Opinie o LM Wind Power Blades w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LM Wind Power Blades. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie LM Wind Power Blades o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja silników i turbin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LM Wind Power Blades w Goleniów

Operator

Brawo pani G. Niczego się nie nauczyłaś, niewiem kto cię tam jeszcze trzyma, miej godność i zwolnij się sama. Gdzie są wypłaty?

Mati

Na post-moldingu powinno się szlifierzy przeszkolić z finiszu i pracować tymi samymi operatorami na szlifierni i na finiszu , te nieroby z finiszu do niczego się nie nadają!

Luzz
@Mati

Pewnie , tylko ploty i ploteczki a robić nie ma komu, chce ktoś pracować to na szlifierni też se musi poradzić , nue tylko finisz i narzekanie na całą firme !

Korniszon

I tu się zgadzamy

Post
@Mati

Widzę ponosi kolegów z rana.

Danuta
@Luzz

Hej, widzę, że prawdopodobnie znasz się na pracy w LM Wind Power Blades. A powiedz, na czym ona dokładnie polega i czy pracodawca prowadzi szkolenia dla początkujących pracowników? Jeśli tak, to poproszę trochę informacji na ten temat. Chociażby, jaką mają umowę i ile trwa okres wdrożeniowy.

@Danuta

3tygodnie teoria 2 praktyka. Kurs. Przynajmniej tak było przed pandemia. Praca polega na moldowaniu lub wykańczaniu łopaty. Wejdź na (usunięte przez administratora) albo na Instagram LM wind power (globalny) i pooglądaj filmy jak to wyglada.

Pilkarz

Polacy mi się nie stało !!!

Tomcio
@Pilkarz

Dobrze że tobie nic się nie stało

Pilkarz
@Tomcio

Nie bądź taki hop do przodu

TL fiege

Witam, jest w stanie ktoś podać mi inicjały TL z LM?

On

Trochę ich jest.

Xx

Po co Ci inicjały?

Wruzka zebuszka
@On

Nie ma co owijac w bawelne w tej firmie to kolchoz nowy dyrektor nic nie mowi o kasie tylko nowe wyzwania i coraz to dluzsze lopaty czlowieku skooro chcesz miec dluzsze lopaty to daj ludziom premie wieksze zaplac za kwartalne nadgodziny itd.

gamer
@Wruzka zebuszka

przecież są podwyżki, akurat nowy dyrektor wydaje się mieć najwięcej oleju w głowie ze wszystkich którzy byli

@zdziwiony
@gamer

Już jest wybrany na stałe nowy?

Kinwocarp
@@zdziwiony

Nie jeszcze nie jest Rozważają z powrotem tego ostatniego

@zdziwiony
@Kinwocarp

Ale to chyba on sam zrezygnował z tego co słyszałem. Może stawia im nowe wymagania.... finansowe?

A którego?

4 zm najlepsza i najpiękniejsze dziewczyny

Słucham

Mariusz
@Piter

Sam to ja też mogę napisać że jestem fajny gość i całkiem przystojny ...

Zdzisław
@Piter

Chyba ślepy jesteś i jeszcze nie widziałeś najpiękniejszych dziewczyn. Z 4 zm sama żenada. Pleeeee

Mariusz

Człowieku ogarnij się...

@Zdzisław

A kto tam pracuje ?

Kornelia

Dobrze że ty też

Romi
@Piter

Taaa jasne tam też słyszałem o jednej parę info co niektórzy to do innej pracy powinni iść l

Xdddd

;D

Kolcia

Łał dzięki

Gal

Czy to prawda, że za pół roku zamykają LM w Goleniowie?

@Gal

Tak to prawda a na miejsce LMu otwierają caro plus

Tak

@Gal

Tak na prawdę to Polacy w goleniowie nie wiedzą czy LM w goleniowie zamkną jutro czy już jest zamknięty od wczoraj to jest korporacja która patrzy czy zakład zarabia/rokuje. Ja myślę że jeszcze z 50 lat będą truć środowisko w goleniowie. Pozdrawiam.

@Szluga

A skąd takie info ? Bo chyba nie z powietrza ... oficjalnie nikt jeszcze niczego nie powiedział. Może coś więcej ?

