Opinie o Tomasz Dragosz Road Star Firma Usługowo Handlowa w Prusice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Tomasz Dragosz Road Star Firma Usługowo Handlowa. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Tomasz Dragosz Road Star Firma Usługowo Handlowa o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Dragosz Road Star Firma Usługowo Handlowa w Prusice

Kierowca

Stanowczo odradzam współpracę z Panem Tomaszem. Auta to jedno wielkie dno. Nie szkodzi że nie ma opon, nie działają wycieraczki, brak lusterek, niesprawne chamulce. Można by jeszcze długo się rozpisywać. Jak odpali i ruszy to się jedzie. Sam kontakt z pracodawcą... Od początku same niedomówienia, unika spotkania w cztery oczy, sklóca pracowników między sobą.(usunięte przez administratora) Osoba całkowicie nie słowna (usunięte przez administratora) Najlepiej żeby pracować po 7 dni w tygodniu. No i najważniejsze oczywiście problemy z pieniędzy. Nie terminowe wypłaty. Mimo że sie umawia że zapłaci za dodatkową pracę ciągle zapomina albo kłamie że przecież wysłał na konto. Zresztą podstawowe pensje wypłacane nie w całości. Ostatnia w niecałej połowie tylko. Pan Tomasz myśli że wszyscy będą za nim biegać i prosić się i wszystko a on będzie śmiał im się w twarz, groził, wiecznie zwodził. Niestety prawdziwy oszust i kretacz. Zachęcam inne osoby do kontaktu ze mną.

Brrr
@Marco

Mam podobne doświadczenie co do osoby p Tomasza obecnie zgłosiłem go do PiP o brak wypłaty wynagrodzenia

Były kierowca

Nie polecam tego pracodawcy proszenie się o umowę brak ubezpieczenia. Nie terminowe wypłaty. Po zwolnieniu groźby i zaleganie z wypłata.

@Były kierowca

Ma pan rację panie były kierowco! Pracowałem na totalnie rozklekotanym aucie (zawieszenie, kielichy nad amortyzatorami no i zimą dostałem od tego (usunięte przez administratora) szefa dostawczaka na letnich oponach!!! Moje uwagi, żeby to naprawić bez oddźwięku. Nie dotarło! Umowa o pracę tylko na tzw (usunięte przez administratora) i ciągle żyjesz nadzieja, że umowa na papierze będzie spisana! Dałem sobie spokój z takim "szefem". Nawet za 8 godzin pracy nie wypłacał ustawowej minimalnej twierdząc, że jest to umowa zlecenie, ale że mną i z nikim innym z kierowców takowej umowy zlecenie czy o pracę nigdy nie spisał!!! Dziwię się tym zdesperowanym pracowników, którzy akceptują takie zasady pracy. Zawsze można zmienić,a pracy w około jest dużo i to na umowę! A potem jak na emeryturę pójdziemy, to dostaniemy (usunięte przez administratora)z tytułu oficjalnie niskiego stażu pracy!

Czy firma Tomasz Dragosz Road Star Firma Usługowo Handlowa kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

@Były

Dokładnie, nic dobrego o tej firmie i jego wyjątkowo wrednym właścicielu to prawda. Daleko od takich (usunięte przez administratora). Szkoda nerwów. Pracy jest sporo na rynku, coś każdy trafi lepszego.

Jak jest z pakietem medycznym w Tomasz Dragosz Road Star Firma Usługowo Handlowa? Można dołączyć rodzinę?

Lowelas kobieciarz

jest pakiet u weterynarza.

@Lowelas kobieciarz

Jak pakiet u weterynarza? Nie słyszałem o takim beneficie :D Stroisz sobie żarty, a tak serio? Rozumiem, że nie ma żadnych i to sarkazm? A chociaż premia? Też pewnie nie?

@Czesław

Premie są na święta,to nie moge zaprzeczyć.Praca u Pana Tomasza nie była zła,wręcz fajna :) a jeżeli komuś nie odpowiadała to mógł sie zwolnić.

