Opinie o Lubasz Rafał Lubczyk Cars w Żabno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Lubasz Rafał Lubczyk Cars. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lubasz Rafał Lubczyk Cars o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lubasz Rafał Lubczyk Cars w Żabno

Dariusz Nowy wpis

Kupiłem Hondę Jazz. Świetny samochód. Polecam! Pan Rafał ma dużą wiedzę na temat samochodów. Potrafi doradzić.

Anna Nowy wpis
@Dariusz

A duży tam jest wybór aut? Miałeś okazję odbyć jazdę próbną? :)

Dariusz Nowy wpis
@Anna

Tak. Mogłem sprawdzić auto na jeździe próbnej.

Lukasz Nowy wpis

Ile ludzi tyle opinii ! Auto kupione ponad rok temu aktualnie bez problemu, piszecie ze sprzedaje wypucowane auta ? Sprzedawca podchodzi do tego profesjonalnie oddając auta do detalingu po czym robi dobre kadry zdjęć i działa z tematem ! Nie mam nic do zarzucenia Panu Rafałowi ! Polecam w 100% tego sprzedawcę !

Zibi

Polecam!

Wieczus

POLECAM ZAKUPIONE KILKA SAMOCHODÖW W TYM RÓWNIEŻ DO FIRMY WSZYSTKO SPRAWNE 100% ZADOWOLENIA 100% NA PEWNO JEŚLI ZAJDZIE TAKA POTRZEBA BĘDĄ ZAKUPIONE KOLEJNE

Aplikowałeś do firmy Lubasz Rafał Lubczyk Cars? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Zadowolona ☺

Kupiłam samochód w Lubczyk Cars w zeszłym roku, wszystko jest Ok, jak narazie nic nie dokładaliśmy, teraz planujemy kupić drugie auto i też u tego Pana. Sprzedawca godny polecenia, transakcja przebiega w miłej i spokojnej atmosferze. Szczerze polecam .

Dominik

Polecam 100% uczciwy sprzedawca! Kupiliśmy już 4 samochody u tego Pana, wszystkie zadbane, niezjeżdżone i przede wszystkim nic się nie psuje.

Również kupiłem od tego sprzedawcy samochód VW i jak na razie bez zarzutu wszystko działa jak należy. Polecam tego sprzedawcę.

Endriu

Ja kupiłem od tego sprzedawcy trzy samochody i nie miałem problemów. Polecam tego Pana ! Zawsze pomocny w razie potrzeby.

Dana

Bardzo polecam tego Pana. Kupiłam samochód i działa bez problemu już parę lat. Super kontakt i fachowa obsługa klienta. POLECAM!

BETI

Miły i konkretny sprzedawca. Polecam!

GREGORY

Polecam auta od tego pana. Fachowa wiedza, uprzejmość to cechy dobrego sprzedawcy. Jestem mile zaskoczony zakupem u tego pana. Mam auto od roku i wszystko OK.

Bartek K.

Polecam auta z firmy Lubczyk Cars. Rzetelna i fachowa obsługa. Auto kupione 2 lata temu, śmiga bez wkładu finansowego. Polecam!

Jak wygląda teraz sytuacja w firmie Lubasz Rafał Lubczyk Cars w mieście Żabno? Czekamy na info odnośnie aktualnej pozycji firmy. Każda opinia się liczy!

Audi

Witam . Jestem zaskoczony że Administrator usuwa pozytywne wpisy a sam wymyśla negatywne . Tak się nie robi patrz do swojej kieszeni i nie wprowadzaj w błąd innych pozytywnych zadowolonych klientów. Jak potrzebujesz kupić Samochód to tylko W firmie Lubczyk Cars Rafał Lubasz . Pozdrawiam

Fifi

Ale jesteście wredni kupiłem już u gościa 2 samochody i wszystko lux Poprostu piszą tu sami chyba z konkurencji bo picują auta a ceny kosmos a tu kota w worku nie kupisz Kogos szl...g trafią bo mu auta na placu stoją .............

Nowy Sącz

Odradzam tego handlorza. Picuje bryki o których nic nie wie. A co najlepsze wszystko wymienia a auto i tak po tygodniu szlak trafia. Brak słów omijajcie szerokim łukiem.

Billy Krak

Nie kupujcie aut od tego typa. Picuje i tyle. Nie mówi nigdy co wie na temat samochodu, potem sie wypiera wszystkiego twierdząc ze kupujący wiedział co kupuje. (usunięte przez administratora) Straciłem kupę kasy kupując NIBY porządną limuzynę.

Wiesław
@Billy Krak

Hej i jak się z gościem dogadales bo mam podobny problem, i jak wyglądał problem, możesz się ze mną jakoś skontaktować ?

Dar0

Nie polecam, ściemniacz itd. Wystawia auta niby z bi xenonem a to zwykła żarówka bez spryskiwaczy. Sprzedaje same podpicowane auta

Zostaw merytoryczną opinię o Lubasz Rafał Lubczyk Cars - Żabno

• Jak się pracuje w Lubasz Rafał Lubczyk Cars?

Zobacz opinie na temat firmy Lubasz Rafał Lubczyk Cars tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Lubasz Rafał Lubczyk Cars
  • Rynek 6