Jo
@Gal

Nie. Zastanawiam się skąd Wy macie takie informacje. Wierzycie w każde ploty. LM jest i będzie. Śpiewka o zamknięciu krąży juz w uj lat

Informator
@Jo

Jak skąd z brawo tam można wszystko znaleźć kiedy zwolnią kiedy zatrudniają kiedy przypał jakiś noo i najważniejsze tu same Alfy pracuja brak błędów pracowici jak kolega ujął wybrańcy

Gal
@Gal

Ja podejrzewam że nie wykluczone jak będzie ta nowa łopata 77,4 szła to damy radę a jak nie to lipa 69koniec zaraz j czekamy na jakoms nowom ale kto dostanie my czy.... Zależy od 774 pewnie czy wypali

Obserwator

Weźcie się za robotę nygusy a nie psioczycie na siebie jak jakieś dzieciaki!!!

Dzieciak
@Obserwator

Ale ja lubię po kontach słyszeć o sobie :) Dodo

Obserwator

Weźcie się za robotę nygusy a nie psioczycie na siebie jak jakieś dzieciaki!!!

O co znowu chodzi z tym pytanie poliwalwncji

@77

Proste o to chodzi czy znasz proces robienia obrabiania łopaty według mnie każdy kto ma 600zl poliwalencji powinien o północy w nocy wiedzieć wszystko a niestety jest inaczej 99.9% operatorów robi swoją robotę i to jest bardzo dobre ale z procesu nie wie nic i 600 stów poszło się (usunięte przez administratora) brawo Jacek Sasin

@Szluga

Nie dość że z miesiąca na miesiąc wypłaty co raz mniejsze to jeszcze niech zaczną zabierać poliwalencje to będą sami tam pracować zobaczymy co wtedy na to J.S

Kapermesz
@Szluga

I baaaardzo dobrze! Już dawno powinni to zrobić. Większość nie posiada nawet podstawowej wiedzy i nie rozumie procesów... Instrukcja i jej czytanie to już czarna magia. Niestety, takie są realia. Wszystko "na partyzanta". Robię tak bo mi tak kazali. Ale czemu tak robię - niewiem.

Kiki
@Szluga

Brawo Jacek tak trzymać w końcu się ktoś wzioł za ta ciemnotë co za (usunięte przez administratora) chciałaby brać kasę.

Robert

Już od kilku miesięcy po zgłoszeniu o nie sprawnych prysznicach nic się nie dzieje. Zanim w autoparku mamy nowe Audi. Brawo!!!

Ciekawa

Coś wiadomo o ^kwietniowych^ podwyżkach, było pierdu pierdu ze w kwietniu, później ze wyrównają od kwietnia w czerwcu a tu ani widu ani słychu. Ktoś ma jakieś info?

Praca

Zakład się ogłasza z pracą, na ogordze niach wiszą ogłoszenia ponoć zakład potrzebuje ludzi a po złożeniu cv na portierni i wysłaniu z aplikacji, dzwonieniu na jakiś numer stacjonarny słyszę sekretarkę i na numer kom co wisi na ogrodzeniach suszem sekretarkę, i tu i tu zostawiłem wiadomość głosową CISZA :) nie wiem o co chodzi o kto tam pracuje w tych biurach ale dla mnie to jakieś nieporozumienie, wiecie o co chodzi? :)

Praca

Zakład się ogłasza i reklama wisi z numerem na płocie, dzwoniłem na dwa numery i słyszałem sekretarkę, zostawiłem wiadomość głosową a także złożyłem na portierni CV, zrozumiałeś czy nadal będę miał wrażenie że nie pracują tam zbyt inteligentni ludzie? :)

@Praca

Teraz ludzi zwalniają wiec wątpię żeby były przyjęcia

Praca

Nie rozumiem, zawsze brakowało rąk i ogłaszają się na olx i szyld na płocie, o co chodzi?

Titi
@Praca

To zrozum że zatrudniają i zwalniają

Nochal
@Titi

Zadnych zwolnien nie ma. Nie przedluzaja umow tym co sie robic nie chce albo nie kumaja. Nic nowego.

