Opinie o Instyle Dorota Kolejko w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Instyle Dorota Kolejko. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Instyle Dorota Kolejko o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instyle Dorota Kolejko w Warszawa

Inez

Profesjonalna porada. Właścicielka z wysoka kulturą osobistą. Polecam zakupy w tym sklepie

Mon
@Barbara

Ty lepiej wiesz za kim płacze i z kim byłam i wogole jak było ? Podszywasz się (usunięte przez administratora)kobieto pod różne osoby wtrącasz się w nie swoje sprawy prowokujesz celowo i idziesz z tym na policję. Zacznij się leczyć bo to samo nie przejdzie. Dobry lekarz ci potrzebny. Ja chyba wiem jak ta kobieta naklamala na policji wykradła nagranie które nie było rozmowa między mna a nią a mimi to posłużyła się nim w sądzie. Oskarża mnie o stalking pomimo ze się z nią nie kontaktuje nie chodzę za nią bo zwyczajnie nie chciało by mi się. Jest zakłamana intrygantka. Wymyśla brednie ze nie mogę pogodzić się z tym ze ten oprych jest z nią a nie ze mna. Prawda jest zupełnie inna ja tego wsioka nie chciałam bo mi się nie spodobał i dobrego bez wykształcenia ani niczego w życiu się nie dorobił. Wiec przestań bzdury opowiadać bo ja lepiej wiem jak było a zwyczajnie nie spodobało mi się to ze nachalnie zerwał ze mnie ubranie i mnie wykorzystał. Mam prawo do decydowania z kim iść do łóżka a z kim nie z nim nie chciałam i wziął mnie siła wiec to jest gwałt.

Tak dla jasności to w tej hurtowni już nie można pracować? kiedyś jak tu zaglądałam to nie było tych komentarzy z tego roku chociażby a pisano właśnie o restrukturyzacji. Ciekawa jestem co się teraz dzieje w samej firmie skoro ludzie praca się interesują. Będą zatrudniać?

Bardzo dziękuje .

Inez

Czy Pani miała taki przypadek ?? Ze właścicielka oskarżyła Panią? Właścicielka zrobiła bardzo dobre wrażenie na mnie. Potrafiła dobrze doradzić, była bardzo miła i sympatyczna. Nie wspomnę , ze po wyglądzie widać ze jest zadbana….

Inez

Ok, dla mnie to jednak żadna informacja. Na mnie pozytywne wrażenie zrobiła właścicielka. Zakupy będę robiła i polecam innym.

Weronka
@Inez

Znam dużo lepsze hurtownie z niższą marzą te same produkty.W tej hurtowni bardzo wysokie ceny w porównaniu z konkurencją.Juz więcej nie zrobię tam zakupów.Nie będę przepłacać tyłko dlatego bo ktoś miły.

@Weronka

Oprócz ceny,ważna jest wiedza sprzedawcy. Co do ceny , nie jest według mnie wcale drogo- ale to zawsze pojęcie względne ,co dla kogo jest drogie…..zawsze można robić zakupy w „wszystko za 5 zł „ Ja swoją opinie wyraziłam. Nie musi się Pani z nią zgadzać.

Helena

I co masz zamiar wobec tego wszystkiego zrobić? Bo widzę, że odgrażałaś się wcześniej procesem. Idziesz w tym kierunku?

Barbara

pani to chyba lubi łazić po profilach Doroty i znajomych jej i oczerniać ją. Może do partii się kobieto zapisz i za kasę trolluj . Znam Dorote osobiście od kilku lat. I piszesz totalne bzdury!!! Dorota nie jest miła wybiórczo - ma taką naturę . . Jest osobą,która każdemu pomoże ,powie dobre słowo . Nie zna pojęcia „zazdrość „. Wymyślasz kobieto . Rozumiem ze Jarek dał ci kosza i z zazdrości wylewasz wiadro pomyj na nią. Zapewne sama wyglądem straszysz innych !.. tylko ktoś komu słoma z butów wystaje wyzywa innych od wieśniaków. Weź się za jakaś pożyteczna robotę , poznaj jakiegoś faceta i przestań płakać za Jarkiem.

