Opinie o INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. w Rzeszów

Mis

Firma ludzi z nadzoru budowy traktuje jak śmieć poza pogardą i zmuszaniem do kilkunastogodzinnej pracy (bezpłatnych nadgodzin) niczego pozytywnego nie można się spodziewać. Żadnych szkoleń, którymi się tak chwalą. Jeśli życie nie zmusiło Cię do podjęcia jakiekolwiek pracy to unikaj Instalbudu na projektach budowlanych. Buro to inna historia.

@Mis

Zarząd Instalbud-Rzeszów nigdy nie otrzymał żadnych informacji o zmuszaniu kogokolwiek do kilkunastogodzinnej pracy, jeśli czuje się Pan/Pani zmuszany/na do pracy proszę zgłosić to do Zarządu firmy.

@INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o.

Jeśli dyr. P.S. zmienia tydzień pracy z 40 godzinnego na 60 godzinny a jak komuś nie pasuje to ..."wypier... nie jest zmuszaniem to może ma dar przekonywania. Czy to normalne że na każdym niemal projekcie załoga zmiania sie kilkukrotnie. Może Prezes spytałby odchodzących ludzi dlaczego odchodzą.

@anonymous

Jeżeli faktycznie były takie sytuacje to Zarząd podejmie stosowne działania.

tomi

Firma kupuje ubrania, w upał dostaniesz wodę, opłaca mieszkanie, załatwia dojazd do pracy. Jak chcesz pracować i nie pijesz to będziesz pracował.

Waldi

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Na jaką umowę można liczyć na początek?

@Waldi

Tak, firma prowadzi rekrutację na stanowiska Kierownik Budowy, Kierownik Działu Jakości Budów, Inżynier budowy/Majster Budowy, na stanowiska fizyczne:Technolog robót wykończeniowych, Tynkarz, Pracownik ogólnobudowlany, zapraszam do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy na stronie firmy lub bezpośrednio w siedzibie firmy w Rzeszowie, o aktualnych ofertach poinformują także kierownicy na poszczególnych budowach. Standardowo na początek firma proponuje zawarcie umowy na okres próbny 3 miesięczny.

Czy ktoś wie, jak dziś prezentuje się firma na tle innych pracodawców? Może okazać się to cenną informacją dla osób mieszkających w Rzeszów i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Witam, firma zapewnia stabilne zatrudnienie, ustalona z Pracownikiem stawka w całości uwzględniona jest w umowie o pracę, w firmie funkcjonuje Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych z którego mogą korzystać wszyscy pracownicy firmy. Pracodawca współfinansuje Multisport i opiekę medyczną, kolejne inwestycje powoduje, że firma się rozrasta (posiada swój oddział w Warszawie) i przyjmuje nowych Pracowników.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
erQ

Dla inżyniera super firma, dość długi czas pracy ale to standard w tej branży - ale za to wypłata fajna, multisport, opieka medyczna, premie itp. Wcześniej pracowałem w mniejszych firmach i póki co wypada najlepiej.

Piotruś

Tak czytam, czytam i wnioskuję że najwyraźniej w innej firmie pracuję (jeszcze)... Ludzie konkretni już stąd odeszli. (usunięte przez administratora)

Może podpowiecie czy rekrutacja w firmie jest trudna?

@Zainteresowany

Witam, firma oprócz standardowej rekrutacji tzn. ogłoszenie rekrutacyjne, selekcja aplikacji i zaproszenie na rozmowę wybranych kandydatów, prowadzi także politykę rekrutacji w systemie tzw. otwartych drzwi, tzn. każdy może wejść do firmy i zapytać o pracę bez wzg na to czy w danej chwili toczy się oficjalna rekrutacja czy też nie jest takowa prowadzona. Jeśli chodzi o stopień trudności rekrutacji; zależy to od stanowiska i wymagań stawianych na tym stanowisku, zależy to od posiadanego przez kandydata doświadczenia, zależy to także od stopnia przygotowania kandydata do rozmowy rekrutacyjnej.

Bartek

Podpowiedzcie jaka jest atmosfera w pracy? Czy są jakieś dodatki np. socjalne?

@Bartek

Firma ma charakter rodzinny, panuje przyjazna atmosfera, nie zdarzyło się, aby pracownik, wnioskujący o pomoc został odprawiony z kwitkiem. Pracownicy mają dostęp do bezprocentowych pożyczek, zapomóg, bonów świątecznych. Zarząd stawia na rozwój pracowników i finansuje lub dofinansowuje studia, kursy specjalistyczne i szkolenia.

A jak obecnie wygląda praca i warunki zatrudnienia w INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o.? Możecie powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy?

Witam, obecnie Instalbud-Rzeszów prowadzi rekrutacje na stanowisko Inżyniera budowy, Kierownika budowy i Kierownika kontraktu. Poszukuje także murarzy, cieśli i zbrojarzy, więc jak widać są nowe inwestycje, firma się rozwija. Polityka firmy w kwestii zatrudnienia działa na zasadzie tzw. otwartych drzwi; każdy może przyjść i zapytać o zatrudnienie. Stawki są ustalane indywidualnie, pracodawca objął wszystkich pracowników benefitami w postaci ochrony zdrowia i możliwością korzystania z kart Multisport

Nie ma chętnych do pisania bo jak się dobrze pracuje to nikt nie pisze.

Bob budowniczy

Witam ,mam zamiar złożyć aplikacje na operatora maszyn budowlanych koparki kat I ,ładowarki kat I, równiarki spycharki , kat CE na jakie zarobki mogę litmczyc ? jaka jest atmosfera w firmie?? w jakim stanie sa maszyny?prosze o komentarz.

