Opinie o Philips w Pabianice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Philips. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Philips o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Philips w Pabianice

PS. I tak jest do dziś na w całym philipsie wszyscy widzą co się dzieje ale boją się stracić pracy i siedzą cicho bo tylko znajomości się liczą nie praca bo ty jesteś robolem i powinieneś siedzieć cicho.

Może masz racje ze palca nie trzymałeś ale prawda jest prawdą ze jeśli nie masz znajomości to i tak niczego się nie dorobisz a z życia wiem ze jeśli to co napisałeś jest prawdą to kłamiesz nikt bez palca niczego się nie dorobił bo są ludzie nie nadający się do pracy a pracują i biorą dużą kasę podam przykład pracownika który nic nie robł(usunięte przez administratora) wszyscy wiedzieli a nawet kierownik nie reagował.

X:)

Ja pracuje już przeszło 2 rok,najpierw Randstad,póżniej Gerendis,zaczynałem jako OPP i piąłem się powoli w góre.Dziś mam realizatora i zaręczam wam że nigdy nikomu nie trzymałem, palca w d..pie.Prace sobie chwale,liderzy są normalnymi ludżmi mistrz jest w porżądku,pomoże doradzi i jak chcesz urlop nie odmówi.Patrząc na powyższe wpisy to mam pewne spostrzeżenia bo przez ten czas dane mi bło tych spostrzeżen dokonać i wyrobić sobie opinie-Ludzie faktycznie niektórzy z was mogą mieć odzczucia że jest jeden wielki syf,ale z całym szacunkiem do was niektórzy do danej pracy się poprostu nie nadają!!!Przychodzicie,drapiecie się po ja....ch,chodzicie jak ćmy i patrzycie jak tu 8 godzin (usunięte przez administratora) do końca zmiany-takie rzeczy wszyscy widzą i da się to odczuć czy ktoś daje coś od siebie czy stoi jak ta mumia i czeka na to żeby mu paluszkiem pokazac co i jak.No taka jest prawda,nie mówie tu o wszystkich,mówie o takich co tak robią.Moja żona pracuje już 6 miesiąc i bardzo sobie chwali i ja również sobie chwale bo mam swiadomość tego że sam doszedłem do tego swoją pracą.Dajcie coś od siebie a napewno was dostrzegą wiem sam po sobie-i nie pomyślcie sobie że komuś cukrowałem,za kimś łaziłem,prosiłem itp-Poprostu robiłem co do mnie należało choć bywały chwile że trzeba było zęby zacisnąć i w język się ugryżć.Genweralnie dla mnie Randstad czy Gerendis gdyby jeszcze socjal wypłacał lub jakieś wypady jak ma philips (np na bilard) to był by naprawde solidną firmą.Pozdrawiam wszystkich i życze wytrwałości

Podłość, poniżanie, obrażanie, preferowanie przez tzw. liderów negatywnych zachowań, blużnierstw. Zwykły pracownik zatrudniony przez Randstad pomiata nowym z Randstadu tylko dlatego, że pracuje tydzień dłużej i czuje się kierownikiem a liderzy na to pozwalają. Człowiek zaczynający czuje się jak śmnieć. Zero życzliwości. Pokrzykiwania, wykazywane na każdym kroku, że jesteś gorszy, nic nie rozumiesz i nic nie jesteś wart. Kto lubi być traktowany jak przygłup niech próbuje. Najgorzj traktuje się ludzi na Automotive. Każda próba rozmowy i prośba o zmianę zachowań kończy się zwolnieniem lub zakończeniem współpracy. Liderzy mają swoich popleczników tworząć niezdrowe kliki, rządzące ludźmi - "śmieciami". To po prostu obóz pracy wzorcowany chyba na syberyjskich. I to wszystko w aureoli "poszanowania" pracownika i jego praw jak chlubi się zarząd. Tam prawem jest lider i jego "widzimisię". Nikt Cię nie zapyta jak Ci się pracuje. Jesteś maszyną do wykonania norm, za 9,53 PLN brutto na godzinę i 15 minut przerwy śniadaniowej w czasie której nie wiadomo czy zrobić sobie herbaty i poparzyć język, zjeść czy może popędzić do toalety. Na dodatek nie wolno ci mieć ze sobą torebki z kanapką bo te trzyma się w szafce śniadaniowe do której dostęp mają nieliczni, więc śniadanie zostawiasz w szatni i w czasie przerwy pędzisz przez całą halę żeby przynieść sobie sniadanie na co marnujesz ok. 5 minut przerwy. I to tworzą ludzie, którzy zostali wybrańcami Philipsa jako mistrzowie i liderzy. "Kwiat narodu i Philipsa". Oczywistym jest, że nie należy uogólniać, bo są wyjątki potwierdzjące regułę i tym trzeba oddać sprawiedliwość, że próbują w tym szambie pozostać ludźmi i szanować drugiego człowieka. I to w tym wszystkim jest promykiem nadziei. Życzę wszystkim, którzy będą próbować trafiania na ludzi przez duże "L", pomocnych i życzliwych. A tym drugim życzę opamiętania i uświadomienia protej prawdy, że co dajesz wroci do Ciebie potrojone. Czy chciałbys doświadczać potrójnie poniżania jakie sam dajesz????

