Opinie o Adam Sondka Przedsiębiorstwo Pogrzebowe w Żyrardów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Adam Sondka Przedsiębiorstwo Pogrzebowe. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Adam Sondka Przedsiębiorstwo Pogrzebowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adam Sondka Przedsiębiorstwo Pogrzebowe w Żyrardów

Uczestniczka pogrzebu Nowy wpis

Nie polecam, zdzierstwo nawet w okolicznościach pochówku najbliższego. Biorą takie pieniądze, że to nie mieści się w głowie, po czym na pogrzebie okazuje się ile rzeczy jest niedopilnowanych, mówiąc wcześniej żeby o nic się nie martwić. Omijać i unikać!!

Jaki jest wkład kierownictwa Adam Sondka Przedsiębiorstwo Pogrzebowe w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Czy w Adam Sondka Przedsiębiorstwo Pogrzebowe jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

5288 Nowy wpis

On zatrudnia kogoś na legalu o wynagrodzeniu nie wspomnę bo to jakieś ochłapy.

Zadowolony klient

Rzetelna obsługa , właściciel wie co robi, pozdrawiam

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Adam Sondka Przedsiębiorstwo Pogrzebowe? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Zachwycony Klient

Mam przyjemość współpracować z właścicielem tego zakładu, Panem Adamem, i muszę powiedzieć, że tak Życzliwego, Serdecznego, i Dobrego Człowieka dawno nie spotkałem. Widząc te beznadziejne opinie poniżej, mam wrażenie, że są napisane z jakiejś hejterskiej konkurencji, lub tylko po to żeby oczernić Wspaniałego Człowieka. Ten Zakład Jest WSPANIAŁY, UCZCIWY i REWELACYJNY, a spotkałem się tam tylko z hojnością i wyrozumiałością na każdym kroku. Nadal jestem klientem tego zakładu, i z Czystym Sumieniem SERDECZNIE POLECAM !!!!!!!!! 100% UCZCIWOŚCI. A ten kto nie wierzy, niech zadzwoni, i sam się przekona. Z Poważaniem, Arkadiusz K.

Ela
@Zachwycony Klient

Jak można być NADAL klientem zakładu pogrzebowego? Toz to jednorazowa usługa. Trolowac trzeba umieć

@Zachwycony Klient

(usunięte przez administratora) i nie wypłacalny rodzinom załatwia kredyty potem bierze kasę za nagrobek i nie oddaje reszty z pomnika niech się ludzie obudza i piszą o pseudo zakładzie pogrzebowym

@Anonim

Dlatego że ta firma nie może istnieć, ludzi (usunięte przez administratora) nie płaci ma więcej długów jak pieniędzy nawet od księdza pożyczył kasę i nie oddał cmentarze stracił za zachłanność

Sylwia

Omijać szerokim łukiem ten zakład pogrzebowy!!! Pan Adam miły człowiek ale nie umie dopilnować wszystkiego na ostatni guzik . Jestem zawiedziona na tym zakładzie moje zaufanie pan Adam stracił 2 lata temu jak korzystałam z jego usług

Zyrardowianin

Uprzedzam, ze ten czlek to nic dobrego. Ten z rogami sie cieszy jak go widzi.

Klientka
@Zyrardowianin

Co Pan ma na myśli? Lepiej uważać na ten zakład?

Krystyna

Radze omijac szerokim lukiem to przedsiebiorstwo

Zostaw merytoryczną opinię o Adam Sondka Przedsiębiorstwo Pogrzebowe - Żyrardów

Adam Sondka Przedsiębiorstwo Pogrzebowe
  • Moniuszki 2A