Opinie o Alvic Investment s.c. Monika Mamak Karol Mamak w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Alvic Investment s.c. Monika Mamak Karol Mamak. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alvic Investment s.c. Monika Mamak Karol Mamak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alvic Investment s.c. Monika Mamak Karol Mamak w Jastrzębie-Zdrój

Bartek

Pracuje do dnia dzisiejszego i jest calkiem w porzadku. Warunki pracy mamy dobre, wynagrodzenie zawsze na czas. Do nadgodzin nikt nie zmusza - mozemy jesli mamy ochote ( oczywiscie extra platne). Ludzie w pracy pozytywni i najwazniejsze : wyrozumiale kierownictwo. Pozdrooo

Dominika

@Roman.AT pamiętaj, że Administrator ma prawo zgodnie z regulaminem usunąć wypowiedź, jeśli zawiera treści obraźliwe i oszczerstwa. Czy ktoś posiada wiedzę na temat aktualnych ofert pracy w tej firmie? Podzielcie się swoimi doświadczeniami.

Roman.AT
@Dominika

Jezeli uwazasz ze kogoś obrazilem to tak zrob a nie strasz.widocznie negatywne komentarze sa Ci nie na rękę.Dlaczego?

Gregor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Franek

Ja tam nie mam nic do zarzucenia - współpracowałem z nimi i wszystko było w porządku. Współpraca owocna dla obu strony. Polecam :)

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Alvic Investment s.c. Monika Mamak Karol Mamak? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Dominika

@Były pracownik czy zapoznałeś się z regulaminem forum przed dodaniem wpisu? Jest tam informacja, że nie można nikogo obrażać. Takie wpisy mogą zostać usunięte. Niektórzy mogą poczuć się urażeni Twoim wpisem, używaj merytorycznych argumentów, z poszanowaniem drugiej osoby.

Rysiek

Karola nie okradałem bo z pustego to ani Salomon nie naleje , po drugie (usunięte przez administratora) złodzieja nie okrada jak już . Po trzecie polakiem jestem i język ojczysty znam i żona za mnie pisać nie musi . A usługi dla klientów miałem co najwyżej wykonywać na wyraźne polecenie szefostwa. Choć było to zwykłe zwodzenie klientów , którzy mają prawo do reklamacji. Trzymaj się !!!

Rysiek

Trzeba było poprosić prawnika o pomoc w napisaniu tego posta. A tak na własną rękę poziom wypowiedzi jest bardzo niski z tego wnioskuję , że do rozmowy włączył się ktoś z szefostwa omawianej firmy. Hahaha

Rzeczoznawca

Nie pracowałem w tej firmie więc nie powiem jak jest. Patrząc po opiniach szału nie ma w co smiało mozna wierzyc a to tylko z jednego prostego względu...jeżeli robota jest wykonana na tak niskim poziomie ( zeby nie powiedzieć fuszera jak ich malo) to pracownik albo się nie zna na tym co robi, albo dopiero się uczy. Także pracownicy którzy tu się wypowiadają radzę wam się nie przyznawać, że pracujecie w tej firmie bo to przynosi wam wstyd o czym sami nawet nie wiecie. Z reguły jest tak, że wykonanie jest adekwatne do wynagrodzenia więc są dwie opcje: albo pracownik, który faktycznie dobrze zarabia w tej firmie jest bardzo inteligentny bo wykonuje fuszere za dobre pieniądze albo pracownik który twierdzi że dobrze zarabia A tak naprawdę zarabia grosze co się przekłada na wykonanie. Zdanie końcowe... NIE ALVIC !!!