@Czesław

Nawet nie dostaniesz pensji minimalnej, a jak pod stołem, to należy Ci się wypłata brutto czyli Tera 3600 na rękę. Inaczej nie można tego nazwać pana jak (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora), który robiąc te numery kilkanaście lat opanował to do perfekcji, ciekawe, że ta firma ciągle funkcjonuje i nikt z organów jeszcze im się do skóry nie dobrał!?

@Pracobiorca

No, ale minimalna na cały etat jest jakby obowiązkiem, to dlaczego niby mnie można jej dostać? Nie jestem pewny czy dobrze to rozumiem, że dostaje się tylko kasę pod stołem, a na konto to nie dostaje się wcale.

Czy Tomasz Dragosz Road Star Firma Usługowo Handlowa zapewnia kartę multisportu?

An

Haha. Karte dostaniesz ewentualnie do tankowania auta, a i tak często jest odmowa i przelewy blikiem żeby opłacić paliwo. TO JEST ŻENADA

No no
@An

Nie wiem czy ów żenada nie jest po twojej stronie jak tu pracuje nigdy nie miałem problemu z paliwem. Do tego z tego co wiem szef załatwił karty Orlenu aby na Bydgoszczy kilku kierowców nie musiało jechać na drugą stronę miasta się tankować. I te karty były przedpłacone. Jak brakło środków wystarczyło zadzwonić do szefa podawał blika i zapłacone. Po godzinie kary Orlenu już działały. Więc żenada Twoja osoba.

@No no

Super. Ale to chyba standard ze kierowcy mają karty do tankowanie bo inaczej jak mieliby jeździć? A inne benefity? Tylko takie dla pracownika? Np. pakiet prywatnej opieki lekarskiej? Jest?

Lowelas -kobieciarz

Tak oczywiście,była i jest możliwość otrzymania karty multisport do Kataru na Mundial,warunek jest taki że nie można wwozić do tego kraju wieprzowiny.

@No no

Może panu z tymi kartami i przelewami blikiem były w normie akceptowalne, ale w moim przypadku o szefa miałem przyzwolenie, iż kierowca ja czy mają tankować do kwoty 99 zł. Jednemu kartę zablokowało, bo wlał za 120 zł, ale teraz przychodzę do głowy, że o prostu na tej karcie była jedynie kwota 100 zł.!? Przez kilka miesięcy pracy zdarzyło mnie się, iż na paliwo wykładałem ze swojej kieszeni, no potem mi za to oczywiście zwracał, ale gdzie logika?

@Były kierowca

Ale to sam się koniec końców zwolniles czy oni Ciebie? Słabo ogólnie że tak to wygląda tam...

Znam to Groźby jak się upomniał o wypłatę Unikanie kontroli IP

Barbara
@Brr

Brzmi to bardzo źle... Ale co konkretnie mówił po tym zwolnieniu/ upominaniu się o wypłaty?

@Barbara

Groził ze ja mu oddam kasę ze odrobię z nawiązką jak się zwolniłem

@Brr

I co, "groźba" się ziściła?

@Były kierowca

Jak ma się komornika na głowie i blaga się aby nie było przelewu to potem się pisze bzdury ze nieterminowe wypłaty.

@Kierowca

Z tym to żartujesz czy na poważnie o takie coś by prosili? Bo nie żeby coś ale firma chyba sama by sobie pod górkę wtedy tymi opóźnieniami robiła. Ciekawe co inspekcja by na to powiedziała wtedy

Unika nagminnie IP.Przeciąga kontrole Dobrze znany jest Wrocławskiej IP

Dawid
@Były kierowca

Nie widać ogłoszeń firmy, ale wg. KRS działa. Wiesz coś może, czy wypłaca na czas i ile można zarobić?

Szczerbata

Tomasz niczym się nie kieruje w prowadzeniu swojego biznesu. Radzę omijać wieśniaka szerokim łukiem

@Szczerbata

dlaczego tak o nim piszesz ? co takiego ci ta osoba zrobiła że masz o niej tak negatywne zdanie ?