Barbara

Dorota jest bardzo ładna i elegancka kobieta!!! Szczupła,zgrabna z pięknymi włosami ! Pewnie z zazdrości takie rzeczy o niej piszesz. Koleżanka jej pewnie tez jest ładna i kulturalna kobieta skoro Dorota się z nią zadaje. Swoją droga Jarek tez jest niczego sobie mężczyzna . Ciekawe z jakiego powodu zostałaś „zwyzywana”… choć wcale nie dziwie się ,jeśli czyta się takie bzdury tu ,na portalu od ciebie to i komuś nerwy puściły. ???? Rozumiem ze ty to taka prawdziwa Warszawianka ????? Wszyscy są tacy brzydcy,ty pewnie miss jesteś ! Choć zapewne jak Jarek cię rzucił to tylko po zobaczeniu twojej facjaty ?! Bo z Dorotka ma dziecko i tyle lat już jest , szczęśliwy .

Barbara

Niestety nie wiem do kogo pani się zwraca, Rozumiem ze pani Kaszczuk to kolejna ofiara pani niby ciętego języka. Jej pani tez tak wypisuje ? Ubliża i wyzywa ?

@Barbara

Kaszcz nie wtrącaj się w nie swoje sprawy wszędzie nocha wsadzasz wścibska (usunięte przez administratora)!!!! a teraz piszesz apelacje i próbujesz się wybielać przyjmij na klatę i przestać się ośmieszać podszywasz się pod różne osoby chcesz oszukać sad ze w obronie koniecznej mnie zwyzywałaś masz nierówno pod czapka tyle w temacie. Ja Ci kobieto tego nie odpuszczę tych intryg prowokowania mnie by preparować przeciwko mnie dowodów. Tak samo zakłamane jak ta Kolejko szukasz wrażeń to sobie poszukaj w domu u siebie a nie wyzywasz osoby których nie znasz. Jak można tak naubliżać osobie której się nie zna jest to dla mnie nie pojęte.Teraz próbujesz na mnie zwalić winę. Pokaz dowody! Ze ziemia nosi takich zakłamanych i bezczelnych ludzi skąd to się bierze?Nawet nie ma Pani o grosz godności by ponieść konsekwencje swoich czynów tylko próbuje zwalić winę na mnie ze w obronie koniecznej. Przestań się ośmieszać kobieto i poczytaj osobie o obronie koniecznej. Ta Pani adwokat nie wiem gdzie szkole kończyła jak tak Ci doradza.

Mon Nowy wpis
@Barbara

Czy jest tu ktoś kto mógłby omówić jakoś merytorycznie firmę jako miejsce pracy? zaczęły pojawiać się opinie odnośnie jakichś zrzutek przy czym wcześniej kandydaci się pojawiali, więc zaczynam się zastanawiać o co może w praktyce chodzić? nie mogę znaleźć żadnej strony www hurtowni, sprzedaż nie jest prowadzona online?

Tati Nowy wpis

Czy to jakiś nalot byłego pracownika? :D mam na myśli te niektóre niespójne podkomenatrze. Ja to mam podobnie jak poprzedniczka, forum niedawno mi się wyświetliło. a czy praca sama w sobie jest teraz dostępna? Nie wiem jeszcze gdzie można poszukać ogłoszeń. Jak duża jest ta hurtownia?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Instyle Dorota Kolejko? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.

Tutaj można się w ogóle zatrudnić? przyznaje, że z przypadku tutaj jestem, ale zaciekawiły mnie te dopiski w niektórych postach, komuś było tu do śmiechu? Wcześniej ktoś pisał o restrukturyzacji lecz jak widać bez odzewu a potem pojawiło się zapytanie względem kierownictwa. Zatrudniono nowe osoby czy po prostu komuś się cos pomyliło?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Instyle Dorota Kolejko?

