Opinie o Royal Europa w Polkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Royal Europa. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Royal Europa o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Royal Europa w Polkowice

Wszyscy anonimowi, wszyscy anonimowi! Wiadomo dlaczego. Od razu byście polecieli. Czyli jednak te MARNE 1500 wam tak nie śmierdzi.

ktoś

może na RBS na taśmie kobieta by sobie dała rade, ale na Sidingu na [usunięte przez admina]linkach, nie ma mowy. Linki [usunięte przez admina] a wpadnie prezesiunio i powie że i tak za wolno.

Bez Konta

Czyś ty oszalał :))

witam czy kobiety przyjmuja tam do pracy na tasme.)

Aplikowałeś do firmy Royal Europa? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
hi

coś jakiś zastój sie tutaj zrobił, czyżby jakiś dobrobyt nastał w tym Royal`ku

byly operator

ja odszedlem jakis czas temu i muszę Ci powiedziec ze mam inne zdanie ;-) ale to stare czasy, teraz jedynie jadąc przez polkowice i widząc szyld Royal Europa przypomina mi sie co tam sie działo, robota taka sobie (RR) , a za taką kase to się z domu nie oplaca wychodzić.. no ale niby lepsze to niz nic.. no chyba ze sie polepszylo od mojego odejscia ;-) Pozdro dla operatorów wytłaczarek :-D

Pozdrowienia dla Brygady B oczywiście RBS hm...jak czytałem poprzednie komentarze to różnie można pomyśleć ale moja brygada była w porządku. ( każdy kto odejdzie tak pomyśli po długim czasie )

d-

bedzie lepiej :) głowa do góry :D

koleś

a co ty chcesz od sidingu gdy by nie ten wydział to tego ERBS-U by dawno nie było i was wszystkich mało wiecie, wy na swoje reklamacje nie zarabiacie wam nigdy nie dogodzi zapraszam na siding tu chociaż są wszyscy zgranie a nie takie płaczki jak wy

elektryk

Gościu REUROPA - kłamiesz jak najęty! 2250 zł na dzień dobry po 30 latach pracy, tyle jako elektryk dostałem. [usunięte przez admina]

były

No panowie teraz wiem co to jest praca!Mogę wypić spokojnie kawę,mam PRZERWĘ NA ŚŃIADANIE[pół godzinki],można palić w spokoju,prysznic,środki do mycia,soboty,niedziele,święta WOLNE,urlop przynajmniej 2tyg,lub więcej-prawdziwa Europa nie mylić z Royalem!!!No i KASA-bez porównania!Pozdrowieńka dla chłopaków ze zmiany B!!!

były robotnik:)

Panowie jak tam po "zyskach" ... ??

6079 - 2010-07-19 00:03:05 Ogólne podejście do Człowieka w tej firmie jest typowo Orwelowskie Jest jak mówisz :) a profity fatycznie mają tego nie da sie ukryć Ja kocham royal :P

Tylko ktory :-) ??

Ogólne podejście do Człowieka w tej firmie jest typowo Orwelowskie "wrzystkie zwierzęta są równe ale są zwierzęta równiejsze".Pozdrawiam wrzystkie ku.wy które uwielbiają donosić panu kierownikowi.Mam nadzieje że mają z tego jakieś profity.

polecam zrobic sobie klime :) da sie przeżyc he he tragedii niema pozdr

szczęśliwy

Elektryk tyle nie dostał,ale 2 z hakiem ma.

Przyjmują do Royal-powiadomcie znajomych,tylko powidzcie im o stawce-1600brutto-kupa kasy!!!! Pewnie będą walić drzwiami i oknami,niech zapomną o kopalni-tylko ROYAL!!!!!Jest możliwość większej stawki,ale trzeba mieć w rodzinie Marka.D-jego szwagier dostał na początek 2500zł-inni muszą na taką stawkę pracować 5-6lat,ale nie rodzina szefa!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Royal Europa - Polkowice

Royal Europa