Opinie o INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. w Rzeszów

Aktualność
Trwają prace na naszej nowej inwestycji deweloperskiej powstającej przy ul. Olbrachta w Rzeszowie

Pracuję w Instalbudzie w sumie od niedawna. Jeden znajomy ostrzegał mnie ale postanowiłem sprawdzić jak jest tutaj. Szczerze się zdziwiłem, bo jak dotąd to najlepsze miejsce pracy. Rozpytałem starszych pracowników, mówią że dużo się poprawiło. Póki co jestem zadowolony.

Karol

Firma godna polecenia !

@Karol

AG.
@Karol

Potwierdzam, jest ok, przynajmniej w Warszawie. Nie wiem jak gdzie indziej bo tylko tu robiłem.

Jarek

Wcześniej bywały problemy, teraz praca jest ok, nie wiem skąd ludzie biorą te opinie, że gdzieś jest źle, chyba z neta. Kierownikom pewnie dostało się po uszach, bo chodzą jak w zegarku :D

@Jarek

dziękujemy za opinię

Czy rozmowa kwalifikacyjna w INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Czy fala pozytywnych komentarzy na pierwszej zakładce strony jest poparta faktycznie czyimiś doświadczeniami z tej pracy, czy jest to działanie pn. „ocieplmy wizerunek firmy na GoWork’u! Niech każdy z pracowników doda jakiś komentarz od siebie(pozytywny), tak aby odsunąć na 2-3 zakładkę wszystkie nieprzychylne!” – i tak robi na pewno 100% pracowników z obawy przed represjami „z góry”. Ciekawe co się takiego zmieniło w pół roku (niecałe) – ostatnie nieprzychylne komentarze były w czerwcu, a tutaj nagle przypływ świetności i gruntownych zmian (na które, jeśli ktoś jest rozumny to zdaję sobie sprawę, że potrzeba dużo czasu, a nie klaśniemy i wszystko się poprawi). Z tego co się orientuję firma nadal ma problemy z podwykonawcami, dostawami, płatnościami i jakościom wykonania i nikt z nią na rodzimym rynku w Rzeszowie nie ma najmniejszego zamiaru wchodzić w interesy. Proszę prześledzić sobie 2-3-4 zakładkę. Proszę przedstawiciela IR o jakiś komentarz – jedynie z tego co widzę odpowiedź jest na te pozytywne, wychwalające firmę – może jakieś przykłady z życia wzięte?. P.S. Od razu uprzedzę się do osób - które piszą, że wszędzie zdarzają się tego typu przypadki i każdy tylko narzeka, że firma daję benefity, że umowa na start, czy kasa na czas – skończyła się komuna i takie coś jest dzisiaj normą i to w 2-3 osobowej działalności (chyba, że ktoś zatrudnia się u druciarza, który na starcie już jest podejrzany i 15 osobom nie zapłacił – „ale co mi tam ja spróbuję…”).

@Michał

Wiesz, z tego co mi jaskółki donoszą to wiele się zmieniło po zmienie dyr na Warszawie . Mam kilku znajomych w instalbudzie, podobno nowe kontrakty, nowe inwestycje, mówią ze jest ok. W Rzeszowie nie wiem bo na Warszawie jestem. Trzeba obserwować, dziś to nigdy nie wiadomo co i jak. Pracowałem ostatnio dla jednego dużego, miało być wszystko cacy a wyszło jak zawsze. Trzeba uważać na wszystkich, podstawa to dobra umowa - powodzenia

@Michał

Michale, firma cały czas się rozwija i zmienia. Dbamy o pracowników, a jeśli pojawiają się problemy, zawsze wysłuchamy i postaramy się znaleźć wspólnie rozwiązanie. Otwieramy nowe oddziały (np. w Lublinie), w Warszawie nastąpiła zmiana dyrektora. Nieustannie pracujemy nad tym, by w każdym z oddziałów panowała dobra atmosfera. Pozdrawiamy.

Zatrudniony
@Michał

Dużo może się zmienić, jeśli obie strony są gotowe do dialogu. Trochę już pracuję tutaj (dział przygotowania i realizacji produkcji) i uważam, że teraz jest ok. Przyznaję, różnie bywało, ale wszędzie mogą nastąpić zmiany, no nie? Dużo też zależy od tego, co ty uważasz za ważne, bo każdy ceni sobie co innego w pracy.

Dario

Mi w tej pracy podobało się, że czuć było że jest porządek a nie jak to na budowach, kupa dziada... Dobra firma jest

@Dario

dziekujemy za opinię:)

M.A.
@Dario

Gdzie ten porządek?:) hahahahaha....

Jestem pracownikiem Instalbudu kilka lat i widzę sporą różnicę na plus. Dużo się zmieniło, widać to nawet po komentarzach :D Wynagrodzenie się nie zmieniło! jest na niezłym poziomie.

Jeśli chodzi o atmosferę w pracy, trzeba uważać na kilku kierowników. Mają się za nie wiadomo co. Reszta pracowników super. Nie narzekam. Jest multisport dla pracownika ????

Tak, jest multisport dla pracownika, a także dla osoby towarzyszącej i dzieci.

