Opinie o INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. w Rzeszów

Krzysztof i Waldemar

Pracowaliśmy w firmie Instalbud Rzeszów sp.zoo pare lat. Do dzisiaj wspominamy firme jako bardzo dobrego pracodawcę. Od samego początku umowa o pracę co u innych przedsiębiorców budowlanych jest rzadko spotkane. Wynagrodzenie na czas materiały , narzedzia - nie było z tym żadnych problemów Zaznaczam to jest przedsiebiorstwo budowlane tu sie pracuję to nie jest miejsce dla leserow i być może to oni wylewaja żale ze firma jest nie w porządku

Rm

Nie wiem kto pisze te wszystkie pozytywy, wygląda to na jakąś zorganizowaną działalność. Nie ma żadnych negatywnych opinii. Pracowałem tam prawie rok, znam wielu ludzi ktorzy tam pracowali, wielu wykonawców. Ani jedna z tych osób nie ma dobrej opinii o IR, przypadek? Atmosfera może i miła, tylko jak przychodzi do Ciebie wykonawca i pyta gdzie jego pieniądze bo już kolejna faltura niezapłacona, to przestaje być miło, gdy masz (usunięte przez administratora) na budowie bo firma nie płaci za wywóz, to też nie jest tak miło, jak wydzwaniasz do księgowej co z płatnościami dla podwykonawców i kolejny raz dostajesz odpowiedź że mamy ciężki miesiąc, to też nie jest miło. Ciekawe jak szybko zniknie moja opinie? :)

Wiki
@Rm

Wiesz, ile firm tyle opinii, ja działałem z ib i poślizg z fakturami był ale zapłacili i rozliczyli - znam gorszych. Pozdrawiam zespół warszawski.

Ciekawy
@Rm

Rm i jak rozliczyli się z Tobą finansowo ?

Rm
@Ciekawy

Nie było problemów z rozliczeniem. Problem pojawił się ponad rok od zakończenia współpracy. Po pierwsze, bez żadnego kontaktu ze mną (co mam za złe firmie) zgłoszono się do mojego ubezpieczyciela o odszkodowanie za "niedopłenienie obowiązków kierownika budowy" które to objawiły się odpadnięciem jakichś tynków. Oczywiście ubezpieczyciel uznał roszczenia IS za bezpodstawne. Wiem o conajmniej 2 innych kierownikach budowy którzy po zakończeniu współpracy zostały potraktowane w dokładnie ten sam sposób. Po drugie zmuszony byłem jechać z W-way do Rzeszowa na 9rano do sądu w harakterze świadka, ponieważ podwykonawca z mojej budowy sądził się ws niewypłaconych pieniędzy.

Ciekawy
@Rm

Dziekuję za Twoją odpowiedź. Poszperałem trochę w necie i wygląda na to że ta firma sądzi się ze wszystkimi. Nie ma sensu wchodzić do tej rzeki. Szkoda zdrowia.

Rysiu

Nie polecam tej firmy .Stoją nad tobą jak katy ,ile byś nie zrobił stal im mało.Chodzi o Niemcy.

@Rysiu

Kolego chyba pomyliłeś firmy - nasza nie prowadzi prac za granica. A tym samym w Niemczech. Sprawdzaj lepiej następnym razem w kogo błotem rzucasz

rfrc

Bardzo profesjonalne podejście do współpracy, zdecydowanie polecam

Czy rozmowa kwalifikacyjna w INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
opinia

Zdecydowanie polecam, świetna współpraca !

Ceglasty

Cześć - czy firma realizuje dalej Szereg Jana w Rzeszowie przy Olbrachta ?? Czy a jakieś jeszcze wolne mieszkania ? Jak ceny ? Czy będą promocje ??

@Ceglasty

Witam, tak oczywiście. Zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży - Tel. 881 300 303

Oskar

Pracowałem w instalbudzie kilka ładnych lat i raczej dobrze to wspominam. Tak trzymać!

k

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, problemy bywają wszędzie - jak to na budowie, ogólnie współpraca na plus !

Tomasz

Polecam !

Kris

Można dużo się nauczyć od innych współpracowników, bardzo sympatyczna atmosfera a i wynagrodzenie również motywuje, polecam

Grzegorz
@Kris

Widzę, że jesteś zadowolony z pracy w tej firmie. Mógłbyś napisać, czy ciężko jest tam się dostać? Jestem ciekaw, jak w Twoim przypadku wyglądał cały proces rekrutacyjny.

Analityk
@Grzegorz

Zależy jakie masz doświadczenie

Aktualność
Aktualny postęp prac na budowie centrum rehabilitacji w Warszawie

aa

umowa na start, pierwsze na okres próbny, potem normalna, wynagrodzenie zawsze było na czas no i atmosfera super

Aktualność
Aktualny postęp prac na realizowanej budowie „Imperia” w Pruszkowie

Jacek

Polecam !

Robert

Pracowałem w instalbudzie kilka lat i raczej dobrze to wspominam.

Zniesmaczony

Negatywne opinie znikają w mgnieniu oka... słabo

@Zniesmaczony

Pracuje od bardzo długiego czasu w Instalbudzie Rzeszów i zapewniam cie kolego że jest bardzo sympatycznie, nie musisz trolować na go worku - złóż aplikację się sam przekonaj czy jest słabo. Pozdrawiam

MONIA

Cztery lata w Instalbudzie - . wynagrodzenie jak na Rzeszów bardzo dobre, atmosfera super. pozdrawiam cały rzeszowski zespół.

INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o.

Pracowałem kilka lat na budowie w Warszawie, zespół super, bardzo profesjonalny i pomocny, nigdzie nie jest idealnie ale porównując z innymi żałuję zmiany firmy

Antoni

Świetny kontakt, profesjonalne podejście. Firma z wieloletnią tradycją. wszystkim polecam współpracę

@Antoni

Dziękujemy

Współpracowaliśmy wielokrotnie na inwestycjach w Warszawie, wszędzie bywają problemy jak to na budowie ale zawsze udaje się je rozwiązać, ogólnie polecam

@Adam

Dziękujemy za opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 184 ocen.