Opinie o Adbud Usługi Ogólnobudowlane i Transportowe Adam Morawski w Górno

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Adbud Usługi Ogólnobudowlane i Transportowe Adam Morawski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Adbud Usługi Ogólnobudowlane i Transportowe Adam Morawski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adbud Usługi Ogólnobudowlane i Transportowe Adam Morawski w Górno

Adam Morawski

Jakiej sprawie? a ja cos zrobilem ze ma byc po sprawie? na jakiej podstawie stwierdzasz, ze ja to te osoby niby (usunięte przez administratora) daj dowody!!!!!

Marian
@Adam Morawski

Panie Adamie - choć nie wierzę że tak masz naprawdę na imię. Dowody już dawno są na policji. Z tego co się dowiedziałem to tych osób które wpłaciły pieniądze na te twoje " Bilety"jest kilkadziesiąt. I na twoje nieszczęście dużo z tych osób skontaktowalo się między sobą na grupie na Facebooku. Więc mam nadzieję że niedługo spotkasz się z nimi w sądzie

@Marian

Jak ja jestem w Polsce czlowieku a nie w zadnej Norwegii...Prosze pokaz co Ci wyslalem bo nikomu zadnej umowy ani biletu nie wyslalem..... normalny jestes?? czemu chcesz zniszczyc moja reputacje ktos Ci placi?

Tomasz
@Adam Morawski

Czy wysyła Pan maile o tym ,że ma Pan prace w Norwegii przy remontach i z tym,że wyśle Pan link do biletu i umowę do podpisania? Oferty pracy są na olx i pracuj .pl

Ja Nowy wpis
@Adam Morawski

Dowodem jest to ze bilety które rzekomo Pan rezerwuje, nie dochodzą do NIKOGO do mnie tez nie, a pieniądze które maja iść na bilet idą na KARTĘ PODARUNKOWĄ TZW NR TELEFONU!! Linie lotnicze SAS nie maja takich nr rezerwacji! Jest to do sprawdzenia. (usunięte przez administratora) Pan ludzi! Jak Panu nie wstyd? Mam tylko nadzieje ze to wszystko sie odwróci przeciwko Panu! Jak nie ma Pan nic do ukrycia to proszę podać nam wszytskim nr do siebie, wyjaśnić sprawę i oddać pieniądze!!

jaro Nowy wpis

trzeba było czytać komentarze to byś nie wtopił siana,na bank Ci odda,rece opadaja.Ostrzegałem wszystkich!!!

Poszukujacy Pracy

Znalazłem ogłoszenie, złożyłem aplikacje, Adam odpisał, że 280nok/h i mieszkanie w tym. Wsyztsko spoko tylko trzeba zapłacić z góry za bilet. Odpisalem, że zapłacę za bilet sam i sam sobie zarezerwuje i w norwegii sie spotkamy pogadac o umowie. Adam nie odpisywal parę dni. Po czym odpisał zebym mu podal dane do rezerwacji biletu. Czyli dalsza próba wyłudzania! OSTRZEGAM. Wszytko wyglada podejrzanie, możecie utopić pieniądze.

Tomasz
@Poszukujacy Pracy

Mi np odpisał, że mogę kupić sam bilet. Jakie to może być wyłudzenie, mogę polecieć i zostać w ciemnej (usunięte przez administratora), jak się upewnić,że to nie (usunięte przez administratora)

Jaro
@Tomasz

A to ciekawe bo ja nie mogłem, wiec nie ściemniaj, bo mam wszystko na mailu i jak zajdzie taka potrzeba mogę udostępnić,pytanie czy Ty pokażesz.Jak dla mnie jesteś słupem albo sam (usunięte przez administratora) pisze pod innymi nickami ale to w ogóle mnie nie dziwi

Tomasz Nowy wpis
@Jaro

Spokojnie napisał tak, ale już więcej nic nie napisal, napisałem jeszcze kilka maili , rzeczywiście (usunięte przez administratora)

Piter Nowy wpis

Potwierdzam, że to (usunięte przez administratora) nie chce podać numeru telefonu, nagle jakiś wypadek ma, próbuje wyłudzić kasę na opłatę lotniczą.