@Bob budowniczy

Zachęcamy do złożenia aplikacji. Napisz do nas na adres praca@instalbud.rzeszow.pl, wówczas przekażemy szczegółowe informacje dotyczące tego stanowiska.

Marian

Witam Jak wygląda kwestia zarobków np inżyniera budowy, kierownika ?

@Marian

Zarobki w naszej firmie są bardzo indywidualne. Zależą przede wszystkim od doświadczenia w danym zakresie (inżynier, kierownik). Wpływ na wysokość wynagrodzeń mają również m.in. uprawnienia, które posiada kandydat. W Instalbud-Rzeszów, stawiamy na rozwój pracowników i stwarzamy warunki do awansowania na poszczególnych szczeblach kariery. Poza wynagrodzeniem, oferujemy naszym pracownikom również dodatkowe benefity w postaci m.in. opieki medycznej i karty Multisport.

@INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. - czy oferujecie swoim pracownikom pakiet szkoleń, zarówno wdrożeniowych, jak i podnoszących kwalifikacje na obranym stanowisku? Jest to dla wielu osób kluczowa kwestia przy podejmowaniu decyzji o zatrudnieniu. Progres zawodowy jest ważny w dzisiejszych czasach.

@Marta

Od początku istnienia stawiamy na rozwój potencjału tkwiącego w pracownikach i podnoszeniu ich poziomu kwalifikacji i kompetencji. Zachęcamy do sprawdzenia jednego z artykułów na naszej stronie internetowej, w którym podsumowane zostały dane z raportu dotyczącego szkoleń przeprowadzonych w 2016 roku. http://instalbud.rzeszow.pl/2017/03/07/podsumowanie-szkolen-2016-roku/

to ja

No,dobrze wiedzieć,żeby się nie wpakować ...a taka możliwość istniała.......uff!!!!!!!!!

jack

czy warto sie przyjac do pracy Instalbud Rzeszow??

Mam pytanie

Witam, Bardzo często pojawia się ogłoszenie na specjaliste ds. kosztorysowania z Instalbud - Rzeszów Sp. z o.o. Czy opłaca się aplikować? Czy ktos pracował na tym stanowisku, bo ogłoszenie jest średnio co 4 mc...

Bb
@Mam pytanie

Podbijam temat, czy ma ktos jakies konkretne informacje odnośnie tego stanowiska?

Ona
@Bb

Firma powiększyła się kilkukrotnie przez ostatni czas i dlatego są ciągle nowe ogłoszenia na niby to samo stanowisko. Było 4 kosztorysantów a teraz jest 14. Wiem bo tu pracuje. Nikogo nie zwalniają i nikt się sam nie zwalnia, czasami są tylko rotacje na stanowiskach. Polecam. Wypowiadam się jako osoba zatrudniona w firmie. Stała posada, stałe godziny pracy, podwyżki wraz z wzrostem doświadczenia na stanowisku i naprawdę fajna atmosfera. Jeszcze raz polecam.

staszek

To skoro można liczyć na dobre zarobki @Arkadiusz, to się wcale nie dziwię, że zatrudnienie u nich jest tak opłacalne. Pewnie i wypłata jest terminowa, prawda? Bardzo by mi zależało na tym, żeby dostawać wynagrodzenie o czasie. Z góry dziękuję za odpowiedź

@staszek

Staramy się aby zawsze terminowo wypłacać wynagrodzenia. Pełna stawka jest na umowie o pracę, nie ma umów „śmieciowych”.

@miki

Szanowny Panie BETON. Ciekaw jestem co robiłeś dla INSTALBUD, ale szkalowanie wychodzi Ci dobrze. Czy będąc Podwykonawcą byłeś bez skazy? Ja pracuje dla dużego GW i wiem, że problemy zaczynają się na budowie, od zazwyczaj źle wykonanej roboty, albo opóźnionej...

BETON

Panowie I Panie BYŁEM jednym z podwykonawców dla tej oszukańczej firmy w Warszawie po pierwsze nigdy nie płaca w terminach , czesto jest to miesiąc dwa później po drugie za całą budowe kadra zmieniłą sie całkowicie a najwiekszą bandą jest Pan dyr S. oszust kłamca Jak przychodzi do wypłaty końcowej to jest problem i unikanie telefonów Moi koledzy niedość że nie zarobilo to prawie wszyscy dostali niebotyczne kary za rzekome nie dotrzymanie terminu . Firma nie ma kasy tylko slizga sie na podwykonawcach , oby skończyła jak DOLCAN I INNI NIE POLECAM I TRZYMAJCIE SIE OD TEGO SYFU JAK NAJDALEJ Większośc branzowców już zna tą firmę i za chwile nikt tak nie będzie chciał pracować A nawet jesli to dobrze czytajcie umowy , bo wynika że Instalbud od początku zakłada oszukać podwykonawców powodzenia

er

hej wszystkim no a ja tam widze ze pojawila sie od nich oferta pracy na stanowisko kierownika budowy w Warszawie oferuja pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,stabilne zatrudnienie, niezbędne narzędzia pracy m.in. samochód, telefon, laptop..

robson165
@er

witam wszystkich,,otoz chciałbym poinformować tutaj obecnych ze sa 2 firmy instalbud rzeszow,maja nawet ten sam adres,,roznia się tylko tym ze siedziby maja na roznych pietrach oraz tylko jedna to sp.zoo,,wiec podawanie samej nazwy może być bardzo mylące,,wspolpracowalem z instalbudem i zlego słowa na nich niepowiem,,atmosfera dobra i zadnych klopotow finansowych,,,może by tak na przyszlosc nipy sprawdzać??

Zostaw merytoryczną opinię o INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 184 ocen.

INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o.