An
@Marta

Piszę tak żeby ludzie się na nim poznali. Jest zwykłym (usunięte przez administratora)nie potrafiącym prowadzić biznesu. Co to nie on nie ogarnie a koniec końców jezdzis autem bez sprawnego zawieszenia, silnika i wiele innych. I najlepiej jakby poprosić o wypłatę a nie ją dostać przed dziesiatym-dziesiatego.

Zlot czarownic
@An

Napisz nam co byś poprawiła w firmie. Co jest nie tak robione.

@An

Prosić? A to nie tak, że jak często będą opóźnienia to po prostu można to zgłosić? Bo czemu tu do nich dochodzi tak właściwie

Nikt
@Monika

Dochodzi do nich bo ludzie mają komorników i nie chcą przelewów na konto bo wiadomo co będzie. Do tego szef mieszka we Wrocławiu a ma odziały w Toruniu. I jeździ jak bankomat i płaci ludzia do ręki. Więc raczej to nie jego wina.

@Nikt

No jak nie jego, w sensie po co robi to osobiście do ręki? Chyba ma ludzi od pewnych rzeczy i to by nie prowadziło wtedy do opóźnień?

Były
@Szczerbata

Wszystkie te "złe" komentarze to niestety rzeczywistość. Nie polecam szczególnie w Bydgoszczy

@Monika

Jeździ i płaci ludziom do ręki, bo mu się to opłaca! Od każdego pracownika na czarno zostaje mu w kieszeni co najmniej 1500 zł, to kwoty, które jest zobowiązany do comiesięczne odprowadzać do ZUS i podatków licząc od minimalnej pensji, która i tak nie przekracza na czarno minimalnej, a co za tym idzie pracownik jest pozbawiony ubezpieczenia w razie choroby, nie gromadzą się środki na przyszłą emeryturę, a to że jest komornik, no trudno...wiele ludzi go na, bo takie czasy mamy, jednakże dług będzie się zmieszał z biegiem lat będąc na umowę o pracę, a tak jesteś w czarnej (usunięte przez administratora)

@Były

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Tomasz Dragosz Road Star Firma Usługowo Handlowa? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego

Jak w Tomasz Dragosz Road Star Firma Usługowo Handlowa wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Władzia Władek-Władysłowawice

Jedno co było fajne z autami to można było nimi zarobić w weekendy robiąc przeprowadzki....kasa płynęła jak żyła złota.Ogólnie Pan Tomasz nie był taki zły.

Brr

Typowy (usunięte przez administratora) nie płaci składek wypłat chorobowego. Samochody w opłakanym stanie, zatrudnia bez umowy grozi każdemu kto upomni sie lub zwolni Typowy wieśniak

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Tomasz Dragosz Road Star Firma Usługowo Handlowa?

Lowelas kobieciarz

np czy umiesz wymienić opone,czy potrafisz skręcać w prawo i w lewo,Czy lubisz jeśc golonke .

@Lowelas kobieciarz

Nie jest w tym nic śmiesznego... od tego jest ten portal, aby właśnie dowiedzieć się takich rzeczy, a taki komentarz jest zbędny.

@Czesław

Weź (usunięte przez administratora)daj se na luzik,idź do parku pokarmić łabędzie. Zobaczysz że dobrze ci to zrobi .

@Lowelas kobieciarz

Sam pokarm łabędzie. Jak nie potrafisz pomóc to chociaż nie krytykuj. Ja sam chętnie dowiedziałbym się jak się przygotować do rekrutacji, żeby dobrze wypaść, a ty swoimi uwagami w ogóle nie pomagasz.

@Krzysztof

Ejjj ty Pipek nie jesteśmy na TY !!! wódki z tobą nie piłem.!!! i nie będe pił!!