Agnieszka

Duży wybór produktów pozwala zaspokoić różne wymagania klientów. Asortyment wysokiej klasy. Sprzęt profesjonalny. Polecam

Agnieszka

Lubię robić zakupy w tej hurtowni. Produkty wysokiej jakości w przystępnych cenach. Duży wybór towaru. Dorota - właścicielka - pracuje od wielu lat w tym zawodzie. Zna się na tym. Umie odpowiednio doradzić i podpowiedzieć .

Agnieszka

Szanowni klienci, negatywne komentarze są nie prawdziwe. Znam właścicielkę od wielu lat. To kulturalna i elegancka kobieta. Zakupy u niej są samą przyjemnością.

Agnieszka

Dorotka to super kobieta. Jest specjalistka w tym co robi. Miła,grzeczna i kulturalna.

@Agnieszka

Pani jest (usunięte przez administratora)chora powinna się leczyć jak czyta się te wypociny to aż się czuje zażenowanie i wstyd ze jest Pani taka głupawa ! I te Pani apelacje które były podyktowane przez Pani adwokata to myślałam ze pęknę ze śmiechu bo dawno takich bredni nie czytałam. Czy do Pani nie dociera ze to Pani popełniła przestępstwo znieważania mnie i nawołując mnie żebym sobie zrobiła krzywdę. Jakim prawem wtrącasz się w moje życie kim ty jesteś ? Do garów szoruj !

Agnieszka

Profesjonalna obsługa , wysoka kultura osobista i nienaganny wygląd ! To sprawia ze zakupy w tym sklepie są przyjemnością .

Czy jest tu ktoś na bieżąco w tej całej restrukturyzacji? Jak widać podobnie jak poprzedni Pan ja również się spóźniłem względem pracy chyba? Są tu jeszcze jacyś pracownicy? Albo osoby zorientowane? Ciekaw jestem zmian

Patrzyłem właśnie po swojej okolicy za pracą i teraz to forum od hurtowni mi wyskoczyło, bo widać ze ludzie tu cos pisali. Nie widzę komentarzy odnoszących się bezpośrednio do warunków pracy, głównie zapytania i cos o jakichś zadłużeniach. To co się teraz w tej firmie tak z ciekawości dzieje, skoro ludzie się dalej interesują?

Jest ktoś na bieżąco z warunkami pracy w hurtowni? Po prostu pojawiła mi się w pobliskich i fakt, że działa od ponad 10ciu lat zwrócił moja uwagę, bo stabilnej pracy szukam, ale jak tak patrzę na te opinie to nie wiem czy zatrudnienie jest w ogóle możliwe? o co chodzi tymi kredytami chociażby? Firma w razie czego jest wypłacana?

Aa

Proszę sprawdzić ma restrukturyzacje, wie Pani co to jest ? Można się domyślić ze problemy ze spłata zobowiązań finansowych.

@Aa

A ja nie do końca wiem jak to wszystko działa. Czyli na tą chwilę nikt w tej firmie nie pracuje tak? Zadłużenie też dotyczy byłych pracowników? Czy komuś w takim razie udało się odzyskać pieniądze?

Nabrała kredytów i teraz chce ode mnie wyłudzić 100 tys z partnerem na spłatę ich pod pretekstem ze przeze mnie straciła klientów. Czy ktoś taki tu się znajdzie kto zrezygnował z zakupów w tym sklepie jak czytał moje komentarze. Jeśli tak proszę zgłaszać się do mnie chętnie porozmawiam i wyjaśnię ze owe komentarze nie dotyczą tej hurtowni a tej kobiety która kłamie w sądzie i na policji . Gdyby nie kłamstwa tej kobiety nie miała bym problemow . Jest intrygantka i manipulantka .