LUBLIN KIEROWNIK

A jak wygląda sytuacja w Lublinie ? - Rozmawiałem z Panem Dawidem ( szefem oddziału Lublin ) staram sie o pracę na Dolnej 3-go maja ? Czy ma ktoś info jakie stosunki pasują w Lublinie ? Jak sie pracuje z Panem Dawidem ? ile może zarobić Kierownik Robót ?

@LUBLIN KIEROWNIK

Dzień dobry, Dawid jest szefem, który w opinii zarządu i swoich podwładnych jest zaangażowany w swoja pracę, podejmuje trafne decyzje poprzedzone analizą sytuacji, w stosunku do pracowników jest wprawdzie wymagający, ale sprawiedliwy, jest osobą otwartą czym zjednuje sobie ludzi. Jeśli chodzi o zarobki na stanowisku kierownika robót , uzależnione są one przede wszystkim od poziomu doświadczenia na tym stanowisku zdobytego w branży mieszkaniowej, wykształcenia, zaangażowania w pracę.

Qba

Oceniam pozytywnie. Jako inżynier budowy dostałem wszystkie narzędzia niezbędne do pracy (m.in. służbowy laptop i telefon) i UoP rzecz jasna. Na Instalbud można też liczyć gdy się ma rodzinę, są dodatki do dofinansowania kolonii dla dzieci itp.

@Qba

Edward

Podejmując pracę umowę dostałem od razu. Najpierw na okres próbny, potem normalną. To duży plus, bo wielu próbuje kombinować przy zatrudnianiu ludzi. Tu nie musiałem martwić się ani o wysokość ani o termin wynagrodzenia. Praca jest dosyć ciężka ale na normalnym poziomie.

@Edward

Robert

Ja polecam. 4 000 na rękę, umowa o prace i jeszcze dodatki. I pracujesz z ludźmi, którzy się znają na rzeczy.

@Robert

Inż
@Robert

4000 ?? Ale na jakim stanowisku ??

Dobre miejsce na pierwszą pracę zaraz po studiach, dużo można się nauczyć od doświadczonych pracowników i poznać realia pracy na budowie, a dobre wynagrodzenie motywuje żeby zostać dłużej. Plusem jest też to, że wynagrodzenie wzrasta wraz ze zdobywanym doświadczeniem.

@Marcin

Dziękujemy za opinię :)

Paweł K.
@Marcin

Potwierdzam, przyszedłem do InstalBud Rzeszów do pierwszej pracy po studiach i to była naprawdę dobra decyzja.

@Paweł K.

Dziękujemy za opinię:)

Arek

Jako osoba, która nie lubi fuszerki mogę śmiało polecić pracę w Instalbudzie. Wykonujemy tu pracę na dobrym poziomie – pełen profesjonalizm. To daje duże możliwości rozwoju, nie stoisz w miejscu, uczysz się czegoś nowego i nabierasz doświadczenia. Nie ma problemu z dziwnymi umowami i niepełnym wynagrodzeniem. Od początku jest legalnie, uczciwie i za niezłą kasę.

@Arek

Dziękujemy za opinię:)

Wojciech

Jako kierownik budowy mogę polecić. Już na start wynagrodzenie jest dobre i rośnie z czasem. Poza tym dobra atmosfera, jeśli są jakieś problemy szybko się je rozwiązuje, wystarczy pogadać. No i jak chcesz się rozwijać, a nie tylko odklepać swoje, to dobrze trafisz. W Instalbudzie dbają o rozwój zawodowy pracowników.

@Wojciech

dziękujemy za opinię. pozdrawiamy:)

Maciek

Miałem okazje pracować w InstalBud przez kilka ładnych lat i dobrze to wspominam. A patrząc na opinie, widzę że się w firmie dobrze dzieje. Tak trzymać!

@Maciek

dziękujemy za opinię:) pozdrawiamy

Czy firma daje jakiś benefity? Oczywiście dla nowych pracowników?

@Anna

Dzień dobry, tak każdy pracownik może skorzystać z prywatnej opieki PZU oraz pakietu Multisport. Zarówno opieka PZU jak i Multisport dla pracownika i jego członków rodziny są współfinansowane przez firmę. pozdrawiamy IR

Andrzej R.
@Anna

Multisport + opieka, a jak masz dużo doświadczenia to jeszcze doby pieniądz :)

@Andrzej R.

Karol S

Pracuje się normalnie. Nie ma jakichś wielkich ciśnień. Mimo, że odchodzę z firmy to nie mam się czego czepić. Spokojnie można przyjść do pracy.

Albert

Dzień dobry, czy Państwo poszukujecie budowlańców do pracy w okolicy Warszawy?

@Albert

Dzień dobry, aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowiska bezpośrednio-produkcyjne, ale z uwagi na ruszające nowe inwestycje, jesli jest Pan zainteresowany pracą w naszej firmie, proszę o przesłanie CV na adres: praca@instalbud.rzeszow.pl pozdrawiam

Zenon B.

Wynagrodzenie dobre, organizacja pracy też, wszystko tak jak na umowie. Mało takich firm na Podkarpaciu więc jeśli ktoś szuka pracy warto rozważyć InstalBud. Pozdrawiam.

@Zenon B.

Dziękujemy za pozytywną opinię :)

renia

Polecam

@renia

:):):)

Zostaw merytoryczną opinię o INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 184 ocen.

INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o.