Mariano italiano

Typowy dziad-trans przekręcaja ludzi na siano warunki finansowe to kpina a nawet one nie są zachowane nie polecam nikomu!!!

ducti
@Mariano italiano

Straszne głupoty piszesz pracuje u Tomka 9 lat kasa zawsze się zgadzała. Pewnie jesteś z tych pracowników co go wysterowała albo coś nawyprawiała. Nie dziwie się temu człowiekowi że tak was podlicza niszczenie samochodów nie przychodzenie do pracy to u takich jak ty norma. Kto tu pracuje i jest dobrym pracownikiem ten na temat wynagrodzenia złego słowa nie powie. A majowy pracowniki który pracuje tydzień i chce miliony tak ma jak sobie na to zapracowała. Dużo szkole pracowników to widzę kto przychodzi i ty pewnie jesteś jednym z nich.

Jan
@ducti

Tak to prawda. Ja nigdy nie miałem problemu z wypłatą. Podpisując umowę byłem informowany iż wypłatą do 15 każdego miesiąca. Nie ma najmniejszego problemu z naprawą aut...

Wiktoria
@Jan

To super że wypłata na czas! A jakbyś potrzebował pobrać zaliczkę to myślisz że też by się zgodzili bez problemu?

Lowelas kobieciarz

Co wy sie tu czepiacie Tomasza? Ja nie miełem problemów z wypłatą u tego Pana!!

@Lowelas kobieciarz

Długo pracowałeś w firmie? Może to późnej zaczęły się problemy, nie ma co od razu mówić, że się ktoś czepia.

@Czesław

do 10 lat :) i nie miałem problemów z wypłatami u tego Pana.Co prawda auta czesto sie psuły...

Kłodzko

I tu kolego chciałbym skonfrontować oczywiście zdarzają się opóźnienienia ale baz przesady kasa zawsze jest wypłacona a pracuję u tego pracodawcy 6 rok więc się nie zgodzę pozdrawiam

Oszukany

Chętnie z Tobą porozmawiam tylko podaj jakieś namiary. Pozdrawiam

Marco

Proszę o kontakt mój nr tel 793206208 Marek

@Oszukany

Cześć. Napisz do mnie na prywatny mail (usunięte przez administratora) skontaktujemy się... Pogadamy

Brrr
@Marco

Lucek

Wypłaty są do 15 dnia każdego miesiąca każdy zatrudniając się u P. Tomasza jest o tym informowany i zgadza się na te warunki także żadene problemy z wypłatą nie ma. Samochody w tej chwili są sprawne

Anita

@Daguś a były/są jakieś problemy z wypłatami?

Daguś

Na kiedy został ustalony termin wypłat wynagrodzeń przez pracodawcę?

@Daguś

Zgodnie z obowiązującymi przepisy prawa pracy dają pracodawcy możliwość przesunięcia terminu wypłaty wynagrodzenia za pracę, przy czym wypłata nie może nastąpić później niż w ciągu pierwszych 10 dni kolejnego miesiąca kalendarzowego (art. 85 § 2 Kodeksu pracy). To co se pracodawca może ustalać. Do 10-tego powinien zapłacić najpóźniej.

Daguś
@Driver

Driver to czemu ktoś z pracowników nie poinformuje PIP że pracodawca nie wypłaca w terminie wynagrodzenia tylko opóźnia się o kilka dni. Nie rozumiem tego albo powie prosto w oczy pracodawcy że tak nie może być. Ktoś kto pracuje w tej firmie chyba przystaje na warunki jakie zaproponował pracodawca albo szuka innej pracy.

Krystyna
@Daguś

A to prawda, że Road Star nie płaci pracownikom na czas, masz takie doświadczenia? Bo z tego co widzę, nikt tutaj tak nie twierdzi. Czy firma jest wypłacalna?

A

Podpinam się pod kolegę. Wypłata na czas. A co do aut nie wypowiadam się. Jeżdżę dłuższy okres i jeśli chodzi o relacje z szefem do tej pory nie było problemu. Zawsze odbiera tel albo odzwania.