Magazynier

Rekrutacja to fikcja, biorą każdego z ulicy jak leci. Idziesz, dajesz CV i dostajesz papiery na badania do Łodzi. I to tyle

Nie było pytań

Impuls

Jaka praca taka placa. Zapraszam na stronke:(usunięte przez administratora)

dominika

NIE POLECAM ! Banda oszustów ! Obiecują złote góry , rzeczywistość jest inna . Umowa miała być systematycznie przedłużana co tydzień w rzeczywistości pracuje jak im się podoba trzy razy w tygodniu , raz . Dzwonią kiedy mają ochote . Albo pracy od cholery albo wogóle . Nie szanują ludzi . Odradzam tam prace , strata czasu i nerwów .

Większość ludzi przychodzi z nadzieją że będą mogli się [usunięte przez moderatora] i zarobić - takich szybko się pozbywają. Jak mistrz widzi że się starasz to masz pracę zapewnioną na długo. Ja pracuje przez randstad od kwietnia bez żadnej przerwy, wcześniej pracowałem już kilka razy też przez agencję. Obecnie stawka godzinowa operatora produkcji to 9.53 brutto plus dodatek za pracę w nocy.

Fajfus

Zawsze możesz przejsć z Phillipsa do Randstad-u i zarabiać więcej jako realizator zamówień.Sprawa prosta

XXX

Mam pytanie dlaczego realizator zamówień przyjęty 2 miesiące temu przez randstad zarabia dużo więcej niż pracownik z długoletnim doświadczeniem który potrafi to samo nie ma szans na awans co jest grane znowu Philips zatrudnia rodziny.

słodka

jestem zatrudniona przez manpower od 6 m-cy i mój facet też w grudniu miał dostać ekwiwalent do wypłaty w styczniu przy wypłacie okazało się że nie ma pieniędzy bo pani konsultant zapomniała zgłosić ten fakt potem miało być wyrównanie po 20.01 ale ze względów ekonomicznych warszawa nie zgodziła się na wypłatę i dokonanie przelewu ale pan kierownik z łodzi zaproponował że wypłaty dokonać może na rękę ze swoich prywatnych pieniędzy które oddamy mu w lutym przy wypłacie a kasy jak nie było tak nie ma nie wiemy co to za praktyki a co do stawki za godzinę to są żarty czy robisz na 3 zmiany czy w systemie jest taka sama kasa to jest rozbój w biały dzień.unikajcie tej firmy i mijajcie ją z daleka

Kulturę pracy tworzy zarząd i podlegli mu ludzie. Co do zachowań pracowników, to najlepszego miejsca na igraszki nie znaleźli. Pracodawca nie powinien pozwalać na takie zachowania, a na pewno ich nie tolerować. Poczta pantoflowa wszędzie działa, także ludzi wskazać łatwo. Figle w miejscu pracy powinny być traktowane jak spożywanie alkoholu i nagradzane dyscyplinarką. Ładnie ujmując \"kablowanie\" w wielu zakładach nazywają \"polityką otwartych drzwi\". PS Skoro ludzie skarżą się na złe traktowanie i złe warunki pracy, to dlaczego nie zgłaszają tego do PIP-u lub związków zawodowych? Co do chińskich materiałów, to niech ktoś w końcu obliczy koszty przestojów i koszty reklamacji. To psuje kondycje firm tak samo jak przerośnięta administracja. Pozdrawiam wszystkich ciężko pracujących.

pracowałem tm poltora roku....sa plusy i minusy ale zdecydowanie wiecej jest minusów....hałas,smród siarki i pieniądze....jak jest sie młodym pracownikiem z krótkim stazem to kaza pracowac wszedzie i na rożnych stanowiskach......nikogo nie obchodzą Twoje prośby.Chory zakład i tyle.

Aga

Jaja sobie z ludzi robią . Pracować każą po 12 godzin i nic a nic nie zapłacą za nadgodziny ,tylko są do odbioru . Pracy full a kasy zero -banda darmozjadów i tyle .Ludzie wystrzegajcie się PHILIPSA !!

