Opinie o Jula Trans Usługi Transportowe Tomasz Halik w Białochowo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Jula Trans Usługi Transportowe Tomasz Halik. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Jula Trans Usługi Transportowe Tomasz Halik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jula Trans Usługi Transportowe Tomasz Halik w Białochowo

Dark Nowy wpis

Polecam firmę,rzetelna i usługi wykonywane w 100% szybko i bezpiecznie,Tylko JulaTrans

Kierowca Nowy wpis

Nie polecam. Firma zatrudnia na najniższą krajową. Forma zatrudnienia nie spełnia warunków z "kodeks pracy". Bez skierowania na badania lekarskie, bhp czy jakakolwiek odzież. Dziadtrans, który nie wypłaca ostatniej wypłaty.

Tomasz Halik Nowy wpis
@Kierowca

Panie G. nie zgadzam się z Pana opinią. Był pan zatrudniony na umowę o pracę i rozliczony został pan zgodnie z pakietem mobilności wszystkie dodatki ma Pan ozusowane. Pan jak i pozostali kierowcy. Firma ma 10 letni staż i nie pozwolilbym obie istnieć na rynku nielegalnje. Za swoją 4 tygodniowa dokładnie pracę otrzymał Pan wynagrodzenie jednak zostało ono pomniejszone o wyrządzona szkodę(rozerwanie plandeki nowego dachu) z tego też głównie powodu zakończył pan u nas pracę i nie poczuwał się do ZADNEJ odpowiedzialności, a co gorsze, groził pan mi i mojej rodzinie że będzie Pan nas nachodził o późnych godzinach wieczornych cytuje" chce pan koszmar to zaczynamy" jeśli nie zapłacę Panu całego wynagrodzenia. Gróźb było więcej m.in. wspomniał Pan że nie jest "grzecznym chłopcem z przedmieść i moglby dosypac opiłek do silnika" Jeśli chodzi o odzież nasi kierowcy otrzymują na sezon zimowy kurtki a na sezon wiosenny polary ponadto każdy pracownik otrzymuje buty które są wymieniane w razie potrzeby. Odzież robocza na prośbę kierowcy z racji takiej że nie wykonuje się w naszej firmie prac mechanicznych. Niestety nie zdążył Pan otrzymać odzieży z racji umowy na okres próbny i pracy niespelna 4 tygodniowej . Badania lekarskie miał pan aktualne więc nie było potrzeby wysyłania na kolejne a jeśli chodzi o BHP ostatnia praca którą pan wykonywał była na tym samym stanowisky więc wstępne BHP również nie było konieczne chyba że wykazywalby pan taka wole jednak nie wyraził pan takiej checi w trakcie trwania stosunku pracy. Dodam że na chwilę obecną trwa postępowanie w PIP z Pana wniosku. Po wydaniu opinie prosiłbym o sprostowanie negatywnego i (usunięte przez administratora) komentarza.

Pan G Nowy wpis
@Tomasz Halik

Firma 4 auta i ciągła rotacja, ciekawe czemu? Piszesz o pakiecie mobilności- wynagrodzeniu, w końcu coś weszło żeby kierowca mógł mieć normalne składki ZUS, Inaczej dalej kierowcy byliby okradani. We wniosku który złożyłem do sądu pracy, nie przyznajesz się o ustalonym wynagrodzeniu. Każdy kierowca na polskiej umowie w/g pakietu nie zarobi 7k czy 8k więc kłamiesz. Co do gróźb, to cytujesz na swój sposób. Biuro w Białachowo, czyli dom; a gdzie miałbym się udać po nie wypłacone pieniądze? ...zresztą PIP i Sąd pracy to lepsze , niż jeździć i prosić się o swoje pieniądze.

Gosc

Super firma transport dojechał na czas kierowca miły i uczynny z całą pewnością polecam tą firme jak jeździć to tylko z JULA -TRANS

Zostaw merytoryczną opinię o Jula Trans Usługi Transportowe Tomasz Halik - Białochowo

• Jak się pracuje w Jula Trans Usługi Transportowe Tomasz Halik?

Zobacz opinie na temat firmy Jula Trans Usługi Transportowe Tomasz Halik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Jula Trans Usługi Transportowe Tomasz Halik
  • 18