@A

To ciekawe gdzie pracujesz na naszym oddziale cały czas się spóźnia z wyplatami i tłumaczenie że przelewu nie dostał masakra

wifeDriver
@Driver

Potwierdzam. Nie płaci w terminie.

Anonim 99999

Obecny pracownik. Nie polecam prawda auta nie nadają się do jazdy. To cud że nie było jeszcze tragedii przy tej flocie że nikt nie zginął. Teraz P. Drogosz nie wystawia ogłoszeń ponieważ nikt nie chce u niego pracować. Teraz zatrudnianie pracowników przejął kierownik fili kolejny kozak umowę i tak podpisuje się z Dragoszem. Kierowcy odchodzą i biorą wynagrodzenie z utargu bo wiedzą że Szef nie wypłaci im pesji. Wcale się nie dziwię. Proponuję postawić tu ITD żadne auto nie wyjedzie bo żaden nie jest sprawny! Chcesz tu pracować? Nie radzę.

@Anonim 99999

Na publicznym forum nie można podawać nazwisk innych osób, chodzi o ochronę danych osobowych. Piszesz, że samochody są niesprawne. Przecież muszą corocznie przechodzić przegląd, który decyduje o ich przydatności do pracy. Możesz to wytłumaczyć?

Paweł W.
@Anonim 99999

Jak taki kozak jesteś i rzucasz publicznie nazwiskami to chociaż się przedstaw A nie ukrywasz się pod pseudonimem

Paweł W.
@Anonim 99999

I jeszcze jedno z tego co wiem Pan Właściciel niedawno przechodził kontrolę ITD i jeździ więc chyba tragedii nie ma...?

BYDG
@Anonim 99999

Nie wiem po co pracujesz w tej firmie jak jest tak źle. Jestem pracownikiem na oddziale Bydgoskim i jakiegoś takiego dramatu jak odpisałeś nie widać. Auta są naprawiane przyszły nowe opony. Wyplaty mam na czas. Zastanawia mnie jedno czemu wszyscy tak płakali jak poszła plotka że wymieniają transport i już nie będzie firmy RS. Dużo kierowców niszczy auta a potem lament że złomy są kierowcy co dbają o samochody i mają je w fajnym stanie. ITD nie zajmuje się autami do 3.5 tony.

@Paweł W.

Jeździłem w tej firmie i samochody to była porażka brak hamulców proszenie się o naprawę samochodu jazda bez oc i pt

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Tomasz Dragosz Road Star Firma Usługowo Handlowa?

Driver

Takiej atmosfery w ogóle nie ma ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Nnn

Firma ta nie płaci za usługi . Pomimo wezwań do zapłaty za przeterminowane faktury brak reakcji.

@Nnn

Proszę o informację o jaką fakturę chodzi. (usunięte przez administratora)

Nnn
@Tomek

Faktura za usługę mechaniczną

Jarek

Niepokojące informacje napisaliście. Miałem zamiar składać dokumenty.

Od początku
@Jarek

A gdzie miałeś składać bo z tego co wiem pracodawca nie szuka pracowników :D

Kamila
@Od początku

Rzeczywiście, nie mogę znaleźć żadnych ofert pracy firmy Tomasz Dragosz Road Star Firma Usługowo Handlowa. A Ty pracujesz w tym miejscu? Jeśli tak, to z chęcią dowiem się czegoś na temat warunków pracy, jaką umowę oferują, w jakim systemie pracujecie. Z góry dziękuję.

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Dragosz Road Star Firma Usługowo Handlowa - Prusice

• Jak się pracuje w Tomasz Dragosz Road Star Firma Usługowo Handlowa?

Zobacz opinie na temat firmy Tomasz Dragosz Road Star Firma Usługowo Handlowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tomasz Dragosz Road Star Firma Usługowo Handlowa?

Tomasz Dragosz Road Star Firma Usługowo Handlowa
4.1/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Górkowicka 39
    55-110 Prusice