@Rzeczoznawca

Witam pracuję w tej firmie i nie mam żadnych zastrzeżeń do tej firmy , jak to szef pilnowac interesu trzeba a prace sa bardzo dobrze realizowane a skoro Pan rzeczoznawca nie pracowal w tej firmie i jej nie zna to proszę się nie wypowiadać ! I nie rzycze sobie aby pan wypowiadał się o pracownikach bo jestem brygadzista jak i pracownikiem jednym z nich i nie jestem żadnym amatorem ;czy fuszeranetem a ile zarabiam to jest moja sprawa jak pracowników wynagrodzenie jest na czas . Ajeśli ma Pan zastrzeżenia to zaprszam do siedziby firmy i sprawdzenie realizacji moich prac jak i kolegi praca jest wykonana tak jak pozwala na to szuka budowlana a pracowników co się uczą każdy ma ważne że chcą się uczyć i słuchają tak więc polecam firmę pozdrawiam

@Bob

Otrzymałeś stanowisko po mnie gratulacje. A teraz zastanów się dla czego cała ekipa odeszła w jednym czasie. Bob szczerze życzę Ci powodzenia bo przyda Ci się. A i postaraj się pisać ze słownikiem , ponieważ brzydko wygląda jak człowiek chwali się stanowiskiem, a popełnia proste błędy ortograficzne i stylistyczne.

@Rysiek

Rysiek pisze na telefonie i jedno słowo to nie krzyk a co do stanowiska widać jest fakt taki że cała ekipa odeszla bo widziałem waszą pracę a ze szef jest wymagajacy no to jest normalne proponowałbym bym uważać co się pisze tak więc zaintersuj się sobą lub rodzina a nie oczerniasz firme skoro sam jesteś tzn amatorem w wykonaniu prac pozdrawiam

@Bob

Dla mnie nie ważne jest na czym piszesz. Gorsze , że zaczynasz mnie obrażać , choć nawet mnie nie znasz. Jak może zauważyłeś ja Twojej fachowości nie podważam ponieważ nie znam Cię . Wypowiadam się na temat firmy ALVIC oraz Karola bo mam do tego prawo. Firma sama sobie wyrabia opinię . Popytaj klientów zanim zaczniesz kogoś obrażać , na libowcu jest 26 mieszkań ile będziesz miał dobrych opinii o Karolku a ile o mnie. A jak chcesz to możesz jeszcze popytać na ul Sportowej lub Żytniej i więcej nie wypowiadaj się na temat mojej fachowości ponieważ zwyczajnie mnie nie znasz

Obserwator

Rzeczoznawca podaj jakieś konkrety skoro tak smarujesz pracowników opisz swój przypadek tak bedzie prościej.

Jar3cki

Pieprzenie jakich mało obecniee pracuje w firmie Alvic i fakt Karol jako szef jest wymagający ale placi to wymaga PROSTE ! Umowa jak i pieniądze wszystko na czas także mogę polecić firme osobą chcącym podjąć pracę .

@Jar3cki

Jeśli jesteś zadowolony to ok, jeśli Karol się zmienił (w co nie wierzę) to dobrze , ale wiem co mówię pracowałem z nim kilka lat i te złe komentarze to niestety prawda. Życzę powodzenia

Dominika

Co jeszcze możecie powiedzieć o pracy w Alvic? Jak oceniacie tego pracodawcę? Ostatnio nie mieliście zbyt dobrego zdania na temat pracy w tym miejscu - może coś się zmieniło na lepsze od Waszych ostatnich komentarzy? Zachęcam do podzielenia się swoją opinią - każda z nich z pewnością będzie bardzo przydatna dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w tym miejscu.

Dominika

@Pracownik, powiedz w takim razie coś na temat tego, jak się pracuje w Alvic? Czy firma zapewnia swoim pracownikom jakieś dodatkowe benefity? Jak atmosfera w tym miejscu? Co wskazałbyś za największą zaletę tej firmy? @Ja,a czy możesz powiedzieć coś na poparcie swojej opinii? W tym momencie jest bardzo ogólnikowa i niewiele wnosi do toczącej się dyskusji.

@Dominika

Prosta rzecz wszyscy pracownicy uciekają od K.M gdzie pieprz rośnie. Benefity w Alvic ????????????

