiku z tygodniowym wyprzedzeniem stają się normą. Ludzie powoli mają dość takiego traktowania i coraz częściej się słyszy np. o włoskich strajkach, kiedyś to było nie do pomyślenia. Od 2-3 lat coraz większy chaos organizacyjny. Pracownicy mają wrażenie, że FLT nie ogarnia sytuacji. Hitem ostatnio jest czepianie się o jazdę po parkingu jak by tam był ruch jak na autostradzie, nawalili znaków jakiś radarów przed wjazdem, wiadomo musi być widać, że coś "robią". Później ogłaszanie wielkiego sukcesu jak by życie komuś uratowali a ludzie mają ubaw. ???? Typowe korpo głupta goni głupotę. Dobrze to już było...

Dorota

No to słabo jak są takie zmiany. Ciężko cokolwiek planować

Liderson
@Dorota

Wiem że system zmianowy nie oszczędza nas ale z drugiej strony to nie mamy najgorzej możemy iść na stołówkę i się odprężyć i nikt Ci nie zwróci uwagi a na nocce przymknąć oko to powiedz gdzie znajdziesz taki luzik?

Były Wrigleyowiec

Od czasu nowej dyrekcji coraz weselej, faktycznie decyzja o odejściu była słuszna :)

Pisze w przerwie. Na obiad w kantynie zupa a w niej moneta pani stwierdziła ze kolega mi wrzucił. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Ubrania poplamione poobdzierane !!!!! Buty używane !!!!! Poobcierane. Nowy to przynieś wynieś pozamiataj płaca śmieszna traktowanie okropne. Starzy pracownicy (usunięte przez administratora)na siebie wzajemnie i to z przekleństwami wyzywają sie robia sobie pod górę. Podkładają sobie tzw(usunięte przez administratora) Nikt pomocny czy miły. Nie polecam

Gratulację z nowego miejsca pracy ! Ja niestety muszę codziennie muszę wdychać te szkodliwe aromaty , czasami mam już dość i jestem na siebie zły iż nie podjąłem decyzji o zmianie pracy .Sytuacja w jakiej się znalazłem - ( przyprawione rogi ) nie pozostawia mi wiele muszę zostać jak wielu moich kolegów z pracy po prostu jesteśmy frajerami .

Gabriela

A jakie różne dziwne rzeczy? Miały one realny wpływ na prace pracownika? Pytam, bo rozważam aplikowanie do firmy, a trochę nie wiem, na czym stoję. Możesz opowiedzieć jak ci się pracowało?

xyz

Na czym polega w tej firmie system 4-brygadowy? Pracuje się po 8 czy 12h dziennie? Proszę o przykładowy grafik np. na tydzień/dwa tygodnie. Dziękuję

Tomaj

Czy pracował ktoś z was na stanowisku nawazacza? Jak wygląda praca? To samodzielne stanowisko? Warto aplikować na tą funkcje? Jakie plusy jakie minusy?

Edward
@Tomaj

Idziesz tam bez doświadczenia czy już pracowałeś na tym stanowisku?

pracownica
@Edward

Stare pracownic dobrze zarabiają 4500zł netto plus bogaty socjal jest np. na swieta irp.Mówię o zatrudnionych na stałe.

Bartosz
@pracownica

Bogaty to znaczy co konkretnie dadzą na święta? Paczki czy raczej bony?

@pracownica

w sensie na umowie na nieokreślony? po jakim czasie ona przysługuje?

aska

To u was są 4 brygady i starym pracownikom co mają na stałe umowę kobiety zarabiają 4500zł netto a z nadgodz mają więcej .Moja znajoma u was pracuje z 20 lat i mi mówiła ze na zarobki nie narzeka.

Robcio

Czy może mi ktoś napisać jak wygląda praca na tzw dziale Baza? Z góry dzięki za odpowiedz

Wojciu

8 godzin dźwigać po 30 kg to idzie się zajechać kto to wytrzyma?

@Wojciu

I to w sumie tyle? Innych obowiązków to nie ma? Kobiety raczej 30 kg nie dostaną?

Zostaw merytoryczną opinię o Wrigley Poland Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Wrigley Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wrigley Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wrigley Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wrigley Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wrigley Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wrigley Poland Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 247 ocen.

Wrigley Poland Sp. z o.o.