Opinie o Oldtimer Services Magdalena Ważna w Niedźwiedzica

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Oldtimer Services Magdalena Ważna. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Oldtimer Services Magdalena Ważna o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oldtimer Services Magdalena Ważna w Niedźwiedzica

Beata Nowy wpis

Hej, czy jest tu ktoś, kto wie, czy firma działa, czy upadła i została wykreślona z rejestru? Myślałam nad aplikowaniem tu do pracy, ale widziałam wpis, że miała być właśnie usunięta z krs. Nie wiem, czy to prawda, więc liczę na jakieś potwierdzone informacje.

Z dala od tych (usunięte przez administratora) Niestety dałem się oszukać. Nabijają klienta na kasę. Nie uznają reklamacji. Po zapłaceniu za usługę mają to gdzieś że robota jest zrobiona na sztukę a o jakiejkolwiek rękojmi można zapomnieć. Sprawa została skierowana do rzecznika praw konsumenta

Gal anonin

Witam na jaką kwotę został Pan/Pani (usunięte przez administratora) ?

Kamil
@Gal anonin

Zdecydował się Pan na interesy z tą firmą? Jeśli tak, to jak to wygląda? Mam nadzieję, że lepiej, niż to opisał poprzednik? Próbowałem coś ustalić o tej firmie, ale mało jest szczegółów. To raczej niewielka firma? Cóż, tym bardziej się dziwię, że krążą o nich takie opinie. Mam nadzieję, że po wyjaśnieniu z rzecznikiem praw konsumenta, pojawi się tu jakiś wpis.

Gal anonin Nowy wpis
@Kamil

Hmm wygląda to tak że do tej pory wszystko idzie jak powinno ???? A jaki będzie efekt końcowy nie wiem dużo jest opini ze ten Pan robi ludzi w bambuko nie zaprzeczam ani nie potwierdzam tej wiadomości chciałbym poznać opinię kogoś kto dal się oszukać i ma na to dowody

Zofia Nowy wpis
@Gal anonin

Poprzez forum to raczej z dowodami trudno, z reguły kończy się na słownym oczernianiu. Ale jakich konkretnie dowód jak już byś oczekiwał?

Gal anonin Nowy wpis
@Zofia

Dowodów na to że ktoś został przez tą firmę (usunięte przez administratora) ?

Gal anonim

Jestem w trakcie załatwiania interesów z ta firma do czasu gdy nie znalazłem paru złych opinii wydawało mi się że jest wszystko na dobrej drodze ? Czy ktoś miał styczność z nimi i został (usunięte przez administratora) chciałbym poznać opinię

Zostaw merytoryczną opinię o Oldtimer Services Magdalena Ważna - Niedźwiedzica

Oldtimer Services Magdalena Ważna