jaro

Ostrzegam wszystkich!! To Ściema,Gość o nicku "malarz_ pisze prawdę.To zwyczajne wyłudzenie,nie możesz samemu zapłacić za bilet:)Właśnie otrzymałem maila. Taka podobno polityka firmy :) Naprawdę uważajcie

@jaro

No i wkoncu ktoś normalny. Pisałem o tym już ponad miesiąc temu ale inni nie słuchali i wpłacali temu idiocie pieniążki

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Adbud Usługi Ogólnobudowlane i Transportowe Adam Morawski? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
kandydat

Uwaga na (usunięte przez administratora)!!! Ktoś sie podszywa pod właściciela i obiecuje wyjazd do Norwegii,tylko trzeba zapłacić za bilet :) Także jak ktoś ma odrobine oleju w głowie powinna mu sie lampka ostrzegawcza zapalić.Uważajcie ludzie !!!

nowy

Proszę uważąć,najprawdopodobniej gość(jakieś osoby) poszywaja sie pod firmy budowalne celem zwerbowania ludzi do pracy w Norweggi.Macie niby zapłacić za bilet samolotowy,oczywiście to fikcja pieniądze trafiają do (usunięte przez administratora), a Wy zostajecie z ręką w nocniku,bez kasy i pracy.Także proszę uważąć!!!Gdy chiałem samemu dokonać rezerwacji otrzymałem emaila,że nie można bo taka polityka firmy:) Chyba wszystko jasne :) Nie dajcie sie nabrać!!

Kamil

Pozdrawiam Pana Adama prezesa właśnie zjechałem z remontów mieszkań wszystko elegancko po urlopie wracam spowrotem napewno

@Kamil

Kolejna fikcyjna oferta tego samego pana. Polecam sprawdzić Jan Pol Bud. Ten Pan (usunięte przez administratora) tam kilkanaście osób. I jeszcze firma Sławomir Koźbiał tam ta sama sytuacja. Ktoś podszywa się pod firmy i wyłudza pieniądze za bilety...

@Malarz

Witam nie rozumiem po co Pan tutaj to wkleja? Nie mam z tymi osobami nic wspólnego, żadnych pieniędzy za bilet nie oczekuje od nikogo? O co Panu Chodzi?

Adam Morawski

Człowieku jestes nie normalny ja nie znam tych ludzi nie biore zadnych pieniedzy od nikogo szukam ludzi do pracy na remonty a Ty mi z jakimis nazwiskami i mniewyzywasz... jak Cie ktos oszukal to idz na policje a nie oczerniasz innych!!!!!!!

Adam Morawski

Adres mój moge podac nie ma problemu niech policja przyjedzie porozmawiam z nimi i wyjasnie ze nie mam z tymi oszustwami nic wspólnego? prosze sie odczepic odemnie i mnie nie obrazac tutaj bo to na Pana naślę policje!!!! co za ludzie masakra

Adam Morawski

Kto mnie znalazł? bo nie rozumiem? nikogo u mnie nie było. po co Wam mój numer telefonu? Niech sie zgłosi do mnie Policja jeżeli mają jakieś wątpliwości, Wy nie jesteście do tego uprawnieni żeby kogoś "sprawdzać", jutro czyli w poniedziałek udam się z mecenasem na policję i zgłoszę co tutaj wypisujecie. Miłego weekendu.

Sławomir

Właśnie piszę w czasie wolnym w pracy bo Pan Adam mnie poprosił. Niewiem kim jestes ale pomyliles sie, to jest wlasciciel firmy i zatrudnia ludzi w tym mnie i remontujemy mieszkania. Wszystko jest legalne na umowie moge pokazac komu trzeba, zadna firma krzak. Moj pracodawca nie ma nic wspolnego z tymi oszustwami naprawde kolegi sie pomyliles nie wiem jaki masz w tym cel. A zglosic mozna niszczenie komus reputacji bezpodstawnie, tak samo jakbys nazwał jakiegos polityka (usunięte przez administratora) albo gangsterem publicznie na facebook to tez mozesz miec proces karny i cywilny, nie jestes anonimowy i policja napewno Cie znajdzie. Szkoda mi czasu wolnego na pisaniego tego ale szef mnie poprosił to pisze dla wszystkich co to czytają i chcecie u nas pracowac - zapraszamy, nic do ukrycia szef napewno nie ma, porzadny czlowiek.

