Opinie o INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. w Rzeszów

Zbyszek i Alek

No ja Ci powiem, że my z ojcem jesteśmy bardzo zadowoleni, ogólnie to praca chociaz niektórzy mogą mówić, ze im się nei podoba jest bardzo dobra, nie ma problemu z atmosferą i pieniędzmi, jest okej naprawdę

0lo
@Zbyszek i Alek

Ile ci płacą w tym biurze że wypisujesz brednie

InstalBud Rzeszów sp. z o.o.
@0lo

@0lo na jakiej podstawie ocenia się które opinie są prawdziwe, a które nie?

tomcio

Witam chciałbym podjąć w tej firmie pracę jako podwykonawca na warszawie proszę oiakieś nowe komentaże;

ppp

a jak z pracą w biurze w Rezszowie? Opłaca się aplikować, są chociaż jakieś normalne umowy( w znaczeniu o prace a nie staże i inne pierdoły), i jaka podstawa?

@ppp

Pilnujemy legalności zatrudnienia, w związku z tym pracownicy są zatrudniani w oparciu o umowę o pracę. Staże są również realizowane, a przed nimi prowadzone są rozmowy kwalifikacyjne, gdyż każdy stażysta traktowany jest jako potencjalny pracownik. Zdecydowana większość z nich zostaje pracownikami firmy.

Zbyszek i Alek

Nie no @agat213 nie trzeba ja już wiem dokładnie jak to jest i w filmie jest naprawdę dobrze, więc nie ma co się rzucać w ogóle, polecam kubeł zimnej wody

Czy rozmowa kwalifikacyjna w INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ADAM

TAK JEST PANIE @ ZBYSZEK SPRAWA JEST PROSTA TRZEBA KOSIĆ PODWYKONAWCÓW TONIE TAKIE ZŁE PANIE INSTALBUD TO WŁAŚNIE WASZA POLITYKA

op124

@Zbyszek a ja myślę że po prostu grzejesz ławę w INSTALBUDZIE i piszesz pierdoły lub nie potrafisz czytać

Zbyszek i Alek

Dobra dzięki @Józek już przeczytałem i właściwie sprawa jest prosta, aczkolwiek nie jest to dla mnie jakaś zła rzecz, dla ojca raczej też, więc chyba po prostu zaryzykujemy

JÓZEK

@Zbyszek poczytaj wcześniejsze posty to się dowiesz tylko odróżnij co piszą ludzie a co biuro INSTALBUDU własnych pracowników też nie mają za wielu samo zaplecze bo lepiej się kroi podwykonawców

JÓZEK

UWAGA NA TĄ FIRMĘ

wielgus

@brzeszcz kierownik budowy na budowie jest osobą odpowiedzialną za wszystko, komuś cegła spadnie na stope to on za to odpowiada. Strasznie ciężkie psychicznie stanowisko, jednak firma nie szuka teraz żadnego kierownika

brzeszcz

wydaje mi się, że kierownik budowy nadzoruje jedynie budowę, ale ma nad sobą dziesiątki innych "szefów". Ja tam bym chciał być takim kierownikiem, szczególnie, że mam wieloletni staż.

bolo

@zami ty nie rozumiesz..... tu chodzi o mądrych dyrektorów co z budownictwem nie mają nic wspólnego a szczególnie jeden.A jak nie łapiesz to pasujesz do nich a sam sobie szefem w tej firmie to i tak nie będziesz

op124

@olk możesz serce włożyć i mieć chęci a góra i tak cię zgnoi

MAX

@staszek czy spokojnie to nie wiem

xxx

A dlaczego poszukują? bo niema chętnych? jak są tacy wspaniali to dlaczego ciągle poszukują ///////////////////////?

@xxx

Duża liczba rekrutacji nie oznacza tylko i wyłącznie rotacji pracowników. W przypadku Instalbud-Rzeszów jest to spowodowane rozwojem firmy, która nieustannie zwiększa swoje obroty, a za tym idą kolejne zatrudnienia. Tworzone są również nowe działy, a liczba zatrudnionych pracowników w Instalbud-Rzeszów ciągle rośnie.

xxx

@enej to próbuj dowiesz się co to jest opinia jak ci tak zależy

enej

moim zdaniem warto sprobowac przynajmniej samemu bedzie sie wiedzialo na czym sie stoi, poza tym jezeli komus powaznie zalezy na pracy to nie bedzie opieral sie opiniami

INSTALBUD-RZESZÓW to porażka panowie i panie

xxx

@zbyszek czytasz ale nie rozumiesz i piszesz pierdoły

zbyszek

zawsze możesz @kierownik skorzystać z oferty na wyższe stanowisko, akurat teraz szukają kogoś na kierownika budowy w stolicy, opłaca się bo dają samochód i laptopa

Zostaw merytoryczną opinię o INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 184 ocen.

INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o.