Młoda

Weźcie się za tych brygadzistów 77'4 jeden zapitala a drogi tel a jak go pytam to grupie odżywki jestem nowom pracownicom i nie wiem wiele ale wstyd mi donosić do Marka ale z tego o słyszałam to tagrze jest nowy i ten cały Marjusz jak go widzi to zadae mi takie pytania co nawet starsi pracownicy nie wiedzom aż niechce się przychodzić przez takiego człowieka a było dobrze zanim powstały problemy z tym (usunięte przez administratora)

Matko bosko
@Młoda

Jak tak czytam ... zastanawiam się, kto cię tutaj przyjął ? Dramat.

Riki
@Matko bosko

Ortografia szooook

Bolo
@Riki

Widać kogo zatrudniają a przecież tu sami wybrańcy pracują inteligetni ułożeni pracowici

O tobie dziewczyno za nim będziesz krytykować innych radzę zabrać się za naukę języka Polskiego, a potem możesz się zastanawiać czy donosić na innych pracowników, czy jednak nie, bo sama nie jestem ogarnięta.

A co sądzicie o obecnym pełniącym obowiązki dyrektora panu Macieju? W końcu właściwy człowiek! Firma powinna go zostawić na tym stanowisku A nie znowu szukać miesiącami jakiegoś nieudacznika

ON

Jak jesteś na chwilę to możesz być super :)

Cześć

Kto zajmuje się przyjęciami? może imię osoby?

Zmiany

Coż za sprawiedliwosc w zmianach wprowadzonych na moldingu. "Nowy" kierownik przychodzacy ze swoja zmiana w zamian aby jego ludzie zostali wyrzuca starych pracownikow ktorzy sa rozrzucani na inne zmiany nie liczac sie z czlowiekiem i jego zdaniem czy pasuje mu to chociaz z dojazdami. Od samego poczatku nikt sie nie liczy ze zdaniem pracownika .

Kiki
@Zmiany

W tej firmie zawsze tak było.

@Zmiany

O co chodzi z tą firmą waszą? Reklamują się wszędzie że szukają ludzi i szyld wisi na płocie, składałem cv osobiście i dzwoniłem i cisza, dowiaduje się stąd że zwalniają. Możesz wyjaśnić bo się gubię już :)

Bachus
@Praca

Sa wymagania, nie kazdego zatrudniaja i dzwonia tylko do wybranych ludzi. Szukaj kolego gdzies indziej.

@Bachus

Totalny absurd ale słoma z butów wystaje

Janek
@Bachus

Pracowników wybieraja telepatyczne

Dogecoin

Wow wow

P.B

Czy są przyjęcia do lm złożyłem 3 razy CV i nic

@P.B

Aplikować najlepiej przez pracuj.pl Jeżeli się nie odezwali to znaczy, ze nie są Tobą zainteresowani. Przyjęcia będą z tego co wiem. Próbuj. Może się uda, lub niech jakiś znajomy napisze Ci rekomendacje

Kajek

Nie polecam :) Pozdrawiam

Olga

Hej, pracujesz aktualnie w LM Wind Power Blades? Mógłbyś powiedzieć coś na temat wielkości wynagrodzeń i zakresu obowiązków? Czy idą ze sobą w parze?

@Olga

Tak, pracuje. Podstawa w odróżnieniu do innych firm wysoka. Wynagrodzenie w zależności od działu. Premie ruchome. Dobry socjal, pieniądze na święta. Paczki, upominki okolicznościowe. Wypłaty - jak się postarasz to zarobisz. Czyli 100% frekwencja, zaangażowanie w prace, docenia na pewno.

Rysiek

Juz się skończyły

Zapytanie

Czy teraz dostaje się pieniądze za polecenie? Tak jak było kiedyś ?

Ciekawa

Cześć czy to prawda że w zakładzie są zwolnienia z pracy ????

Kornelia
@Ciekawa

Tak ty pierwsza jesteś na liście

Zostaw merytoryczną opinię o LM Wind Power Blades - Goleniów

• Jak się pracuje w LM Wind Power Blades?

Zobacz opinie na temat firmy LM Wind Power Blades tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 201.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LM Wind Power Blades?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 175, z czego 53 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 86 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LM Wind Power Blades?

Kandydaci do pracy w LM Wind Power Blades napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LM Wind Power Blades
2.5/5 Na podstawie 601 ocen.
  • Nowa 3
    72-100 Goleniów