Kandydat 1992
@Sławomir

Witaj jak to prawda z tą robotą to daj mi numer do szefa bo jestem zainteresowany a nie mogę nigdzie znaleźć kontaktu do niego a chciałbym pogadać bo chce wyjechać do pracy z nim

@Kandydat 1992

Chłopie zapomnij ze dostaniesz numer. Gość Ci napisze ze nie ma z nim kontaktu bo jest za granica albo że tylko prze e-mail...

@Sławomir

Teraz szybko wyjaśnię jak działa to (usunięte przez administratora) tym którzy jeszcze się zastanawiają. Facet szuka firmy która jest już kilka lat na rynku ale która nie jest jakoś bardzo znana. Otwiera jej stronę na gowork i pisze pierwszy komentarz w którym chwali pracę za granicą przez ta firmę. Prawdziwy właściciel firmy oczywiście nie wie nawet że ktoś to komentuje bo ma tyle pracy że nie ma czasu siedzieć na internecie i bawić się w prowadzenie strony. Następnie (usunięte przez administratora) dodaje ogłoszenie na pracuj pl i na innych stronach że szuka do pracy za granicą ( najczęściej do Norwegii) i że nie musisz miec doświadczenia i wogole to nie musisz nic umieć a on bardzo dobrze płaci i szuka na już. Dużo osób się na to łapie i wtedy zaczyna się najlepsza część. Facet pisze e-maile że już możesz wyjechać ( nawet nie robi żadnej rekrutacji tylko od razu chce dać umowę) tylko jest mały haczyk - musisz wpłacić pieniądze na bilet lotniczy ale tylko on go rezerwuje bo ty sam nie możesz bo wyjezdzacie wszyscy razem. Podaje Ci dane do wpłaty do fikcyjnego biura podróży które tak naprawdę ma założone konto w banku na słupa i nigdy nie istniało ale nigdy nie podaje swojego numeru konta bo jest rzekomo za granicą i nie może odbierać. Kiedy zrobisz przelew kontakt się urywa a ty zostajesz bez niczego bez umowy bez pieniędzy. Następnie pan wypłaca pieniądze i zakłada kolejne konto i tworzy kolejne ogłoszenie że szuka ludzi tylko już jako inna firma. I właśnie tutaj ta sytuacja ma miejsce. Pan (usunięte przez administratora) tak już dziesiątki osób i dalej próbuje. Pozdrawiam i mam nadzieję że wy się nie nabierzecie

Janusz

Ja też się zastanawiałem ale widzę że to jakaś grubsza sprawa. Ale trzeba to zgłosić bo gość nie może takich rzeczy bezkarnie robic. Ja też jutro jade zgłosić j dam znaczy co powiedzieli

@Janusz

Ja juz dzisiaj z adwokatem zglosilem te oszczerstwa, powiedzieli ze zwróca się do administratora strony po adresy IP i wezwą Was na przesłuchanie w charakterze świadka, prosze czekac. Ja nie mam nic wspolnego z tymi osobami i niszczycie mi moja ciezko zapracowana reputacje.Numer telefonu kazdy z moich pracownikow ma. Do zobaczenia w sądzie!!!!

Mariusz
@Adam Morawski

Kolego a jak ty to niby zglosiles jak Cię podobno w Polsce nie ma?? W Norwegii na Policję poszedłeś i zglosiles? Bo jak mi wysłałeś umowę do podpisania i prosiłem o numer telefonu żeby sprawdzić czy to nie przekręt to powiedziałeś że nie jesteś teraz w Polsce. Więc jak to jest z Tobą? Nabyłeś zdolność teleportacji czy jak??

@Adam Morawski

Ja też dziś byłem i zgłosiłem i powiedzieli żeby nic nie wpłacać i nie wysyłać numerów kont ani żadnych danych bo to ściema

@Mariusz

@Kamil

To jak to wreszcie jest z tą praca??