Proszeni klienci tego sklepu o pilny kontakt ponieważ ta kobieta wraz ze swoim partnerem pomawia mnie o utratę klientów przez moja osobę. Jeśli są tacy proszę pisać na maila (usunięte przez administratora) Chce pod tym pretekstem (usunięte przez administratora) ode mnie wraz z partnerem 100 tys.

Helena

Możesz pokazać jakieś dowody na to wszystko? Link do zdjęć czy cokolwiek? Bo to wszystko serio brzmi nieciekawie. :/

@Helena

mam dowody dla prokuratury i sadu które mogę pokazać. Koleżanka właścicielki przez właścicielkę ma teraz problemy prawne próbuje się wybielać bo mnie znieważała już jeden wyrok zapadł jej koleżanka próbuje oszukać sad ze ja niby kogoś zaatakowałam masakra jak tak można kłamać brak słów. Jak zaatakowałam to niech udowodni pokaże, papier wszystko przyjmie. Ja Pani dobrze radzę by Pani uważała na ta kobietę bo kłamie strasznie i jest intrygantką rozpowszechnia o mnie informacje ze jestem prostyxxxa, nasyła na mnie swoje znajome by mnie wyzywały od różnych. Nawet sad próbowała oszukać ze ma wyższe wykształcenie masakra.

@Monika

Tylko nie bardzo rozumiem do teraz w jakim celu ktokolwiek miałby być na kogoś nasyłany... A tym bardziej jak można byłoby zrobić coś wbrew prokuraturze? Pani jest klientką, tak? A co któryś z pracowników by na to wszystko powiedział?

@Helena

Niech pani uważa na ta toksyczna kobietę ona kłamie ze się z nią kontaktuje ze się do niej zbliżam pomimo ze tego nie robię ma urojenia to chora osoba !!! Zakupy niech pani robi najlepiej w asyście świadków by pani nie oskarżyła o różne rzeczy.

Nawet jak nie będziecie dzwonić i zbliżać się do tej kobiety to i tak oskarży was o stalking tak jak to jest w moim przypadku wiec najlepiej szerokim łukiem omijać albo miec świadków i kamery na dowód by nie oskarżyła o stalking. A zamówienia składać listownie by był dowód na wszystko ze tylko chcieliście zamówić towar. Narobi wam problemow jak by jeszcze coś zniknęło ze sklepu. Najlepiej na odległość !

kupujcie ludzie bo mnie oskarży o straty finansowe w tym jej sklepiku. Zwali na mnie winę ze ludzie nie kupują przeze mnie, kupujcie. Takie wspaniale rzeczy nigdzie indziej nie dostaniecie w żadnym sklepie tylko u tej Pani. Nigdzie indziej w żadnym sklepie nie ma takich produktów to monopolistka. Wspaniale kosmetyki od in style najlepsiejsza hurtownia w całej Warszawie tylko nie dzwońcie do nie niej i nie zbliżajcie się do niej za blisko bo oskarży was o stalking!

Nie dzwonić nie kontaktować się w żaden sposób z ta kobieta nie miec kontaktu bezpośredniego ani jakiego kolwiek bo oskarża ludzi o stalking mnie już drugi raz oskarżyła naklamala ze się z nią kontaktuje ze podszywam się pod różne osoby chyba ma coś z psychika ! Szerokim łukiem omijać narobi problemow chce wyłudzić ode mnie odszkodowanie zwalając wine na mnie za swoje niepowodzenia w firmie. Jej partner wykorzystał mnie (usunięte przez administratora)i go kryje ! Podstępne babsko celowo kłamie by skierować postępowanie karne !

Zostaw merytoryczną opinię o Instyle Dorota Kolejko - Warszawa

Instyle Dorota Kolejko
2.4/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Meander 22 lok. 7
    02-791 Warszawa