Pracowałam tam pare ładnych lat(zatrudniona przez philips). Nie mam rodziny zatrudnionej w tej firmie. Jezeli ktos chce pracowac za psie pieniadze i przy okazji byc ponizanym to zapraszam na produkcje lamp na grota roweckiego(clf). Tragedia. Zgadzam sie ze sa wyscigi w produkcji pomiedzy zmianami i liniami. Po co? Jezeli jest awaria i nie osiagnie sie wyniku czeka rozmowa z mistrzem. przeciez to nie wina operatorow ze maszyny sie psuja a naprawa trwa. Powiedzcie jak to jest. Norma ustalona na 8h = np. 5500szt, jest awaria która trwała powiedzmy 1,5h, wiec po co operatorzy wychodza z siebie zeby zrobic norme lub ponad to? Nawet dziekuje sie nie uslyszy. Firma sprowadza komponent z Chin i oczekuje super lamp i malego odpadu. Niestety tak sie nie da. Kasa do [usunięte przez moderatora]. Co do ludzi to tak jak wszedzie, czasem lepsi czasem gorsi( nie mowie tu o kierownictwu i o mistrzach). Ale uwazajcie, sporo jest takich ludzi ktorzy sie usmiechaja, martwia o nas a za naszymi plecami (usunięte przez administratora) obrabiaja. Dziewczyny za zmiany B SZANUJCIE SIE !!!! Polecam prace na automotiv

o prosze kolejna z gls fajni ludzie czy fajne chlopy na tym dziele za (usunięte przez administratora) lataja te z agenci ciezko to jest na cfl jak bylem na gsl to robila jedna goska (mila tzw (usunięte przez administratora) w oczach ..kto robil ten wie) bystrzak jestem to zmiarkowalem ze w agentuze byla lepiej nawet po czasie to kolega powiedzial ze w weekendy roblia ciagle w burdelu a tam chlopaka na gls znalazla haha operatora na tale w firmie taki to zaklad Philips to kureska i rodzina firma rodzina bo na stale tylko pabianickie rodziny tam pracuja ogloszeni z kadr to fikcja a agencyjni robia przez pol roku w tym nic nie idzie to malo kogo zatrudnili kureski bo pany z ageencji(tu mam na mysli ranstadi manpower)to glownie mludki zstarowy i bugaju zpabianic a na staruwie (usunięte przez administratora) gorsze niz lodzkie baluty na taki gls gdzie chlopow duzo na nocnej pierdola sie w windach towarowych oj znam wiele kurw z tego zakladu ..lodziara gocha siastry koszykarki hhaaa ps. JAK NIE MACIE RODZINY W PHILIPSIE TO DAJCIE SOBIE SPOKUJ

kamelcia

hej widze że prcowałyśmy na tym samyw wydziele gls czysz nie?znam ten ból ludzie sa fajni ale praca msakryczna a jal żle trfisz to nawet wiaderla z kitem ci nie przywiozą ja poł roku pracołam zwolnili mnie w lutym bo wtery wszysto staję 3 linie idą na hali

Ja pracuje tam od miesiąca prawie i powiem ze atmosfera jest miła poza wyjątkiem paru osób praca może nie na tyle ciężka ale nudna po miesiącu pracy mam dosc żarówek niby 6.50 na godzine i jak słyszalam to 1150 zł mają na ręke.Praca w warunkach szkodliwych hałas nie do zniesienia mp3 sie przyda bolą plecy od stania ciąglego ze stanowiska na stanowiska przenoszą a najgorsze wkładanie halogenów nikomu nie życze zeby do tasmy z małymi dziurkami wkładał halogeny przez 8 godzin ma sie dosyc kręgoslup boli nogi bo ciągle stoisz i plecy zginasz na swój sposób prawdobodonie nowych zwalniają 23 grudnia.Jednym zdaniem nie wrócilabym juz do philipsa nawet jak by łaskawie 7 zł dali jak dla mnie 10 zł to minimum co powinni zaoferować.Przy tej pracy utrzymuje mnie tylko ze w grudniu wyplaty bedzie 20%wiecej bo weszla 4 brygadówka. Nie polecam

Odradzam wszystkim tę firmę. Za pracę na trzy zmiany otrzymasz 1000 zł. Komedia.

nie polecam
@123

Witam wszystkich pracowałem na pakowni nie polecam tam traktują ciebie jak śmiecia jak masz znajomości z Philipsa to pracujesz.A niektóre liderki są ok ale liderki (usunięte przez administratora).NIE POLECAM!!!!

Koleś

Firma prowadzi "ciągłą" rekrutację poprzez agencję pracy tymczasowej. Ponoć stawiają na jakość, więc według ich logiki najlepszą jakość wytworzy pracownik przyjęty z ulicy na dwa trzy tygodnie i następna zmiana. Żarówki z logo Philips są produkowane z chińskich części. W ogóle traktowanie ludzi jest poniżej wszelkich norm. Stawka 6 zł/h a wymagania jak za 60. Totalna porażka. Ludziom wywiesza się tabliczki z ilością wyprodukowanych sztuk, by się ścigali. Szybkość=jakość to logika kierownictwa. Ci ludzie nie widzą że zatapiają statek którym płyną.

Zostaw merytoryczną opinię o Philips - Pabianice

• Jak się pracuje w Philips?

Zobacz opinie na temat firmy Philips tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Philips?

Kandydaci do pracy w Philips napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Philips