@Malarz

Dokładnie.Przeczytałem opinie na gowork odnośnie tych firm co podałeś i podobny motyw.Myśle,że to Ci sami oszuści.Tam też jakiś Paweł broni właściciela :) Nawet im się nie chciało zmieniać imienia.Ta sama gadka,właściciel tylko inny bo inna firma też straszy,że pójdzie na policje i dlaczego go ludzie oczerniają i zwala na konkurencje.Jednym słowem (usunięte przez administratora)

@Michał

sciema Panie,uwazaj,z reszta kazdemu logicznie myslacemu powinno sie zaplaic swiatlo ostrzegawcze jak ktos chce od razu kase,w tym przypadku na bilet,no ale umowmy sie przeciez nie powie bezposrednio,kto by mu przela,gdyby powiedzial,ze chce zaliczke np na odziez,a tu mozna lyknac przynete tym bardziej jak ktos jest zdesperowany,zerowanie na ludzkiej naiwnosci i ciezkiej sytuacji materialnej.

Nie wiem o co chodzi tym facetom co piszą te bzdury, mnie Pan Adam nie (usunięte przez administratora) cały czas pracuje u niego od 3 lat zawsze wypłata na czas??? czyżby konkurencja robi koło pióra?? załosne czasy!!!!

@Paweł

Witaj. Powiedz mi co to za praca? bo widziałem ogłoszenie a nikt tu nic sensownego o tym jeszcze nie powiedział. A tak się zastanawiam nad wyjazdem bo tu marne pieniądze na miejscu

Jurek
@Franciszek

Ja też się podpinam. Chciałbym więcej informacji uzyskać jeśli można

Jacek
@Paweł

A to ogłoszenie jest jeszcze aktualne????

@Franciszek

Pracuje na remontach mieszkań w Norwegii. Prosze pisac do szefa jezeli bedzie chcial Pana zatrudnic to sie odezwie niech Pan wysle CV!

@Paweł

A powiedz mi długo już pracujesz? Szef spoko??

@Franciszek

Ponad rok juz pracuje. Szef jak szef nie gorszy nie lepszy ważne ze płaci na czas i warunki na jakie sie umówiliśmy w umowie.

@Paweł

Ty ale ty wyżej pisałeś że 3 lata u niego robisz to się wreszcie zdecyduj kondonie. Widzę że dalej ten sam gość pisze wszystkie opinie pozytywne. Szkoda czasu na niego idę na Policję z tym

@Franciszek

No widzisz tak jak mówiłem wcześniej. Ta oferta to wałek kolejny tego gościa. Nawet nie potrafi przeczytać że wcześniej pisał że 3 lata pracuje. A teraz nagle rok dopiero. Polecam zrobić tak jak mówisz Franciszek

@Malarz

Ciołku matołku w firmie pracuje 3 lata na remontach rok... czytać nie umiesz? z czym chcesz iść na policję (usunięte przez administratora) Cię Pan adam? pokaż dowody to sam mu dam w (usunięte przez administratora)i dam Ci jego adres.. na ile Cie oszukal i kiedy? pokaz umowe z nim i inne dokumenty wrzuc gdzieś zeby wszyscy widzieli!!!!

@Paweł

Pan Adam mnie nie (usunięte przez administratora) bo on nie wiedział nawet że ma stronę na gowork. (usunięte przez administratora) mnie ten kto się pod niego podszyl i pisze te wszystkie komentarze jako właściciel...

No właśnie panie. Jak nie masz nic do ukrycia to prosimy nr telefonu i po sprawie

Zostaw merytoryczną opinię o Adbud Usługi Ogólnobudowlane i Transportowe Adam Morawski - Górno

• Jak się pracuje w Adbud Usługi Ogólnobudowlane i Transportowe Adam Morawski?

Zobacz opinie na temat firmy Adbud Usługi Ogólnobudowlane i Transportowe Adam Morawski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adbud Usługi Ogólnobudowlane i Transportowe Adam Morawski?

Adbud Usługi Ogólnobudowlane i Transportowe Adam Morawski

Adbud Usługi Ogólnobudowlane i Transportowe Adam Morawski