Największą zaletą firmy Alvic byłaby upadłość hahaha

Operator

Alvic znowu szuka operatora . Radzę się poważnie zastanowić nad podjęciem tej pracy jeśli nie chcesz płacić za niby uszkodzenia koparki. (usunięte przez administratora)

@Operator

Witam aktualnie pracuje w tej firmie jakis juz czas i to ci tu jest pisane to jest raczej nie prawda co do koparkowego to jeśli masz uprawnienia a jeździsz jak idiota... Ostatnim czasem koparkowy urwał rurę z wody ,zerwał zasilanie główne z budynku to to jest normalne? Ja na miejsce tej firmie tu opciazyl bym pracownika kosztami a firma tego nie zrobiła więc to co tu jest pisane to jest żałosne a co do firm jak się pije w pracy i robi żeby tylko zrobić to się nie dziwnie że potem są problemy z rozliczeniem no ale tak że developer to można konine zrobić ale potem jak jest koniec prac to zaczynają się problemy pozdrawiam

@Bob

Powodzenia życzę popracujesz parę lat to zrozumiesz o czym tu piszą ja pracowałem u Karola M 5 lat a na koniec potraktował mnie jak złodzieja. Ostatecznie nie rozliczył się ze mną tak jak się umawialiśmy. Ale dla mnie to temat zamknięty. Dobrze ci radzę Bob jak będziesz miał podobną ofertę to skorzystaj. Twarzą w twarz powiedziałbym ci dla czego na forum się nie wypowiem.

Roman.de
@Bob

Witam.U Normalnego pracodawcy obowiązuje ubezpieczenie od takich wypadków,zależnie od stażu pracy na koparce itd...Kto normalny zgadza sie na takie warunki pracy ...?

hahaklient
@Rysiek

rysiek wie co mówi, gdyby nie on to swojego czasu sporo klientów by alvic stracił bo z panem M nie możliwy jest dialog, woda sodowa mu uderza, a z Rysiem dało się dogadać.

@Rysiek

Rysiek to zapraszam na tel na rozmowę w sprawie mojego i Twojego opisu

Dla dobrych pracowników firma jest bardzo dobra!!!

Chyba skisnę ze śmiechu hahaha

Znaczy w rejonie Jastrzębia Zdroju nie trafił się jeszcze żaden dobry pracownik :-) może trzeba pomyśleć nad przeniesieniem działalności w inny rejon hahaha

klientniestety

Rysiek wie co mówi, zresztą gdyby nie on to sporo ludzi by rozwiązało umowy swego czasu. Klienci dopóki płacą są jeszcze w miare dobrze traktowani, po zapłaceniu 100% kontakt i podejście się zmienia całkowicie.

Dominika

@masakra czyli jeżeli dobrze zrozumiałam - nie polecasz pracy w Alvic, ponieważ nie podoba Ci się, jak firma traktuje pracowników i współpracowników? Jak dokładniej zatem to wygląda? Oczywiście - szacunek do drugiej osoby to podstawa - a jak oceniasz inne aspekty zatrudnienia?

Dominika

Każdy ma prawo do własnego zdania @hahaha forum służy wymianie informacji zarówno dobrych jak i złych. Osoba powyżej uzasadniła swoje zdanie i to liczy się dla poszukujących pracy najbardziej.

Roman.de

Ludzie napiszcie coś konkretnego,kto was oszukał,naciągnął itd.itp dlaczego nie zglaszacie się Jan Policję tylko wylewacie tu żółć.Macie dowody,pomóżcie innym!

Roman

sławek

wysoka ocena Jarku, jak dla mnie dziwne, skoro warunki są nieco kiepskie. Jednak chyba każdy wie na co się pisze, pracując w lecie na zbieraniu truskawek :) Ciekawe jak to z przyjęciami do nich na ten moment.

Kot

Tragedia ...brak słów by to opisac.

Zostaw merytoryczną opinię o Alvic Investment s.c. Monika Mamak Karol Mamak - Jastrzębie-Zdrój

Alvic Investment s.c. Monika Mamak Karol Mamak
2.1/5 Na podstawie 25 ocen.

Alvic Investment s.c. Monika Mamak Karol Mamak